بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
اصلا SMS نیومد دقیقا دو ساعت و نیم بعد از شروع دانلود کلا دانلود stop کرد که نگاه کردم شارژمو صفر کرده و هیجدهو نیم گیگ هم بیشتر دانلود نکرده :| وگرنه دیشب راحت میتونستم با سرعتی که داشتم چهل گیگ بگیرم شاید نمیدونم بخاطر این
باشه که از اعتباری استفاده میکنم :-??
بعيد ميدونم ربطي به اعتبازي بودن يا دائمي بودن داشته باشه داخل كانال همراه اول رو زياد نگشتم اما اينو پيدا كردم

image.jpg

قيد كرده كاملا نا محدود اما من حتي داخل كانال هم ديدم نوشته بودن سقف مجاز برداشته شده نميدونم گيج شدم

• Like
Reactions: NO ps3

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
چند شبه نتم همش h+ و 3g میشه وقتی 3g میشه اصلا هیچ دیتایی دانلود نمیکنه ولی رو h+ سرعت نتم نهایت میره رو 50kb/s واقعا افتضاح شده البته تو روز خوبه ولی به محض اینکه ساعت 2 میشه داغون میشه!!واقعا گندشون بزنن چند شبه میخوام یه دیتا دانلود کنم با این وضع نمیشه

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستان نحوه share کردن اینترنت گوشی ایرانسل روی ps4 رو یک توضیح میدین؟
هات اسپات گوشی رو فعال کن .
بعد با پلی 4 برو قسمت تنظیمات نتورک بزار رو وای فای . بعد انتن رو انتخاب کن و پسورد رو اگه ست کردی بده و تمومه .

• Like
Reactions: mohsen2012

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
با سلام .
من دیروز از این بسته های نامحدود همراه اول گرفتم ولی از 1 تا 11 صبح 10 گیگ فقط دانلود شد . خود گوشی رو هات اسپات کرده بودم و H+ هم بود . میخوام ببینم راهی هست سرعت بیشتر شه ؟ بعد این گوشی من 4g پشتیبانی نمیکنه . همین سیم همراه اولو اگه بذارم تو یه گوشی با پشتیبانی 4g سرعت بهتر از h+ میشه ؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
با سلام .
من دیروز از این بسته های نامحدود همراه اول گرفتم ولی از 1 تا 11 صبح 10 گیگ فقط دانلود شد . خود گوشی رو هات اسپات کرده بودم و H+ هم بود . میخوام ببینم راهی هست سرعت بیشتر شه ؟ بعد این گوشی من 4g پشتیبانی نمیکنه . همین سیم همراه اولو اگه بذارم تو یه گوشی با پشتیبانی 4g سرعت بهتر از h+ میشه ؟

ببینید اونجایی که گوشی رو قرار دادید و دانلود میکردی، چند تا آنتن پر بود. مثلا برای من الان نهایت 3 تاش پر میشه از 4 تا، سرعت دانلودم رو 3G، بین 500-1 هست. اما وقتی 4 تاش پر باشه میره بین 700-1200. بسته به سروری هم که ازش دانلود میکنم داره.

من اولین باری که با این بسته آشنا شدم و از 2 تا 7 صبح گرفتم، قشنگ راحت بدون دردسر 18.3 دانلود کردم، مافیا 3 هم بود.
بعد از اون خیلی کم بود به اون حجم برسم، البته از 1 تا 11 چرا بالای 25 رفته بودم، ولی طبیعتا چون دو برابر هست باید بیشتر از 32 گیگ دانلود کنیم که خب اونموقع نمیذاشتند، شاید الان با تقریبا 70% افزایش قیمتی که دادند، این محدودیت برداشته شده باشه.

• Like
Reactions: tempest

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
ببینید اونجایی که گوشی رو قرار دادید و دانلود میکردی، چند تا آنتن پر بود. مثلا برای من الان نهایت 3 تاش پر میشه از 4 تا، سرعت دانلودم رو 3G، بین 500-1 هست. اما وقتی 4 تاش پر باشه میره بین 700-1200. بسته به سروری هم که ازش دانلود میکنم داره.

من اولین باری که با این بسته آشنا شدم و از 2 تا 7 صبح گرفتم، قشنگ راحت بدون دردسر 18.3 دانلود کردم، مافیا 3 هم بود.
بعد از اون خیلی کم بود به اون حجم برسم، البته از 1 تا 11 چرا بالای 25 رفته بودم، ولی طبیعتا چون دو برابر هست باید بیشتر از 32 گیگ دانلود کنیم که خب اونموقع نمیذاشتند، شاید الان با تقریبا 70% افزایش قیمتی که دادند، این محدودیت برداشته شده باشه.
آقا ممنون از جوابت . فقط من یکم سر در نمیارم از این نت گوشی . من گوشیم 4g پشتیبانی نمیکنه اینو مطمئنم ولی نتش H+ میشه . این نت H+ همون 3g ه ؟ پس چرا بعضی وقت ها مینویسه 3g به جای H+ ؟ بعد اگه همین بسته رو رو یه گوشی با پشتیبانی از 4g بخرم (همین همراه اول ) سرعت بیشتر میشه ؟ یعنی اون بالا یه چیز دیگه غیر از H+ مینویسه ؟؟
ممنون میشم جواب بدین .

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
آقا ممنون از جوابت . فقط من یکم سر در نمیارم از این نت گوشی . من گوشیم 4g پشتیبانی نمیکنه اینو مطمئنم ولی نتش H+ میشه . این نت H+ همون 3g ه ؟ پس چرا بعضی وقت ها مینویسه 3g به جای H+ ؟ بعد اگه همین بسته رو رو یه گوشی با پشتیبانی از 4g بخرم (همین همراه اول ) سرعت بیشتر میشه ؟ یعنی اون بالا یه چیز دیگه غیر از H+ مینویسه ؟؟
ممنون میشم جواب بدین .
آره، H , H+ همون 3G هستند،( برای من که اینطوریه، وقتی Data خاموش باشه، برحسب آنتن دهی مینویسه 3G یا 2G... اگر روشن کنم میشه H+ یا E...)
4G هم یا همون 4G یا LTE مینویسه اگر اشتباه نکنم.

شما هم باید سیمکارتت 4G شده باشه و هم گوشیتون ساپورت کنه.
+ مورد مهم تر اینکه، آنتن دهی هست، باید منطقه ای که قرار دارید و بسته رو فعال میکنید، به خوبی 4G پوشش بده.

حالا اگر 3 شرط بالا رو دارید :D بله اگر بسته بگیرید، چه همراه اول چه ایرانسل، 4G خواهد بود.

• Like

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
من نمیفهمم مشکل کجاست . نت H+ و آنتن هم 4 خت پره ولی از 1 نصف شب تا 11 صبح فقط 8 گیگ دانلود شد . سرعت به چیز دیگه ای هم میتونه ربط داشته باشه ؟؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
من نمیفهمم مشکل کجاست . نت H+ و آنتن هم 4 خت پره ولی از 1 نصف شب تا 11 صبح فقط 8 گیگ دانلود شد . سرعت به چیز دیگه ای هم میتونه ربط داشته باشه ؟؟
بله به تعداد افرادی ک به اون دکل متصل هستند هم بستگی داره
واسه من 5 خط پره چند شبه 2 تا صبح7 بزور 2 گیگ دانلود میکنه...(همراه اول)

• Like

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
سلام

تعرفه قیمت هر گیگ حجم اضافه اینترنت ADSL حدودا 3 تومن هست. اما من چند روز پیش تو تعرفه های اینترنت ایرانسل برای گوشی دیدم زده بودم 50 مگ 900 تومن! باقی تعرفه هاشم بهتر از این نبود.
نظر شما در مورد چیه؟ درسته واقعا این قیمت؟ من امتحان کردم. سرعتش خوب بود. ولی قیمتش مشکل داره به نظرم.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
سلام

تعرفه قیمت هر گیگ حجم اضافه اینترنت ADSL حدودا 3 تومن هست. اما من چند روز پیش تو تعرفه های اینترنت ایرانسل برای گوشی دیدم زده بودم 50 مگ 900 تومن! باقی تعرفه هاشم بهتر از این نبود.
نظر شما در مورد چیه؟ درسته واقعا این قیمت؟ من امتحان کردم. سرعتش خوب بود. ولی قیمتش مشکل داره به نظرم.
اره قیمت افتضاحه البته هرچی حجم بالاتر قیمت کمتر میشه
همین قیمت هم به لطف تحریم دوسال پیش بود
ایرانسل قیمت رو دو برابر کرد یعنی هر گیگ ماهانه10تومن:D
تحریم کردیم مجبور شد قیمت رو از نصف هم کمتر کنه شد گیگی4.500تقریبا
بسته های صبح تا ظهرش خوبه 5گیگ هفتگی2تومن ماهانه3تومن
ساعت6صبح تا12 ظهر
شبانه هم ساعتی داره که خیلی خوبه اگه سرعتت خوب باشه با2تومن میشه50.60گیگ گرفت
در کل ایرانسل از بقیه ارزون تر و سریعتره

• Like
Reactions: mohsen2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟