راهنمایی در بازی Bioshock

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سلام.من اونجایی که زنبور میریزه سرش موندم... اول میرم 7 تا شی از کندوها ÷یدا میکنم بعدش دیگه نمیدونم چیکار کنم...لطفا راهنمایی کنید.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سلام.من اونجایی که زنبور میریزه سرش موندم... اول میرم 7 تا شی از کندوها ÷یدا میکنم بعدش دیگه نمیدونم چیکار کنم...لطفا راهنمایی کنید.
خیلی سریع باید بری کمدها رو بگردی تا یه سری وسیله رو جم کنه و بعد خوش مسیر جدید رو نشونت میده ;)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
آخه من همه کندوها رو میگردم و بر میدارم ولی میشه بگید راه جدید کجاست؟ یا اینکه خودش با فلش نشون میده؟!
کندوها نه برادر کشو ها ( کمدهای که تو اون قسمت ریخته ) وقتی همه رو پیدا کنی خودش با فلش راهنمائیت میکنه;).

sam_fisher_agent47

کاربر سایت
Jun 4, 2007
131
سلام.شما بايد بري تويه اون كمدها و 7تاوسيله ي مورد نياز رو جمع كني بعدش بايد برگردي تويه راهرو بري در سمته چپ و 7تاماده ي كلروفيل جمع كني.2تاش تويه 2تا صندوقه.بقيشو بايد ادم بكشي و سرچ كني تا پيدا كني.البته بايد كل محيط رو بگردي حتي ممكنه يكي از اون ادمها نزديكه مترويه ابيي باشه كه باهاش وارد اين مرحله شدي.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
chera dar bazi faghat mishe az 2 ghodrat estefade kard mishe bishtaresh kard?
دوست عزیز فارسی رو پاس بده!ببخشید پاس بدار...
اگه منظورت جای گذاشتن پلازمید ها هست(plasmid slot) بعد از اینکه adam گرفتی باید بری اونجایی که باید این adam ها رو مصرف میکنن!(اسمش یادم نمیاد)
اونجا خیلی کارا میتونی بکنی و واسه tonic هات slot اضافه بخری!پلازمید های جدید بخری

white wolf

کاربر سایت
Sep 30, 2007
14
نام
امير عباس
سلام دوستان.
من توي مرحله olympus heights به مشكل برخوردم.يه جايي هستم كه بايد با آسانسور به پنت هاوس آقاي فرانك فونتاين (farnk fontaine)برم.ولي هرچي ميگردم هيچ سرنخي پيدا نميكنم كه كد رمز ورود به آسانسور چي ميتونه باشه.قبلا از همكاري و كمك شما تشكر ميكنم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام دوستان.
من توي مرحله olympus heights به مشكل برخوردم.يه جايي هستم كه بايد با آسانسور به پنت هاوس آقاي فرانك فونتاين (farnk fontaine)برم.ولي هرچي ميگردم هيچ سرنخي پيدا نميكنم كه كد رمز ورود به آسانسور چي ميتونه باشه.قبلا از همكاري و كمك شما تشكر ميكنم
دقیقا یادم نمیاد که چی بود ولی یحتمل 5744 هست..اگر نبود شما بغل همون اسانسور پله ها رو بگیر برو بالا تو یکی این تراس های اطرف یه diary پیدا میکنی که توش میگه رمز آسانسور چیه ;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
دوستان من یه سوال داشتم اینکه وقتی می خوای یه پلاسمید دیگه برداری حتما باید آن ها رو

جایگزین کنی؟
ببین اون جا که میتونی با adam هات جونت رو اپگرید کنی یا .... اونجا یه قسمت هست به اسم new slot (اگه اشتباه نکنم ولی اولین هست تو لیست) که میتونی یه جا باز کنی و پلازمید بیشتری رو با خودت برداری...

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
بابا اين بازيا چيه كه بازي ميكنين من خودم اين بازي رو تموم كردم ولي خيلي حال گيري كرد .
اينم بگم من اين بازي رو تو *8*ساعت تموم كردم حالا برين بگين گيمريم ماااااااااااااااا:boxing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر