Comic Book Center - خطر اسپویلر

بهترین کمیک جدید/دنباله دار سال 2015

• مجموع رای دهنده‌ها
    42

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
بیشتر وقتا که یه فیلم جدید از مارول قراره بیاد، مخصوصا وقتی یه کاراکتر جدید باشه پشت سرش کمیکش هم شروع میشه برا آشنایی بیشتر و تبلیغ بیشتر. الان هم اولین شماره از دکتر استرنج که از اکتبر 2015 شروع شده به همین منظور منتشر میشه که کمیک خوبی هم هست. از نقطه ی صفر مطلق شروع به داستان گویی نمیکنه ولی بخشی از مخاطبش کسانی هستن که قراره فیلم دکتر استرنج رو ببینن و میخوان سر در بیارن این کاراکتر کیه و قضیه اش چیه.
Doctor Strange (2015) #1 | Comics | Marvel.com
دستت درد نکنه.
دقیقاً دنبال همچین چیزی بودم.

تقریباً همه ی سوپرهیروهای مارول و دی سی رو انقدر توی مدیاهای دیگه دستمالی کردن که همه از تمام نکات ناموسی شون هم خبر دارن:D

اما از دکتر استرنج فقط یه انیمیشن سریالی دیدم که همون باعث شد دل پیچه شدیدی بگیرم و دیگه طرف این دوستمون نرم:D

amin hj

کاربر سایت
Nov 30, 2013
259
نام
امین
بعد از چندین روز بالاخره Superman:American Alien رو تموم کردم کمیک خوبی بود ازش لذت بردم
داستان رو دوباره خوب روایت کرده بود شاید بشه گفت به قسمت هایی اشاره کرده بود که حداقل من تو کمیک های دیگه سوپرمن ندیده بودم
در کل میشه گفت کاملا ارزش خوندن داره بهتون پیشنهاد میکنم از دستش ندین :D

• Like
Reactions: Torch Bearer

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
بعد از چندین روز بالاخره Superman:American Alien رو تموم کردم کمیک خوبی بود ازش لذت بردم
داستان رو دوباره خوب روایت کرده بود شاید بشه گفت به قسمت هایی اشاره کرده بود که حداقل من تو کمیک های دیگه سوپرمن ندیده بودم
در کل میشه گفت کاملا ارزش خوندن داره بهتون پیشنهاد میکنم از دستش ندین :D
اتفاقا خودم هم در همین فاصله Superman Secret Identity رو خوندم و اونم خیلی خوب بود :D
اونو هم به لیست پست قبلیم اضافه کن

• Like
Reactions: amin hj

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
این حرکتی که تو Rebirth زدن واقعا دست کمی از اون جنجال کپ و هایدرا نداشت:D عکس هاش هم هست حواستون باشه اگه کسی نمیخواد ولی خب جالبه که
دیو گیبونز
هم گفته بدون اینکه به من خبر بدن اینکار رو انجام دادن

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
این حرکتی که تو Rebirth زدن واقعا دست کمی از اون جنجال کپ و هایدرا نداشت:D عکس هاش هم هست حواستون باشه اگه کسی نمیخواد ولی خب جالبه که
دیو گیبونز
هم گفته بدون اینکه به من خبر بدن اینکار رو انجام دادن

در همین راستا این لینک رو ببین حرفای جالبی زده:
Why Would Doctor Manhattan Alter the DC Universe?
قبلا before watchmen ها رو نخونده بودم (چون نمیخواستم واچمنو برام خراب کنن:D) و فقط یه نگاه سرسری بهشون انداخته بودم ولی به نظر میاد حداقل سری داکتر منهتنش جذابه
کلا درباره ی rebirth میشه گفت که یه جورایی Jim Lee و Dan Didio دست به دامن جف جانز شدن که بیاد گندی روکه اونا سر new 52 زدن جمع و جور کنه و جانز هم واقعا به شکل خوب و قابل قبولی این کارو کرده. حداقل تونسته یه توجیه داستانی مناسب بیاره و دو تا continuity قبل از فلش پوینت و new 52 رو به هم وصل کنه.
کسی تک شماره‌های این هفته‌ی Rebirth رو خونده؟
و این که کسی ماجراهای سوپرمن رو در طی new 52 دنبال میکرد؟یه سوال برام پیش اومده:
چطور بقیه ی کاراکترا (بتمن، گرین لنترن ها، گرین ارو و بقیه) در طول new 52 همون شخصیت قبل از فلش پوینت هستن ولی سوپرمن یه کاراکتر دیگه‌س؟
کاراکتری که تو Superman 52 میمیره و تو تک شماره‌ی Rebirth سوپرمن، ورژن قبل از فلش پوینتش برمیگرده و جاشو میگیره

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
آقا یکی بیاد این ماجراهای اخیر دنیای DC رو برای ما توضیح بده! :D

من قدیما Watchmen رو خونده بودم ولی تا جایی که یادمه کلهم کوچیک ترین ربطی به Batman و Superman و این جور کاراکترها نداشت. از اون طرف تا حالا هیچ کمیکی از سری Justice League نخوندم و دیروز رفتم شماره 50 و شماره اول DC Universe Rebirth رو تندخوانی (!) کردم و چیزی نفهمیدم! :D البته تندخوانی که چه عرض کنم، تقریباً چیزی ازش نخوندم به جز بخش های Batman، چون به نظرم خوندن بقیه بخش ها وقت تلف کردن بود و احتمالاً چیزی ازشون متوجه نمیشدم. در مجموع توی این دو تا شماره به جز قضیه Jokerها و نماد Watchmen و اسم Adrian یا همون Ozymandias چیزی دستگیرم نشد!
ماجرا دقیقاً چیه؟ Doctor Manhattan اومده دنیای DC رو ترکونده و خاطرات ملت رو دستکاری کرده؟ یا دنیاهای موازی درست کرده؟ برای اطلاع از قضیه باید شماره های بعدی DC Universe Rebirth رو بخونیم یا خودش یه کمیک جداگانه داره؟
در مورد قضیه 3 تا Joker، بعد از اون شماره های JL و DC Universe دیگه چیزی نگفتن؟
از الآن به بعد سری اصلی Batman همون Vol 3 هست دیگه؟ بعد اون Rebirth چی میگه؟! :D یه چیز جانبی تو مایه های اون 3،4 تا کمیک جانبی سری New 52 هست و نیازی نیست حتماً دنبالش کنیم؟

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
آقا یکی بیاد این ماجراهای اخیر دنیای DC رو برای ما توضیح بده! :D

من قدیما Watchmen رو خونده بودم ولی تا جایی که یادمه کلهم کوچیک ترین ربطی به Batman و Superman و این جور کاراکترها نداشت. از اون طرف تا حالا هیچ کمیکی از سری Justice League نخوندم و دیروز رفتم شماره 50 و شماره اول DC Universe Rebirth رو تندخوانی (!) کردم و چیزی نفهمیدم! :D البته تندخوانی که چه عرض کنم، تقریباً چیزی ازش نخوندم به جز بخش های Batman، چون به نظرم خوندن بقیه بخش ها وقت تلف کردن بود و احتمالاً چیزی ازشون متوجه نمیشدم. در مجموع توی این دو تا شماره به جز قضیه Jokerها و نماد Watchmen و اسم Adrian یا همون Ozymandias چیزی دستگیرم نشد!
ماجرا دقیقاً چیه؟ Doctor Manhattan اومده دنیای DC رو ترکونده و خاطرات ملت رو دستکاری کرده؟ یا دنیاهای موازی درست کرده؟ برای اطلاع از قضیه باید شماره های بعدی DC Universe Rebirth رو بخونیم یا خودش یه کمیک جداگانه داره؟
در مورد قضیه 3 تا Joker، بعد از اون شماره های JL و DC Universe دیگه چیزی نگفتن؟
از الآن به بعد سری اصلی Batman همون Vol 3 هست دیگه؟ بعد اون Rebirth چی میگه؟! :D یه چیز جانبی تو مایه های اون 3،4 تا کمیک جانبی سری New 52 هست و نیازی نیست حتماً دنبالش کنیم؟

با این وضعیتی که خوندی، اگه کلا نمیرفتی سمتش سنگین تر بود :D

برا خوندن JL50 و DUR لازمه که کل آرک Darkseid War رو بخونی (البته اگه بخوای کل داستانشو دنبال کنی، وگرنه خود ریبرث به تنهایی هم قراره کلی خواننده جدید جذب کنه و میشه به تنهایی خوندش)
برا خوندن آرک Darkseid War (که به شدت هم اپیک و جذابه) لازمه که آرک Forever Evil ر وبخونی که با Crime Syndicate آشنایی پیدا کنی چون در طی دارکساید وار نقش خیلی مهمی دارن. اما اگه خیلی عجله داری و همینجوریش هم با Crime Syndicate آشنایی داری (نسخه‌ی معکوس جاستس لیگ ان از یه جهان موازی) میتونی اونو بیخیال شی و از اول دارکساید وار شروع به خوندن کنی.
در مورد واچمن هم حق داری، موقعی که آلن مور و دیو گیبونز خلقش کردن هیچ ربطی به یونورس اصلی دی‌سی نداشت (البته غیر از این که تو اون یونیورس کمیک‌های سوپرمن چاپ می‌شده) ولی تو DUR به همدیگه مرتبط شدن.
در مورد این که منهتن چیکار کرده و چرا این کارو کرده هم خودت اول کامل بخون کمیکا رو بعدش بیا همین لینکی رو که تو پست قبلیم گذاشتم ببین توضیح داده.

بتمن هم قراره بعد از این دنبال این قضیه رو بگیره و ببینه به کجا میرسه. البته این تحقیق و بررسی کردنش رو تو کمیک فلش نشون میدن، احتمالا به خاطر این که کمیک های خود بتمن همینجوری فروش میره و بهتره چنین عامل مشتری جذب کننده‌ای رو بذارن تو یه کمیک دیگه که فروش اون بره بالا :|

ترتیب خوندن هم که برا سری‌های اصلی اینجوریه:

...
Batman 52
DC Universe Rebirth
Batman Rebirth 1
Batman 1
Batman 2
....
یعنی کلا این سری ها هرکدوم یه تک شماره با پسوند ریبرث خواهند داشت (که کاورش هم یه کلوزاپ از صورت همون کاراکتر خواهد بود) و بعدش سری اصلیشون (مثلا همون V3 برا بتمن) از شماره 1 شروع میشه.

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان

مارول با انتشار این عکس مشخص کرد که دنیای کامیک هاش بعد از Civil War II چطوری قراره بشه و این طور که مشخصه دوگانگی بین قهرمان ها همچنان پایدار میمونه.

=====================

بعد از Thor، حالا قراره ایشون هم به زودی جاگزین Ironman بشن.

آخرین ویرایش:

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید

مارول با انتشار این عکس مشخص کرد که دنیای کامیک هاش بعد از Civil War II چطوری قراره بشه و این طور که مشخصه دوگانگی بین قهرمان ها همچنان پایدار میمونه.

=====================

بعد از Thor، حالاقراره ایشون هم قراره به زودی جاگزین Ironman بشن.

قضیه خیلی فراتر از Thor ه :D
اسپایدرمن (Miles Morales) که تو یونیورس Ultimates بود ولی بعد از Secret Wars تو یونیورس اصلیه، Ms Marvel که یه دختر مسلمون جایگزینش شد، Amadeus Cho کره‌ای-آمریکایی که هالک شد، اونم از Thor.
کپتن آمریکا و اون جنجال هایدرا بودنش هم که ماه قبل اون همه سر و صدا کرد. (که تو شماره‌ی دومش هم همونطور که اشاره کرده بودم مشخص شد که قضیه به خاطر اون Kobic بود)
معلوم نیست قضیه برای Politically Correctness ه، برای Shock Value ه یا چیز دیگه‌ای. ولی مشخصا حقه‌ی کثیفیه برا فروش بیشتر.

از طرف دیگه DC فعلا داره خوب عمل می‌کنه :D
از بین این تک‌شماره‌های ریبرث، بهترینشون به نظرم جاستس لیگ بود که دیروز منتشر شد. برایان هیچ (که تو New 52 هم مسئولیت نوشتن و کشیدن JLA رو داشت، حیف که اون سری کنسل شد) این شماره رو هم خودش هم نوشته هم کشیده ولی متاسفانه از شماره‌های بعدی فقط مسئولیت نوشتن رو بر عهده خواهد داشت.
Justice League - Rebirth (2016) 001-000.jpg

دارک نایت 3 رو هم اگه نمیخونید حتما شروع کنید :D
داستانش داره به اوجش نزدیک میشه و این شمارش یه جورایی بازسازی نبرد پایانی Dark Knight Returns بود، اما در یه مقیاس خیلی خیلی بزرگتر :D
تنها نکته‌ی منفیش اون چند صفحه مینی استوری آخر هر شماره‌س که خود فرانک میلر میکشه و دیدن این که سطح کارش در این حد افت کرده واقعا دردآوره.
Dark Knight Strikes Again هم عملا همین مشکلو داشت و داستانش مشکل خاصی نداشت (به غیر از این که DKR یه جورایی پایان مناسبی داشت که خیلی مناسب ادامه دادن نبود) اما بزرگترین نقطه ضعفش همون آرت خود میلر بود که بعضی جاها در حد یه بچه ی 7-8 ساله افت کرده بود. خوشبختانه این سری رو اندی کیوبرت داره می‌کشه و تا جایی که تونسته کار میلر رو بدون اون ایراداتش شبیه سازی کرده.

Dark Knight III - The Master Race (2015-) 005-000.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
تنها نکته‌ی منفیش اون چند صفحه مینی استوری آخر هر شماره‌س که خود فرانک میلر میکشه و دیدن این که سطح کارش در این حد افت کرده واقعا دردآوره.
Dark Knight Strikes Again هم عملا همین مشکلو داشت و داستانش مشکل خاصی نداشت (به غیر از این که DKR یه جورایی پایان مناسبی داشت که خیلی مناسب ادامه دادن نبود) اما بزرگترین نقطه ضعفش همون آرت خود میلر بود که بعضی جاها در حد یه بچه ی 7-8 ساله افت کرده بود. خوشبختانه این سری رو اندی کیوبرت داره می‌کشه و تا جایی که تونسته کار میلر رو بدون اون ایراداتش شبیه سازی کرده.
View attachment 61947
واقعاً چیز فجیعی بود طراحی های The Dark Knight Strikes Again. :| یعنی در حدی داغون بود که من اولش فکر میکردم شاید یه سبک خیلی خاص و متفاوتی هست که مثلاً قراره مفاهیم جدیدی رو منتقل کنه، ولی بعد دیدم همه جا به طراحی هاش فحش دادن! رسماً انگار در حال مصرف مواد اینا رو طراحی کرده.
وجداناً این چیه؟!! :| (تازه این شاید جزو بخش های خوبش باشه و دیگه حوصله ندارم بگردم چیزهای دیگه مثل طراحی یه سری از کاراکترها رو پیدا کنم و از همون اوایلش برداشتم.)

w7u1eiu725kvdf6r5bmz.jpg

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
واقعاً چیز فجیعی بود طراحی های The Dark Knight Strikes Again. :| یعنی در حدی داغون بود که من اولش فکر میکردم شاید یه سبک خیلی خاص و متفاوتی هست که مثلاً قراره مفاهیم جدیدی رو منتقل کنه، ولی بعد دیدم همه جا به طراحی هاش فحش دادن! رسماً انگار در حال مصرف مواد اینا رو طراحی کرده.
وجداناً این چیه؟!! :| (تازه این شاید جزو بخش های خوبش باشه و دیگه حوصله ندارم بگردم چیزهای دیگه مثل طراحی یه سری از کاراکترها رو پیدا کنم و از همون اوایلش برداشتم.)

w7u1eiu725kvdf6r5bmz.jpg

این قطعا جزو بخش‌های خوبشه :D
این داستان‌های آخر شماره‌های دارک نایت 3 هم همین وضعیتو داره اما خوشبختانه دیگه خبری از اون رنگ آمیزی دیجیتال افتضاح نیست
اینو ببین خب:

Dark Knight III - The Master Race (2015-) 005-036.jpg
به سطح دیالوگ هم توجه کن :D
یا مثلا این یکی:
Dark Knight III - The Master Race (2015-) 004-035.jpg

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان

مارول اعلام کرده که بزودی قراره Thor اصلی ( Odin Son ) برگرده. کمیک های جدید ثور تحت عنوان Unworthy Thor و به صورت موازی با کامیک های Jane Foster منتشر میشه.چکش ثور، چکش دنیای التیمت هست که در حال حاضر تو دنیای اصلیه.
جالبه که الان تو دنیای اصلی از هر قهرمان، 2 تا وجود داره:

Spider-Man : Miles Morales/Peter Parker
Captain America : Sam Wilson/Steve Rogers
Ironman : Riri Williams/Tony Stark
Thor : Jane Foster/Odin Son

پس هر ماه 2 تا شماره از ایرن من، ثور و... منتشر میشه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
واقعا از این تابلو تر نبود این قضیه Captain America که به فاصله یه شماره سریع جمعش کردن! بدون هیچ دلیلی و هدفی همینجوری الکی یه شوک دادن و تموم.

----------------

@ghost

پویا اخیرا گرافیک نوول بدردبخوری نیومده که بشینیم بخونیم؟ :D انصافا خیلی وقته یه چیز طولانی و سر راست و درست و درمون نخوندم :D ( چقدر «و» داشت :D ) گ

دیشب نزدیک بود دوباره برم سراغ Y که یهو بیخیال شدم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر