بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
همين الان تست كردم مودم 4G رو با سيم كارت ايرانسل و مودم TP LINK ARCHER MR6400

افتضاح ب تمام معنا
پينگ توي كامند ١٣٤ تا ١٦٨ نشون ميداد
ولي توي بازي افتضاح . داغون

كلا پشيمون شدم ... adsl hiweb با اون داغونيش شرف داره نسبت ب اين

بعيد ميدونم TD-LTE هم تفاوت زيادي با اين داشته باشه

خلاصه همه اميدم نا اميد شد

Sent from my iPhone using Tapatalk
دقیقا همینطوره که دوستان گفتن. فاصله با دکل و شلوغیه دکل و ... همه تو نتیجه تاثیر داره. ای کاش شما قبلش با گوشی هات اسپات میکردید و تست میگرفتید. برای هر کسی نتیجه متفاوته مثلا برای خودم نتیجه مثبت بوده و اکثر اوقات که رینبو و لست او اس بازی میکنم مشکلی ندارم. با این حال شما تو ساعت شلوغی تست کردید یه بار هم شب امتحان کنید ایشالله که اون موقع بهتر میشه

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

• Like
Reactions: Xenon360

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من بسته یکساله دارم
الان اگه بسته 3 ساعته بزنم ، و بعد از تموم شدن 3 ساعت از بسته خودم کم میکنه
نمیخوام کم کنه راهی نیست ؟

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دقیقا همینطوره که دوستان گفتن. فاصله با دکل و شلوغیه دکل و ... همه تو نتیجه تاثیر داره. ای کاش شما قبلش با گوشی هات اسپات میکردید و تست میگرفتید. برای هر کسی نتیجه متفاوته مثلا برای خودم نتیجه مثبت بوده و اکثر اوقات که رینبو و لست او اس بازی میکنم مشکلی ندارم. با این حال شما تو ساعت شلوغی تست کردید یه بار هم شب امتحان کنید ایشالله که اون موقع بهتر میشه

همش بر میگرده به منطقه و فاطله تا دکل بنده فاصله کمی دارم با دکل سرعت که بالاترین نشون میده چون نت خودم ضعیفه واس بازی گفتم بزار ی تست بزنم تو بازی های lol -dota2-smite - تو pc و uncharted4 و بتل 1 تو ps4 تست کردم در همه جور ساعت که واس من بدون مشکل بود مودمم ندارم شیر میکنم با گوشی !
مطمئن باشید اگه این مودمی که تست کردید 4g ساپورت میکرده تعویض مودم اصلا تفاوتی نداره
بنده بارها و بارها توی همین تاپیک به دوستان گفتم که نت سیم کارت بدرد گیمینگ نمیخوره شما قبلش باید روی گوشی تست میکردید مهم انتن دهی هست روی گوشی خوب نباشه مودم هم تاثیر انچنانی نداره فقط یه عده محدود بخاطر انتن دهی خوب و بدون مشکل میتونن پینگ قابل بازی داشته باشن
اینکه توی کامند پینگ شما 134 تا 168 هست خودش نشون میده چقدر افتضاحه کامند با گیم فرق داره این روش یا سایتی مثل speedtest روی سروری که توی کشور و نزدیک شماست پینگ نشون میدن سرورای بازیا توی اروپا هستن وگرنه اگه سرور بازی داخل کشور باشه پینگ همینیه که میبینید من پینگم با speed test 40-50 هست توی بازیا 150 به بالا
مودم رو نخريدم . از دوستان قرض گرفتم براي تست . جالب نبود نتيجه .
چون قصد خريد TD-LTE داشتم ... اما اميدم نا اميد شد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
مودم رو نخريدم . از دوستان قرض گرفتم براي تست . جالب نبود نتيجه .
چون قصد خريد TD-LTE داشتم ... اما اميدم نا اميد شد

همینکه برای مودم هزینه نکردید خوبه
همراه اول هم تست کنید اگه انتن دهی خوبی داشته باشید تعرفه هاش فوق العاده ارزونتر هم هست

پس به دردسرش نمیارزه !!
من از بسته های دیگه برای مصرف روزانم استفاده میکنم مشکلی ندارم اگه با پی سی میخواید دانلود کنید که دانلود منیجر خودش امکان تعیین زمان برای دانلود داره بعد هم خودش سیستم رو خاموش میکنه از جای دیگه هم بخواید دانلود کنید با نرم افزار میتونید این محدودیت رو قرار بدید
اگه میخواید با کنسول دانلود کنید بگردید شاید نرم افزار های مدیریت دانلود این قابلیت رو روی گوشی ارائه بدن (اگه سرعت دانلودتون بالاست برای اطمینان محدودیت حجم مصرفی هم قرار بدید)

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
همینکه برای مودم هزینه نکردید خوبه
همراه اول هم تست کنید اگه انتن دهی خوبی داشته باشید تعرفه هاش فوق العاده ارزونتر هم هست

من از بسته های دیگه برای مصرف روزانم استفاده میکنم مشکلی ندارم اگه با پی سی میخواید دانلود کنید که دانلود منیجر خودش امکان تعیین زمان برای دانلود داره بعد هم خودش سیستم رو خاموش میکنه از جای دیگه هم بخواید دانلود کنید با نرم افزار میتونید این محدودیت رو قرار بدید
اگه میخواید با کنسول دانلود کنید بگردید شاید نرم افزار های مدیریت دانلود این قابلیت رو روی گوشی ارائه بدن (اگه سرعت دانلودتون بالاست برای اطمینان محدودیت حجم مصرفی هم قرار بدید)
نه موضوع اینه چون خودم بسته دارم، احتمال میدم اگه بسته 3 ساعته تموم بشه بقیه اش رو از بسته یکساله كم کنه واس همین نمیخوام ریسک کنم :D
من کلا دانلود شبانه رو با یه سیم دیگه فعال میکنم ولی فعلا سیم کارت دست خودم نیست :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
نه موضوع اینه چون خودم بسته دارم، احتمال میدم اگه بسته 3 ساعته تموم بشه بقیه اش رو از بسته یکساله كم کنه واس همین نمیخوام ریسک کنم :D
من کلا دانلود شبانه رو با یه سیم دیگه فعال میکنم ولی فعلا سیم کارت دست خودم نیست :D
مطمئن باشید بعد از اتمام بسته 3 ساعته از بسته خودتون استفاده میکنه
برای همین میگم از محدود کننده زمان و حجم استفاده کنید که اگه 60 گیگ دانلود شد دانلود قطع بشه یا اگه 3 ساعت تموم شد دانلود قطع بشه
اینطوری از بسته یکسالتون کم نمیشه چون قبل از اتمام بسته شبانه دانلود بصورت خودکار قطع میشه

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مطمئن باشید اگه این مودمی که تست کردید 4g ساپورت میکرده تعویض مودم اصلا تفاوتی نداره
بنده بارها و بارها توی همین تاپیک به دوستان گفتم که نت سیم کارت بدرد گیمینگ نمیخوره شما قبلش باید روی گوشی تست میکردید مهم انتن دهی هست روی گوشی خوب نباشه مودم هم تاثیر انچنانی نداره فقط یه عده محدود بخاطر انتن دهی خوب و بدون مشکل میتونن پینگ قابل بازی داشته باشن
اینکه توی کامند پینگ شما 134 تا 168 هست خودش نشون میده چقدر افتضاحه کامند با گیم فرق داره این روش یا سایتی مثل speedtest روی سروری که توی کشور و نزدیک شماست پینگ نشون میدن سرورای بازیا توی اروپا هستن وگرنه اگه سرور بازی داخل کشور باشه پینگ همینیه که میبینید من پینگم با speed test 40-50 هست توی بازیا 150 به بالا
@moo21
دوست عزيز من با هات spot تست كردم با همراه اول ping 180 ايناست ولي يهو ميره رو 400 500 ايا مودم بخرم ثابت ميشه؟
@moo21

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
همين الان تست كردم مودم 4G رو با سيم كارت ايرانسل و مودم TP LINK ARCHER MR6400

افتضاح ب تمام معنا
پينگ توي كامند ١٣٤ تا ١٦٨ نشون ميداد
ولي توي بازي افتضاح . داغون

كلا پشيمون شدم ... adsl hiweb با اون داغونيش شرف داره نسبت ب اين

بعيد ميدونم TD-LTE هم تفاوت زيادي با اين داشته باشه

خلاصه همه اميدم نا اميد شد

من ميخوام همين مودم رو بخرم خوبه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

شما با مودم تست كرديد؟ping تون ثابته؟

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
شما با مودم تست كرديد؟ping تون ثابته؟
بله من مودم d100 خود ایرانسل رو دارم. همیشه ثابت نیست پینگم متغیره از 150 تا 250 توی طول روز متغیر میشه ولی من که معمولا شب ها بازی میکنم پینگم تقریبا 160 170 هستش توی طول روز هم بازی کردم همین حدود بود. ولی من تجربه پینگ 115 هم با سرور های کال اف داشتم. ولی در کل خیلی کم پیش میاد بیشتر از 210 اینا بشه.
بازم میگم برای هر کسی متفاوت هستش برای من که نزدیک دکل هستم پینگم خوبه ولی سرعت دانلود بیشتر 21 مگابیت تا حالا نداشتم در صورتی که یکی از اشناها با همین مودم تا سرعت 50 مگابیت هم گرفته بود

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بله من مودم d100 خود ایرانسل رو دارم. همیشه ثابت نیست پینگم متغیره از 150 تا 250 توی طول روز متغیر میشه ولی من که معمولا شب ها بازی میکنم پینگم تقریبا 160 170 هستش توی طول روز هم بازی کردم همین حدود بود. ولی من تجربه پینگ 115 هم با سرور های کال اف داشتم. ولی در کل خیلی کم پیش میاد بیشتر از 210 اینا بشه.
بازم میگم برای هر کسی متفاوت هستش برای من که نزدیک دکل هستم پینگم خوبه ولی سرعت دانلود بیشتر 21 مگابیت تا حالا نداشتم در صورتی که یکی از اشناها با همین مودم تا سرعت 50 مگابیت هم گرفته بود

دوست عزيز مادو تا دكل bts نزديك خونمونه ولي من نميدونم كدوم مال همراه اوله كدوم ايرانسل فقط با همراه اول با موبايل تست كردم ايرانسل رو تست نكردم حالا موندم كدوم مودم رو بخرم؟

• Like
Reactions: Xenon360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر