راهنمایی در بازی Bioshock

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
اقا امير ميتوني پلاسميد ها رو براي باز كردن جاهاي بسته نيرو به كار ببري تا بتوني جادوي بيشتري تو دستت جا بدي

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
دوست عزيز براي استفاده از تمام قدرت ها بايد پلازميد رو تو جايي بذاري كه بستست بعد بري يه جادو بخري و تو قسمتي كه باز شده بذاري بعد با كليد هاي f جادوهات رو استفاده كني.

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
بايد قبل از اين كه بري نزديك كندوها اهرمي كه جلوي درب هستش رو به پايين فشار بدي تا دود همه جارو بگيره بعد از اين كه عسل رو از روي كندو برداشتي سمت چپ چراغ سبز يه صندوهست اونو وا كن وسايلش رو بردارو تو اتاق سمت راست از كشو ها وسايل رو بردارو فرار كن

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
man 1ja gir kardam mige 7ta chi lazem dari vali namidunam kojast behem mige bayad beram to maghazehai keshavarzi Farmershop chi kar konam koja beram dar zemn 7ta made sabzam gereftam ki midune chi kar bayad bokonam

zafina

کاربر سایت
Sep 17, 2007
153
نام
مرلین منسو
من اونجا گیر کردم که چن تا ابزار رو پیدا میکنی برا اینکه بمبو فعال کنی بعدش که بمبو فعال میکنی رهانماییت میکنه سمت یه دری بعد دره رمز میخواد ( رمز 4 رقمی)نمیدونم چه رمزیو باید وارد کنم ؟

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
من اونجا گیر کردم که چن تا ابزار رو پیدا میکنی برا اینکه بمبو فعال کنی بعدش که بمبو فعال میکنی رهانماییت میکنه سمت یه دری بعد دره رمز میخواد ( رمز 4 رقمی)نمیدونم چه رمزیو باید وارد کنم ؟
يا بايد سنسور داستگاه رمز خوان رو hack كني يا كليد t رو بزن تا نوار ويدئويي شروع به پخش بشه و كلمه روز رو بگه . من بازي رو خيلي وقته تموم كردم پريروزم پاكش كردم اگه نصب بود بازي رو لود ميكردم و راه حل درست رو بهت بگم اين راها رو امتحان كن.:love:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
man 1ja gir kardam mige 7ta chi lazem dari vali namidunam kojast behem mige bayad beram to maghazehai keshavarzi Farmershop chi kar konam koja beram dar zemn 7ta made sabzam gereftam ki midune chi kar bayad bokonam

شما باید کله مپ رو بگردی تا همش رو پیدا کنی!!

XIII

کاربر سایت
Jul 16, 2007
114

اگه منظورت اون آسانسوره ، 5744 .;)

m!ds

کاربر سایت
Jul 23, 2007
155
من اون جایی ام که یه تئاتر هست بغلش از پله ها بالا میرم بعد یه در شیشه ای که ازش عبور میکنم دوباره یه در شیشه ای دیگه هست که می رم جلوش ولی باز نمیشه
چیکار باید کرد؟؟
خواهشا کمک کنین , 3,4 هفتس بازی نکردم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من اون جایی ام که یه تئاتر هست بغلش از پله ها بالا میرم بعد یه در شیشه ای که ازش عبور میکنم دوباره یه در شیشه ای دیگه هست که می رم جلوش ولی باز نمیشه
چیکار باید کرد؟؟
خواهشا کمک کنین , 3,4 هفتس بازی نکردم

Fort Frolica میگی ؟ که باید از چند جنازه عکس بگیری قاب کنی ؟ فکر کنم باید دنبال اسانسر بگردی. (اسم مرحلش بگو ؟)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
خوب کنار همون در شیشه ای که نمیشه ازش رد شد سمت چپش یه آسانسور هست کنار آسانسور هم یه دکمه سبزه اونو بزن بعدش در آسانسور باز میشه میتونی بری توش البته قبل از اینکه وارد آسانسور بشی سه نفر بهت حمله ور میشن مواظب باششششششششششششششش

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
با سلام
من جاي گير كردم كه روبه روي يكي از سوراخهاي كه پچه ميره توش و بايد يه جوري يك بچه از اون تو بكشم بيرون درضمن لباسهاي بيگ ددي هم پوشيدم ولي دسكشالشو پيدا نكردم اينم عكس سوراخه كه به صورت نوراني ميباشد

Attachments

• untitled.rar
    82.4 KB · مشاهده: 12

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر