Stronghold Crusader 2 | PC

06647666644345408294.jpg

سازنده : Firefly Studios
سبک :RTS
پلتفرم : PC
تاریخ انتشار : 2014

جزئیات:
موتور گرافیکی بازی یک موتور 2D نیست بلکه یک موتور 3D Vision است. این موتور انجین نسخه 3 بازی Stronghold نیست یک موتور گرافیکی جدید است که AI و فیریک بازی را بهبود داده‌اند.
16 شخصیت AI در بازی وجود دارند که ویژگی‌های ذیل را دارا هستند:
Bailusis Shah یک شخصیت ترسو و ضعیف است. Kalef هوش منصوعی خوبی را داراست و انتقام‌گیر است. Caliph یا خلیفه بغداد به همراه Richard the Lionheart نیز حضور دارند.
8 شخصیت AI در skirmish بازی حضور دارند. در هر موقعیت مثل نسخه اول شخصیت‌های دیالوگ‌ها و رفتارهای خاصی دارند.
AI هوش منصوعی بخش مولتی پلیر مانند بازی کردن با گیمران دیگر است و بسته به موقعیت رفتار می‌کند هر پادشاه هوش منصوعی خاص خود را دارد.
20 نیرو جدید در بازی است که تیم اعراب 10 نیرو جدید دارد. نیرو‌های تایید شده فعلی شامل:
the Dervish, Slavedriver, Sassanid Knight, Ranger, Christian Sergeant, Templar,
Assassin, slaves و Healer به همراه Horse Archer هستند. هر نیرو قابلیت‌های مخصوص خود را دارد. نیرو‌های عربی نیست مثل نسخه اول عربی صحبت خواهندکرد.
نقشه‌های بازی Dynamic هستند یعنی در مراحل بازی نیز اتفاقاتی مانند طوفان شن را خواهید دید.
استفاده از ابزار الات جنگی برای تخریب قلعه دشمن به جای استفاده از روش معمول melee attack.
سیستم جدید خانه سازی مانند Stronghold 3.
تغییرات در رابطه کاربری بازی. اضافه شدن قابلیت‌هایی قدرتی مانند Crusader Extreme که شامل پرتاپ سنگ و تیر‌های آسمانی می‌شد.
Co-op مولتی پلیر با همکاری یک یار به اشتراک گذاری منابع در این بخش و تقسیم بخش نظامی و اقتصادی بین یک دیگر

سایت بازی:
Stronghold Crusader 2

http://forum.bazicenter.com/thread67369/

Update Soon

آخرین ویرایش:

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
سلام دوستان ببخشید من یه مشکلی دارم تو بازی من نمیتونم وارد بخش skirimish بشم وقتی میرم توش stopped working میده و میاد بیرون لطفا کمک کنید

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
کدی در کار نیست. این اسم ریلیزه. اینو میزنی تو گوگل, لینکاشو پیدا میکنی, دانلود و نصب میکنی؛ دیگه بازیت نمی پره بیرون. :>
مرسی من بازی رو ریختم فقط نمیتونم برم تو بخش SKIRMISH میپره بیرون میشه کمک کنی دادا

Naruto2012

کاربر سایت
Jul 7, 2012
245
نام
محمد
عزیزان یکی بهم کمک کنه من موفق شدم وارد بازی بشم ولی نمیدونم چرا تو بخش skirimish نمیره میپره بیرون کمپینو راحت وا میکنه لطفا کمک کنید:(:(

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
FireFly یه تورنمنت راه انداخته واسه C2.
64 نفر از لیست دوستان ایشون:
http://www.strongholdcrusader2.com/bit.ly/C2Steam
به قید قرعه انتخاب میشن و مسابقه راه میندازن.
جوایز هم به این گونست:
نفر اول:
  • تمام DLC هایی که در آینده برای بازی میان
  • یه کپی فیزیکی از بازی
  • پیراهن C2
نفر دوم:
  • یه پادشاه جدید به عنوان DLC
  • یه کپی فیزیکی از بازی
  • پیراهن C2
نفرات دوم و سوم:
  • یه پادشاه جدید به عنوان DLC
  • یه کپی فیزیکی از بازی
  • شانه آویز به طرح C2. شاید مدال بهش آویزون باشه!
حالا کل مسابقه یه طرف، اینم یه طرف:
یه پادشاه جدید به عنوان DLC
بله دیگه، به سلامتی FireFly میخواد یه پادشاه جدید رو به عنوان DLC بده. کی میتونه باشه یعنی؟

منبع

آخرین ویرایش:

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
سلام دوستان بازی ارزش خریدن داره میخواستم بگیرم اش ؟

اگه اورجینال میخواهی بخری برای انلاین بستگی به سلیقه ات داره من از این بازی نسبت به نسخه اولش اصلا خوشم نیومد (شایدم چون دوبله دارینوس نبوده ):d

ولی اگر میخواهی کرک شده بخری دیگه 1000 تومن که ارزشی نداره بخر و لذت ببر:d

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
[MENTION=86144]OMG[/MENTION]
کسی نمیخواد AI بهبود یافته بفروشه اون قصد دارند یک هوش مصنوعی( کاراکتر یا پادشاه) رو به صورت DLC عرضه کنند.

آخرین ویرایش:

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
دوستان محدودیت ساخت نیرو هم توی بازی داریم؟
بله هستش
بستگی به تعداد بازیکن های توی مپ داره
مثلا محدودیت یک مپ چهار نفره شاید 800 نفره
هر کدوم 200 تا میتونن بسازن
اگر یکی کشته بشه ، میشه تعداد بیشتری ساخت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر