بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
یه چندماهی میشه دانلود نداشتم صبح یه بسته1ساعته زدم راحت 47دقیقه20گیگ گرفتم:D سرعتم نسبت به قبل دو برابر شده قبلا رو6.7بود الان رو10.12:D 4g+ هم فعال نبود
rps20170325_184145.jpg

• Like
Reactions: MO021

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
سلام ،
1-دوستان 4G رو برای بازی پیشنهاد میدید ؟ تو فکرم یک مودمی مثل این بخرم و هم برای بازی و هم دانلود ازش استفاده کنم.چون های وب تازگیا خیلی مزخرف شده و پینگ خوبی نمیده.
در ضمن ،2- وقتی مودم داشته باشیم و به کنسول متصلش کنیم در اون صورت Nat Type 2 خواهیم داشت ؟! (مودم رو از طریق سیم هم می تونم وصل کنم)
3-چرا وقتی گوشی رو هات اسپات می کنم سرعت دانلود با پی سی به 5 مگ (ایرانسل) هم میرسه اما با کنسول نه ؟ ایده ای دارین ؟
ممنونم

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام ،
1-دوستان 4G رو برای بازی پیشنهاد میدید ؟ تو فکرم یک مودمی مثل این بخرم و هم برای بازی و هم دانلود ازش استفاده کنم.چون های وب تازگیا خیلی مزخرف شده و پینگ خوبی نمیده.
در ضمن ،2- وقتی مودم داشته باشیم و به کنسول متصلش کنیم در اون صورت Nat Type 2 خواهیم داشت ؟! (مودم رو از طریق سیم هم می تونم وصل کنم)
3-چرا وقتی گوشی رو هات اسپات می کنم سرعت دانلود با پی سی به 5 مگ (ایرانسل) هم میرسه اما با کنسول نه ؟ ایده ای دارین ؟
ممنونم
1-به هر کسی بگی پیشنهاد نمیده ولی یبار خودت تست کن ببین خوبه یا ن من تست کردم واس من خوب بود !اگه واست خوب بود مودم بخر !
2-واس بعضی ها نت تایپ همچنان 3 هست که فک نمیکنم مشکلی واس بازی و... رخ بده !
3-با psx لینک بگیر با پیسی دانلود کن بعد انتقال بده به ps4 اگه کنسولت one که اونم فک کنم راه داره !

• Like
Reactions: just_p30

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
1-به هر کسی بگی پیشنهاد نمیده ولی یبار خودت تست کن ببین خوبه یا ن من تست کردم واس من خوب بود !اگه واست خوب بود مودم بخر !
2-واس بعضی ها نت تایپ همچنان 3 هست که فک نمیکنم مشکلی واس بازی و... رخ بده !
3-با psx لینک بگیر با پیسی دانلود کن بعد انتقال بده به ps4 اگه کنسولت one که اونم فک کنم راه داره !
ممنون ,
اخه تا اونجا که من میدونم نت تایپ برای این 3 میشه با هات اسپات چون هم گوشی هست هم سیم کارت پس در نتیجه از چندتا لایه باید رد بشه دیتا , ولی اگر مودم بگیریم تعداد لایه ها کمتر میشه و نت تایپ پایینتر میاد.این خیلی برام مهمه چون من تایتان فال و فروزا میزنم که متاسفانه جفتشون با نت تایپ 3 مشکل دارن.برعکس بتلفیلد که راحت پیدا میکنه.
ببینم راهی نیست که حتی اگر نت تایپ 3 بود بشه اوردش پایین تر ؟ با باز کردن و دسترسی دادن با یک سری پورت ها و ...

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
ممنون ,
اخه تا اونجا که من میدونم نت تایپ برای این 3 میشه با هات اسپات چون هم گوشی هست هم سیم کارت پس در نتیجه از چندتا لایه باید رد بشه دیتا , ولی اگر مودم بگیریم تعداد لایه ها کمتر میشه و نت تایپ پایینتر میاد.این خیلی برام مهمه چون من تایتان فال و فروزا میزنم که متاسفانه جفتشون با نت تایپ 3 مشکل دارن.برعکس بتلفیلد که راحت پیدا میکنه.
ببینم راهی نیست که حتی اگر نت تایپ 3 بود بشه اوردش پایین تر ؟ با باز کردن و دسترسی دادن با یک سری پورت ها و ...
من با مودم d100 که 4g هست و برای خود ایرانسل هست وصل میشم. این مودم قابلیت پورت فوروارد و ... رو داره ولی نت تایپم 3 هست. برای بازی مشکلی نداره پینگشم خوبه ولی برای پارتی چت میخوایی با دوستات بری مشکل صدا ایجاد میکنه. در کل خوبه من راضیم

• Like
Reactions: just_p30

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
من با مودم d100 که 4g هست و برای خود ایرانسل هست وصل میشم. این مودم قابلیت پورت فوروارد و ... رو داره ولی نت تایپم 3 هست. برای بازی مشکلی نداره پینگشم خوبه ولی برای پارتی چت میخوایی با دوستات بری مشکل صدا ایجاد میکنه. در کل خوبه من راضیم
داداش پينگت چقدره با سرورهاي اروپا يا آمريكا؟؟

ريكوست تايم اوت نداري؟
وسط بازي يهو پرت نميشي بيرون؟

كالاف يا بتل چطوره وقتي تير ميزني؟؟ سريع برخورد ميكنه ب حريف؟
Sent from my iPhone using Tapatalk

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
داداش پينگت چقدره با سرورهاي اروپا يا آمريكا؟؟

ريكوست تايم اوت نداري؟
وسط بازي يهو پرت نميشي بيرون؟

والا من همین الان حدود دو ساعتی داشتم رینبو میزدم پینگم بین 160 تا 180 بود. یه دفعه هم وسط بازی بیرون نپریدم. کلا ازش راضیم فقط مشکل نات سه داره که اونم اگه رفیقت نات دو باشه حله.
اگه میخوایی مودم بگیری یه مدل جدید تر داده ایرانسل که هم نسل 4.5 هست و از کت6 پشتیبانی میکنه هم اینکه ارزونتره. اون به نظرم بهتره

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

• Like
Reactions: Xenon360

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
والا من همین الان حدود دو ساعتی داشتم رینبو میزدم پینگم بین 160 تا 180 بود. یه دفعه هم وسط بازی بیرون نپریدم. کلا ازش راضیم فقط مشکل نات سه داره که اونم اگه رفیقت نات دو باشه حله.
اگه میخوایی مودم بگیری یه مدل جدید تر داده ایرانسل که هم نسل 4.5 هست و از کت6 پشتیبانی میکنه هم اینکه ارزونتره. اون به نظرم بهتره

١٦٠ مناسبه
ولي حيف ك قيمت مودمهاش بالاست

ميگم مودم سيم كارتي بهتره يا مودم TD-LTE بخرم؟؟ اصن فرقي ميكنن؟؟

ياد روزايي ك با شاتل پينگ اروپا و آمريكام ١٠١ بود
لذتي ميبردم با كالاف

آخرین ویرایش:

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
١٦٠ مناسبه
ولي حيف ك قيمت مودمهاش بالاست

ميگم مودم سيم كارتي بهتره يا مودم TD-LTE بخرم؟؟ اصن فرقي ميكنن؟؟

ياد روزايي ك با شاتل پينگ اروپا و آمريكام ١٠١ بود
لذتي ميبردم با كالاف

راستش من از td lte تا حالا استفاده نکردم و خبری ندارم ازش ولی چن تا از رفیقام که از 4g پلاس با همین مودم ca60 استفاده میکنن سرعت دانلودشون به 20 مگابایت بر ثانیه هم رسیده ینی چیزی حدود 160 مگابیت بر ثانیه که با بسته های شبانه ای که داره چیزی فراتر از عالیه

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
راستش من از td lte تا حالا استفاده نکردم و خبری ندارم ازش ولی چن تا از رفیقام که از 4g پلاس با همین مودم ca60 استفاده میکنن سرعت دانلودشون به 20 مگابایت بر ثانیه هم رسیده ینی چیزی حدود 160 مگابیت بر ثانیه که با بسته های شبانه ای که داره چیزی فراتر از عالیه

داداش من سرعت دانلود برام مهم نيست
چون هاي وب دارم برا ADSL
فقط پينگ پايين و كيفيت شبكه برام مهمه. فقط برا مولتي پلير ميخوام

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
داداش من سرعت دانلود برام مهم نيست
چون هاي وب دارم برا ADSL
فقط پينگ پايين و كيفيت شبكه برام مهمه. فقط برا مولتي پلير ميخوام

اگه فقط برای مولتی میخوایی اینترنت سیم کارت خوب نیست همون های وب باید خوب باشه چون نات 2 بهت میده اگه پینگ خوب میخوایی به سرویس کاهش پینگ بگیری بهتره. در کل اینترنت سیم کارت رو فقط برای بازی هیشکی پیشنهاد نمیده ولی اگه میخوایی جایگزین adsl کنی برای دانلود خوبه

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
اگه فقط برای مولتی میخوایی اینترنت سیم کارت خوب نیست همون های وب باید خوب باشه چون نات 2 بهت میده اگه پینگ خوب میخوایی به سرویس کاهش پینگ بگیری بهتره. در کل اینترنت سیم کارت رو فقط برای بازی هیشکی پیشنهاد نمیده ولی اگه میخوایی جایگزین adsl کنی برای دانلود خوبه

نه فقط و فقط برا مولتي ميخوام

برا همين ميگم برا مولتي TD-LTE بهتره يا مودم 4G ؟؟
چون مودم هاي TD-LTE ايرانسل هم ٥٠ درصد تخفيف خورده

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان

همين الان تست كردم مودم 4G رو با سيم كارت ايرانسل و مودم TP LINK ARCHER MR6400

افتضاح ب تمام معنا
پينگ توي كامند ١٣٤ تا ١٦٨ نشون ميداد
ولي توي بازي افتضاح . داغون

كلا پشيمون شدم ... adsl hiweb با اون داغونيش شرف داره نسبت ب اين

بعيد ميدونم TD-LTE هم تفاوت زيادي با اين داشته باشه

خلاصه همه اميدم نا اميد شد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087

افتضاح ب تمام معنا

مطمئن باشید اگه این مودمی که تست کردید 4g ساپورت میکرده تعویض مودم اصلا تفاوتی نداره
بنده بارها و بارها توی همین تاپیک به دوستان گفتم که نت سیم کارت بدرد گیمینگ نمیخوره شما قبلش باید روی گوشی تست میکردید مهم انتن دهی هست روی گوشی خوب نباشه مودم هم تاثیر انچنانی نداره فقط یه عده محدود بخاطر انتن دهی خوب و بدون مشکل میتونن پینگ قابل بازی داشته باشن
اینکه توی کامند پینگ شما 134 تا 168 هست خودش نشون میده چقدر افتضاحه کامند با گیم فرق داره این روش یا سایتی مثل speedtest روی سروری که توی کشور و نزدیک شماست پینگ نشون میدن سرورای بازیا توی اروپا هستن وگرنه اگه سرور بازی داخل کشور باشه پینگ همینیه که میبینید من پینگم با speed test 40-50 هست توی بازیا 150 به بالا

• Like

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350

افتضاح ب تمام معنا

همش بر میگرده به منطقه و فاطله تا دکل بنده فاصله کمی دارم با دکل سرعت که بالاترین نشون میده چون نت خودم ضعیفه واس بازی گفتم بزار ی تست بزنم تو بازی های lol -dota2-smite - تو pc و uncharted4 و بتل 1 تو ps4 تست کردم در همه جور ساعت که واس من بدون مشکل بود مودمم ندارم شیر میکنم با گوشی !

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر