Euro Truck Simulator 2 | PC

backg.png

سرتاسر اروپا را سفر کنید ، شما بعنوان یک راننده کامیون محموله های مهمی را در مسافت های طولانی جا به جا میکنید ! با گذشتن از شهر های بسیار مثل انگلیس ، بلژیک،ایتالیا،هلند ،لهستان و بسیاری شهرهای دیگر .

با مهارت و سرعت میتوانید محدودیت ها را کنار بزنید .

عنوان : Euro Truck Simulator 2
استدیو سازنده : SCS Software
ناشر : Excalibur Publishing
سبک : شبیه ساز رانندگی کامیون
پلتفرم : PC
تاریخ انتشار : 2012/10/19
رده سنی : 3+

سیستم مورد نیاز :

Minimum System Requirement

Windows XP/Vista/7, Dual core CPU 2.4 GHz
2GB RAM, graphics card with 256 MB memory
(GeForce 7600 GT-class equivalent or better)

Recommended System Requirement

Windows 7, Dual core CPU 3.0 GHz
4GB RAM, graphics card with 1024 MB memory
(GeFOrce GTS 450-class equivalent or better)

Euro Truck Simulator 2 نسخه دوم بازی Euro Truck Simulator است که به جرات میتوان گفت نسخه دوم این بازی بهترین شبیه ساز کامیون است که تا به امروز ساخته شده همانطور که استدیو سازنده بازی از این بازی بعنوان بهترین بازی 15 سال سابقه کاری خود یاد کرده . شما در این بازی بعنوان یک راننده کامیون می توانید برای کمپانی های مختلفی بار جا به جا کنید درآمد کسب کنید و سپس خود تصمیم به تاسیس کمپانی بگیرید و راننده استخدام کنید ، گاراژ بخرید و لول خود را بالا ببرید تا شرکت های بیشتری بار های خود را به شما بسپارند.
سازنده ها سعی کرده اند تا کامیون ها هر چه بیشتر به واقعیت و مدل های واقعی خود نزدیک شوند ، نقشه بازی هم سعی شده تا شامل محیط ها و شهر ها و جاده های واقعی باشد . گرافیک ، فیزیک ، نور پردازی ، سایه زنی ، صداگذاری بازی هم نسبت به نسخه های قبل پیشرفت بسیار چشمگیری داشته .محیط اطراف و طبیعت بسیار متنوع و واقعیست که شامل رودخانه ها ، کوه ها ، گردنه ها ،جنگل ها ، دریاچه ها دشت ها و مزارع می باشد.
این تنوع محدود به محیط نیست بلکه شامل شهر ها و کامیون ها و تریلرها نیز میشود ، درضمن تریلر های دوبل نیز به بازی اضافه شده اند .
کامیون های بازی شامل :
Renault Magnum
Renault Premium
Mercedes Benz Actros
Man TGX
Iveco
Daf XF
Scania
Volvo FH16

می باشد که تا کنون سه برند Scania , Renault و Man لایسنس شده اند .
بازی دارای بیش از 60 شهر مختلف اروپا ست . کیلومتر ها جاده های اصلی و فرعی که محیط بسیار گسترده ای را برای کاربر فراهم می نماید .
سیستم ترافیک از قبل بهتر شده علائم رانندگی دقیق تر طراحی شده اند ، برای استراحت نیازی نیست به محل مخصوصی رفت و بلافاصله بعد از خسته شدن راننده می توان کنار جاده توقف و استراحت کرد .
چرخه زمان همراه با نور پردازی عالی و ترکیب چرخه آب و هوا باعث می شود بازی هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک شود که این یکی دیگر از ویژگی های این بازی است .
شخصی سازی کامیون ویژگی دیگری هست که به بازی اضافه شده و شما می توانید گارد ، چراغ و چراغ های گردان ، بوق ، اگزوز ، آیینه ها ، چرخ ها ، رنگ و طرح های مختلفی برای کامیون خود انتخاب کنید ، کامیون خود را بصورت تخصصی ارتقاء بدهید که در نوع خود یک نوآوری نیز محسوب میشود.
کامیون ها این قابلیت را دارند تا مجهز به سیستم gps شوند تا نیازی نباشد مدام به نقشه بازی نگاه کنید همچنین سیستم راهنمای مسیر Route Advisor نیز به شما در پیدا کردن مسیر کمک میکند .
در مجموع این بازی را می توان بهترین شبیه ساز کامیون دانست که تا به امروز ساخته شده .
ویژکی های بازی بصورت خلاصه :
گرافیک و فیزیک عالی به نسبت حجم بازی
قابلیت Deep of Field و HDR
تنوع کامیون تریلر جاده ها شهر ها و محیط اطراف
شخصی سازی و ارتقاء کامیون
کیلومتر ها جاده های واقعی
وجود جاده های فرعی
چرخه زمان و آب و هوا
پخش آهنگ های دلخواه در حین بازی
تنظیم تور چراغ ها
تنظیم آیینه ها

و .......

سایت رسمی بازی :

Euro Truck Simulator 2

وبلاگ استدیو سازنده :

blog.scssoft.com

منبع SCS Software و یکمی خودم

تصاویری از بازی :

زمان و شرایط جوی مختلف :

نقشه بازی (گفته شده بعد از انشار بازی آپدیت هایی برای بازی منتشر خواهد شد که احتمالا بزرگ تر شدن نقشه را هم شامل می شود ):

در ضمن من اولین باری هست که تاپیک ایجاد میکنم پس اگه کم و کسری بود به بزرگواری خودتون ببخشید .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

kasra33

کاربر سایت
Aug 8, 2011
17
سلام دوستان
من تو بازی eurotruck2 ver 1.17 هر پچ که میریزم اخطار steam ver not supported by this update میده احرین اپدیت ver1.2 هم همینه ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن ورژن استیمم اپدیت کردم

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
سلام دوستان
من تو بازی eurotruck2 ver 1.17 هر پچ که میریزم اخطار steam ver not supported by this update میده احرین اپدیت ver1.2 هم همینه ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن ورژن استیمم اپدیت کردم

آخرین ورژن 1.20.1s هست که اگر دانگرید نکرده باشید و تب Beta هم روی None باشه خود استیم خودکار به همین ورژن آپدیت می کنه. اگر نسخه کرکی دارید که آپدیت کردن کمی دردسر داره چون باید تمامی آپدیت های قبلی رو داشته باشید. ETS2 MP هم اگر اشتباه نکنم دیروز به نسخه آخر آپدیت شد و دیگه نیاز به دانگرید نداره.

آخرین ویرایش:

kasra33

کاربر سایت
Aug 8, 2011
17
من ورژن ۱.۱.۷.۱ رو سیستم نصب کردم بخاطر غیب شدن بار برای دفعه اول پچ ۱.۱.۸ و بار دوم پچ .۱.۲.۱ رو دان کردم
اما بازی اصلا پچ نمیشه و ارور steam version supported میده
بازی چن بار پاک و نصب بدون استفاده از کرک خواستم پچ کنم که همین ارور داد حتی استیمم اپ کردم اما تاثیری نداشت
بازیم کرک skid و اخرین پچ هم از تمام ورژن ها به ور اخره ک 1.6g
البته خودم فکر میکنم شاید ستاپ اولم استیم باشه و کلا اپ نمیشه
ممنون میشم نظرتونو بگید

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
من ورژن ۱.۱.۷.۱ رو سیستم نصب کردم بخاطر غیب شدن بار برای دفعه اول پچ ۱.۱.۸ و بار دوم پچ .۱.۲.۱ رو دان کردم
اما بازی اصلا پچ نمیشه و ارور steam version supported میده
بازی چن بار پاک و نصب بدون استفاده از کرک خواستم پچ کنم که همین ارور داد حتی استیمم اپ کردم اما تاثیری نداشت
بازیم کرک skid و اخرین پچ هم از تمام ورژن ها به ور اخره ک 1.6g
البته خودم فکر میکنم شاید ستاپ اولم استیم باشه و کلا اپ نمیشه
ممنون میشم نظرتونو بگید

نسخه کرک شده رو بخواید بازی کنید که استیم رو کلا باید ببندید. برای نسخه کرک شده دو راه دارید، یکی اینکه نسخه آخر که 1.20.1s هست رو کلا از اول دانلود کنید. یک راه دیگه هم که توصیه نمیشه و دردسر زیاد داره به این صورته که از نسخه‌ای که دارید شروع کنید پچ ها رو نصب کنید تا به آخرین نسخه برسید. سر جمع شاید نزدیک به 10-20 تا پچ نیاز باشه که یه تعدادشون برای مثال این پایینی ها هستن:

ETS2.Update.v1.18.1.3-v1.19.0.10.Beta
ETS2.Update.v1.19.0.10.Beta-1.19.0.11.Beta
ETS2.Update.v1.19.0.11.Beta-v1.19.0.15.Beta
ETS2.Update.v1.19.0.15.Beta-v1.19.0.16.Beta
...
ETS2.Update.v1.19.0.22.Beta-v1.19.1
ETS2.Update.v1.19.1-v1.19.2.1

توصیه من اینه که اگر می تونید بازی رو بخرید قیمتش حدود 20 تومن بیشتر درنمیاد و مزیتش اینه که هیچ دردسری برای آپدیت‌ها نخواهید داشت و می تونید آنلاین هم بازی کنید.

kasra33

کاربر سایت
Aug 8, 2011
17
نسخه کرک شده رو بخواید بازی کنید که استیم رو کلا باید ببندید. برای نسخه کرک شده دو راه دارید، یکی اینکه نسخه آخر که 1.20.1s هست رو کلا از اول دانلود کنید. یک راه دیگه هم که توصیه نمیشه و دردسر زیاد داره به این صورته که از نسخه‌ای که دارید شروع کنید پچ ها رو نصب کنید تا به آخرین نسخه برسید. سر جمع شاید نزدیک به 10-20 تا پچ نیاز باشه که یه تعدادشون برای مثال این پایینی ها هستن:

توصیه من اینه که اگر می تونید بازی رو بخرید قیمتش حدود 20 تومن بیشتر درنمیاد و مزیتش اینه که هیچ دردسری برای آپدیت‌ها نخواهید داشت و می تونید آنلاین هم بازی کنید.
مرسی از راهنماییتون

Nice_2000_R

کاربر سایت
Oct 17, 2012
5
نام
رسول

خوب فکر میکنم دیگه کامله ...

مدل رو از یورو تراک خروجی گرفتم ادیتش کردم برای یونیتی، گفتم تو یورو تراک هم بفرستمش؛ مدل رو طبق واقعیت ادیت کردم ...

خوب این که عکس واقعیشه »

V-1_T2012_1301.jpg

اینم عکس مدل ادیت شده توسط خودم »

VOLVO_2012_realistic_1_21_1.jpg

تغییرات »
چراغ ها، چرخ ها، آفتاب گیر، آیینه ها، قسمت جلو و اسامی و قدرت موتور، دستگیره ها و تغییرات متریال ها ...

لینک دانلود »

volvo_fh16_2012_realistic_1.21.1

از picofile

حجم 5.3MB
ساخته شده بر روی ورژن 1.21.1

• Like
Reactions: Annunaki ™

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
سلام

دوستان من یه کم مشکل خوردم تو بازی. لطفا راهنماییم کنید.
من خود بازی رو با ورژن 1.20.1 دارم. کرکش رو ریختم و مشکلی نداره. ولی میخوام اسکاندیناوی رو بازی کنم. اون رو انگار جدا نصب کرده. روی اسکاندیناوی که میرم تو بازی ورژن رو 1.17.1 نشون میده. بازی اجرا هم میشه ولی مشکل ناپدید شدن بار دارم. میتونم با خود بازی اصلی ادامه بدم ولی همه چیزش رو باز کردم. میخوام اسکاندیناوی رو برم.
چرا اسکاندیناوی به ورژن 1.20.1 آپدیت نشده؟ چطوری باید این ورژن رو آپدیت کنم که مشکل ناپدید شدن هم نداشته باشه؟؟

من پچ ارتقا از 1.20.1 رو به 1.21.1 هم دانلود کردم ولی ترسیدم نصب کنم چون کرک ندارم دیگه اجرا نشه.

آخرین ویرایش:

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
سلام

دوستان من یه کم مشکل خوردم تو بازی. لطفا راهنماییم کنید.
من خود بازی رو با ورژن 1.20.1 دارم. کرکش رو ریختم و مشکلی نداره. ولی میخوام اسکاندیناوی رو بازی کنم. اون رو انگار جدا نصب کرده. روی اسکاندیناوی که میرم تو بازی ورژن رو 1.17.1 نشون میده. بازی اجرا هم میشه ولی مشکل ناپدید شدن بار دارم. میتونم با خود بازی اصلی ادامه بدم ولی همه چیزش رو باز کردم. میخوام اسکاندیناوی رو برم.
چرا اسکاندیناوی به ورژن 1.20.1 آپدیت نشده؟ چطوری باید این ورژن رو آپدیت کنم که مشکل ناپدید شدن هم نداشته باشه؟؟

من پچ ارتقا از 1.20.1 رو به 1.21.1 هم دانلود کردم ولی ترسیدم نصب کنم چون کرک ندارم دیگه اجرا نشه.

هر چند شاید دیر شده باشه، اما این از پاسخ شما:

پیشنهاد من اینه که اگه می‌تونی نسخۀ 1.22 رو با تمام DLCها و کرک خودش دوباره دانلود کنی (کرک هر نسخه هم معمولا فرق داره).
اگرم نمی‌خوای دوباره دانلود کنی که شاید این روش ریست کردن سیستم اقتصادی بازی، کمکت کنه:

1. به آدرس C:\Users\Masoud\Documents\Euro Truck Simulator 2\profiles رفته و اگر یک پروفایل دارید که وارد پوشۀ همان پروفایل شوید، در غیر این صورت باید به نحوی (برای مثال از تصویر فایل avatar) بفهمید که پروفایل موردنظرتان کدام است. پوشۀ پروفایل شما مجموعه ای از اعداد و حروف است، برای مثال: 4D61736F7564
  2. فایل config.cfg را با notepad باز کنید
  3. به دنبال خط مقابل بگردید: “uset g_force_economy_reset “0 و عدد 0 را به 1 تغییر دهید. سپس تغییرات را ذخیره کنید. با کلیک بر روی ضربدر و سپس انتخاب Yes تغییرات ذخیره خواهند شد.
  4. حال بازی را اجرا کنید و وارد همان پروفایل خود شوید. در هنگام ورود پیغامی تحت عنوان Game change detected (یعنی تغییری در بازی رخ داده است) مشاهده خواهید کرد که در ادامۀ آن نوشته شده کشندۀ شما به گاراژ اصلی منتقل خواهد شد. خب این یعنی سیستم اقتصادی شما ریسِت یا دوباره راه اندازی شده است.
  5. در آخر نیز به فایل config.cfg بازگشته و 1 را دوباره به 0 تغییر دهید، وگرنه هر دفعه که بازی را اجرا می کنید سیستم اقتصادی ریست شده و کشندۀ شما به گاراژ اصلی منتقل می شود.

jinn

کاربر سایت
Jan 9, 2016
2
سلام
من ورژن اول این بازی رو داشتم یعنی 1.1.1
آخرین آپدیت بازی را از سایت بازی دانلود کردم . که ورژن 1.22.2 بود و بعد از آپ کردن بازی،کرک اون رو از یک سایت گرفتم و نصب کردم و بازی رجستر شد و بدون مشکل وارد شدم.ولی بعد از این که چند دقیقه بازی کردم یک دفعه وسط بردن یک بار بودم که بار گم شد و دیگه بار رو نه نشون میداد و نه مشخصاتش بود.انگار که کلآ بار نداشتم.چند بار دیگه هم بازی کردم و باز هم در فواصل زمانی مختلف همین اتفاق می افته.هر جا گشتم علتش رو نفهمیدم.لطفا کمکم کنید.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
سلام دوستان مولتی پلیر بازی هک شده؟
یه ماده که واسه ثبت نام حتما باید اکانت استیمتون بازی رو داشته باشه. یعنی خود ماد اکانت سایتش رو می خواد، سایتش هم برای ثبت نام اکانت استیم رو می خواد. پس نه.
پ.ن: 15-20 تومن واسه چیزی که ازش لذت می برید خرج کنید، فرض کن رفتی با دوستات بیرون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر