تجربه ی لذت واقعی بازی در 360 با صدای دالبی

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
من از این سایت سفارس خرید دادم.برام ایمیلی اومده با مضمون "منتظر رسیدگی" حالا باید چه کار کنم؟ پولو بریزم به کارت یا منتظر جواب باشم؟(شماره تماس نداده):confused:

مطمئنه!

من ازشون خرید کردم!

برید توی سایتشون و از قسمت پشتیبانی آنلاین باش تماس بگیرد! همین الان هم آنلاینه)

این ای دیشون: megasoheilsh

اینم شمارشون : 09375935252

salatiny59

کاربر سایت
Nov 1, 2007
28
بله شما باید کابل بخرید!

کابل کامپونت حدود 15 تومن است.

و کابل اپتیکال برای صدا (که فقط توی پک الایت بود) یعنی این 14 تومن است!
من از فتحی خودمون خریدم کابل اپتیکالو 3 تومان .مغازه بغلیش هم این کابل جدیده که خروجی اپتیکال داره و با hdmi هم میشه همزمان استفاده کرد رو داشت.همین که عکسشو گذاشتی .25 گرفتم.گرون داده نه؟

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
کسی نیست جواب منو بده؟:biggrin1:
دوست من من خودم عین این مشکلو داشتم
حالا 2 راه داری:
1:استفاده از تبدیل که کیفیتش اصلا خوب نیست
2:یه کارت صدا که ورودی اپتیکال یعنی اپتیکال in داشته باشه که من این روشو توصیه میکنم چون خودمم کنسولو اینطوری ازش صدا میگیرم شما فقط یه کابل اپتیکال میخواین که وصل کنین به خروجی کنسول و از اونور وصل کنین به ورودی کارت صدا و کنسولو جوری تنظیم کنید که از اپتیکال صدا بیاد در ضمن کامپیوتر باید روشن باشه در هنگام بازی تا کارت صدا کار کنه
کارت صدا هم میگیری creative بگیر خیلی باهاله صداش قیمتاشم خیلی مناسبه در ضمن گزینه داره یا همون تنظیمات که میتونی صدای stereo هم دالبی کنی

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
سلام...اگه میشه منو راهنمایی کنید برای خرید ....من دو مدل مد نظرم هست ...یکی
edifier m3500 و یکی دیگه creative t6100 قیمت هر دو هم که گرفتم تقریبا 95000 تومن بود...من استفاده اولم برای فیلم هستش و دوم xbox360..... البته چون بلندگوی 5.1 میخواستم و تا 100000 تومن این دو تا رو انتخاب کردم...حالا موندم کدوم رو بگیرم...البته مدل edifier رو که دیدم کنترل هم داشت ولی اون برام مهم نیست.....اگه میشه راهنماییم کنید....ضمنا همین دوستمون که مدل t6100 رو خریده بود ولی چون کارت صداش ورودی اپتیکال نداشت نمیتونست از ایکس باکسش صدای دالبی بگیره...اگه میشه یک کارت صدا با ورودی اپتیکال هم بگین ( البته حدود قیمت 30 40 تومن و مارک creative بهتره.. ) یا اگه با راه دیگه ای بشه صدای دالبی گرفت...( تو رو خدا مسخرم نکنین...تازه کارم بابا:cheesygri ) مانیتورم lg w 2261v هستش که میتونم کیفیت 1080 رو بگیرم تا حالا هم برای صدا بلندگو رو به مانیتور میزدم ولی حالا که میخوام بلندگوی 5.1 بگیرم نمیدونم برای صدای دالبی چی کار کنم....تازه اون کابل صدای خود ایکس باکس رو اگه بخوام همراه با ورودی hdmi وصل کنم باید یه مقدار از سر فیش رو ببرم ....کمک کنین ....یه دنیا ممنون میشم..

aminmafia

کاربر سایت
Aug 2, 2009
31
نام
امین
بهترین راه استفاده از سیستم سینمای خانواده است اینطوری یک تیر چند نشون هم شده اکثر home theater ها ورودی اپتیکال را هم ساپورت می کنند
اگر یک چیز قیمت مناسب و کیفیت خوب می خوای پیشنهاد من panasonic PT-550 و PT850 است که فکر کنم با سیصد چهارصد تومان بتونی بخری 1000 وات توان خروجی داره و کار سینمای خانواده را هم برات می کنه (البته اگر از تی وی برای بازی استفاده می کنی وگرنه برای کامپیوتر که فقط لاجیتک)

S A M

کاربر سایت
May 17, 2008
150
نام
سامان
سلام دوستان

من تاپیکی در مورد مانیتور پیدا نکردم اینه که مزاحمتون شدم شرمنده ام ... :blushing:

من با LCD 42 بازیمیکنم تو لایو تا میام از این ور اون ورو ببینم مردم البته 3 سالکه cod بازی میکنم آدتیدم... . در صدد بر اومدم که مانیتور بگیرم به هر کی میگم میگه samsung 2370 led ولی از دوستم که نماینگیش بود asus ms رو پیشنهاد کرد ...

پولش مهم نیست فقط پیشنهاد کنید :biggrin1:

ممنون :biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
سلام دوستان

من تاپیکی در مورد مانیتور پیدا نکردم اینه که مزاحمتون شدم شرمنده ام ... :blushing:

من با LCD 42 بازیمیکنم تو لایو تا میام از این ور اون ورو ببینم مردم البته 3 سالکه cod بازی میکنم آدتیدم... . در صدد بر اومدم که مانیتور بگیرم به هر کی میگم میگه samsung 2370 led ولی از دوستم که نماینگیش بود asus ms رو پیشنهاد کرد ...

پولش مهم نیست فقط پیشنهاد کنید :biggrin1:

ممنون :biggrin1:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=17851&page=198

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
میخوام صدای تلویزیون از باند های ضبطم بیاد باید چی کار کنم ؟
360 با hdmi وصله هیچ تبدیل مبدیلی هم ندارم و میخوام بدون تبدیل اینکارو کنم

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
میخوام صدای تلویزیون از باند های ضبطم بیاد باید چی کار کنم ؟
360 با hdmi وصله هیچ تبدیل مبدیلی هم ندارم و میخوام بدون تبدیل اینکارو کنم
منم همین مشکل رو دارم چطوری میشه صدا رو از سینمای خانگی شنید ؟
samsung هست دستگاه ؟

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
سلام . من یه سینمای خانگی ال جی دارم ولی متاسفانه ورودی اپتیکال نداره ! میتونید یه پلیری ای معرفی کنید که بجای پلیر فعلی ام بتونم استفاده کنم و ورودی اپتیکال هم داشته باشه ؟!

(منظورم اینکه که اسپیکر ها رو نگه دارم و فقط پلیر رو عوض کنم )

اینم عکس پشت پلیرمه

آخرین ویرایش:

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
کسی نیست جواب ما ها رو بده؟

سلام .
اگه سینمای خانگی شما ورودی کابل اپتیکال داره شما میتونید یه کابل خروجی صدای اپتیکال برای کنسولتون تهیه کنید تا بتونید ازش صدای اپتیکال بگیرید .
و اگر نداره شما از تلویزیون ال سی دی تون با یه کابل 3 فیش معمولی خروجی بگیرید (AV OUT ) و به ورودی پشت پلیرتون (AV IN ) وصل کنید و در هنگام بازی کردن سینمای خانگیتون رو روشن کنید و کلید ورودی صدا (تو ال جی ها AV1 , AV2 نوشته) بزنید ! تا صدای تلویزیون از پلیرتون پخش بشه !

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
سلام .
اگه سینمای خانگی شما ورودی کابل اپتیکال داره شما میتونید یه کابل خروجی صدای اپتیکال برای کنسولتون تهیه کنید تا بتونید ازش صدای اپتیکال بگیرید .
و اگر نداره شما از تلویزیون ال سی دی تون با یه کابل 3 فیش معمولی خروجی بگیرید (AV OUT ) و به ورودی پشت پلیرتون (AV IN ) وصل کنید و در هنگام بازی کردن سینمای خانگیتون رو روشن کنید و کلید ورودی صدا (تو ال جی ها AV1 , AV2 نوشته) بزنید ! تا صدای تلویزیون از پلیرتون پخش بشه !
مرسی دادا از روش دوم استفاده کردم حل شد خیلی حال داد :x
فقط این کابل اپتیکال چیه/؟ عکس /؟ قیمت ؟ ;)

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان من یه dhc-az2d دارم
خوب باید چجوی ازش صدا بگیرم ؟
تلویزیون به ایکس باکس از طریق hdmi وصله و هیچ تبدیل مبدیلی هم ندارم
بعد چون این ضبط توش هرچی گشتم audio in نداشت
گفتم که یکی کمکم کنه دارم دیوونه میشم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند