بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
داداش آدرس یک سایت خوب اگه میشناسی برای مستقیم کردن از تورنت رو لطفا بهم بده..
خیلی وقت پیش اینکارو میکردم و یادمه مقداری باید هزینه بهشون میدادی.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
MultiShare | دانلود مستقیم و آسان لینک های اشتراکی
و
دانلود تورنت با لینک مستقیم | بیتسو

پولیه ولی خب ارزش داره :D

• Like
Reactions: SAEED_TAJ

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
omg8_111.jpg

من نمیفهمم منظورشون از این جمله چیه. یعنی واقعا کسی خلاف این فکر کرده؟!! در ضمن جمله بالا رو دو بار دیگه هم تغییر دادن قبلش. نوشته بودن اگه IP رو تغییر بدی نمیشه از تخفیف ترافیک ملی استفاده کنی و ...

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بچه ها کسی اطلاع نداره این محدودیت حجم دانلود شده در بسته شبانه همراه اول برداشته شده یا نه .من پنچ شنبه هفته قبل یدونه 1 تا 11 صبح گرفتم قبلا 30 گیگ میشد دانلود کنی 35 گیگ دانلود کردم پیامکی مبنی بر اینکه مصرف منصفانه را رعایت نکردید برام نیومد .اگه محدودیت نداشت تا 60 گیگم راحت جا داشت دانلود کنم یکم دست و دلم میلرزید.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
بچه ها کسی اطلاع نداره این محدودیت حجم دانلود شده در بسته شبانه همراه اول برداشته شده یا نه .من پنچ شنبه هفته قبل یدونه 1 تا 11 صبح گرفتم قبلا 30 گیگ میشد دانلود کنی 35 گیگ دانلود کردم پیامکی مبنی بر اینکه مصرف منصفانه را رعایت نکردید برام نیومد .اگه محدودیت نداشت تا 60 گیگم راحت جا داشت دانلود کنم یکم دست و دلم میلرزید.
مگه همچين پيامكي هم ميدن؟ كي همچين چيزي بوده؟
من بسته ماهانه ميگيرم مشكل سرعت نداشته باشم ٦٠-٧٠ گيگم دان ميكنم يبار يادمه با يه بازي كامل و اپديتش كل until dawn رو با اپديتاش دان كردم

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
میخوام lte ثابت ایرانسل بگیرم برای دانلود شبانه ساعتی!
اول اینکه این مودماش که همه هم قیمتشون آف خورده ب 150تومن کدوم بهتره؟
دوم اینکه کسانی که تست کردن و همچنان هم در حال استفاده هستند بگن که سرعت چقده و قطعی و افت سرعت داره یا نه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
سلام
میخوام lte ثابت ایرانسل بگیرم برای دانلود شبانه ساعتی!
اول اینکه این مودماش که همه هم قیمتشون آف خورده ب 150تومن کدوم بهتره؟
دوم اینکه کسانی که تست کردن و همچنان هم در حال استفاده هستند بگن که سرعت چقده و قطعی و افت سرعت داره یا نه؟
درمورد مدل مودم ها نمیتونم راهنمایی کنم چون ازشون استفاده نمیکنم
ولی سرعت و قطعی "کاملا" به منطقه شما و میزان آنتن دهی بستگی داره اگه قصد خرید دارید حتما قبلش با گوشی تست کنید و ببینید سرعتتون چطور هست چون مودم تغییر آنچنانی توی سرعت ایجاد نمیکنه
+اگه اینترنت دارید و فقط برای دانلود شبانه میخواید مودم بگیرید با هات اسپات گوشی هم میتونید انجام بدید تفاوت زیادی نداره

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
درمورد مدل مودم ها نمیتونم راهنمایی کنم چون ازشون استفاده نمیکنم
ولی سرعت و قطعی "کاملا" به منطقه شما و میزان آنتن دهی بستگی داره اگه قصد خرید دارید حتما قبلش با گوشی تست کنید و ببینید سرعتتون چطور هست چون مودم تغییر آنچنانی توی سرعت ایجاد نمیکنه
+اگه اینترنت دارید و فقط برای دانلود شبانه میخواید مودم بگیرید با هات اسپات گوشی هم میتونید انجام بدید تفاوت زیادی نداره
مشکلم اینه گوشیم 4g نیست
طرحی برای تست وجود نداره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
مشکلم اینه گوشیم 4g نیست
طرحی برای تست وجود نداره؟
فکر نمیکنم
از کس دیگه مودم یا گوشی بگیرید تست کنید
یا حداقلش همون 3g رو تست کنید ببینید اگه سرعتش خوب بود و مشکل نداشت بعد مودم بگیرید من همراه اول استفاده میکنم بخاطر انتن دهی ضعیف 4g نمیشه ولی با 3g بین 2.5 تا 3 مگ سرعت میده (البته بعضی وقتا هم سرعتش نصف میشه به دلایل مختلف درکل به انتن دهی بستگی داره گوشیو میگیرم بالا 300~ کیلوبایت سرعت میره بالاتر : | )

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
فکر نمیکنم
از کس دیگه مودم یا گوشی بگیرید تست کنید
یا حداقلش همون 3g رو تست کنید ببینید اگه سرعتش خوب بود و مشکل نداشت بعد مودم بگیرید من همراه اول استفاده میکنم بخاطر انتن دهی ضعیف 4g نمیشه ولی با 3g بین 2.5 تا 3 مگ سرعت میده (البته بعضی وقتا هم سرعتش نصف میشه به دلایل مختلف درکل به انتن دهی بستگی داره گوشیو میگیرم بالا 300~ کیلوبایت سرعت میره بالاتر : | )
با گوشی 3g تست زدم 400-500کیلو سرعت میره نهایتا ولی من نظرم روی 2مگ ب بالاست
باید ی گوشی 4g گیر بیارم و تست کنم!
بازم ممنونم

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
مگه همچين پيامكي هم ميدن؟ كي همچين چيزي بوده؟
من بسته ماهانه ميگيرم مشكل سرعت نداشته باشم ٦٠-٧٠ گيگم دان ميكنم يبار يادمه با يه بازي كامل و اپديتش كل until dawn رو با اپديتاش دان كردم
اره بود یکبار من ۲ تا ۷ نامحدود گرفتم حدود ساعت ۶ بود پیامک اومد به علت عدم مصرف منصفانه اینترنت شما با تعرفه عادی محاسبه میشود.البته فکر کنم الان برداشتن چون ۱ تا ۱۱ قبلا ۳ تومن بود الان ۵ تومن شده

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
شنیده بودم هر چی بگذره ممکنه بهتر بشه ولی ندیده بودم سرعت 3G همراه اول از 1.5 مگ بشه 200 کیلوبایت و دیگه تغییر نکنه
الان 3 هفته شده که روز و شب تست میکنم هیچ بهتر نشده از 200 کیلوبایت بالاتر نمیره :|
تهران-نواب
با گوشیم تست 8 مگ هم داشتم یعنی مشکل از گوشیم نیست

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
شنیده بودم هر چی بگذره ممکنه بهتر بشه ولی ندیده بودم سرعت 3G همراه اول از 1.5 مگ بشه 200 کیلوبایت و دیگه تغییر نکنه
الان 3 هفته شده که روز و شب تست میکنم هیچ بهتر نشده از 200 کیلوبایت بالاتر نمیره :|
تهران-نواب
با گوشیم تست 8 مگ هم داشتم یعنی مشکل از گوشیم نیست
واس منم همینطوه
دلیلش هم بنظرم مثلا منطقه ما 4G نداشت ،تازه شده 4G
الان همون سرعت قبلی که با 3Gمیشد دانلود کرد رو به اسم4G میدن بهمون !!
همین

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
اره بود یکبار من ۲ تا ۷ نامحدود گرفتم حدود ساعت ۶ بود پیامک اومد به علت عدم مصرف منصفانه اینترنت شما با تعرفه عادی محاسبه میشود.البته فکر کنم الان برداشتن چون ۱ تا ۱۱ قبلا ۳ تومن بود الان ۵ تومن شده
خب احتمالا قبلا پیامک میدادن
الان اینطور نیست
2 تا 7 نزدیک 18-20 گیگ دانلود میشه کرد
1 تا 11 تو بسته ماهانه و هفتگی که من دیدم 60-70 دان میشه دیگه سرعتم نمیکشه ببینم تا چه حدی مجازه

• Like
Reactions: vayne solidor

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
واس منم همینطوه
دلیلش هم بنظرم مثلا منطقه ما 4G نداشت ،تازه شده 4G
الان همون سرعت قبلی که با 3Gمیشد دانلود کرد رو به اسم4G میدن بهمون !!
همین
تماس هم گرفتم گفتن اصلا اون سمت 4G قرار نیست بیاد ، چی باید گفت :|
اولین ارایه کننده سیستم 4.5G در ایران :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر