اين عناوين را بر روي Psp حتما بازي كنيد!

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

اين تاپيك براي پيشنهاد بهترين بازي هايي كه بر روي Psp بازي كرديد به ديگر دوستان است.
در مورد بازي ها لطفا مفيد و نسبتا كامل توضيح دهيد و از زدن پست بي مورد با تاپيك خودداري كنيد.

BioShocK

کاربر سایت
Aug 20, 2007
44
با تشکر از شما دوست عزیز به خاطر ایجاد این تاپیک ...
جای یه همچین تاپیکی تو قسمت Psp خالی بود .
به نظر من یکی از بهترین بازیهایی که برای کنسول Psp تا الان عرضه شده بازی MGS : PO هست . این بازی گرافیک قابل قبول و گیم پلی روانی داره . مهمترین ویژگی این بازی برای کسانی که نسخه های قبلی این بازی رو بر روی کنسولهای PS1 و PS2 بازی کرده اند این هست که نکات مبهم بسیاری که در نسخه های قبل این بازی به جود امده اند رو برطرف میکند . پیشنهاد من به شما دوستان این هست که اگر نسخه های قبلی MGS رو بازی کرده اید و همچنین طرفدار پروپا قرص این بازی هستید حتما این نسخه از این بازی رو که برای کنسول Psp عرضه شده هست را بازی کنید . در ضمن این بازی از سایت Game Spot امتیاز عالی 9.0 را گرفته است .

Gameplay : 9
Graphics : 9
Sound : 9
Value : 9
Tilt : 9

لینک مشاهده ی تمامی عکسهای بازی MGS : PO

با تشکر
مهدی ...

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
tekken 5 dark resurrection
tekken 5 رو که بیشتر افراد بر روی ps2 میشناسند.این بازیه 3D Fighting با نام Dark Resurrection بر روی psp موجود میباشد.گرافیک بازی نصبت به بازی های دیگر psp فوقوالعاده میباشد و دارای بکگراند حرکات ضربه ای و چند شخصیت جدید نثبت به نسخه ps2 میباشد. game play بازی جذاب و لازم به ذکر است که امتیاز 9.2 را از game spot کسب کرده.
932102_20060522_screen008.jpg

--------------------------------------------------------------
the warriors
the warriors ساخته شده از روی فیلمی به همین نام که در سال 1979 به اکران درآمد.بازی به ورت مبارزه های خیابانی میباشد و تا حدی شبیه بازی getting up .شما در نقش گروه warriors هستید که در شهری با گروه های دیگر درگیر میشوید ضربه ها و حرکات هر کدام از افراد گروهتان با هم دیگر متفاوت هست و تکراری ضربات وجود ندارد همچنین برای مبارزه از اشیایی مانند بطری صندلی آجر طبر میله و....میتوانید استفاده کنید محیط بازی تا حدی تخریب پذیر هست بازی داستان زیبایی دارد که ارزش یکبار تمام کردن بازی را دارد همچنین در قسمت هایی باید نام warrirors و ... را با اسپری با استفاده از آنالوگ بر روی دیوار هک کنید همچنین میتوانید رادیو های ماشین ها را به سرقت ببرید و پول کسب کنید.بازی گرافیک و صداگذاریه خوبی دارد. امتیاز از gs 8.1 حتما این بازی را انجام دهید.
52bg9c3.jpg

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...

ابتدا از دوستان كه بازي هاي خوبي كه بازي كردن را معرفي كردن تشكر ميكنم و دو نكته را اشاره كنم:

1. همانطور كه در پست اول گفتم از زدن پست هايي كه با مسير تاپيك هماهنگ نيست خودداري كنيد درغير اينصورت پاك خواهند شد چون ميخواهيم اين تاپيك يك مرجع براي بازي هاي خوب PSP باشد.(توضيح شخصي در مورد بازي كه انجام داديد و سوال و جواب ها در اين زمينه جزو بحث اصلي بشمار مي ايد)

2. از تصاوير زياد و با حجم هاي بالا استفاده نكنيد.

--------------------------------------------------------------------------------------

FINAL FANTASY IX اخرين سري از شماره هاي موفق و تاريخي FINAL FANTASY بر روي كنسول فوق محبوب PS بود. بدون شك تمام كساني كه اين بازي را در زمان عرضه با شوق فراوان خريدند و بازي كردند بياد دارند كه چه دوران زيبايي با اين بازي گذراندن و بازيابي خاطرات ان دوران جاي بسي نشاط و خوشحالي است. حال كه سوني اين امكان را براي كنسول PSP فراهم كرده تا بتوانيم بازي هاي PS را دوباره بازي كنيم يكي از بهترين عناوين FINAL FANTASY IX است.

شخصيت ها ي جذاب و طراحي شاد و بسيار زيباي محيط و مكان هاي مختلف بازي به همراه CG هاي باشكوه بازي و بدون شك داستان گيرا و رمانتيك ان فكر هر گيمري را براي اجراي مجدد ان مشغول خواهد كرد.

اگر شما همانند من از ان دسته هستيد كه اين بازي زيبا را در همان دوران عرضه تهيه و بي وقفه بازي كرديد و به انتها رسانديد پيشنهاد ميكنم نه فقط براي تجديد خاطره بلكه براي بازي كردن يك RPG ناب بر روي PSP دوباره ان را از ابتدا اغاز و لذت ببريد و اگر در دسته اي قرار ميگيريد كه اين بازي را امتحان نكرديد بايد بگم بدون شك تهيه و شروع به بازي كنيد و اگر احساس ميكنيد گرافيك بازي شما را راضي نخواهد كرد كاملا در اشتباهيد .

بازي بر روي 4 CD عرضه شده است.

01.jpg

ايكون و تصوير زمينه براي استفاده در تبديل براي منوي بازي در PSP (فرمت فايل را به PNG تغيير دهيد) :

PIC01.jpg

PIC02.jpg

موفق باشيم...

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
با سلام خدمت دوستان عزیز
به نظر من هم شدیدا جای خالی این تاپیک احساس میشد تا بهترین های psp معرفی شوند

میخام براتون بازی رو معرفی کنم که چند ماه بیشتر از انتشارش نمیگذره ولی خیلی به اون اهمیت داده نشد!(حداقل اینجا این طوری بود)
سازنده ی بازی خود جناب sony میباشد که میدونید وقتی sony بازی رو برای یکی از کنسول هاش بسازه امکان نداره به یکی از بهترین های اون کنسول تبدیل نشه!

اسم بازی ratchet & clank: size matters میباشد.
بازی حالت پلت فرمی مثل سری crash دارد و البته اگر اون رو بازی کنید با من هم عقیده میشید که هر سبکی که فکرش رو کنید در این بازی پیدا میشه!
مثل: action – adventure – rpg – puzzle …..
گرافیک و کنترل بازی فوق العاده هستند... از ابتدا که بازی رو شروع میکنید یک شخصیت دارید که یکی دو تا سلاح ساده داره و کم کم با جمع کردن پول(!!!) میتونید سلاح های خفن بخرید! و البته همه ی اینها به علاوه ی توانایی های خودتون در طی بازی قابل پیشرفت هستند و نکته ی دیگر لباس های شخصیت هست که میتونید بدست بیارید و هر کدوم آرمور مشخصی دارن!
دو تا شخصیت بازی یک آدم آهنی هست با یک حیوونی که نمیدونم چیه!
دمو های بازی گرافیکش از بازی جداست و عالی کار شده و وسط دمو ها احتمالا کلی هم میخندید چون تیکه های سام و مکسی زیاد داره!
نکته بعد مربوط به مینی گیم ها میشود که هر کدام به خودی خود شامل یک بازی کامل هستند!!! بعضی ها رو با راچت و بعضی هم با کلانک انجام میشن! و تقریبا نصف تایم بازی صرف رد کردن ایم مینی گیم ها میشه!
راستی بازی غول آخر هم دارد بعلاوه مراحلی که در فضا انجام میشه و در اونجا میشه نقطه قوت گرافیک بازی رو دید.......
از تمامی این حرف ها که بگزریم اگر عکس های بازی رو ببینید فکر میکنید بچه بازیه! ولی در اصل این طور نیست. آخر های بازی اینقدر سخت میشه که هزار جور بد و بیراه نثار سازنده ها میکنید! اما در حدی هم نیست که اعصاب خورد کن باشد!

خلاصه درباره این بازی خیلی بیشتر از این حرف ها میشه حرف زد ولی سرتون رو درد نمیارم و توصیه میکنم این بازی رو از دست ندید!!!
(در ضمن از سایت های معتبر امتیاز بالایی هم گرفته game zone: 8.7)
برای دیدن عکس های بازی به لینک زیر برید:
http://psp.gamezone.com/gamesell/screens/s29401.htm

The Joly Joker

کاربر سایت
Aug 7, 2007
164
نام
فرشید
2005148627127883004_rs.jpg

با سلام به بروبچز PSP باز!
میبخشید که تکراریه :blushing:،آخه جای این بازی بزرگ :excited:توی این تاپیکه! نیاین بگین تکراری زدی ها! آخه باید این بازی رو روی PSP قورت داد!:biggrin1:
شاید قدیمی باشه و خیلی ها قورتش دادن ولی واقعاً فوق العادس این بازی!:love:

یه Shooter فوق العاده با دوربین ایزومتریک که خیلی کم دیدم.
ناشر بازی Guerrilla از زیر مجموعه های SONY SCE هستش که قراره Kill Zone رو برای PS3:love: بسازه و این ورژن PSP پیش درآمد و به قول معروف جا باز کن و معرف اون بازیه و البته یه بازی تقریبن مزخرف:sick: هم واسه :love:PS2 ساخته!!!
گرافیک خیلی خوب کار شده و ابجک ها خیلی زیادن ، افکت های انفجار عالین و هر بار که انفجاری رخ میده کل ضفحه تکون میخوره انگار که زلزله اومده!:blushing:
صدا گذاری خوبه و گیمر رو راضی نگه میداره ، هر چند دیالوگ دشمن گاهی تکراری میشه;) ولی هر وقت یه دشمن داد میزنه ISA Scum ، آدرنالین خونتون به شدت بالا میره !!!:cheesygri
داستان جالبی داره این بازی:sick: ولی میتونین ازش صرفنظر کنین چون واسه اینجور بازی ها داستان کلا چیز خوبی نیست!!!:laughing:
گیم پلی بازی نقطه قوت اونه که با توجه به کنترل خوب :-" زود بهش عادت میکنین و اون موقع دیگه تا بازی رو نخورین PSP از دستتون زمین نمی افته...:love:
روایت بازی و دوربین خیلی خوب کار شده و از نظر سختی معتدل و بالانس هستش ؛ هر چند هر کی بتونه مرحله روبات رو رو درجه سخت بگذورنه من یه صد آفرین براش میفرستم!:biggrin1:
هوش مصنوعی دشمن خیلی خوبه و با دیدن شما فورن سنگر میگیرن و دوستاشون رو صدا میزنن تا شما رو دور بزنن و چند نفره حمله کنن ! سگ روبات ها و عنکبوت رباتهای انفجاری خیلی هوش بالایی دارن و از نقاط دوردست مستقیم به طرف شما میان و اذیت میکنن ، حتی کمین هم میکنن !!!ماموریت ها نسبتاً متنوع هستن و کمتر تکراری میشن و مراحل خوب طراحی شدن. در بعضی از مراحل کنترل یک تانک و هاورکرافت هم به شما داده میشه که میتونین کنترلش کنین و با کنترل کلاً خوب بازی این مراحل خیلی لذت بخشن. هرچند دشمن معمولاً موشک انداز داره و حسابی از خجالت وسیله نقلیه !!!:blushing: در میاد...:biggrin1:
تو بعضی از مراحل میتونین یک زیردست داشته باشین و بهش فرمان بدین که هوش مصنوعی خوب کار شده و تو بازی به شما کمک میکنن. با پیشرفت در بازی و اتمام درجه سختی ها و ماموریت های جانبی Champion ، اسلحه ها و قابلیت های جدید Unlock میشن و میشه ازشون استفاده کرد که تعدادشون هم خیلی زیاده . با اتمام بازی در حالت تکنفره و در تمامی درجه سختیها ، تازه 48 درصد از بازی تکمیل میشه !!!:eek: و بقیه بازی در حالت چند نفره دنبال میشه که عالی کار شده و من خودم با دوستام ، 3 نفره بازی کردیم که خیلی حال داد و مراحل جدید و unlockable های متنوعی داره.
اگه بتونین با PSP تون به اینترنت:cool: هم وصل بشین (ما که نداریم:() میتونین به سایت بازی وصل بشین و آنلاین بازی کنین و آیتم ها و مراحل جدید دانلود کنین.
کلا با این بازی خیلی حال کردم و به نظرم از بهترین های PSP هستش، یکی از دوستام وقتی با دستگاه من یکی دو مرحله کیلزون زد تو رگ ، فرداش رفت یه PSP به عشق کیلزون خرید.:eek:
من به این بازی نمره 9 از 10 میدم.
این نظر من در مورد این بازی بود. اگه قدیمی یا تکراری بود من معذرت میخام.
عکس ها رو حذف کردم و لینکشو گذاشتم که صفحه سنگین نشه.
یه عکس از چند wallpaper قابل unlock در بازی:
"http://aycu21.webshots.com/image/25020/2004004826987594808_rs.jpg"
اینم چند تا Screen shot از بازی :
"http://aycu09.webshots.com/image/23848/2004059954521969421_rs.jpg"

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
exit.jpg

من به همه EXIT رو پیشنهاد میکنم.
یه بازی فوق العاده به سبک Lemmings و ژانر 3D Platformer که شما در اون در نقش Mr.Esc باید تعدادی از افراد رو از محل های حادثه دیده خارج کنین.
گیم پلی کاملا جدید و روان که در نسخه دوم بازی به اوج خودش رسیده.
همینطور گرافیک ساده و بسیار زیبا به سبک Cell Shade و همچنین موزیک فوق العاده که با مکان های مختلف کاملا متناسبه.
یکی از نکات جالب بازی هم Credit بازی هست که به صورت یک مرحله ساده و بسیار جذاب باید اونو بازی کنین.
شاید بهترین Credit یی باشه که من به عمرم دیدم...
هر نسحه از بازی دارای 10 مکان مختلف و هر مکان دارای 10 لول هستش که در مجموع 100 مرحله رو شامل میشه...
این بازی رو به همه پیشنهاد میکنم...
البته یه مقداری مغز نیاز داره.مخصوصا اگه مثل من سرتون درد بکنه برای اینکه توی هر 100 مرحله نمره 100% بگیرین...
37740.jpg

باتشکر...

The Joly Joker

کاربر سایت
Aug 7, 2007
164
نام
فرشید
Call Of Duty : Roads To Victory

2002095971282474472_rs.jpg

سلام
اینهم بازی ندای وظیفه!!!:laughing:
بازی روایت شماره سوم سری Call Of Duty هست که مشابه ورژن های X360 و PS3 عرضه شده(البته هر چیزی بجز گرافیک!;))
ناشرش شرکت Activition هستش که بازیهای بسیار خوبی رو ازش دیدیم، در پلتفرم های مختلف.
سبک بازی: اکشن اول شخص (FPS)

داستان: داستان بازی بشدت تکراریه :gunner:و بازگوی بخشی از تاریخ جنگ جهانی دومه!
پس اگر علاقمند وقایع تاریخی اون دوره نیستید (مثل من:yawn:) هیچ انتظاری از داستان نداشته باشین.(کسی هست که بخاطر تاریخ اینو بازی کنه؟:wallbash:)

گرافیک : دوربین مثل سری های قبلی اول شخصه ، محیط بازی جالب کار نشده و بهتر از اینهارو روPSP دیدیم! همرزمان و دشمن از نظر گرافیکی چنگی بدل نمیزنن و البته قابل تحمل هستن. باگهای گرافیکی کوچیکی در بازی دیده میشه، مثلاً موقع پیچیدن از سنگری به محل دیگه و یا باز شدن درها. در کل از گرافیک بازی لذت زیادی نمیبرید ، ولی قابل تحمل هستش.

گیم پلی :اگر بازی های سری قبلی این مجموعه رو بازی کرده باشین ،(خصوصاً شماره اول رو:thumbsup:) یک گیم پلی اکشن خفن و متفاوت با حس واقعی جنگ رو تجربه کردید که تو کمتر بازی میشه دید. از شروع بازی درگیر کنندس و بشدت حس سربازی رو القا میکنه که با همرزماش در مخمصه و محاصره دشمنه و باید کاری بکنه!
دستورات پشت سر هم صادر میشن و دشمن منتظر خطای شماست:sniper:. پس در گیم پلی این بازی و کلاً این مجموعه شک نکنید:ok:. ماموریت ها متنوع هستن ولی نسبتاً تکراری (تو شماره های قبلی همه رو دیدیم بجز هواپیما) که البته از انجامشون لذت میبرید. گیم پلی بازی واقعاً لذت بخشه و اینو موقعی حس میکنید که در انجام ماموریتی ناکام میشید و دوباره سریع شروع میکنید تا تمومش کنید.درجه سختیهای مختلف در بازی هست که میتونید انتخاب کنید و در طی جریان بازی در ارتشهای مختلف متفقین بازی خواهید کرد.اسلحه ها متنوع (البته از نوع جنگ جهانی و اوراق!!!:cheesygri) هستن و از نظر مهمات مشکلی پیدا نمیکنید.
کنترل بازی خیلی خوبه و خیلی روان . دکمه ها خوب چیده شدن و مشکلی از این جهت ندارید (4 نوع کنترل در Option بازی قابل انتخابه:tick:.)

تنها بدی که این بازی رو نابود کرده:((اینه که دوربین اول شخصه. چون باعث میشه که محیط اطرافتون رو خوب نبینید و زجر زیادی بکشید!!!:hurted1: چون معمولاً از چند طرف نامعلوم بسمت شما شلیک میشه که در محیط باید دنبالشئن بگردین و تا اون موقع جونتون از دست رفته:((!!! ضمن اینکه بعضی ماموریت ها دید بالایی میخواد (مثل قسمتی که با دوربین باید مختصات تانکهای آلمانی رو گزارش کنید تا با ضد تانک بزننشون) و دفعه اول مثل من ممکنه ظرف چند ثانیه game over بشین.
صدا : صدا ها مثل سریهای قبل عالی کار شدن و نقصی در صداگذاری دیده نمیشه و به حس درگیری شما کمک میکنه.

چند نفره: بازی بنظرم قسمت چند نفره نداره(تا اونجایی که من یادم هست!) یا اینکه من ندیدم!

این بازی رو باید خورد هر چند که بهتره رو X360 یا PS3 باشه ولی نسخه PSP هم لذت بخش و هیجان انگیزه.
مطالب زیادی مونده و از قلم افتاده که عذر میخوام چون همینقدر هم طولانی شده :drooling:و حوصلتون رو سر میبره.:bored:
تمام این مطلب رو با توجه به تجربه شخصی خودم نوشتم و نظرات شخصی منه.امیدوارم کسی ناراحت نشه.:victory:

اینهم امتیاز سایت GameSpot به این بازی:
2002004727882053791_rs.jpg

یکم کم لطفی کردن!
:mad:

ScreenShots:
عکس های مربوط به بازی در اندازه اوچیک :

http://aycu06.webshots.com/image/27245/2002093297376959335_rs.jpg

اوچیک همتونم.:bye: فعلاً

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
GTA:VICE CITY STORIES که دومین نسخه ی GTA بر روی PSP میباشد
داستان بازی در مورد شخصی سایه پوست به نام ویکتور هست که به شهر وایس سیتی به عنوان سرباز وارد میشه و بعد از یک اتفاق مجبور میشه برای حفظ آبرو و کسب روزی حلال!!!دست به ماموریت هایی بزنه تا بتونه هم پولی بدست بیاره و هم بتونه اسم و رسمی توی شهر پیدا کنه
گرافیک بازی برای یک بازی با این وسعت و با این همه طرفدار پسندیده است گرچه برخی صحنه ها به خاطر bug هایی آزار دهنده مشکل ساز میشه برای بازی کننده ها ولی از اسم این بازی چیزی کم نمیشه
در بازی هم از ماشین و هم از موتور و هم از هزاران چیز دیگه که از انسان سریعتر میرن(جز اسب!!)میتوان برای پیمودن راه استفاده کرد
تنوع اسلحه در این بازی بیداد میکنه و مراحل بیشمار زیاد هست...از پنجه بکس گرفته تا موشک انداز هدف یاب!!
تنها ایرادی که میشه از بازی گرفت فقط هوش مصنوعی نسبتا کم و همینطور آهنگ های کم داخل رادیو بازی هستش
خلاصه این بازی برای پر کردن اوقات فراغت و بلاغت بدجور توصیه میشه و حتما سعی کنید این بازی رو تموم کنید و نصفه کاره رهاش نکنید که یک بازیه ناب رو از دست میدید

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
سلام به همگي
همه اين بازي جذاب رو فراموش كردن
اسمش loco roco هست
گرافيك : 2 بعدي
صداگزاري و موزيك : عالي
گيم پلي : عالي
فقط بديش اينه كه كوتاه هست و زود تموم ميشه
اينا نظر خودم بود:cheesygri
موفق باشيد
پناهي
LocoRoco.jpg

آخرین ویرایش:

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
بهترین بازی NFS با نام Carbon که در NFS ها بهترین گرافیک و کنترل را دارد.
یکی از امکاناتش اینه که میتونید آهنگ های خودتون رو بدون پلاگین در بازی اجراع کنید ویه قسمت برای پخش آهنگ داره مثل یه Media Player.
حجم بالایی که این بازی داره و با امکاناتش گرافیکش و.. عالیه یعنی (1500)که تبدیل کنیم به CSO میشه 800 مگابایت ولی به نظر من همون ISO رو بریزید چون گیر میکنه
انینم نمرههایی که من به این بازی میدم
گرافیک:7.9
صدا:8.0
کنترل:9.0
جذابیت:9.8
امتیاز کلی:8.6
NFS_Carbon_01.jpg

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
بازی Hexen II برای PSP !!!!!

بازی فوق العاده Hexen II که یکی از بازیهای قدیمی و زیبای PC به حساب میاد توسط اقای Juraj Styk ( در تاریخ امروز :D ) برای PSP اماده شده است !
این بازی در سبک اول شخص یا همون FPS ( کلاسیک ) هست که از گرافیک قابل قبولی برخوردار میباشد . کنترل این بازی بر روی PSP واقعا فوق العاده هست و بر خلاف بازیهای COD و MOH که بر روی PSP کنترل ضعیفی داشتند این بازی به هیچ وجه این گونه نیست . پیشنهاد من به شما این هست که این بازی رو دریافت کنید و بر روی کنسول PSP خود اون رو بازی کنید . ( طریقه ریختن بازی بر روی PSP در داخل فولدر خود بازی به طور کامل توضیح داده شده )

لینک دانلود - منبع

موفق باشید .
مهدی

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
با سلام
اول از این که بازی معرفی کنم دو تا نکته:
1-اگر امکان داره مدیر عزیز این تاپیک رو مهم کنن چون تو بخش psp تاپیک مهم درباره بازی ها اصلا نداریم و این تاپیک هم چون دیر به دیر پست میزنن میره پایین در صورتی که واقعا تاپبیک مهمی هست!
2-لطفا بچه ها بازی هایی رو که معرفی میکنن واقعا بازیهای خوبی باشن و حداقل چند خط درباره همه چیز بازی (گیم پلی و ...) توضیح بدن و حداقل یه لینک برای screen shot از بازی بزارن!
به هر حال من کوچیک همه هستم ولی لطفا مراعات کنید!
------------------------------------------------------------------------------------------
باز هم با یه بازی پلتفورمی توپ اومدم!
(به جای این که بازیهای کوتاه و ناقص با کنترل بد اول شخص و .... بازی کنید چهار تا بازی پلتفورم رو psp بازی کنید تا لذت واقعی رو از این کنسول ببرید!)
کمپانی سازنده این بازی realatdown میباشد و جالبه بدونید این کمپانی در حال حاضر روی god of war: chains of Olympus کار میکند! پس اون رو دست کم نگیرید!
اسم بازی چیزی جز daxter نیست! دکستر اسم شخصیت بازی هست که یه مارمولک با جزئیات فراوون و قیافه ی جذابه!
داستان: دکستر دنبال یه شغل تو شهر میگرده که به یه پیر مرد برخورد میکنه و برای اینکه توانایی خودش رو اثبات کنه ماموریت های سنگینی رو به عهده میگیره!
این بازی سرشار از انواع و اقسام باگ هاست!!!! )bug( اشتباه نکنید! تو این بازی باگ به موجوداتی گفته میشه که توسط یه رئیس بدجنس کنترل میشن و قصد تصرف شهر رو دارن!
گیم پلی: درون شهر بچرخید و از این و اون ماموریت بگیرید! با وسیله ی نقلیه تون به محل ماموریت برید و اون رو تموم کنید!
کنترل بسیار روان و عالی است و در کل شباهت زیادی به ratchet & clanck دارد! اکثر ماموریت ها شامل پیدا کردن تعداد مشخصی از یک چیز است که به شما گفته میشود!.... بعد از پیدا کردن تعداد مشخصی تخم مرغ که تو مرحله موجوده کابوس و رویای شبانه آزاد میشود که ماموریت جانبی هستند و فقط تو اون ها باید دکمه هایی که به شما گفته میشه رو به سرعت فشار بدید! که در این قسمت لباس ها و حرکات جالبی از مارمولکتون میبینید!
گرافیک: بازی از لحاظ بصری چیزی کم و کثر ندارد اما به پای راچت و کلانک نمیرسه!

خلاصه که بازی خوبی هست و واقعا ارزش امتحان کردن داره!... پس اون رو از دست ندید!

عکس از بازی:(از گیم زون امتیاز عالی 8.8 رو گرفته!!!!)
http://psp.gamezone.com/gamesell/screens/s26858.htm
با تشکر

T_A_M_B_A_L

مدیر سابق
کاربر سایت
Feb 2, 2006
936
نام
Milad
پست های متفرقه پاک شد!
لطفا در صورت انجام دادن بازی اون رو پیشنهاد کنید
لطفا بازی رو از روی اسمش معرفی نکنید.
تاپیک جزو تاپیک های مهم قرار گرفت ...

KINGPSP2000

کاربر سایت
Feb 23, 2007
60
منچ مارپله >>......

بله:) چرا میخندین بچه که بودم این بازیا رو دوست داشتم اون موقع PC PS2 psp نبود بگزریم این بازی کم حجم منج. مارپله .شطرنج. بورد. و .....این بازی 3D چند نفر میشه بازی کرد حجم 60MB داره اینم تورنت برای دانلود http://www.mininova.org/get/697762

و عکس
box-l.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر