سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
PS4 Sales Top One Million On Launch Day
Wii U - Wikipedia, the free encyclopedia
تا اخرین روز سپتامبر 3.9 میلیون دستگاه شیپ شده.که دو ماه قبل از 1 ساله شدن Wii U هست.
الان این تعصب هست.:))
از بحث باهات خوش حال شدم.

بجا تمسخر دیگران بهتره بقیه مطلبی که نوشتم میخوندی مثل نا امید شدن خودت از wii u و اینکه wii u خودتو فروختی الان نمیخواد ناجی بشی

شما راست میگی ماهم قبول کردیم اصلا wii u الان رتبه اول این نسل داره ما خبر نداشتیم

منطقی باش نه تعصب بازی

واقعیت اینه wii u سال 2012 لانچ شده و الان 2015 هستیم و کلا 9.20 میلیون کنسول فروخته - حداقل گیم کیوب که 2001 تولید شد و 2003 خط تولیدش جمع شد بخاطر فروش کم کنسول بازم 21 میلیون کنسول فروخت با کلی بازی انحصاری و .......

اما اینا بازیا wii u

لینکش Cover Gallery

چنتا انحصاری خوب توش هست؟ خیلی از بازی هاش که روی wii هم هستن یه تعداد دیگشم مولتیه روی کنسول ها نسل هفتی مثل xbox 360 و Ps3 هم اومدن و تازه میتونی کپی بازیشون کنی نیاز نیست 200 هزار بدی نسخه wii u رو بازی کنی

حالا خوبه اکثر کسایی که میشناختم wii u داشتن همه فروختن wii u ها رو خودتم خوب میشناسیشون - فکر کنم خودتم خیلی وقته فروختی بعد از تجربه کردن بازی کالاف روی wii u

تو پست بالاییم که در جواب نعمت گفتم با این مشکلات بازم اگر پول داشتم wii u میخریدم بخاطر انحصاری هاشو که دوست دارم ولی نمیشه واقعیت پنهان کرد

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بجا تمسخر دیگران بهتره بقیه مطلبی که نوشتم میخوندی مثل نا امید شدن خودت از wii u و اینکه wii u خودتو فروختی الان نمیخواد ناجی بشی

شما راست میگی ماهم قبول کردیم اصلا wii u الان رتبه اول این نسل داره ما خبر نداشتیم

منطقی باش نه تعصب بازی

واقعیت اینه wii u سال 2012 لانچ شده و الان 2015 هستیم و کلا 9.20 میلیون کنسول فروخته - حداقل گیم کیوب که 2001 تولید شد و 2003 خط تولیدش جمع شد بخاطر فروش کم کنسول بازم 21 میلیون کنسول فروخت با کلی بازی انحصاری و .......

اما اینا بازیا wii u

لینکش Cover Gallery

چنتا انحصاری خوب توش هست؟ خیلی از بازی هاش که روی wii هم هستن یه تعداد دیگشم مولتیه روی کنسول ها نسل هفتی مثل xbox 360 و Ps3 هم اومدن و تازه میتونی کپی بازیشون کنی نیاز نیست 200 هزار بدی نسخه wii u رو بازی کنی

حالا خوبه اکثر کسایی که میشناختم wii u داشتن همه فروختن wii u ها رو خودتم خوب میشناسیشون - فکر کنم خودتم خیلی وقته فروختی بعد از تجربه کردن بازی کالاف روی wii u

تو پست بالاییم که در جواب نعمت گفتم با این مشکلات بازم اگر پول داشتم wii u میخریدم بخاطر انحصاری هاشو که دوست دارم ولی نمیشه واقعیت پنهان کرد
من اصلا کاری به این که Wii U چه مشکلاتی داره و مسائلی از این قبیل ندارم.
صفحه پیش ادعا کردی که فروش 1 روز PS4 با فروش 1 سال Wii U برابری می کنه.دقیقا هم این بخش از پستت با بخشی که توش NX بود رو نقل قول کردم.
من هم با دو تا عدد بهت ثابت کردم که حرفت غلط هست.دو تا لینک هم تو پست بعدیم گذاشتم.
بعد در جوابم می گی تعصبی نباش.
دقیقا کجای حرفام تعصبی بود؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من اصلا کاری به این که Wii U چه مشکلاتی داره و مسائلی از این قبیل ندارم.
صفحه پیش ادعا کردی که فروش 1 روز PS4 با فروش 1 سال Wii U برابری می کنه.دقیقا هم این بخش از پستت با بخشی که توش NX بود رو نقل قول کردم.
من هم با دو تا عدد بهت ثابت کردم که حرفت غلط هست.دو تا لینک هم تو پست بعدیم گذاشتم.
بعد در جوابم می گی تعصبی نباش.
دقیقا کجای حرفام تعصبی بود؟

اتفاقا باید به بقیه چیزا هم مثل مشکلات wii u - سیاست ها غلط . تجربه از گیم کیوب و .... هم کار داشته باشی وقتی کل جمله منو نقل میکنی باید درباره کل اون پست که من نظرمو گفتم نظر بدی نه فقط یه تیکشو کار داشته باشی تمسخر کنی

یا نقل کامل نکن یا وقتی کردی باید به همه چیزا اون نظر و .... کار داشته باشی و صحبت و تبادل نظر بشه

نکنه از اون افرادی هستی که همون قضیه نقل قول نقول کردن پست ها تو بعضی تاپیک ها که به منظور ایجاد نزاع هستش انجام میدن

PS4 Sales Top One Million On Launch Day
Wii U - Wikipedia, the free encyclopedia
تا اخرین روز سپتامبر 3.9 میلیون دستگاه شیپ شده.که دو ماه قبل از 1 ساله شدن Wii U هست.
الان این تعصب هست.:))
از بحث باهات خوش حال شدم.

خودت میگی بحث - بحث با تبادل نظر و صحبت فرق داره بحث بین 2 دسته آدم شروع میشه

1- بین کسایی شروع میشه حداقل یکی از طرفین تعصبی هست و خودشو برتر میدونه

2- بین کسایی شروع میشه که یک طرف بدونه در اصل در نقطعه ضعف و اشتباه هست

اونی هم که wii u فروخته من نبودم من که خودم میگم پولشو داشته باشم حتما wii u باندل mario 3d world میخرم چون عاشق ماریو ام عاشق انحصاری ها نینتندو ( اتفاقا تبلتمو فروختم چنتا وسایل دیگمم دارم میفروشم پول wii u جور شه به دوستی هم سپردم اگر بشه پک بسیک که 2تا بازی نینتندو لند و ویی پارتی یو با ویموت هست ریجن پال برام گیر بیاره)

همین که من Wii U ـم رو فروختم,اتفاقات خوب براش افتاد:|
بالاخره اکتی مپ Free Fall رو برای Wii U هم عرضه کرد.
+
یک پچ برای حل مشکلات بازی
البته ظاهر مپ بسیار آشغال به نظر می رسه,از لحاظ گرافیکی

http://forum.bazicenter.com/thread79898/page2/#post3111241

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ehsanservat
نگاه کن یک قسمت از پستی که دادی اشتباه بود من هم اومدم نقل قولش کردم گفتم اشتباه کردی.خیلی ساده هست نمی دونم چرا انقدر قضیه رو برای خودت پیچیده می کنی.

من نظر شخصیمو گفتم به عنوان کسی که سال هاست با نینتندو همراه بوده و نینتندو دوست داره - نظرم تو ابعاد مختلف درباره wiiu . سیاست ها نینتندو . تجربه قبلی با کنسول ها نینتندو و .... بود حالا من اگرم یه بخش کوچیک اشتباه کرده باشم مثلا بجا 7 روز گفتم 1 روز - حالا شما باید کل نظر منو نقل قول کنی فقط بچسبی به اون اشتباه و تمسخر کنی؟ بقیه اون نظر مثل تجربه ها و .... من بی ارزش بود؟

منم همینو میگم اگر جمله ای نقل کامل کردی به کل جمله بپرداز در کنارشم بگو اینجا اشتباه کردی نه اینکه تمسخر کنی بخندی و به بقیه مطالب کاری نداشته باشی

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,568
شما دقیق حرفای منو نخوندی. دلیل پیروزی وی قدرتش نبود گیم پلی جدیدش بود. کینکت و موو سه سال بعد از وی اومد واسه همین مردم استقبال کردن از این سبک جدید. ولی وی یو خواست برگرده به حالت قدیم خب کاربرا دیدن چیز جدید نیست و قدرت زیادی هم نداره برای همین نخریدن. در کل خدا بیامرزش.:d

- - -ویرایش - - -

حالا یه سوال وی بخرم یا نه؟ میارزه؟ من اصلا تجربش نکردم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
شما دقیق حرفای منو نخوندی. دلیل پیروزی وی قدرتش نبود گیم پلی جدیدش بود. کینکت و موو سه سال بعد از وی اومد واسه همین مردم استقبال کردن از این سبک جدید. ولی وی یو خواست برگرده به حالت قدیم خب کاربرا دیدن چیز جدید نیست و قدرت زیادی هم نداره برای همین نخریدن. در کل خدا بیامرزش.:d

- - -ویرایش - - -

حالا یه سوال وی بخرم یا نه؟ میارزه؟ من اصلا تجربش نکردم

ببین 2 تا انتخاب داری

wii u و wii

wii u آکبند با 2 تا بازی باندل 1 میلیون 400 هزار تومنه

wii u بازیا wii اجرا میکنه - قسمت wii این کنسول هک شده

50 تا 100 هزار تومن میگیرن قسمت wii رو هک میکنن به یه دسته wii یعنی ویموت هم نیاز داری

حالا wii دست دوم در حد اک یا تمیز حدود 250 تا 300 هزار تومنه

بازیا رو راحت از روی فلش کارت و هارد اکسترنال اجرا میکنه

خودت میتونی کپی خورش کنی تو خونه یا بدی بیرون 30 هزار تومن میگیرن هم کپی خور میکنن هم کلی برنامه روش نصب میکنن

بازیا خوبم زیاد داره

این تاپیک ببین

http://forum.bazicenter.com/thread90915/page28/

صفحه ها قبلشم ببین چنتا نقد و بررسی بازی ها هست تو تصمیم گیری کمکت میکنه

تو این تاپیکم wii معرفی کردم قابلیتاشو گفتم

لینک

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
سلام به دوستان نینتندو فن.
من قصد خرید Wii U دارم چون بشدت از بازی هاش خوشم اومده،بازی هایی داره مثل پلوتون که واقعا نظیر ندارن.از طرفی هم برای بازی های دیگه و ترد پارتی چون X1 دارم به مشکل نمی خورم.
حالا به نظر شما دوستان که اطلاعات خیلی بیشتری از نینتندو نسبت به من دارین،آیا ارزش داره الان Wii U بخرم یا منتظر بمونم برای NX؟
بعد سوال دیگه اینکه آیا کنسول ریجن لاکه؟فرقی بین ریجن آمریکا با پال نیست(غیر از ماجرای برق 220 به 110،چون خودم بیشتر نظر ریجن آمریکاستNTSC)؟
مورد بعدی اینکه آیا همه بازی هاش روی نینتندو eShop هست یا بعضی از عناوین فقط فیزیکی هستن؟
اینکه جایی میشناسید(البته به غیر از DC(:d) که همه میشناسن) که کنسول و آمیبو هاشو داشته باشه یا اونم باید از سایت هایی مثل Geekay تهیه کنیم؟
و در آخر هم اینکه الان مدل هایی که نینتندو عرضه کرده چه فرقی با هم دارن؟
ببخشید سوالاتم زیاد شد ولی خوب بی اطلاعیه دیگه.:d

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
برای دانلود بخوایم از فلش به عنوان حافظه استفاده کنیم از استور امکانش هست?

امکان ذخیره شدن بازی بر روی فلش هست برای وی یو تاجایی که میدونم

- - -ویرایش - - -

سلام به دوستان نینتندو فن.
من قصد خرید Wii U دارم چون بشدت از بازی هاش خوشم اومده،بازی هایی داره مثل پلوتون که واقعا نظیر ندارن.از طرفی هم برای بازی های دیگه و ترد پارتی چون X1 دارم به مشکل نمی خورم.
حالا به نظر شما دوستان که اطلاعات خیلی بیشتری از نینتندو نسبت به من دارین،آیا ارزش داره الان Wii U بخرم یا منتظر بمونم برای NX؟
بعد سوال دیگه اینکه آیا کنسول ریجن لاکه؟فرقی بین ریجن آمریکا با پال نیست(غیر از ماجرای برق 220 به 110،چون خودم بیشتر نظر ریجن آمریکاستNTSC)؟
مورد بعدی اینکه آیا همه بازی هاش روی نینتندو eShop هست یا بعضی از عناوین فقط فیزیکی هستن؟
اینکه جایی میشناسید(البته به غیر از DC(:d) که همه میشناسن) که کنسول و آمیبو هاشو داشته باشه یا اونم باید از سایت هایی مثل Geekay تهیه کنیم؟
و در آخر هم اینکه الان مدل هایی که نینتندو عرضه کرده چه فرقی با هم دارن؟
ببخشید سوالاتم زیاد شد ولی خوب بی اطلاعیه دیگه.:d
سلام
در مورد NX نمیتونم الان نظری بدم دقیقا
اگه از بازیهای وی یو خوشتون میادش و بابت تهیه بازیهاش مشکلی ندارید . به نظرم بخرید
این کنسول متسفانه ریجن لاک هستش و ریجن UC برای ایران بهتره و فقط یه تبدیل حدود 30 - 40 هزار تومنی نیازه براش . یه تبدیل برق 220 به 110 که واتش حدود 100 واتم باشه کافیه .
اکثر بازیهاش روی eshop هستش
دو مدل اصلی داره که basic هستش و یکی دیگه deluxe یا premium فکر کنم . شما اون مدلی که حافظه ی داخلی 32 گیگ داره رو بخریدش بهتره

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
برای دانلود از استور ارور accurred میده و میگه با ساپورت نینتندو تماس بگیر . این مربوط به چیه?

راستش نمیدونم . باید دقیقتر بگید چی نوشته تا شاید بتونم کمکی کنم.
داخل استور که میرید ؟
میشه دقیق توضیح بدهید میخواهید چیکار کنید ؟

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
راستش نمیدونم . باید دقیقتر بگید چی نوشته تا شاید بتونم کمکی کنم.
داخل استور که میرید ؟
میشه دقیق توضیح بدهید میخواهید چیکار کنید ؟
تو استور قسمت بازی ها این گیم fatal fram کلیک میکنم قسمت download . ادامه پیدامه میکنه تا قسمت free download. اینجا این ارور رو میده of the error code and visit support ,error code 105 an error has occurred .in theproblim persists .please make a note

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
تو استور قسمت بازی ها این گیم fatal fram کلیک میکنم قسمت download . ادامه پیدامه میکنه تا قسمت free download. اینجا این ارور رو میده of the error code and visit support ,error code 105 an error has occurred .in theproblim persists .please make a note

ممکنه به اینترنت ربط داشته باشه
میتونید از قسمت تنظیمات مروبط به اینترنت بروید و به قسمت dns بروید به صورت manual اولی رو روی 8.8.8.8 و دومی رو روی 8.8.4.4 تنظیم کنید شاید بهتر شد
اگه دقیقا ارور زیر هست مطلب زیر هم بد نی :
| Nintendo - Customer Service | Nintendo Wi-Fi Connection - Error Code Results

raiden1

کاربر سایت
Nov 2, 2012
257
ممکنه به اینترنت ربط داشته باشه
میتونید از قسمت تنظیمات مروبط به اینترنت بروید و به قسمت dns بروید به صورت manual اولی رو روی 8.8.8.8 و دومی رو روی 8.8.4.4 تنظیم کنید شاید بهتر شد
اگه دقیقا ارور زیر هست مطلب زیر هم بد نی :
| Nintendo - Customer Service | Nintendo Wi-Fi Connection - Error Code Results

به استور وصل میشه البته با ارور های زیاد . اما این ارور تا مرحله اخر دانلود مینویسه .امتحان میکنم .نه ارور کانکشن .یا وای فای نمیده .

• Like
Reactions: xbox*360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر