بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
نیازی به بسته شبانه نیست...
یه بسته 10 گیگ و یا بالاتر بگیر خودکار 3 تا 7 صبح شبانه داری

بین 10 تا 13 متغیر بود
اینجور نیست که شما با اینترنت سیم کارت تو همه ساعات یه سرعتو بگیری
به خیلی چیزا بستگی داره،مثلا با همین سیم کارت همراه اول،من قبلا سرعتم 5 مگابایت بود..یه شب دیگه 8...
من به روزانه نیازی ندارم که بخرم.فقط شبانه میخوام

• Like
Reactions: amir_k2m

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
من تا دکل ۵۰ متر فاصله دارم چطوره؟
و مدل مودم خووب چی سراغ دارین؟

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
سلام.من همراه اولم.فاصلم تا دکل 200متره.مودمم tp-link مدل Archer MR200_V2 هستش.فقط دقت کن نوشتم v2 یعنی ورژن 2.یدفعه ورژن 1 نخری چون قابلیت اپدیت شدن فریمور رو نداره

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
سلام.من همراه اولم.فاصلم تا دکل 200متره.مودمم tp-link مدل Archer MR200_V2 هستش.فقط دقت کن نوشتم v2 یعنی ورژن 2.یدفعه ورژن 1 نخری چون قابلیت اپدیت شدن فریمور رو نداره
این وایرلسه.
یو اس بی مدل خوب مد نظر دارین؟

• Like
Reactions: ps34

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
نیازی به بسته شبانه نیست...
یه بسته 10 گیگ و یا بالاتر بگیر خودکار 3 تا 7 صبح شبانه داری

بین 10 تا 13 متغیر بود
اینجور نیست که شما با اینترنت سیم کارت تو همه ساعات یه سرعتو بگیری
به خیلی چیزا بستگی داره،مثلا با همین سیم کارت همراه اول،من قبلا سرعتم 5 مگابایت بود..یه شب دیگه 8...
من به روزانه نیازی ندارم که بخرم.فقط شبانه میخوام
اها پس چاره ی دیگه ای نیست

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
توی این یکی دو روزه همراه اول برای شما اینترنتش داغون نشده؟
پینگم با 4.2.2.4 بین ۱۶۰ تا ۲۵۰ متغیره ولی با بقیه ای پی ها از جمله 8.8.8.8 حدود ۱۰۰ تا ۱۴۰ عه

توو بازی ها هم با اینکه پینگمو حدود ۱۲۰ نشون میده یه تاخیر زیادی قشنگ حس میکنم ...

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
اينترنتى كه توى همين كشور داره به اسم اينترنت ملى ارائه ميشه، بعد از تغيير قيمت دلار داره گرون تر از قبل به مردم ارائه ميشه! بعد جهرمى مياد ميگه اماده ام توو برنامه هاى تلويزيونى به مردم توضيحات بدم.

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
دوستانى كه خط ثابت همراه اول دارن، امروز سرعت اينستاگرامتون پايين نيومده؟! من با سايت و اينا مشكلى ندارم ولى اينستام به شدت سرعتش افتضاح شده!

الان زنگ زدم اپراتور ميگم سرعت اينستا افتضاحه ميگه برو با خطت از سايت سافت ٩٨ تست دانلود بگير! :lol: اى كاش قبل از اينكه تلفن دست اينا بدن يه كلاس اموزشى در رابطه با اى پى هاى داخلى و خارجى و شبكه هاى اجتماعى و پورت هاشونو خيلى مسائل ديگه براشون ميزاشتن.

• Like
Reactions: parvaz62aseman

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
ایرانسل شبانه گرفتم امشب هرچی فایل گرفتم با دانلود منیجر میرفت ۹۰ درصد بعد دوباره از اول شروع میکرد به دانلود کسی هست این مشکل داشته باشه؟

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
ایرانسل شبانه گرفتم امشب هرچی فایل گرفتم با دانلود منیجر میرفت ۹۰ درصد بعد دوباره از اول شروع میکرد به دانلود کسی هست این مشکل داشته باشه؟
منم این مشکل رو دارم. فایلها رو تا 99.99 درصد دانلود میکنه و دوباره میره از اول. ینی اینقد میسوختم که نگو. حجم بعضی از فایلهام حدود 10 گیگ میشد حجم بعضی هاشم 2 گیگ.

کسی راه حلی سراغ داره برای این مشکل؟

Sent from my LLD-L21 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر