سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
آهان , پس همون مرجوعی خودمونه
اگر اسنطوریه راحت روش دارن 400 هزار تومن بیشتر میخورن
جایی هست این باندلا رو داشته باشه نگاه کنیم بخریم؟
پس شکست خورده اس , ممنون از اطلاعات کاملی که بهم میدید
اگر اینطوریه پس از خریدش صرف نظر میکنم
باندل هارو کنار پاساژ لباف دو سه تا مغازه دارن. کلا توپخونه برید باندل ماریو میکر رو صد در صد میبینید.
به نظر منم صرفنظر کنید بهتره.

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
ممنون
اینطوری که شما گفتید غیر از صرفه نظر کردن راه دیگه ای نیست
Wii U بازی های فوق العاده خوبی داره؛ خود کنسول هم به شدت دوس داشتنیه و بازی باهاش لذت خالص رو به گیمر منتقل می کنه.
در حال حاضر بازی های ارجینالش راحت تر از قبل گیر میاد؛ به صورت کامل هم هک شده و همه بازی ها رو می تونید دانلود کنید اگر نمی خواید واسه بازی ارجینال هزینه کنید.
به همه اینا اجرای بازی های Wii و گیم کیوب و ...... رو اضافه کنید.

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
اینطوری که آیدی Pooya HL گفت وضع کنسول فاجعه اس و بار ها گفتن این کنسول ارزش خرید نداره و منو از خرید پشیمون کرد , میتونید از پستی که سوال درباره خرید wii u گذاشتم جواب ها رو نگاه کنید
هر کسی نظری داره و در نهایت انتخاب به خودتون بر می گرده

من یه کنسول رو به خاطر بازی هاش و لذتی که ازش می برم می خرم؛ این هم بازی هاش:
این بهترین بازی های Wii U:
Best Wii U Video Games of All Time
این هم بازی های Wii:
All Nintendo Wii Video Game Releases
و این هم گیم کیوب:
All GameCube Video Game Releases

نذارید کسی پشیمونتون کنه؛ ویدئو بازی های این کنسول رو نگاه کنید و خودتون تصمیم بگیرید و لذتش رو از کسایی که کنسول رو دارند بپرسید.

• Like
Reactions: bazicon

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
بله نظر منم به خرید کنسول wii u بود , حتی تو تاپیک 3ds گفتم که هم میخوام 3ds بخرم هم wii u لطفا راهنماییم کنید
خیلی ذوق و شوق برای خرید این کنسول خاص داشتم , با دیدن چنتا گیم پلی بازی ها wii u بیشتر جذبش شدم و میخواستم صد در صدی بخرم فقط دنبال یه راهنمایی از کسی که کنسول داشت میگشتم تو خرید کمکم کنه تا سرم کلاه نذارن , از کجا بخرم و ...........

و سوالمو پرسیدم که خیلی هم سوال طولانی بود , منتظر شدم هیچکس جوابمو نداد بعد آیدی Pooya HL لطف کردن اومدن راهنماییم کردن و کمک کردن و حقایق بهم گفتن , غیر از ایشون کسی جواب نداد یک نفرم نیومد حتی در جواب فقط یه نقطه بزاره بره . کمک ها ایشون و گفتن حقایق منم از خرید این کنسول شکست خورده پشیمون شدم

غیر از ایشون هیچکس نیومد کمکم کنه برای راهنمایی در رابطه با خرید , فوقش یکی پیدا میشد میگفت ایشون اشتباه میکنه این شرایط خوب یا ویژگی خوبم داره , خوب وقتی کسی نیست جواب بده یعنی هیچکس این کنسول رو نداره از بس بده هیچکس ندارش

اون قسمت آخر نظرتون گفتید : لذتش رو از کسایی که کنسول رو دارند بپرسید.
وقتی کنسول داری وجود نداره وجود خارجی نداره از کی باید میپرسیدم؟ من که پرسیدم کسیو ندیدم

تو خرید 3ds ام دو به شک شدم , فکر کنم ویتا بخرم بهتر باشه

موفق باشی
اگر تلگرام داری شماره ات رو توی خصوصی برام بفرست ببرمت توی گروهی که همه نینتندو فن هستند و هر سوالی داری می تونی بپرسی

• Like
Reactions: bazicon

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
این همه تاپیک تو قسمت wii u رو من نزدم این همه پستم من ننوشتم هر کسی که تاپیک ها و پست ها نوشته بود اگر کنسول خوبی بود میومد جواب میداد
امروز رفتم ps4 آکبند ریجن 2 با ظرفیت 500 گیگ خریدم , ارزونتر از wii u هم بود
2 تا بازی اورجینالم خریدم
ویتا هم فردا یه آکبندشو میخرم
راستش من هم 4 داشتم هم وی یو .
جفتش خوبی خودش رو داره
وی یو بازیهای خیلی شاد و زیبایی داره که در ps4 نظیرش نیست تقریبا (فقط یه ratchet به نظرم خیلی خوبه در بازیهای شاد انحصاری ps4 . لیتل بیگ پلنت 3 هم که انحصاری 4 نیستش)
من کلا ازش لذت میبرم
مثلا mario kart 8 برای یکی از بهترین بازیهی ریسینگ عمرم هستش . و همچنین mario 3d world . زلدای ویند ویکر hd هم عالیه .
حالا کلی بازی دیگه هم هست مثل
super smash bros for wii u
wounderful1 101
nintenendoland
new super mario bros u
zelda breath of wild که قراره بیادش
fast racing neo
lego city under cover
captain toad
splatoon
paper mario جدید که قراره بیادش
...
به نظرم برای شخصی که به بازیهای نو آورانه و شاد علاقه داره کلا کنسول خوبیه . من راضیم ازش کلا
ps4 هم خوبی های خودش رو داره به نظرم
متسفانه وی یو در ایران به نظرم گرونه قیمتش و این خوب نی

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
من که همون رو رفتم ps4 خریدم آکبند 1 ترابایت , به همراه 3 تا بازی اورجینال اصلی
خودتون الان wii u دارید؟ اگر الان دارید ازش راضیی هستید؟
من فقط سوال پرسیدم برای خرید یک نفرم پیدا نشد کمک کنه پس معلومه هیچکس نداره و کنسول حتما خوب نیست که کسی نیست
این همه تاپیک که من ننوشتم خود شماها نوشتید دیگه اما از خریدتون پشیمون شدید
مبارکتون باشه
بله دارم وی یو . راضیم هستشم ازش کلا اونم به خاطر انحصاری هاش در اصل و قابلیت اینکه مثلا توی صفحه نماش خودش باهاش بازی میکنم .
پشیمون نیستم از داشتنش بلکه راضیم

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز من ویتا خودم رو فروختم ...
به نظرتون Wii U کار کنسول دستی مثل ویتا جداگانه انجام میده یا باید حتما دستگاه اصلیش همراهش باشه ؟؟
یعنی اون کنسول پرتابل همراهش بدون کنسول اصلی کار نمیکنه ؟؟
واقعا موندم چی بگیرم !!!
خیلی هم نظر میدن میگن 3DS XL بگیرم اما خوب قدیمی شده ...
ممنون میشم راهنمایی کنید کنسول دستی نینتندو چی بگیرم ؟؟؟
البته آنلاین هم برام مهمه!‍ یعنی بازیهاش مولتی پلیر خوب داشته باشه و همچنین پرتابل بودن خیلی خیلی مهمه...

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
دوستان عزیز من ویتا خودم رو فروختم ...
به نظرتون Wii U کار کنسول دستی مثل ویتا جداگانه انجام میده یا باید حتما دستگاه اصلیش همراهش باشه ؟؟
یعنی اون کنسول پرتابل همراهش بدون کنسول اصلی کار نمیکنه ؟؟
واقعا موندم چی بگیرم !!!
خیلی هم نظر میدن میگن 3DS XL بگیرم اما خوب قدیمی شده ...
ممنون میشم راهنمایی کنید کنسول دستی نینتندو چی بگیرم ؟؟؟
البته آنلاین هم برام مهمه!‍ یعنی بازیهاش مولتی پلیر خوب داشته باشه و همچنین پرتابل بودن خیلی خیلی مهمه...
نه گیمپد ویو فقط در نزدیکی کنسول اصلی کار می کنه و کنسول دستی به حساب نمیاد
کنسول دستی هم که بدون شک New 3DS (حالا یا بزرگ یا استاندارد)
برای آنلاین باز من خود Wii U رو پیشنهاد میدم و بازی هایی مثل اسپلاتون، ماریو کارت 8، اسمش بروز و ...

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
دوستان درباره این wii u نظری ندارید؟ خوب خریدم؟ آشغال خریدم؟ آیا چیزی کم داره؟ چیزی باید تهیه کنم؟

بعد میگن ما هستیم کنسول خیلی خوبیه کلی بازی داره فلان بازی ها متا دار رو داره لیست بازیا زیادی داره این انحصاری ها خوبو داره ( من که کسیو نمیبینم ) با هزار ذوق و شوق عکس کنسول خریداری شده رو گذاشتم کسی نیست آدم حساب کنه یه نظر بده ( فقط بلدن چنتا بازی لیست کنن بگن این بازیا خوبو داره پس اونا کوشن الان؟ )
بگید بخش wii u مرده اس خیال خودتون راحت کنید

الکی اومدن برای ما درو فشانی کردن کنسول خوبیه من راضیم و ........
وقتی فن ها نینتندو و wii دار ها و wii u دار ها آدم حساب نمیکنن ببین وضع چقدر خرابه . ردش کنم بره بهتره با ضررم بفروشم بهتره تا گیر دست شماها بیفتم . خدایی نکرده یه سوال یا کمک را راهنمایی درباره کنسول برام پیش بیاد همه مردن اینجا شده شهر راکون سیتی

منو بگو به شما اعتماد کردم رو حرف شما رفتم کنسول خریدم کلی پول کنسول دادم کلی پول بازی ها اورجینال wii u و wii دادم
با هزار شوق اومدم رفتم کنسول خریدم و با شوق بیشتر کنسول خریداری شده رو عکسشو گذاشتم براتون - حتی حاظر نشدید بیاد یه کلمه حرف بزنید ( شعور من هیچی , حداقل برای حرف خودتون ارزش قائل میشدید )
از اول بهتر بود می گفتید آشغاله نخر چون خود ماهم wii u اصلا حساب نمیکنیم ( نه اینکه دوغ بگید )
برم آگهیش کنم ردش کنم بره این آشغال رو که حتی خودتون حسابش نمیکنید
دوست عزیز مبارکتون باشه . کنسول نسبتا خوبی هست به نظر من البته (ببینید من خیلی وقته تقریبا کنسول نینتندو میگیرم و برام خود کنسولش خیلی مهم نی من بیشتبر دنبال بازیاشم و برای تجربه شون بهترین جا به نظرم خود کنسول نینتندو هستش)
متسفانه خود منم نمیدونم به چه دلیلی و بیشتر فن های نینتندوی ایران که میشناسم در یک گروه تلگرامی بیشتر هستند نبست به این سایت .
این سایت خیلی خیلی کم هستند طرفدار های نینتندو
در مورد بازی اورجینال بگم بستکی داره به خود شما که کپی بازی میکنید یا نه ؟ این کنسول کپی خور شده و اکثر بازیهای کپی رو اجرا میکنه (قسمت WII U رو م میگم)
اگر سوالی بود و بنده دیدم در خدمتم البته اگر بتونم کمک کنم
اگر دوست داشتید در اون گروه تلگرامی بیاید هم خبرم کنید
اگه از کنسول و بازیهاش خوشتون میاد نگهش دارید به نظرم
و من اگر حرفی زدم نظر شخصی خودم بوده (ببینید من موقعی که کپی خور نشده بود و بازیهاش کم بود هم وی یو گرفتم . سر تهیه بازیش به مشکل خوردم و فروختم بعد مدتی اما دوباره خریدمش چند وقت پیش و احتمالا تا موقعی که زلدای جدید رو نرم نمیفروشمش )
فکر کنم واضح هست که ایران بیشتر از همه چی سونی کنسولاش طرفدار دارهو بعد از اون ماکروسفات و در آخر عده ی خیلی خیلییییییی کمی نینتندو

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
دوست عزیز مبارکتون باشه . کنسول نسبتا خوبی هست به نظر من البته (ببینید من خیلی وقته تقریبا کنسول نینتندو میگیرم و برام خود کنسولش خیلی مهم نی من بیشتبر دنبال بازیاشم و برای تجربه شون بهترین جا به نظرم خود کنسول نینتندو هستش)
متسفانه خود منم نمیدونم به چه دلیلی و بیشتر فن های نینتندوی ایران که میشناسم در یک گروه تلگرامی بیشتر هستند نبست به این سایت .
این سایت خیلی خیلی کم هستند طرفدار های نینتندو
در مورد بازی اورجینال بگم بستکی داره به خود شما که کپی بازی میکنید یا نه ؟ این کنسول کپی خور شده و اکثر بازیهای کپی رو اجرا میکنه (قسمت WII U رو م میگم)
اگر سوالی بود و بنده دیدم در خدمتم البته اگر بتونم کمک کنم
اگر دوست داشتید در اون گروه تلگرامی بیاید هم خبرم کنید
اگه از کنسول و بازیهاش خوشتون میاد نگهش دارید به نظرم
و من اگر حرفی زدم نظر شخصی خودم بوده (ببینید من موقعی که کپی خور نشده بود و بازیهاش کم بود هم وی یو گرفتم . سر تهیه بازیش به مشکل خوردم و فروختم بعد مدتی اما دوباره خریدمش چند وقت پیش و احتمالا تا موقعی که زلدای جدید رو نرم نمیفروشمش )
فکر کنم واضح هست که ایران بیشتر از همه چی سونی کنسولاش طرفدار دارهو بعد از اون ماکروسفات و در آخر عده ی خیلی خیلییییییی کمی نینتندو

ممنون امروز با 400 هزار تومن ضرر همه رو باهم فروختم
کلی پول کنسول + پول بازی اورجینال آکبند zombi u + هفت تا بازی اورجینال قاب و دفترچه دار آکبند wii داده بودم

• Like
Reactions: ehsanservat

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
کلی پول کنسول + پول بازی اورجینال آکبند zombi u + هفت تا بازی اورجینال قاب و دفترچه دار آکبند wii داده بودم
مبارکتون باشه . به هر حال ضرر سر فروختن کنسول پیش میاد به خصوص آکبند خریده باشید
ماهم ضرر کم ندایدم سر فروختن کنسول و ...
منکه نگهش میدارم راستش فعلا
چون ازش راضیم هنوز
================
نظر شخصی افراد فرق داره . برای من وی یو یکی از بهترین کنسول هایی هست که داشتم
موفق باشید

• Like
Reactions: -7-

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
هر گیمری سراغ Wii U و 3DS نمیره
میشه مطمئن بود کسی که توی این بازار و توی این کشور که نینتندو در مقابل اسم "سونی 4" و "ایکس باکس جدید" حتی وجود خارجی هم نداره (و خیلی از فروشندگان محترم هم نمی دونن این کنسولا چی هستن)، کنسول های Nintendo رو با عشق و البته سختی و هزینه گزاف تهیه می کنه درک متفاوتی نسبت به کل صنعت گیم داره؛
اینه که هر کسی نمی تونه با داشتن این کنسول ها کنار بیاد؛
از همین لحاظ میشه از خلوت بودن انجمن های نینتندو کمی خوشحال بود

-7-

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,052
این همه از کنسول تعریف کردی برامون و تشویقم کردی بخرم , وقتی رفتم با هزار ذوق و شوق کنسول خریدم با این همه بازی اورجینال و با شوقی بیشتر عکس گرفتم گذاشتم تو همین تاپیک نظرتونو پرسیدم درباره کنسول چند روز عکس اینجا بود
انقدر شرافت نداشتی بیایی عکس کنسول که به توصیه خودت خریدم حتی یه لایک کنی نظر دادن پیشکش , lk من بهت اعتماد کرده بودم رو حرفت حساب کرده بودم چیزی که خودت تشویقم کرده بودی من بخرم این همه لینک و اسم بازی داده بودی
خوشحال از اینکه بخش نیتندو خلوته چون بقیه رو اسکول میکنی کنسول بخرن ( وقتی طرف کنسول خرید . بازی خرید. عکس از کنسول انداخت گذاشت تو همین تاپیک و بعد نیاز به کمکت و راهنمایی درباره کنسول داشت ) بعد میری گم و گور میشی
مسئولیت پذیر بودن انگار تو بعضی ها وجود نداره

بازم دم آیدی Pooya HL گرم حداقل از اول صادق بود که گفت این کنسول نخر ارزش نداره - حتی سوالی برات پیش بیاد جوابتو نمیدن
من واقعاً عذر می خوام که وسط مسافرت سر به بازیسنتر نزدم تا عکس کنسول شما رو لایک کنم؛
دوست عزیز اولاً ما نظرمون رو راجع به کنسولی که خودمون ارش لذت می بریم گفتیم، شما رو که مجبور نکردیم بری بگیری؛ صرفاً نظرمون رو گفتیم. بعضی از دوستان از بدی هاش گفتن من و بعضی از بقیه دوستان هم از نکات مثبتش
دوماً، شما کنسول رو گرفتی برای لایک شدن عکس هاش؟ کسی که عکس کنسول رو لایک نکنه شرافت نداره؟ واقعاً این طرز تفکر درسته به نظر خودت؟ شما یه Mario Bros می گرفتی با دو تا از دوستان یا خانواده تجربه می کردی می دیدی همه لایک های عالم هم نصف اون کیف نداره
به هر حال قصد من کمک بود نه آزار و اذیت شما
هر چند اگر می دونستم شما با این ذوق و شوق کنسول رو تهیه کردی از زیر سنگ هم شده نت جور می کردم و استقبال می کردم از خریدت

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

داداش ناراحت نباش , زیاد نمیشه روی بخش ها نینتندو این فروم حساب باز کرد چه برسه به نینتندو بازا

Rem

کاربر سایت
Oct 15, 2014
21
نام
دریا
سلام وقت بخیر
چندتا سوال راجب این کنسول داشتم
من هیچ اطلاعاتی راجش ندارم میخوام این کنسول و تهیه کنم
میخواستم بدونم قیمتش چه قدره
چون هر جا میرم هر کس هر چی عشقش بکشه میگه و میخواستم بدونم چه بازی هایی داره
آیا تهیه بازی هاش آسونه؟