بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
قبلا یه سرور بود من ازش موزیک ویدیو دانلود میکردم
بعدن ایرانسل شیلترش کد ولی میشد با ADSL رفت لینک دانلود رو برداشت با ایرانسل دانلودش کرد
3-4 روزه ایرانسل لینک دانلود رو هم فیلتر کرده :))
ولی با ADSL میشه بدون فیلتر شکن دانلود کرد
هرکی به هرکیه قشنگ هرکی هرجا رو خواست میبنده :))

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
دوست عزیز منم مشکل همون دوستمون رو دارم. پورت هایی که سونی گفته بود رو فوروارد کردم و فایروال مودم رو هم خاموش کردم ولی تغییری نکرد. مودم من d-100 ایرانسل هست.
پینگ من با سرورهای اروپایی تقریبا 100-180 هست و تو بازی بتلفید توی انتخاب سرورها سه خط سبز رو برای پینگ نشون میده
دوست عزیز منم مشکل همون دوستمون رو دارم. پورت هایی که سونی گفته بود رو فوروارد کردم و فایروال مودم رو هم خاموش کردم ولی تغییری نکرد. مودم من d-100 ایرانسل هست.
پینگ من با سرورهای اروپایی تقریبا 100-180 هست و تو بازی بتلفید توی انتخاب سرورها سه خط سبز رو برای پینگ نشون میده
یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم اضافه کنم شما باید داخل مودمتون قابلیت UPnP رو فعال کنید تا پورتهای مودم به صورت اتوماتیک باز بشن با انجام این کار فکر کنم بتونید nat type 2 بگیرید

آخرین ویرایش:

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
انصافا بهترین نت حال حاظر مملکت رو ایرانسل داره! نزدیک دکل راحت میشه با 4G تا 4 مگ هم با IDM دانلود گرفت. سرعتی که محاله بتونید رو ISP ها داشته باشید.

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
انصافا بهترین نت حال حاظر مملکت رو ایرانسل داره! نزدیک دکل راحت میشه با 4G تا 4 مگ هم با IDM دانلود گرفت. سرعتی که محاله بتونید رو ISP ها داشته باشید.
من با 4g حدود 11 مگ هم میگیرم با ایرانسل .واقعا افرین به این ایرانسل

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
من با 4g حدود 11 مگ هم میگیرم با ایرانسل .واقعا افرین به این ایرانسل
ولی برای من خودشو بکشه سرعت به 2.7 مگ میرسه اونم تازه ساعت 5 تا 8 صبح. شما حتما تو منطقه ای هستید که دکل ایرانسل کاربر زیادی نداره. اینجا دکل به دلیل ازدحام کاربر پهنای باند کم میاره سرعت معمولا بین 600 کیلو تا 1 مگ هست. شبا هم تا ساعت 5 صبح سرعت افتضاحه و 5 تا 8 سرعت میشه 2 تا 2.7 مگ. اینم از شانس منه دیگه

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام.تو محله ای که ما هستیم تا همین دیروز راحت میشد با همراه اول 3G یا H+ گرفت ولی الان هر کاری میکنم همش Eهست:|به نظرتون چی کار باید کرد؟!

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
سلام
دوستان برای بسته های شبانه ایرانسل امکانش هست دو تا بسته شبانه رو همزمان فعال کرد یا باید یکی رو استفاده کنیم تموم شد بعدی رو بزنیم؟
من میخوام دو تا 3 ساعته نامحدود بگیرم میشه همون اول سیم کارت رو 4 تومن شارژ کرد دو تا سه ساعته بگیرم که بشه 6 ساعت یا باید یه سه ساعته تموم بشه بعد یکی دیگه فعال کنم؟
بله داداش میشه . من همیشه دو تا سه ساعته میخرم با گوشی دانلود میکنم . میشه یه پشت از 2 تا 8 صبح . وقتی دو تا بسته میخری تو قسمت حجم با برنامه مای ایرانسل نگاه کنی حجم میزنه 120.

• Like
Reactions: MO021

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
این دوستانی که میگن از بسته سه ساعته نامحدود استفاده میکنن،اینترنتشون 4G معمولی هست یا TD-LTE؟چون خود ایرانسل که میگه ما همچین بسته ای برای TD-LTE نداریم؟

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,101
نام
سالار
این دوستانی که میگن از بسته سه ساعته نامحدود استفاده میکنن،اینترنتشون 4G معمولی هست یا TD-LTE؟چون خود ایرانسل که میگه ما همچین بسته ای برای TD-LTE نداریم؟
من که 4جی فعال میکنم

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
بسته 4G سه ساعته . فقط با اپ ایرانسل من میشه خرید .

47d164e191c4d8ea59f3dab624132df1.jpg

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
اومدم شبانه همراه اول رو بگیرم، به هوای اینکه گرفتم شب گذاشتم دانلود ها شروع بشه. بعد دو ساعت موبایل رو چک کردم دیدم اس ام اس اومده گفته نت داره با طرح ازاد حساب میشه~X(
40 تومن پول قبض اومده~X(~X(
دیگه عمرا با سیم کارت دائمی نت نمیگیرم

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
بسته 4G سه ساعته . فقط با اپ ایرانسل من میشه خرید .

47d164e191c4d8ea59f3dab624132df1.jpg
اینکه درست،برای سیم کارت 4g میدونم هست.منظور من این بود از همین طرح سه ساعته نامحدود برای td-lte هم موجود هست یا تمام کسانی که از این بسته استفاده میکنن همون سیمکارت 4g معمولی رو دارن؟
آخه من الان سیمکارت 4g گرفتم ولی سرعت دانلودم اومده رو 200-300 کیلوبایت بر ثانیه :|

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,164
نام
محسن
والا من که با پیدا کردن بهترین جای خونه تا ۱۱مگ سرعت دانلود دارم بسته 60 گیگی رو هم از اون موقع تا حالا سه بار کامل تموم کردم :D قبلش نهایت بین ۳۴ تا ۳۶ گیگ میگرفتم

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
اینکه درست،برای سیم کارت 4g میدونم هست.منظور من این بود از همین طرح سه ساعته نامحدود برای td-lte هم موجود هست یا تمام کسانی که از این بسته استفاده میکنن همون سیمکارت 4g معمولی رو دارن؟
آخه من الان سیمکارت 4g گرفتم ولی سرعت دانلودم اومده رو 200-300 کیلوبایت بر ثانیه :|
شما هم احتمالا دکل مخابراتی ایرانسل منطقه تون پهنای باند کم میاره به دلیل کاربر زیاد.
برای من اینترنت از ساعت 4 یا 5 صبح تا 8 سرعتش میره روی سه مگ ولی بقیه ساعت ها سرعت به زور به 1 مگ هم میرسه. من توی همون 3 4 ساعتی که سرعت خوب میشه نزدیک 30 گیگ میگیرم. اگه به پشتیبانی تماس بگیری شاید فرجی بشه من زنگ زدم گفتن بررسی میکنیم
والا من که با پیدا کردن بهترین جای خونه تا ۱۱مگ سرعت دانلود دارم بسته 60 گیگی رو هم از اون موقع تا حالا سه بار کامل تموم کردم :D قبلش نهایت بین ۳۴ تا ۳۶ گیگ میگرفتم
دمت گرم داداش
شما کدوم شهر و منطقه هستید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر