بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
از طریق برنامه ایرانسل میزنید خرید بسته افزایشی بعدش اینترنت ساعتی اونجا داره گزینه ها که چون مثلا دیشب من دانلودم زیاد بود دو تا سه ساعته زدم
شما سرعتتون چقد بود؟؟و اینکه تو 6 ساعت چقد تونستین دانلود کنید ؟؟

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
شما سرعتتون چقد بود؟؟و اینکه تو 6 ساعت چقد تونستین دانلود کنید ؟؟
بنده با دانلود از سایتای وطنی سه پارت همزمان تا ۱۱ مگ بر ثانیه هم سرعت گرفتم(مجموعه سرعت سه پارت) ولی تک پارت بین ۸تا۹ مگ سرعت داشتم بعدشم هر بسته شبانه ای که از ایرانسل گرفتم کامل تمومش کردم و دو شب پیش دو تا بسته شصت گیگی رو تموم کردم:D

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
بنده با دانلود از سایتای وطنی سه پارت همزمان تا ۱۱ مگ بر ثانیه هم سرعت گرفتم(مجموعه سرعت سه پارت) ولی تک پارت بین ۸تا۹ مگ سرعت داشتم بعدشم هر بسته شبانه ای که از ایرانسل گرفتم کامل تمومش کردم و دو شب پیش دو تا بسته شصت گیگی رو تموم کردم:D
یعنی بسته های نا محدود محدود ب ۶۰ گیگ هستش درسته ؟

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
اصلاً نمیشه گفت.....که چقدر سرعت دانلود افزایش پیدا میکنه.بستگی داره به:

1: پهنای باندی که خود ایرانسل برای اون BTS (دکل) محله شما برای 4G اختصاص داده.
2: تراکم جمعیت منطقه و شلوغی کاربران روی BTS تو حالت 4G
3: فاصله شما تا BTS که 4G داره و میزان سیگنال
4: ایرانسل تو منطقه شما کدوم باندها رو برای 4G فعال کرده. باند3 فرکانس 1800مگاهرتز، یا باند7 فرکانس 2600مگاهرتز...یا اینکه اصلاً تجمیع (CA) رو هم روی BTS فعال کردن.

کلاً باید تست کنی....بسته شبانه بخر....قبل از ساعت 8 صبج یه تست دانلود بزن.

ولی رو باند7 فرکانس 2600، کمش باید 2MB/s یا 3MB/s رو تو IDM داشته باشی.
روی باند3 فرکانس 1800، کمش باید 1MB/s تا 2MB/s رو تو IDM داشته باشی
اینایی ک گفتیو از کجا باید بفهمیم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اگه برای گیم میخوای 4 جی و تری جی بدرد نمیخوره چون نت تایپ 3 میده. من اومدم فیفا بزنم از هر 10 دست هشت تاش تو ارنا گیر میکرد ! پینگش حدود 120 تا 160 میچرخه .

ببین هیچ قاعده قانونی نداره و کاملا شانسیه و ممکنه سرعتش کم و زیاد بشه . اوایل که من گوشی 4g ساپورت گرفته بودم سرعتش دانلودش 1.5 مگ بود . بعد یه مدت شد 3 مگ حالا هم 5 الی 6 مگ . حالا جالبه تو نقاط مختلف خونه هم فرق داره . میزارم تو گلخونه کنار پنجره 5 الی 6 مگ هست . تو اتاقم چهار مگ میبرم تو اشپزخونه کلا انتن میپره میره رو 3G یعنی حتی تو خونه هم اینقدر فرق داره !
من میخوام مودم بگیرم با اون میخوام بازی کنم نت تایپ سه مشکلش فقط مودمه باشه میشه 2 دیگه

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,304
نام
Matthew
:)) یعنی وضع آنتن دهی این مملکتو ببری خارج از کشور نشون بدی خودش یه پتانسیل پناهندگی داره.
هفته پیش انقلاب تست سرعت زدم با 4g ایرانسل، سرعت 30 مگ، امروز زدم 2.5 :)) بعد من ـه شاد رو نگاه دنبال اینم تو خونه آنتن خوب بشه :))

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان من بسته 2-8صبح 2ساعته گرفتم ولی برام شارژ نشد.ازحسابم هم کم شد.تکلیف چیه الان.؟
دیشب منم زدم ولی شارژ نشد منتها به جاش الان اضاف شده که برای امشب قابل استفاده هست !

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

• Like
Reactions: mohsen2012

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آقا من تو محدوده ستارخان (تهران) هستم.

تا چند وقت پیش پینگ و اینا خوب بود و با وی پی ان ایران یا گادپینگ میتونستم راحت بازی کنم.
الان چند وقته پینگ داخلی رفته بالا و اصلا نمیشه بازی کرد و پکت لوس هست حتی با وی پی ان. مشکل همگانیه؟
هم رو 4G تست کردم هم 3G

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
سلام اقا من اینترنت ۴جی سرعتش روی موبایل خوبه ولی وقتی با hotspot به ps4‌ وصل کردم سرعتش روی کنسول به شدت اومد پایین pc یا لب تاپ ام دسترسی ندارم دیتا رو دانلود کنم راهی نیست از خود کنسول بشه سرعت بالا گرفت؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر