قیمت WII U و لوازم جانبی در خارج و داخل ایران

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
قیمت وی یو رو که سایت دوست و همساده خیلی پایین اورده :D
الان وی یو دلاکس بدون باندل رو میده 1.385 تومن ! :| من شانس ندارم زمانی که خریدم تو تابستون قیمت بود 1.800 الان شده این قدر :| :D

• Like
Reactions: xbox*360

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
قیمت وی یو رو که سایت دوست و همساده خیلی پایین اورده :D
الان وی یو دلاکس بدون باندل رو میده 1.385 تومن ! :| من شانس ندارم زمانی که خریدم تو تابستون قیمت بود 1.800 الان شده این قدر :| :D
کدوم سایت علی جان؟میشه بی زحمت لینک بدی؟ممنون

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یه سال بخور نون و تره/ یه عمر بخور نون و کره
من یه سال پول جمع کردم/یه عمر با ماریو حال میکنم:d
در ضمن قابل شمارو نداره اصلا مال شما

من با ماریو ها wii . ds . gamecube. nintendo 64 . gba . gbc . gb . snes . nes حال کردم ولی wii u قیمتش بالاس خداوکیلی پول 3 ماه حقوق منه

هک هم نشده دلمون خوش باشه بگیم فقط پول دستگاهه بازیاش کپی خوره باید هر بازی 200 هزار بخری

شاید بخاطر ماریو گلگسی 3 که بعد ها میاد یدونه خریدم

فدات داداش صاحبش لازم داره

• Like

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
سلام دوستان.
ببخشید قیمت Wii U الان چنده؟ بعد چه باندل هایی داره و اگر میشه قیمت هر کدوم از باندل ها رو هم بگید.
دستتون درد نکنه.

• Like

Pooya HL

کاربر سایت
May 15, 2015
106
نام
پویا
میخوام یه wii u بخرم
میشه راهنمایی کنید از کجا بخرم؟ چه باندل هایی دارن و چه قیمتی؟ ( فقط باندل ماریو میکر نباشه )
سفیدش هنوز گیر میاد؟ مشکیش بهتره یا سفیدش؟
لوازم جانبی کنسول از کجا بخرم؟
آیا برای کنسول برچسب محافظی هست؟

تو توپخونه یه سری مغازه ها دارن ولی اکثرا باندل ماریو میکره که شما نمیخواید. البته دوتا مغازه هم هستن که باندل اسپلاتون رو دارن که به نظر من خیلی خوبه. در کل اگه بگردید فقط باندل های سوپر ماریو و اسپلاتون و ماریو میکر میبینید. قیمت باندل هم حدود ۱۶۰۰ هستش که انصافا گرونه.
بعیده بتونید کنسول بیسیک آک گیر بیارید. الان هر چی هست دلوکسه (مشکی). مشکیش بهتره و از نظر زیبایی هم خیلی قشنگتره. حجم داخلی مشکی ۳۲ گیگ هستش.
لوازم جانبی رو باید موردی سفارش بدید وگرنه بصورت کلی نمیتونید گیر بیارید. البته بازم تو توپخونه یه مغازه هست که آورده بود.
هم برای خود کنسول محافظ هست هم برای گیمپد. میتونید تهیه کنید.

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر