دسته Xbox روی PC ؟

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
سلام
دوستان من مدتی هستش که روی کامپیوتر زیاد بازی میکنم اما ی مشکل خیلی بزرگ دارم. اینکه بجز بازی فوتبال توی بقیه بازی ها تنظیمات Joystickم خوب نیست و نمیتونم باهاش بازی کنم و مجبور میشم از موس و کیبرد استفاده کنم! از برنامه هایی مثل Xpadder هم استفاده کردم اما باز نتونستم اونطور که باید ازش استفاده کنم!

اینی رو که توی بازی ها عکس دسته Xbox هستش در قسمت تنظیماتشون یعنی اینکه با دسته Xbox میشه روی کامپیوتر بازی کرد؟ ( اگر میشه لطفا بگید چطوری )
اگر هم نمیشه، دسته شبیه سازی شده Xbox رو باید بخرم یا ......؟

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
سلام
دوستان من مدتی هستش که روی کامپیوتر زیاد بازی میکنم اما ی مشکل خیلی بزرگ دارم. اینکه بجز بازی فوتبال توی بقیه بازی ها تنظیمات Joystickم خوب نیست و نمیتونم باهاش بازی کنم و مجبور میشم از موس و کیبرد استفاده کنم! از برنامه هایی مثل Xpadder هم استفاده کردم اما باز نتونستم اونطور که باید ازش استفاده کنم!

اینی رو که توی بازی ها عکس دسته Xbox هستش در قسمت تنظیماتشون یعنی اینکه با دسته Xbox میشه روی کامپیوتر بازی کرد؟ ( اگر میشه لطفا بگید چطوری )
اگر هم نمیشه، دسته شبیه سازی شده Xbox رو باید بخرم یا ......؟

بله میشه. با نصب درایور مخصوص و استفاده از گیرنده ای به نام Xbox 360 Wireless Gaming Receiver for windows میتونی از دسته ی 360 تو ویندوز استفاده کنی
البته باید بگم که اون دسته ای که داری حتما گیم پد خوبی نیست که با بازیها هماهنگ نیست و گرنه اگه مثلا مثل من از گیم پد logitech f710 استفاده کنی میبینی که تقریبا با تمام بازیها هماهنگ هست طوری که بازیها اونو بعنوان دسته ی 360 میشناسنش.

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
8271-8669-large.jpg
این دسته رو خریدم 12 تومن روی چند تا بازی شوتر و Fifa 13 امتحانش کردمک فوق العادست...
راستیه که توی قابه عکس دسته ای هستش که خریدم، طرح Xbox (کنترلر بیرون از جعبه در عکس) هستش...

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
8271-8669-large.jpg
این دسته رو خریدم 12 تومن روی چند تا بازی شوتر و Fifa 13 امتحانش کردمک فوق العادست...
راستیه که توی قابه عکس دسته ای هستش که خریدم، طرح Xbox (کنترلر بیرون از جعبه در عکس) هستش...

جیگر این ویبرش هم کار می کنه یا نه با بازیهای جدید .در ضمن کیفیت دسته چطور هست ؟؟ ازش راضی هستی ؟؟

می تونی چند عکس بزرگتر ازش بزاری

Last edited by a moderator:

شاهزاده دَستان

کاربر سایت
Sep 18, 2011
538
جیگر این ویبرش هم کار می کنه یا نه با بازیهای جدید .در ضمن کیفیت دسته چطور هست ؟؟ ازش راضی هستی ؟؟
3 تا درایور داره یکیش برای ویبرست....
گفتم که .... توی 3 تا بازی شوتر از جمله Medal Of Honor و بازی NFS MW2 امتحانش کردم دقیقا مثل دسته کنسول هاست و شوک هم میده...

فوق العادست... اگر شما هم روی کامپیوتر با دسته کار میکنه حتما فقط از این دسته بخرید... برید بگید دسته کامپیوتر طرح Xbox همه جا دارن...

mesi08

کاربر سایت
May 18, 2008
138
نام
علیرضا
3 تا درایور داره یکیش برای ویبرست....
گفتم که .... توی 3 تا بازی شوتر از جمله Medal Of Honor و بازی NFS MW2 امتحانش کردم دقیقا مثل دسته کنسول هاست و شوک هم میده...

فوق العادست... اگر شما هم روی کامپیوتر با دسته کار میکنه حتما فقط از این دسته بخرید... برید بگید دسته کامپیوتر طرح Xbox همه جا دارن...
دوست عزیز این دسته مال چه شرکتی هست مارکش چیه؟(آخه یه عالمه دسته طرح ایکس باکس تو بازار هست من یکی صورتیشو خریدم آشغاله) فلشاش خوب و روون هست مشکل نداره؟

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
دوست عزیز این دسته مال چه شرکتی هست مارکش چیه؟(آخه یه عالمه دسته طرح ایکس باکس تو بازار هست من یکی صورتیشو خریدم آشغاله) فلشاش خوب و روون هست مشکل نداره؟

دسته سیم دار خود xbox خیلی گرونتر از اینه مطمئنن اصل نیست .اگر این دوستمون ایکس باکس360 داشته باشه کافیه بزنه به کنسول ببینه اونم تشخیص میده یا نه؟
دسته سیم دار ایکس باکس 360 هم رو کنسول میخوره هم استاندارد کامپیوتره.
شاید چینیها از کد مخصوص دسته اصلی استفاده کردن برای چیپ این دسته برای همین به این خوبی مثل خود دسته ایکس باکس360 جواب میده روی کامپیوتر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر