Ghost Recon: Advanced Warfighter

این بازی چند روز پیش بر روی کنسولهای 360 وایکس باکس عرضه و امتیاز عالی 9.2 گرفت و چند هفته دیگه بر روی پی سی و پی اس 2عرضه میشود من که بیصبرانه منتظر این بازی هستم البته با توجه به کنسل شدن شماره 2 این بازی

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
مشکل کیبورد اینه که اصلا فرمان Follow براش تعریف نشده.
من پچ رو به هزار زحمت با دایال آپ دانلود کردم!!پچ 1.3 .یه پچ دیگه هست که روی این نصب میشه که اون حدود 60 مگه!!
مشکل من هم ربطی به سرعت بازی نداره.خیلی اعصاب خردکنه که بخوای هردفعه بهشون دستو بدی کجا برن.نمیان دنبال آدم که!!
اگه این پچ نشد میرم سراغ اونی که شما گفتی.
راستی.سایتی که گفتی من توش کرکی ندیدم....
باتشکر....

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
عجب....
دوستان.عزیزان.لطف کنید و زین پس به جاب واژه غریب و بیگانه پچ بگویید کرک!!
اون کرک ورژن 1.06 هستش نه پچ!!
پچ اونیه که من با هزار زحمت از سایت یوبی دانلود میکنم و آخرش هم میبینم که به خاطر کپی بودن بازیم نصب نمیشه!!!!!(خیلی زور داره.خیلی)
مشکلم هم حل شد.
من همینجا میگم که:
برای حل شدن مشکلات دستور دادن در بازی گوست ریکن کرک یا به قول بچه ها پچ .رژن 1.06 رو دانلود و به همون روش کپی/پیست نصب کنید.
الان رفتم مرحله دوم!!!بازی علاوه بر این که خیلی زیباست خیلی هم سخته(به خاطر همون قضیه مسخره Crosshair .رسما مضخرفه.حداقل گلوله باید بخوره اونجای که نقطه هست.نه شمال شرقیش!!.لرزش دست.....ای خدا!!!چرا بازی به این قشنگی رو خراب کردن؟)
ولی همین باعث میشه شما استراتژی بریزی که به نزدیک ترین فاصله از دشمنت برسی.
به هر حال.
باتشکر...

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
دوستان.عزیزان.لطف کنید و زین پس به جاب واژه غریب و بیگانه پچ بگویید کرک!!
اون کرک ورژن 1.06 هستش نه پچ!!
:confused: خب شما اول بايد پچ رو دانلود و نصب كني و بعد بازي رو كرك كني. من هم فكر مي كنم كه فرق اين دوتا كلمه رو از هم تشخيص ميدم.
ضمنا پچ ها از بازي شما ايراد مي گرفتن چون شما قبلا فايل EXE بازي رو دست كاري كرده بودي (كرك كرده بودي). در صورتي كه براي نصب پچ بايد بازي رو دوباره نصب كني تا فايل هاي بازي دست نخورده باشند (يا فايل EXE اصلي بازي رو از بين نبرده باشي).
حالا اينكه اين بازي چطور فقط با نصب كركش كار كرده جاي بسي تعجب دارد. اينجور مسائل رو مي تونيد از بقيه دوستان هم سوال كنيد و در صورت ثابت شدن اشتباه بعدا به فرهنگستان نامه بفرستيد :mad:.
با تشكر رئيس فرهنگستان زبان و ادب پينگليش :p.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
خب شما اول بايد پچ رو دانلود و نصب كني و بعد بازي رو كرك كني. من هم فكر مي كنم كه فرق اين دوتا كلمه رو از هم تشخيص ميدم.
دو تا سوال.
بهترین اسلحه چی هست؟فعلا رفتم ماموریت 2 و از انتخابم کاملا ناراضی ام.در نتیجه پی بردم که اسلحه هرچقدر Stability اش بیشتر باشه توی این بازی بهتره چون لگد رو میاره پایین.دقت اسلحه که اصلا ولش!!از فاجعه بدتر که چیزی نداریم.داریم؟وزن هم بیشتر باشه بازم بهتره.بر خلاف اطلاهاتی که خود بازی میده.
من حدس میزنم اون اسلحه اسنایپر اولی بهتر باشه.البته دفعه بعد احتمالا به خاطر نبود نارنجک انداز انتخابش نکنم چون واقعا به درد بخوره.انقدر به درد بخوره که آدم فکرش رو هم نمیتونه بکنه!!بیشترین استفاده توی بخشهایی هست که با دوشکا(یا مشابهش!!) بهتون شلیک میکنن که رسما مرگبارترین اسلحه است.تانک ها هم که سر جای خودش.
صدا خفه کن هم واقعا به درد نخوره.توی راه دور که اعصبتون رو خرد میکنه.توی برخوردهای نزدیک هم بهتره از همون سلاح کمری استفاده کنید.اونجا اسلحه ای نیمه اتوماتیک خوبه با صدا خفه کن.
چندتا سوال هم دارم:
توی یکی از عکسها من دیدم که یار شما خودش رو به سبک سم فیشری چسبونده به دیوار.همچین کاری رو میشه انجام داده؟
آیا میشه مثل دشمنان خودتون از حالت نیم خیز در حال دویدن سریع به حالت سینه خیز در بیاید؟از حالت نیم خیز فقط میشه به حالت نشسته در اومد.
چطور میشه از یارتون بخواید که از بازوکا استفاده کنه؟در مواجهه به تانک یا هر چیز دیگه؟با دستور حمله یا؟!!..
همین.
یکم دیگه میرم جلو بیشتر تجربه کسب میکنم ببینم چی میشه!!
باتشکر....

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
نوشته شده توسط SUPERMHR:
آقا شما گفتی که برو پچ 1.06 رو دان کن.من هم با توجه به اینکه شما گفتی پچ رفتم و پچ 1.3 رو دانلود کردم.
اگر میگفتی کرک خوب من هم میرفتم کرکه رو دانلود میکردم دیگه!!!!!
اصلا ولش کن.کاریه که شده.
دو تا سوال.
بهترین اسلحه چی هست؟فعلا رفتم ماموریت 2 و از انتخابم کاملا ناراضی ام.در نتیجه پی بردم که اسلحه هرچقدر Stability اش بیشتر باشه توی این بازی بهتره چون لگد رو میاره پایین.دقت اسلحه که اصلا ولش!!از فاجعه بدتر که چیزی نداریم.داریم؟وزن هم بیشتر باشه بازم بهتره.بر خلاف اطلاهاتی که خود بازی میده.
من حدس میزنم اون اسلحه اسنایپر اولی بهتر باشه.البته دفعه بعد احتمالا به خاطر نبود نارنجک انداز انتخابش نکنم چون واقعا به درد بخوره.انقدر به درد بخوره که آدم فکرش رو هم نمیتونه بکنه!!بیشترین استفاده توی بخشهایی هست که با دوشکا(یا مشابهش!!) بهتون شلیک میکنن که رسما مرگبارترین اسلحه است.تانک ها هم که سر جای خودش.
صدا خفه کن هم واقعا به درد نخوره.توی راه دور که اعصبتون رو خرد میکنه.توی برخوردهای نزدیک هم بهتره از همون سلاح کمری استفاده کنید.اونجا اسلحه ای نیمه اتوماتیک خوبه با صدا خفه کن.
چندتا سوال هم دارم:
توی یکی از عکسها من دیدم که یار شما خودش رو به سبک سم فیشری چسبونده به دیوار.همچین کاری رو میشه انجام داده؟
آیا میشه مثل دشمنان خودتون از حالت نیم خیز در حال دویدن سریع به حالت سینه خیز در بیاید؟از حالت نیم خیز فقط میشه به حالت نشسته در اومد.
چطور میشه از یارتون بخواید که از بازوکا استفاده کنه؟در مواجهه به تانک یا هر چیز دیگه؟با دستور حمله یا؟!!..
همین.
یکم دیگه میرم جلو بیشتر تجربه کسب میکنم ببینم چی میشه!!
باتشکر....
من گفتم شما برو پچ 1.06 رو دانلود كن بعد شما رفتي پچ 1.3 رو دانلود كردي؟ خب مشخصه كه كار نميكنه. بگذريم، اما از اين به بعد كه خواستيد پچ دانلود كنيد اول بايد دنبال كركش بگرديد و بعد از اينكه متوجه شديد كرك چه ورژن هايي موجود اقدام به دانلود پچ و كرك مربوطش بكنيد.
اسلحه هاي بازي هم بستگي به خودت داره، ولي من همه رو با Scar L (همون تفنگ آخري) تموم كردم كه Grenade Launcher و دوربين و صدا خفه كن هم روش نصب شده بود. استفاده از اسنايپر در مراحل بعدي كه فاصله ها كمتر ميشه و گله اي ميريزن سرت مشكل ميشه و من نتونستم اونطوري ازش استفاده كنم. براي حمله به تانك بايد به اون نفري كه بازوكا رو حمل ميكنه دستور Attack به سمت تانك رو بدي (با استفاده از نقشه Tab هم ميشه) و اون خودش ترتيبش رو ميده (البته اگر تانك زودتر ترتيبش رو نده). حركات سم فيشري و اينا هم من نديدم (كه بشه انجام داد). از حالت نيم خيز به سينه خيز تا جايي كه مي دونم راهي نداره (و البته نياز هم نميشه، همون زدن Space جواب ميده). كلا انجام بازي نيازي به ژانگولر بازي و اين چيزا نداره، فقط بايد بتوني دو نفر از افرادت رو تا آخر مرحله زنده نگه داري تا براي رد كردن آخرين آبجكت هر مرحله كه نسبتا هم از بقيه سخت تر مشكلي پيدا نكني. صدا خفه كن هم در مراحلي كه تنها هستي (دو تا مرحله تنها هستي) خيلي كاربرد داره و مي توني از فاصله دور مزدورها (!) رو بزني و اونها معمولا متوجه محلي كه هستي نميشن (مخصوصا مرحله اي كه در تاريكي).
تمركز بازي بيشتر از همه بر استفاده از افرادت و مطمئن باش كه سخت ترين قسمت ها رو هم با حركت دادن صحيح اونها مي توني بگذروني. هميشه يكي - دو تا از افرادت رو نزديك خودت داشته باش چون اونها خيلي خوب هدف رو مي زنند و معمولا در درگيريها اگر خنگ بازي در نيارن بهتر و سريعتر از ما عمل مي كنند (مخصوصا در مراحل بالاتر). خيلي مراقب تانك ها و هليكوپتر ها باش چون يهويي بعد از صداي يك انفجار ميبيني كه همه تيمت به فنا رفتن. از دستور Follow هم به اندازه استفاده كن، مخصوصا در قسمت هايي كه تازه واردشون شدي. هدف هاي دور رو با دستور Attack‌ به كسي كه Sniper داره (Allen) مي توني راحت تر رد كني. سنگين شدن بيش از حد هم خوب نيست چون سرعت رو كم ميكنه.
دوشكاها رو حتما با نارنجك يا وسيله انفجاري ديگه اي (كه خودت هم اشاره كردي) و حتما خودت به تنهايي بزن چون صد در صد افرادت در برابر دوشكا كشته ميشن. هميشه هم سعي كن قبل از ورود به محل جديد (مخصوصا توي شهرها كه محيط شلوغ تر) موقعيت افراد دشمن رو با استفاده از نقشه فوق العاده بازي تعيين كني و بعد حمله كني.
بازي خوبيه اما هنوز هوش مصنوعيش تا اون حد پيشرفت نكرده و هميشه بايد نگران افرادت باشي و مهمترين عامل هم در رد كردن مراحل (مخصوصا مراحل بالاتر) زنده موندن افرادت.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
خوب هر آدم عاقلی میاد و جدیدترین پچ رو نصب میکنه که کاملتره.من چه میدونستم که تو کرکش رو میگفتی....
خوب....از حالت ایستاده به خوابیده رو با کلید Ctrl انجام میشه.
درسته.ScarL از نظر عملی بهتره.هم دوربینش و هم نوع لانچری که داره.لگدش هم بالا نیست.
من نمیتونم برای افرادم بازوکا رو انتخاب کنم.یعنی اصلا اون گزینه اش توی قسمت سوم نیست.برای خودم هم نیست.چیکار کنم؟در ماموریت 3 هستم.اصلا نیازی بهش هست یانه؟
مراحل چند تنها هستم؟
و....همین!!
باتشکر....

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,980
نام
Behzad
اقا يك چيزه ديگه شما براي اين كه مشكل داريد براي اجرا دستورات بريد از شركت Dc بازي رو خريد كنيد چون من از اين شركت گرفتم مشكلي نداشته در اعمال دستورات نفراتم بهتر بريد از شركت Dc بگيريد

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
دوست عزيز اگه در موقعيتي قرار گرفتي كه مجبور ميشي در حال راه رفتن يكدفعه بشيني يا به حالت درازكش در بياي كافي وقتي كليد شيفت رو نگه داشتي و داري ميدويي يه بار space رو بزن كارت حل ميشه

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
اقا يك چيزه ديگه شما براي اين كه مشكل داريد براي اجرا دستورات بريد از شركت Dc بازي رو خريد كنيد چون من از اين شركت گرفتم مشكلي نداشته در اعمال دستورات نفراتم بهتر بريد از شركت Dc بگيريد
من به دو دلیل این کاررو نمیکنم:
1- DC گرونتر از اون قیمتی میده که من تهیه میکنم.
2_مرد حسابی!!!یکم زحمت بده اون چیزایی که نوشتم بخون.گفتم که حل شد.
دوست عزيز اگه در موقعيتي قرار گرفتي كه مجبور ميشي در حال راه رفتن يكدفعه بشيني يا به حالت درازكش در بياي كافي وقتي كليد شيفت رو نگه داشتي و داري ميدويي يه بار space رو بزن كارت حل ميشه
راستی؟!!!!!
شما هم صفحات بالا رو بخون.
اینجوری در حال دویدن میشه نشست و یا از دویدن نشسته میشه خوابید.
برای این که از ایستاده برین به خوابید باید Ctrl رو زد.
باتشکر...

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
نوشته شده توسط SUPERMHR:
من نمیتونم برای افرادم بازوکا رو انتخاب کنم.یعنی اصلا اون گزینه اش توی قسمت سوم نیست.برای خودم هم نیست.چیکار کنم؟در ماموریت 3 هستم.اصلا نیازی بهش هست یانه؟
مراحل چند تنها هستم؟
اين سلاح بعدا 100 درصد نياز ميشه.
نيازي به انتخاب كردن دستي بازوكا نيست (چون اگر نياز باشه خودش قرار ميده). اما در مراحلي كه نياز به اين اسلحه داشته باشي مي توني در قسمتي كه سلاح ها رو انتخاب ميكني روي سومين جاي خالي كليك كني و از اونجا بازوكا رو براي افراد تيمت يا خودت برداري. ولي در حالت عادي اگر نياز باشه Kirkland (اسمش همين بود؟) اين اسلحه رو به همراه داره.
بازي كلا يازده مرحله است.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
متاسفانه دكمه ويرايش ديده نشد! براي همين پست جديدي ميدم.
مراحلي كه بايد به صورت تكي انجام بدي Mayday Mayday و Guardrail IX نام داره (البته اگر اشتباه نكنم).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر