Persona 4 The Golden

سرو سبز 2

کاربر سایت
Aug 21, 2013
343
نام
شاهین
دوستان من تازه ویتا گرفتم. اگه کسی persona 4 golden رو بصورت فیزیکی داره و عوض میکنه یا میفروشه یا قرض میده بگه. من تهرانم. دو تا بازیم دارم فیزیکی fifa soccer & f1 2011 پیام بدید ممنون میشم.

فيزيكيش خيلي كم پيدا ميشه.
اكثر اون هايي هم كه دارن،نگهش ميدارن.
به نظرم اگه ديجيتالي بگيري بهتره(بخصوص از استور آمريكا).

فرستاده شده توسط پست پيشتاز جمهورى اسلامي ايران

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
راست میگه. این بازی چیزی نیست که کسی دلش بخواد نداشته باشه :d

- - -ویرایش - - -

راست میگه. این بازی چیزی نیست که کسی دلش بخواد نداشته باشه :d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان یکی از دوستام انقدر تعریف کرده از این بازی که اصلا چشم بسته میخوام بخرمش.:d هم این که جمع زیادیتون ازش تعریف کردین،هم این که فکر کنم گیمپلی خیلی طولانی ای داره، هم این که مطمئن هستم خیلی برای زبان خوبه،و یه مورد دیگه که البته ملاک برای من نیست ولی مثل این که پرفروش ترین بازیه ویتا تا الان هست. ولی باز میخوام نظراتتونو بهم بگید که بخرم یا نه. آخه من تاحالا RPG و JRPG بازی نکردم.:( یا مثلا شنیدم اصطلاحای ژاپنی تو بازی هست. خب من اگه متوجه نشم تکلیف چیه؟:d
دریغ نکنید و هر چی تو چنته دارید بریزید رو میز. :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان یکی از دوستام انقدر تعریف کرده از این بازی که اصلا چشم بسته میخوام بخرمش.:d هم این که جمع زیادیتون ازش تعریف کردین،هم این که فکر کنم گیمپلی خیلی طولانی ای داره، هم این که مطمئن هستم خیلی برای زبان خوبه،و یه مورد دیگه که البته ملاک برای من نیست ولی مثل این که پرفروش ترین بازیه ویتا تا الان هست. ولی باز میخوام نظراتتونو بهم بگید که بخرم یا نه. آخه من تاحالا RPG و JRPG بازی نکردم.:( یا مثلا شنیدم اصطلاحای ژاپنی تو بازی هست. خب من اگه متوجه نشم تکلیف چیه؟:d
اگر تاحالا بازی نکردی حتی RPG هم اصلا نرو سمتش که میخوره تو حالت اساسی
بازی خیلی قشنگی هست خودم کلی پولش رو دادم:D ولی باید بلد باشی بازی کنی مخصوصا سیستم مبارزات ـش

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
بازی خیلی قشنگی هست خودم کلی پولش رو دادم:D ولی باید بلد باشی بازی کنی مخصوصا سیستم مبارزات ـش
آخه دوستمم فکر نمیکنم تا قبل همین پرسونا RPG بازی کرده باشه. سیستم مبارزات مگه چجوریه؟:-/

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
wtf
:-o
یعنی چی سمتش نره :| من خودمم jrpg باز نبودم ولی الان بهترین بازی کل زندگیم پرسونا هستش، مبارزاتش هم اونقدر آشنایی پیدا کردن باهاش آسونه که........................
:|
خب تبریک میگم بهت محسن، بالاخره سر عقل اومدی. بذار من توضیح بدم تا آرمان و حسین اینا بیان حرفه ای برات بگن.
اول داستان :d
حرف نداره، معرکست، غوغااااااا محشر :d یه اتمسفر رمزآلود، یه داستان گیرا که تا انتها میکشونتت.
گیم پلی
حرف نداره، معرکست، غوغااااااا محشر :d کلی کار هست که انجام بدی. از ساید کوئست های فراروانش بگیر تا کلوپ ها مدرسه و غذار خوری و سینما و رابطه های عاشقانه و اسکی و .....................
گرافیک
حرف نداره، معرکست، غوغااااااا محشر :d کارتونی تا قسمتی انیمه ژاپنی. اصلا حرف نداره
موزیک
حرف نداره، معرکست، غوغااااااا محشر :d آهنگ هاش که دیگه هیچی. به نظرم باید اصلا ost هاش را دان کنی و همینجوری هم گوش بدی
درصد سرگرمی
حرف نداره، معرکست، غوغااااااا محشر :d بی چون و چرا سرگرمت میکنه
و در آخر
به جای اینکه در موردش سوال کنی، برو تاپیک را از اول بخون که مزاحم دوستان نشی :d

- - -ویرایش - - -

آهان راستی، در مورد اینکه زبانت را قوی میکنه که شک نکن. در مورد مفاهیم ژاپنیش هم آرمان خیلیا را میتونه برات توضیح بده، منم یه چیزایی میدونم خیلی کم. ولی اینترنت را که ازت نگرفتن :d

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
wtf
:-o
یعنی چی سمتش نره :| من خودمم jrpg باز نبودم ولی الان بهترین بازی کل زندگیم پرسونا هستش، مبارزاتش هم اونقدر آشنایی پیدا کردن باهاش آسونه که........................
:|

خب تبریک میگم بهت محسن، بالاخره سر عقل اومدی. بذار من توضیح بدم تا آرمان و حسین اینا بیان حرفه ای برات بگن.
اول داستان :d
حرف نداره، معرکست، غوغااااااا محشر :d یه اتمسفر رمزآلود، یه داستان گیرا که تا انتها میکشونتت.
گیم پلی
حرف نداره، معرکست، غوغااااااا محشر :d کلی کار هست که انجام بدی. از ساید کوئست های فراروانش بگیر تا کلوپ ها مدرسه و غذار خوری و سینما و رابطه های عاشقانه و اسکی و .....................
گرافیک
حرف نداره، معرکست، غوغااااااا محشر :d کارتونی تا قسمتی انیمه ژاپنی. اصلا حرف نداره
موزیک
حرف نداره، معرکست، غوغااااااا محشر :d آهنگ هاش که دیگه هیچی. به نظرم باید اصلا ost هاش را دان کنی و همینجوری هم گوش بدی
درصد سرگرمی
حرف نداره، معرکست، غوغااااااا محشر :d بی چون و چرا سرگرمت میکنه
و در آخر
به جای اینکه در موردش سوال کنی، برو تاپیک را از اول بخون که مزاحم دوستان نشی :d

- - -ویرایش - - -

آهان راستی، در مورد اینکه زبانت را قوی میکنه که شک نکن. در مورد مفاهیم ژاپنیش هم آرمان خیلیا را میتونه برات توضیح بده، منم یه چیزایی میدونم خیلی کم. ولی اینترنت را که ازت نگرفتن :d

حرف نداره، معرکست، غوغااااااا محشر :d
رو repeat رفتی میشا؟ :d اوه اوه OST هاش هم عالیه؟ :) باشه چرا میزنی خب؟ میرم میخونم. فقط باید پولش رو به فکرش باشم. :|
ولی اینترنت را که ازت نگرفتن :d
چرا. این مبین نت زالو داره یواش یواش میگیره ازم. :|

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
بله خیلی گرونه. تو استور من فکر کنم 34 پونده. فیزیکیش هم اصلا گیرت نمیاد :d من دارم، بهت میدم 3 برابر قیمت :)) فقط هم یک روز اجازه داری دستت بمونه :d

میشااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.تو دیوونه ای.:-o34 پوند؟ هی بهت میگم بیا آمریکا بساز هی نمیای.دیوونه ای بدتر از من.:d تو استور آمریکا 20 دلاره. تازه من میخوام فیزیکیه ریجن 1 بخرم. حالا بماند چطوری!!! ;))

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دیگه من پسته اول کلی توضیح دادم چندتا هم پست قبلا دادیم با بجه ها در مورده مفاهیم و این خرت پرتهای بازیش D:
منم باید بگم بدون شک یکی از بهتری بازیهایی هست که تا به امروز بازی کردم !_! یعنی شکی درش نیست

همه اون چیزهایی که میشا هم گفت تایید میشه. یکمی زبان میخواد تا از بازیش لذت ببری چون خیلی Story Focus هست بازیش کلا یه مقدار هم باید با قلقه بازیهای JRPG اشنا باشی چون اصولا این طور بازیا مخاطبهاشون بلدن چطوری بازی کنن برای همین بخشه اموزشی توی بازی هم کلا خیلی پیچیده نیست ! خیلی ساده توضیح میده و بقیه رو خودت باید بیشتر کشف کنی و یاد بگیری. البته درجه سختی هم داره ...ولی خب !

در کل که بازیش عالی هست ×_× بازم میگم تو تا حالا JRPG امتحان نکردی پس نمیشه گفت بدت میاد یا خوشت میاد اما برای امتحان بازیهایی مثل FF و Ni Noو South PArk و .... حدودا نبردهای مشابه دارن .. هرچند که ni no خیلی بیشتر مدرنیزه شده اما خب همه اصالتهای JRPG دارن

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
نه همین پرسونا 3 و 4 دقیقا بهترین بازی برای JRPG شدن هستن. گیم پلی سادست ( ولی عمیق) 5 دیقه ای به مبارزات هم عادت میکنی. میتونی اول Persona 3 Portable رو بخری که برا PSP اومد ارزونتر باید باشه! نترس داستانشون هم ربطی نداره به هم :D

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
نه همین پرسونا 3 و 4 دقیقا بهترین بازی برای JRPG شدن هستن. گیم پلی سادست ( ولی عمیق) 5 دیقه ای به مبارزات هم عادت میکنی. میتونی اول Persona 3 Portable رو بخری که برا PSP اومد ارزونتر باید باشه! نترس داستانشون هم ربطی نداره به هم :D

چه خوب. :) نه من خودم PSP هم دارم،اتفاقا چند وقت پیش P3P هم دانلود کردم. راست میگی اول اونو میرم بعدم P4G رو میگیرم.:d

- - -ویرایش - - -

دیگه من پسته اول کلی توضیح دادم چندتا هم پست قبلا دادیم با بجه ها در مورده مفاهیم و این خرت پرتهای بازیش D:
منم باید بگم بدون شک یکی از بهتری بازیهایی هست که تا به امروز بازی کردم !_! یعنی شکی درش نیست

همه اون چیزهایی که میشا هم گفت تایید میشه. یکمی زبان میخواد تا از بازیش لذت ببری چون خیلی Story Focus هست بازیش کلا یه مقدار هم باید با قلقه بازیهای JRPG اشنا باشی چون اصولا این طور بازیا مخاطبهاشون بلدن چطوری بازی کنن برای همین بخشه اموزشی توی بازی هم کلا خیلی پیچیده نیست ! خیلی ساده توضیح میده و بقیه رو خودت باید بیشتر کشف کنی و یاد بگیری. البته درجه سختی هم داره ...ولی خب !

در کل که بازیش عالی هست ×_× بازم میگم تو تا حالا JRPG امتحان نکردی پس نمیشه گفت بدت میاد یا خوشت میاد اما برای امتحان بازیهایی مثل FF و Ni Noو South PArk و .... حدودا نبردهای مشابه دارن .. هرچند که ni no خیلی بیشتر مدرنیزه شده اما خب همه اصالتهای JRPG دارن

مرسی آرمان. ;)

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
دوستان من یه سوال داشتم ، چون تاپیکای PSP رو دیگه باید با خاک انداز جمع کرد همینجا میگم ، من تازه P3rsona رو دانلود کردم ، یه 15 مین بازی کردم ببینم چه جوریه؟؟ جدیدا زدم تو خط بازی Graphic Novel ، بعد من Rpg مطلق بازی نکردم ، فقط پارازیت ایو 1 و 2 که اونم یه سری الماناشو داره ، خیلی طول میکشه تا بیفته تو داستان و بره تو فایت و این داستاناا ، یکی لطف میکنه یه کوچول در مورد داستان توضیح بده؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر