Ghost Recon: Advanced Warfighter

این بازی چند روز پیش بر روی کنسولهای 360 وایکس باکس عرضه و امتیاز عالی 9.2 گرفت و چند هفته دیگه بر روی پی سی و پی اس 2عرضه میشود من که بیصبرانه منتظر این بازی هستم البته با توجه به کنسل شدن شماره 2 این بازی

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
اگه کسی راهنمای این بازی رو داره اگه بزاره دمش گرم
یه سوال هم در مورد مرحله اول باز دارم در مرحله اول برای من یک صفحه کاملا سیاه میاد که اصلا نمیشه جلوی پاهاتو دید میخواستم بدونم باید جه کار کنم.
اين مسئله وقتي اتفاق مي افته كه سيستم شما (يا در حقيقت كارت گرافيك شما) اين بازي رو پشتيباني نكنه.
جالبه كه براي هر كي هم كه پيش مياد فكر ميكنه يه مرحله از بازيه. واقعا بايد ديد كه چرا اينجوري ميشه.

farhadjan

کاربر سایت
Jul 18, 2006
60
ببخشيد باز هم مزاحم ميشم
جناب مدير
من رفتم سي دي takinرا گرفتم كه كركش ريختم باز هم فرمان دهنده مشكل داشت بعد دوباره بازي را ريختم بعد پچ ورژن 1.6 را ريختم اينستال شد بعد بعد وقتي ميخوام تو بازي برم ميگه بازي كپي رايت است بعد دوباره رفتم كرك را ريختم باز هم درست نشد
پس مشكل چيه؟

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
من هم همين مشكل سياه شدن را دارم ايا با نصب نرم افزار خاصي نميشه اين مشكل را حل كرد تازه بدبختي
فريم ريت هم خيلي كه نه يك كم كمتر از خيلي پايينه
سيستم من :
512 mb ram
vga :5500fx 256mb

cpu:2.4 intel

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
راستی مراحل با ps2فرق دارن و همچنین بگید با این سیستم من بدون تیک روی چه گرافیکی میشه بازی کرد6600le geforce
512 ram
3000 intel full cpu

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من هم همين مشكل سياه شدن را دارم ايا با نصب نرم افزار خاصي نميشه اين مشكل را حل كرد تازه بدبختي
فريم ريت هم خيلي كه نه يك كم كمتر از خيلي پايينه
سيستم من :
512 mb ram
vga :5500fx 256mb

cpu:2.4 intel

اقا جون من یه چیزی بگم این فرهنگ سازی غلط چیه جا افتاده . اصلا کارت گرافیک که به رمش نیست .ببینید اصلا رم کارت گرافیک فقط مربوط به رزولویشن با ریت بالا می شه . اصل کارت گرافیک به clock memory شه و بعد به مدلش . امیدوارم کسایی که این پستو می خونن استفاده کنن انقدر نرین تو مغازه ها بگین کارت گرافیک 256 می خوام .مثلا بگین کارت گرافیک 7800 جی فورس می خوام .این درسته .
مثلا من کارت گرافیکم 6600 gt gforce هست این بازی من روی high بازی می کنم یعنی با گرافیک بالای بالا ولی رم کارت گرافیکم 128 هست ولی شما با کارت 5500 که 256 تا رم داره نمی تونی اصلا بازی درست اجرا کنی .می دونی من کارتمو 8-9 ماه پیش 200 تومن خریدم ولی فکر کنم کارت شما قیمتشم به اندازه کارایشه حدود 50 تومن . امیدوارم اگه خواستی کارتتو عوض کنی انتخاب بتری داشته باشی . در ضمن من با همین کارتم با رزولویشن 1600-1200 هم می تونم بازی کنم ولی سرعت رندرش می یاد رو 60 ولی با رزولویشن 1024 در 768 ریتش رو 85 و راضیم . کلا بازی خدایی ولی خیلی سخته یعنی اگه کسی تموم کرد یعنی باور کنه که تو ارتش امریکا قبلا سابقه داشته و خبر نداشته:cheesygri

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
سلام

دوست عزيز كاره شما ربطي به پك و پچ نمي دونم اين چيزها نداره سي دي شما اصل نيست و يك مشكلي داره يك توصيه اي مي كنم برو بازي رو از شركت DC يا سرزمين رايانه بگير اين شركتها رو نام بردم واقعا تمام بازيهاي رو اصل ميدن بيرون مثلا يك نمونه بازي Oblivion ست كه همه جا 5 سي دي و اين دو شركت 7 سي دي بود مطمئن باش مشكل از سي ديت هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر