Call of Juarez: Gunslinger | PC

درود
خوب امروز رسما طی ویدیوی نسخه جدید باز ی معرفی شد

از نکات جالب بازگشت بازی به ریشه های قدیمی و وسترن هست

بازی برای سال دیگه یعنی 2013 قرار هست به بازار عرضه شود

اولین تصاویر

:

Call of Juarez: Gunslinger - Announcement Trailer - YouTube

greatest legends of the Old West. Release Date: Q1 2013
RP-M+ for Rating Pending, Targeting a Rating of Mature or Above:

Genre: Shooter
Publisher: Ubisoft
Developer: Techland

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: kamyy

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
02891084845211416838.jpg

PPPPEEEWW :|

Finally :d
تا حالا هيچ بازي رو روي هر 3 درجه سختي تموم نكرده بودم

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دوستان بازی چند ساعته؟
ضمنا محل سیو بازی کجاست؟

حدود 6 ، 7 ساعت
بدون آپدیت سیو در محل C:\ProgramData\Reloaded\RLD!\204450 قرار داره
و اگر آپدیت 1 رو بریزید به C:\ProgramData\Steam\RLD!\204450 تغییر پیدا میکنه ( در ضمن اگر بازی رو رفتید و بعدش آپدیت بریزید میشه سیو اولیه رو به محل سیو جدید منتقل کنی )

• Like

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
آقا تو چه خوره ای هستی دیگه...من پدرم در اومد یه بازی رو دوبار تموم کردم اونم مکس پین 3 بود.

منم کم پیش میاد بازی ای رو چند بار برم ولی مسک پین3 تکرارش واقعا لذت بخشه همین امروز واسه چهارمین روی Old School تموش کردم
مرحله آخر پدرمو در آورد . فک کنم 30 ، 40 دفعه مردم:))

pkarash

کاربر سایت
Aug 22, 2012
252
نام
آرش
دوستان بازی حالت داستانی داره مثل نسخه های قبلی یا چه جوریه ؟ کلا ارزش خرید داره ؟
بازی سه حالت داره: داستانی، آرکید و دوئل. حالت داستانی گرچه مثل نسخه‌های یک و دو جدی نیست، ولی نوآورانه‌ست و خیلی جذاب؛ دست‌کم من یکی که تا اینجا حسابی ازش لذت بردم. در حالت آرکید هم باید تا جایی که می‌تونید یک مرحله کوتاه رو به‌سرعت و با بالاترین امتیاز به پایان برسونید. این حالت، ارزش تکرار بازی رو بسیار بالا برده.
اگه نظر بنده رو بخواین، این بازی یکی از هیجان‌انگیزترین، جذاب‌ترین و باحال‌ترین عناوین وسترنه. گیم‌پلی از نسخه‌های قبلی بسیار بهتره. داستان روایت جذابی داره و ارزش تکرار بازی هم بالاست. اگه اهل وسترن‌بازی هستید و گیم‌پلی براتون مهم‌تره از داستان، این بازی رو از دست ندید.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان بازی حالت داستانی داره مثل نسخه های قبلی یا چه جوریه ؟ کلا ارزش خرید داره ؟

یه شخصیتیه که میره کافه و برای دوروبریاش داستان زندگیشو تعریف میکنه.حالا این تعریف کردناش تو 16-17 مرحله باید بازی کنی
بازی خوبیه ولی بعد از یه مدت تکراری میشه
تنوع اسلحه ها خیلی داغونه-بالا پایین صفحه هم سیاهه(رو مخه)
در حد 6.5-7ه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بازی سه حالت داره: داستانی، آرکید و دوئل. حالت داستانی گرچه مثل نسخه‌های یک و دو جدی نیست، ولی نوآورانه‌ست و خیلی جذاب؛ دست‌کم من یکی که تا اینجا حسابی ازش لذت بردم. در حالت آرکید هم باید تا جایی که می‌تونید یک مرحله کوتاه رو به‌سرعت و با بالاترین امتیاز به پایان برسونید. این حالت، ارزش تکرار بازی رو بسیار بالا برده.
اگه نظر بنده رو بخواین، این بازی یکی از هیجان‌انگیزترین، جذاب‌ترین و باحال‌ترین عناوین وسترنه. گیم‌پلی از نسخه‌های قبلی بسیار بهتره. داستان روایت جذابی داره و ارزش تکرار بازی هم بالاست. اگه اهل وسترن‌بازی هستید و گیم‌پلی براتون مهم‌تره از داستان، این بازی رو از دست ندید.

یه شخصیتیه که میره کافه و برای دوروبریاش داستان زندگیشو تعریف میکنه.حالا این تعریف کردناش تو 16-17 مرحله باید بازی کنی
بازی خوبیه ولی بعد از یه مدت تکراری میشه
تنوع اسلحه ها خیلی داغونه-بالا پایین صفحه هم سیاهه(رو مخه)
در حد 6.5-7ه

ممنون بابت توضیحاتتون ، راستش دو نسخه قبلی ( کارتل و اگه درست بگم bound in blood ) را بازی کردم و جفتشون خوب بودن مخصوصا نسخه bound in blood ولی چون از این خیلی تعریف نشنیدم شک دارم بگیرم .
البته با این شرایطی که گفتید میرم میگیرم .

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
611
نام
مهدی
بازی بسیار بسیار زیبایی بود
+=گیم پلی عالی.روایت داستان نوآورانه (حداقل برای من).گرافیک زیبا و چشم نواز.تکراری نشدن مراحل.باس های چالش برانگیز در درجه های سختی بالا
-=کوتاه بودن بازی.اسلحه های کم(البته چون بازی کوتاه بود زیاد دیده نشد)
در کل9/10

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر