سوالات و مشکلاتی در خصوص باتری و دسته XBOX 360

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام به همه

من چند سوال داشتم حالا نمیدونم کار درستی کردم تاپیک زدم یا نه.اگه اشتباه هست ببخشید.اما سوال:

1-بهترین باتری (برند) جایگزین باتری اورجینال 360 چیه؟هم شارژی و هم معمولی؟ و اینکه قیمتشون چطوریه؟
2-آیا باتری های اصلی دسته 360 گیر میاد؟قیمت؟
3-اگه از باتری معمولی Sony برای دسته استفاده بشه مشکلی پیش میاد؟
4-شارژر خوب برای شارژ باتری های اصل دسته و غیر اصل چی هست و قیمتش چنده؟

یه سوال دیگه هم داشتم تقریبا مشکل هست تا سوال اگه میشه لطفا جواب بدید.

من از باتری های اصل دسته 360 استفاده کرده تا زمانی که یک خط ازشون با قی مونده بود(وقتی توی داشبور کلید X رو میزنیم میزان باتری رو نشون میده که 4 خط داره)
بعد از اون هر باتری که گذاشتم وقتی 1 خط ازش کم میشه دیگه دیسکانکت میشه و نمیشه بازی کرد یعنی هنوز 3 خط از میزان باتری مونده ولی نمیشه بازی کرد.مشکل از چیه؟

و اینکه خیلی خیلی کم این کیت باتری از جاش در اومده میتونه مشکل از اون باشه البته خیلی کم.(ولی وقتی با دست هم اونو میگیرم بازم نمیشه از باتری استفاده کرد)

شرمنده اگه سوالا زیاد شد ولی لطفا کمک کنید.

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
فرمودید:
سلام به همه

من چند سوال داشتم حالا نمیدونم کار درستی کردم تاپیک زدم یا نه.اگه اشتباه هست ببخشید.اما سوال:

1-بهترین باتری (برند) جایگزین باتری اورجینال 360 چیه؟هم شارژی و هم معمولی؟ و اینکه قیمتشون چطوریه؟
3-اگه از باتری معمولی Sony برای دسته استفاده بشه مشکلی پیش میاد؟

یه سوال دیگه هم داشتم تقریبا مشکل هست تا سوال اگه میشه لطفا جواب بدید.

من از باتری های اصل دسته 360 استفاده کرده تا زمانی که یک خط ازشون با قی مونده بود(وقتی توی داشبور کلید X رو میزنیم میزان باتری رو نشون میده که 4 خط داره)
بعد از اون هر باتری که گذاشتم وقتی 1 خط ازش کم میشه دیگه دیسکانکت میشه و نمیشه بازی کرد یعنی هنوز 3 خط از میزان باتری مونده ولی نمیشه بازی کرد.مشکل از چیه؟

و اینکه خیلی خیلی کم این کیت باتری از جاش در اومده میتونه مشکل از اون باشه البته خیلی کم.(ولی وقتی با دست هم اونو میگیرم بازم نمیشه از باتری استفاده کرد)

شرمنده اگه سوالا زیاد شد ولی لطفا کمک کنید.
مارک دوراسل هست همون مارکی که خود کمپانی ماکروسافت درون جعبه قرار داده.
بله خودم از توپخونه خریدم 50 تومن با شارژرش.(یه باتری پلمپ هست به همراه یک شارژر که در هنگام بازی میتونید باتری رو شارژ کنید.
-اگه از باتری معمولی Sony برای دسته استفاده بشه مشکلی پیش میاد؟
باتری باتری هست دیگه چرا باید مشکلی پیش بیاد این پک های باتری شارژی مخصوص 360 برای راحتی شماست نه سلامتی دسته.
پک باتری های دسته دارای شارژر میباشد.
شما هنکامی که دستت روشت هست یه تکون شدید بهش بده و یل از فاسله 2یا3سانتی بندازش رو میز اگه خواموش شد باتری شل هست و هنگام بازی با ویبریشن خاموش میشه.

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
مارک دوراسل هست همون مارکی که خود کمپانی ماکروسافت درون جعبه قرار داده.

بله خودم از توپخونه خریدم 50 تومن با شارژرش.(یه باتری پلمپ هست به همراه یک شارژر که در هنگام بازی میتونید باتری رو شارژ کنید.

باتری باتری هست دیگه چرا باید مشکلی پیش بیاد این پک های باتری شارژی مخصوص 360 برای راحتی شماست نه سلامتی دسته.

شما هنکامی که دستت روشت هست یه تکون شدید بهش بده و یل از فاسله 2یا3سانتی بندازش رو میز اگه خواموش شد باتری شل هست و هنگام بازی با ویبریشن خاموش میشه.

خیلی ممنون ولی:

قیمت شارژی و معمولیش رو ندارین؟(باتری اصلی دسته شارژی هست دیگه؟)

من دیدم Play & charge kit پونزده تومن بود.چطور 50 تومن؟ Play &charge kit خوبه بگیرم؟منظورم باتریش هست.

آخه از یکی شنیدم باتری های معمولی خوب نیستن و به دسته آسیب میزنن واسه همین پرسیدم؟

اینکارو کردم ولی دسته خاموش نشد.

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
خیلی ممنون ولی:

قیمت شارژی و معمولیش رو ندارین؟(باتری اصلی دسته شارژی هست دیگه؟)

من دیدم Play & charge kit پونزده تومن بود.چطور 50 تومن؟ Play &charge kit خوبه بگیرم؟منظورم باتریش هست.

آخه از یکی شنیدم باتری های معمولی خوب نیستن و به دسته آسیب میزنن واسه همین پرسیدم؟

اینکارو کردم ولی دسته خاموش نشد.

اولان من اون رو نمیگم 50 این 50هست سانتک Xbox Game pad quick charger
اره خوب هست من خودم دارمش اولش فکر میکنی پولت رو ریختی دور چون 3 یا 4 ساعته باتری خالی میکنه بعد دو روز بازی راحت میتونی باهاش 4 یا 5 روز بازی کنی.
اون تکون مکونا رو دادی خاموش شد؟واسه این هست که باتریت شل هست.

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
اولان من اون رو نمیگم 50 این 50هست سانتک Xbox Game pad quick charger
اره خوب هست من خودم دارمش اولش فکر میکنی پولت رو ریختی دور چون 3 یا 4 ساعته باتری خالی میکنه بعد دو روز بازی راحت میتونی باهاش 4 یا 5 روز بازی کنی.
اون تکون مکونا رو دادی خاموش شد؟واسه این هست که باتریت شل هست.

چطور اول 3-4 ساعته بعدش 4-5 روز؟

نه هر چی تکون دادم دسته خاموش نشد.

راجر

کاربر سایت
Jan 7, 2012
10
کمک
سلام بچه ها من وقتی اساسین 3 بازی میکنم وقتی که سرباز ها یا حیوانات به من حمله میکنن (وقتی که رو من به عنوان دشمن قفل میکنن) دسته ام خود به خود قطع میشود من دو تا دسته اورجینال دارم با هردو امتحان کردم اما هردو قطع میشوند هنوز بدون خاموش کردن ویبره دسته امتحان نکردم اما اگر با خاموش کردن ویبره جواب نداد به نظر شما مشکل از کجاست؟ اگر مشکل از دستگاه بود چیکارش بکنم ؟ خواهشا کمکم کنید ممنون میشوم
خداحافظ

Alikaren

عضو جدید
May 1, 2019
1
سلام دوستان
من یه جفت باتری قلمی cfl 2500 mAm خریدم.۱۴ ساعتم زدم توی شارژ اولیه،الان که میزارمش رو دسته ،دسته روشن نمیشه ولی باتری رو روی کنترل امتحان میکنم سالمه.دسته هم با باتری معمولی امتحان کردم هیچ مشکلی نداره.میشه راهنمایی کنید واقعا اعصابمو ریخته بهم.ممنون

unique2019

کاربر سایت
Dec 4, 2019
4
سوال مهمی داشتم
بنده یه باطری با سیم خریدم و وقتی دسته بازی رو به کنسول وصل میکنم چراغ قرمز روشن میشه که میتونم باهاش بازی بکنم اما وقتی از طریق دکمه دسته بازی کنسول رو خاموش میکنم اینم خاموش میشه . میخوام بدونم چیکار کنم وقتی دستگاه خاموشه ولی تو برق هست دسته بازی رو شارژ بکنه و دیگه خاموش نشه . تورو خدا کمکم کنید

• Like
Reactions: Animator

Animator

کاربر سایت
Oct 5, 2023
12
سوال مهمی داشتم
بنده یه باطری با سیم خریدم و وقتی دسته بازی رو به کنسول وصل میکنم چراغ قرمز روشن میشه که میتونم باهاش بازی بکنم اما وقتی از طریق دکمه دسته بازی کنسول رو خاموش میکنم اینم خاموش میشه . میخوام بدونم چیکار کنم وقتی دستگاه خاموشه ولی تو برق هست دسته بازی رو شارژ بکنه و دیگه خاموش نشه . تورو خدا کمکم کنید
منم همین سوال رو دارم

Animator

کاربر سایت
Oct 5, 2023
12
دسته من وقتی باتری خالی از انرژی بهش وصل میشه چند ثانیه اول چراق قرمز و عادی هست اما بعد چراق سبز میشه و میزان باتری کامل نمایش داده میشه وقتی از ایکس باکس جداش میکنم چند لحظه بعد شارژ دسته خالی میشه خواستم ببینم مشکل از دسته هست یا باتری باتری رو به دسته دیگه وصل کردم و سالم بود حالا به نظر شما مشکل دسته چیه چطور شاناساییش کنم و آیا قابل تعمیر هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر