Stronghold Crusader 2 | PC

06647666644345408294.jpg

سازنده : Firefly Studios
سبک :RTS
پلتفرم : PC
تاریخ انتشار : 2014

جزئیات:
موتور گرافیکی بازی یک موتور 2D نیست بلکه یک موتور 3D Vision است. این موتور انجین نسخه 3 بازی Stronghold نیست یک موتور گرافیکی جدید است که AI و فیریک بازی را بهبود داده‌اند.
16 شخصیت AI در بازی وجود دارند که ویژگی‌های ذیل را دارا هستند:
Bailusis Shah یک شخصیت ترسو و ضعیف است. Kalef هوش منصوعی خوبی را داراست و انتقام‌گیر است. Caliph یا خلیفه بغداد به همراه Richard the Lionheart نیز حضور دارند.
8 شخصیت AI در skirmish بازی حضور دارند. در هر موقعیت مثل نسخه اول شخصیت‌های دیالوگ‌ها و رفتارهای خاصی دارند.
AI هوش منصوعی بخش مولتی پلیر مانند بازی کردن با گیمران دیگر است و بسته به موقعیت رفتار می‌کند هر پادشاه هوش منصوعی خاص خود را دارد.
20 نیرو جدید در بازی است که تیم اعراب 10 نیرو جدید دارد. نیرو‌های تایید شده فعلی شامل:
the Dervish, Slavedriver, Sassanid Knight, Ranger, Christian Sergeant, Templar,
Assassin, slaves و Healer به همراه Horse Archer هستند. هر نیرو قابلیت‌های مخصوص خود را دارد. نیرو‌های عربی نیست مثل نسخه اول عربی صحبت خواهندکرد.
نقشه‌های بازی Dynamic هستند یعنی در مراحل بازی نیز اتفاقاتی مانند طوفان شن را خواهید دید.
استفاده از ابزار الات جنگی برای تخریب قلعه دشمن به جای استفاده از روش معمول melee attack.
سیستم جدید خانه سازی مانند Stronghold 3.
تغییرات در رابطه کاربری بازی. اضافه شدن قابلیت‌هایی قدرتی مانند Crusader Extreme که شامل پرتاپ سنگ و تیر‌های آسمانی می‌شد.
Co-op مولتی پلیر با همکاری یک یار به اشتراک گذاری منابع در این بخش و تقسیم بخش نظامی و اقتصادی بین یک دیگر

سایت بازی:
Stronghold Crusader 2

http://forum.bazicenter.com/thread67369/

Update Soon

آخرین ویرایش:

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
منم نسخه codex رو گرفتم.نسبت به یکش هم خوب شده هم بد !
نوع دیوار ها و قلعه سازی خیلی خوب شده.دیوار ها که خراب میشن خیلی انیمشنش جالب شده.نوع نیرو ها و منجنیق و چیز هایی این مدلیش هم خیلی خوبه.کلا خیلی خوبه به چز چند نکته ش :
- دوربین بازی کل بیس رو در بر نمیگیره و هی لازمه زوم این و زوم اوت بشه.
- نیرو ها خیلی ریز هستن.انتخاب کردنشون سخته.
- این محدودیت ساختن ساختمان دیگه چه صیغه ایه ! اولش 50 بود بعد که یکی رو کشتیم و حذف شد این محدودیت شد 66 تا و بعد از کشتن یکی دیگه شد 80 ... این کاش نبود.

x155

کاربر سایت
Nov 8, 2013
34
بعد از این پچ من هر چی بازی رنکد میرم بازیمون بیشتر از 60 دقیقع طول میکشه
قبلا سره 20 دقیقه بازیو جمع میکردیم
لامصب میبینی 40 10 جلویی بعد یه دفعه میان میزنن جر میدن بالانس میشه تیم ها
خدایی خیلی عالیه
بازی ها کامل کامل بالانس شدن
ماند تا دیگه طرف خیلی خر باشه و نتونه خودشو بکشه بالا

اینجا تاپیک جنگهای صلیبی 2 هست....فکر کنم تو داری در مورد دوتا 2 صحبت میکنی

- - -ویرایش - - -

بعضی از مرحله هاش واقعا سخت شده...دیگه نمیشه همون اول بازی حمله بزنی بازیرو جمع کنی,این یکی مزیتشو دوست دارم
در کل نسبت به قلعه 2 و 3 خیلی بهتره

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
اینجا تاپیک جنگهای صلیبی 2 هست....فکر کنم تو داری در مورد دوتا 2 صحبت میکنی

- - -ویرایش - - -

بعضی از مرحله هاش واقعا سخت شده...دیگه نمیشه همون اول بازی حمله بزنی بازیرو جمع کنی,این یکی مزیتشو دوست دارم
در کل نسبت به قلعه 2 و 3 خیلی بهتره

نسبت به 3 که 100% ولی در مورد 2 شک دارم... به نظر من بهترین نسخه Stronghold همون نسخه 2 ش بود ... خیلی حال کردم باهاش :D
ولی تنوع رو از بازی گرفتن... مثلا قبلا خونه میساختی میتونستی شکل خونه هارو تغییر بدی توی این نمیشه از قرار معلوم... یا اینکه من نفهمیدم چجوریه هنوز ؟

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
آقا ما بازیو نصب کردیم ( codex) موقع اجرا این ارور رو میده :
the program cant start because d3dx9_43.dll is missing from your computer . try reinsralling the program to fix this problem
باید چکار کنم ؟

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
بازی یک جوریه
واقعا به پای نسخه یک نمیرسه
کسی لینک آپدیت 2 بازی رو داره ؟ آخه یکی دوجا سوراخ توی دیوار پیدا شد و دشمن از توی اون سوراخ میومد داخل :)) با اینکه در ظاهر همه چیز اوکی بود یک هو دیدم لرد کشته شد :|:d
+ کمان دار ها خیلی دقیق شدن و راحت اشتباه نمیزنن
+ دیوارا با منجنیق خیلی خوب خراب میشه و پرت شدن سنگ های دیوار عالیه
- اون منجنیق چوبی ها که نیزه پرتاب میکنه هم به هیچ دردی نمیخوره و اصلا دمیج نمیزنه
. فروشگاه بازی هم مثل همیشه نامرده و ارزون میخره و گرون میفروشه :d فروشگاهش ایرانیه ایرانیه :d
+ اینکه یک سری وسایل اضافی مثل لباس چرم رو حذف کردن خیلی خوبه و بیخودی دست و پا گیر بود
++++بهترین چیزی که اضافه شده دکتر هستش چه برای عربا که یک پیره مرده هستش و چه برای صلیبی ها که شوالیه های هاسپیتالر و تمپلار هستن
- بیرون اون خطی که براتون تعیین کرده نمیتونید تله گذاری کنید که واقعا افتضاحه
+ اینکه میتونیم برای معدن آهن هم گاو بزاریم عالیه ، واقعا همیشه توی نسخه اول برام سوال بود که چرا آهن درست میکنیم خود کارگر بدبخت آهن رو ور میداره میاره انبار
+ میتونید تعیین کنید هر نوع سرباز بعد از ساخته شدن کجا بره و اینطوری سربازا قاطی نمیشن + میتونید همه رو بفرستید یک جا ( مثل قبل )
+ توی نسخه قبلی میشد با یک ترفند بیشتر از حد مجاز سرباز فرستاد بالای تاور ، الان نمیشه یا خیلی سخت میشه و خودشون میان پایین اما
یک چیزی پیدا کردم و میتونید اون پرچمی که توی سربازخانه برای کمان دارا هست رو به جای اینکه بذارید دم درب سرباز خونه ، بذارید بالای تاور اینطوری تعداد بیشتری کماندار میشه فرستاد اون بالا
- این آسیاب های آرد خیلی چوب میخواد اونم 200 تا ، مگه جنگه :d کاراییشون هم زیاد نیست
- خیلی مسخره هستش که درب قلعه رو باز میکنن تا افرادشون برن بیرون اما شما نمیتنونی بری داخل :d توی نسخه یک اینطوری نبود
در کل بخوام نظر بدم

بازی خوبیه و اگر قلعه یک رو بدون ترینر بازی کردید نا امیدتون نمیکنه

گیم اسپیدش پایینه ، هیچ وقت مثل نسخه 1 بازی نمیشه
داداش مثل نسخه یک میتونی با دکمه های + و - سرعت بازی رو کم و زیاد کنی
اتفاقا سرعتش خیلی خوبه

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
دوستان کسی موفق شده این بازیو با LAN چند نفره بازی کنه ؟

من رو host که میزنم یه آیکن خورشید ( لودینگ ) میاد و بازی رو اون گیر میکنه ... :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر