بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
شما هم احتمالا دکل مخابراتی ایرانسل منطقه تون پهنای باند کم میاره به دلیل کاربر زیاد.
برای من اینترنت از ساعت 4 یا 5 صبح تا 8 سرعتش میره روی سه مگ ولی بقیه ساعت ها سرعت به زور به 1 مگ هم میرسه. من توی همون 3 4 ساعتی که سرعت خوب میشه نزدیک 30 گیگ میگیرم. اگه به پشتیبانی تماس بگیری شاید فرجی بشه من زنگ زدم گفتن بررسی میکنیم

دمت گرم داداش
شما کدوم شهر و منطقه هستید؟
خراسان شمالی -بجنورد این سرعتم بین ۵تا ۸ صبح میگیرم اگرم گوشی رو هر جا که دلم بخواد بزارم بین چهار تا پنج مگ سرعت دارم ولی با نقطه ای که پیدا کردم بین ۸تا ۱۱ مگ سرعت دارم که فوق العادست
یه مخ مخه ای گرفته بودم:D که بسته رو باید تموم کنم که حالا با این سرعت شصت گیگو براحتی حتی تو بازه ی زمانی دو ساعت میگیرم :D

• Like
Reactions: MO021

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
گ
اومدم شبانه همراه اول رو بگیرم، به هوای اینکه گرفتم شب گذاشتم دانلود ها شروع بشه. بعد دو ساعت موبایل رو چک کردم دیدم اس ام اس اومده گفته نت داره با طرح ازاد حساب میشه~X(
40 تومن پول قبض اومده~X(~X(
دیگه عمرا با سیم کارت دائمی نت نمیگیرم
ایرانسل کد داره میزنی آزاد استفاده نمی کنه ولی همراه اول نداره این گزینه رو :|من از سیم کارت اعتباری کلا واسه دانلود استفاده میکنم همراه اول هم بسته شبانه ۲تا ۷ کلا هیجده گیگو نیم بیشتر نمیتونی بگیری که از اون بیشتر بگیری
از شارژ آزاد استفاده میکنه من خودم مدیریت میکنم تا چنین اتفاقی نیفته

• Like
Reactions: GPSY and JAVAD20

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
ساعت6 بعدظهر واسه اولین بار پینگ 4g همراه اول رو تست کردم خیلی خوب بود یه چیزی بین 110-160 که صدالبته اگه مودم 4g باشه پینگش ثایت تر میشه اما سرعت دانلودش 600KB/s بود
انتن 4g رو گوشی یک دونه بود درحالی 3g همراه اول و ایرانسل توی این ساعتا دیگه نابود میشد از نظر پینگ.پایین تر از 400 پینگ نمیداد

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
4 شب پیاپی دارم بسته های نامحدود 2 تا 7 صبح میگیرم میانگین 8 گیگ میشه دانلود کرد هر شب 3g هست بنظرم خوبه(همراه اول)خیلی بصرفه شده واسم

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
4 شب پیاپی دارم بسته های نامحدود 2 تا 7 صبح میگیرم میانگین 8 گیگ میشه دانلود کرد هر شب 3g هست بنظرم خوبه(همراه اول)خیلی بصرفه شده واسم
سلام جاهايه مختلف خونه رو امتحان كن من از ٢ تا ٧ صبح راحت٤٠ گيگ ميگيرم البته منطقمون انتن داره ، :D
ولي اينترنتش عاليه همراه اول من 3g استفاده ميكنم
يه طرح داره 30 روزه ١ تا ١١ ٢٩ هزار تومان عاليه

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
گ

ایرانسل کد داره میزنی آزاد استفاده نمی کنه ولی همراه اول نداره این گزینه رو :|من از سیم کارت اعتباری کلا واسه دانلود استفاده میکنم همراه اول هم بسته شبانه ۲تا ۷ کلا هیجده گیگو نیم بیشتر نمیتونی بگیری که از اون بیشتر بگیری
از شارژ آزاد استفاده میکنه من خودم مدیریت میکنم تا چنین اتفاقی نیفته
اين طرح 18.5 گيگ برداشته شده البته ٢٠ گيگ بود از وقتي طعرفه ها گرون شده كاملا نا محدود كردن من خودم همين ديشب ٣٥ گيگ ديتا بازي دانلود كردم

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
داداش من روی میز کامپیوترم آنتن های متفاوت میگیرم :)) تو جاهای خونه که میتونی به نسل دوم و سوم که هیچی بگردی نسل 1 و ماقبلشم پیدا میکنی :))
#خار_انتن_دهی

این چند وقته منطقه ما آنتن بد شده، من اوایل 4 تا آنتنم پر بود راحت برام 1.5 تا 2 پر میکرد، الان سه تاش پر میشه بزور اونم یه نقطه رو میزم :D که متوسطش 700 800 عه.
والا با هزار تومن من به همونم راضیم :))

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
اين طرح 18.5 گيگ برداشته شده البته ٢٠ گيگ بود از وقتي طعرفه ها گرون شده كاملا نا محدود كردن من خودم همين ديشب ٣٥ گيگ ديتا بازي دانلود كردم
واقعا؟!!!عالیه اگه این طور باشه کجا دیدی این خبرو؟؟

• Like
Reactions: esm nadaram

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
سلام جاهايه مختلف خونه رو امتحان كن من از ٢ تا ٧ صبح راحت٤٠ گيگ ميگيرم البته منطقمون انتن داره ، :D
ولي اينترنتش عاليه همراه اول من 3g استفاده ميكنم
يه طرح داره 30 روزه ١ تا ١١ ٢٩ هزار تومان عاليه
دمت گرم باو 40 گیگ گوشت شه بچسبه به تنت:D
واسه من 4 آنتنم پره متوسط سرعت 700 باز خدایی بنظرم 1000 تا تک تومنی چیزی نیست البته اگه همه گیر شه مطمئنا میان مث بی وجودا یا طرحو حذف میکنن یا گرونش میکنن لازمه بگم 1 تا 11 صبح قبلا 3تومن بود دیدن طرفدار زیاد داره کردنش 5 تومن

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
واقعا؟!!!عالیه اگه این طور باشه کجا دیدی این خبرو؟؟
داخل كانال رسمي همراه اول تو تلگرام نوشته بود كه طرحهاي شبانه نا محدود جديد بدون هيچ گونه سقف مجاز براي دانلوده و كاملا نا محدوده
واسه من 4 آنتنم پره متوسط سرعت 700 باز خدایی بنظرم 1000 تا تک تومنی چیزی نیست البته اگه همه گیر شه مطمئنا میان مث بی وجودا یا طرحو حذف میکنن یا گرونش میکنن لازمه بگم 1 تا 11 صبح قبلا 3تومن بود دیدن طرفدار زیاد داره کردنش 5 تومن
ممنون شما لطف داري :D
گرونش كردن ولي در عوض نا محدوده واقعي شد قبلا با اين كه ٣ هزار تومان بود ولي بيشتر از ٣٠ گيگ نميشد استفاده كرد الان خيلي بهتر شده

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
محله ما قبلا سرعت دانلودش سه مگ بود پنج تا خط پر بود. دو ماه پیش شد 7 مگ و سه خط . در کل باید بگردی بهترین جای خونه رو پیدا کنی . واسه ما کنار پنجره سرعتش بیشترین حده . هرچی بری تو حال و پذیرایی و در کل از پنجره دور بشی سرعتش کمتر میشه .

• Like
Reactions: GPSY

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
کمبود سرعت میتونه به خاطر شلوغی دکل هم باشه. ما توی خونمون سرعت به زور به 600 700 کیلوبایت میرسید اونم 4g ایرانسل. فقط بین ساعت 6 تا 8 سرعت خوب میشد.
زنگ زدم پشتیبانیشون و گفتم محله ما مشکل پهنای باند دکل داره. ادرس گرفتن و گفتن پیگیری میکنیم. الان گوشه شیطون کر چن شبه که میزارم برای دانلود از ساعت 2 سرعت تقریبا فیکس روی 2.5 مگ هستش البته کم و زیاد لحظه ای میشه ولی خوب خیلی بهتر شده. ولی با این حال منم مثل شماها سرعت 6 مگ 7 مگ دلم میخواد D:
خونه ما تهران سمت نازی آباد هستش

• Like
Reactions: GPSY

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
داخل كانال رسمي همراه اول تو تلگرام نوشته بود كه طرحهاي شبانه نا محدود جديد بدون هيچ گونه سقف مجاز براي دانلوده و كاملا نا محدوده

ممنون شما لطف داري :D
گرونش كردن ولي در عوض نا محدوده واقعي شد قبلا با اين كه ٣ هزار تومان بود ولي بيشتر از ٣٠ گيگ نميشد استفاده كرد الان خيلي بهتر شده
همراه اول بسته هزار تومنیشو (۲تا۷)رو دیشب استفاده ولی متاسفانه بازم تا هیجده گیگو نیم دان کرد :|مابقیشو از شارژ آزاد استفاده کرد که خوشبختانه سیم کارتم اعتباری و فقط ۵۰۰ تومن از دست دادم :D حالا نمیدونم شما چطور نامحدود دان میکنی
من خودم بسته رو از طریق ۱۰۰۰ مربع خرید میکنم حالا اگه روشی هست بگین ولی تو خود سایتشونم زده نامحدود در صورتی که قبلا گفته بودن بیشتر از بیست گیگ نمیشه دانلود کرد در کل باعث تعجبه

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
همراه اول بسته هزار تومنیشو (۲تا۷)رو دیشب استفاده ولی متاسفانه بازم تا هیجده گیگو نیم دان کرد :|مابقیشو از شارژ آزاد استفاده کرد که خوشبختانه سیم کارتم اعتباری و فقط ۵۰۰ تومن از دست دادم :D حالا نمیدونم شما چطور نامحدود دان میکنی
من خودم بسته رو از طریق ۱۰۰۰ مربع خرید میکنم حالا اگه روشی هست بگین ولی تو خود سایتشونم زده نامحدود در صورتی که قبلا گفته بودن بیشتر از بیست گیگ نمیشه دانلود کرد در کل باعث تعجبه
عجيبه واقعا يعني چطور؟
من با بسته ٢ تا ٧خط دائمي دارم ديتا dark souls 3 كه ٢٠ گيگه و دوتا اپديت ٥ گيگي گرفتم خيلي راحت نه شارژي كم كرد نه سرعت رو اورد پايين نه چيزي ، واسه شما اس ام اسي نيومد كه بگه حجمتون ازاد استفاده ميشه؟

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
عجيبه واقعا يعني چطور؟
من با بسته ٢ تا ٧خط دائمي دارم ديتا dark souls 3 كه ٢٠ گيگه و دوتا اپديت ٥ گيگي گرفتم خيلي راحت نه شارژي كم كرد نه سرعت رو اورد پايين نه چيزي ، واسه شما اس ام اسي نيومد كه بگه حجمتون ازاد استفاده ميشه؟
اصلا SMS نیومد دقیقا دو ساعت و نیم بعد از شروع دانلود کلا دانلود stop کرد که نگاه کردم شارژمو صفر کرده و هیجدهو نیم گیگ هم بیشتر دانلود نکرده :| وگرنه دیشب راحت میتونستم با سرعتی که داشتم چهل گیگ بگیرم شاید نمیدونم بخاطر این
باشه که از اعتباری استفاده میکنم :-??

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر