راهنمایی در بازی Bioshock

f@ster

کاربر سایت
Apr 17, 2008
8
komak!!!!!!!!!

man har 7ta anzim va har 7ta kolorofil ro gereftam bad felesh mige boro too asansor bad as oon bar migardam be arcadia badesh felesh samt ye daro neshoon mide vali oon dar baz nemishe hamoonja ke 2 ta monitor kenar dare va rooye map ham ye setarast ke roosh neveshte GOAL bayad chekar konam:((

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
منم همین جا گیر کردم
من هر 7 تا آنزیم و هر 7 تا کلروفیل گرفتم بعد فلش میگه برو تو آسانسور بعد از اون برمیگردم Arcadia بعد فلش سمت یه درو نشون میده ولی اون در باز نمیشه همون جا که2تا مانیتور کنار دره و روی مپ هم یه ستارست که روش نوشته گل باید چه کار کنم؟:((

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
من همون اولای بازیم همون جا که باید این لوله های اب رو یه جوری دربیاری منظور همون هکش کنی

میشه عکسش رو بزارین ببینم چطوری باید بچینم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
من همون اولای بازیم همون جا که باید این لوله های اب رو یه جوری دربیاری منظور همون هکش کنی

میشه عکسش رو بزارین ببینم چطوری باید بچینم
عزیزم تو این بازی 3 هزار نوع از این نوع هک کردن هست:biggrin1:
کاری نداره(البته اولش سخت به نظر میرسه)
باید یه راهی پیدا کنی که اب رو برسونی به اون قسمت پایانی واسه همین اولش سریع همه ی لوله ها رو انتخاب کن تا معلوم بشه لوله ها به کدوم سمت هستن بعد سریع راحت رو درست کن...

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH
من یه مشکل کوچولو دارم.
من اون یارو صاحب شهر رو باچوب گولف کشتم بعد کارت رو گرفتم و تو دستگاه گذاشتم ... خلاصه اون اتفاقات افتاد و اون دختر بچه ها منو بردن پیش اون زن.من از اون خوابگاه بیرون اومدم .درانتها به اون آسانسور رسیدم‍‍ دو بار کل نقشه رو گشتم.از اون در که منو به یه مرحله دیگه میبرد استفاده کردم.آخرش هم اون فورموله 192 رو خوردم.عوارزش رو هم به شدت دیدم.سرانجام به در همون آسانسوری که کد داشت رسیم.
1.شیشه بعدی فرمول 192.
2.کد در آسانسور.

(ببخشید اگر گنگه چون نتونستم اسمهای مرحله رو بردارم)

darren shan

کاربر سایت
Dec 10, 2007
79
نام
علیرضا
دوستان اگه کسی می دونه کمک کنه من یک جا هست درمرحله ای که یک زن و مرد با هم می رقصند یک اسانسور هست که یک کد 4 رقمی می خاد کسی می تونه کمکم ؟کنه

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,430
نام
علی

I_AM_LEGEND

کاربر سایت
May 23, 2008
12
نام
ابوالحسن
salam

من بازی رو نصب می کنم اجرا نمی شه پیغام نصب دوباره میده . من قبلا بازی نصب کرده بوددم و اجرا میشد ولی نمی دونم الان چرا اجرا نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنید.

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
من یه مشکل کوچولو دارم.
من اون یارو صاحب شهر رو باچوب گولف کشتم بعد کارت رو گرفتم و تو دستگاه گذاشتم ... خلاصه اون اتفاقات افتاد و اون دختر بچه ها منو بردن پیش اون زن.من از اون خوابگاه بیرون اومدم .درانتها به اون آسانسور رسیدم‍‍ دو بار کل نقشه رو گشتم.از اون در که منو به یه مرحله دیگه میبرد استفاده کردم.آخرش هم اون فورموله 192 رو خوردم.عوارزش رو هم به شدت دیدم.سرانجام به در همون آسانسوری که کد داشت رسیم.
1.شیشه بعدی فرمول 192.
2.کد در آسانسور.

(ببخشید اگر گنگه چون نتونستم اسمهای مرحله رو بردارم)
منم اندره ریان رو کشتم و بعد همینجا گیر کردم که تنها راه رسیدن به fontaineهم هست:((کسی کدش رو نمیدونه:confused:[مرحلهolympus heigts:((]

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
سلام
من تو همین مراحل اولیه ی بازی موندم!!!:biggrin1:
اونجا که یه نفر میاد یه نارنجک میندازه بعد یه تابلو میوفته پایین راه رو می بنده!!
بعد گفت برو یه چی بیار اینو بشکون من کلا چیز خاصی پیدا نکردم که اون رو بشکونم میشه کمک کنید؟!

مرسی

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
باید با اون اسلحه که مثل رعد و برق میزنه همه چیز رو خراب میکنه بزنین و کمدی که جولوی در رو گرفته بشکونید. (البته تا اونجایی که یادمه)
یا علی مدد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
حسن جون یادت رفته ها:D
میری اون پلازمیدی که میتونه همه چیز رو جذب کنه رو پیدا میکنی بعد یه یارو هست که بمب پرتاپ میکنه میری طرفش بمبش رو میگیری(یعنی جذب میکنی) بعد میری پیشه اون تالبوئه و میزنی بهش تا راهت باز بشه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر