بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان همراه اولی کسی مشکل کلا توی کانکت شدن به سرور بعضی بازیا یا دانلود بازیا از توی ps4 نداره؟
کلا نتهای سیم کارتی هم تعطیل شدن نمیشه باهاشون به سرورهای گیم وصل شد دیگه adsl بماند بازم اینا دارن گند میزنن تو نت:|

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
901
نام
amin
سلام
دوستان بنده یک مودم ایرانسل TD-LTE دارم که مدل GP-2101 هستش . میخواستم بدونم میتونم روی اون سیمکارت همراه اول بندازم و استفاده کنم ؟؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
سلام هنوز بسته های همراه اول شبانه رایگان دارند ؟ از چه ساعتی تا چه ساعتیه ؟ چقدر سرعت میده با 4G ؟
آره. دیشب دانلود کردم هنوز سرجاش بود
3تا7 هست
سرعتم که برای هرکس متفاوته
برای من در بهترین حالت تا 12مگ سرعت میده

• Like
Reactions: ATAR

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
من امروز سیم‌کارت ایرانسلمو دائمی کردم
خواستم بدونم بیرون که میرم بخوام از اینترنتش استفاده کنم (در حد تلگرام و...) چقدر مصرف میکنه
قبض زیاد میاد برام؟

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
چون سیم من 4 جی نیست در بهترین نقطه سرعت 1.2 مگابایت میده
اگر تعویض کنم شارژ و بسته هاش نمیپره ؟ مخابرات تعویض میکنه ؟

omid248

کاربر سایت
May 27, 2018
134
سلام دوستان ،برای نت خونه خط من فیبر هست و منم آنلاین بازی میکنم و گویا پینگ مخابزات جالب نیست برای آنلاین ps4 .حالا برای آنلاین نت بیسیم مبین نت یا ایرانسل مناسب هست ؟؟

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,161
نام
محسن
من جدیدا مشکل پیدا کردم با اینترنت رایگان ۳ تا ۷ همراه اول ،دقیقا از ساعت ۳ که میزنم دانلود هر یه ساعت الی ۴۰ دقیقه نت قطع میشه باس پای گوشی بشینم :|دیتا رو قطع و وصل کنم تا دوباره وصل بشه!!!جالبه تو این حالت فقط دانلود از سایت آپارات مشکل ندارم(مثلاً همزمان هم از آپارت دارم دان میکنم هم از مثلاً دانلودها مال دانلودها قطع میشه ولی آپارت بدون مشکل ادامه میده :|این مشکل چه با گوشی دان میکنم چه با هات اسپات با pc پابرجاست) از بقیه سایت چه داخلی چه خارجی قطع میشه:|

Moriarty

Napoleon of Crime
کاربر سایت
Feb 19, 2017
1,151
من جدیدا مشکل پیدا کردم با اینترنت رایگان ۳ تا ۷ همراه اول ،دقیقا از ساعت ۳ که میزنم دانلود هر یه ساعت الی ۴۰ دقیقه نت قطع میشه باس پای گوشی بشینم :|دیتا رو قطع و وصل کنم تا دوباره وصل بشه!!!جالبه تو این حالت فقط دانلود از سایت آپارات مشکل ندارم(مثلاً همزمان هم از آپارت دارم دان میکنم هم از مثلاً دانلودها مال دانلودها قطع میشه ولی آپارت بدون مشکل ادامه میده :|این مشکل چه با گوشی دان میکنم چه با هات اسپات با pc پابرجاست) از بقیه سایت چه داخلی چه خارجی قطع میشه:|
منم این مشکل رو دارم البته با ایرانسل. قبلاً تا 120گیگ میشد دانلود کرد از 2تا8 صبح. الان بهترین حالت 60 گیگ اگه قطع نشه تازه.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
منم این مشکل رو دارم البته با ایرانسل. قبلاً تا 120گیگ میشد دانلود کرد از 2تا8 صبح. الان بهترین حالت 60 گیگ اگه قطع نشه تازه.

ظاهرا محدودیت براش گذاشتن که تا 60 گیگ بیشتر نمی تونی دانلود کنی. همراه اول به نظر من تو طرح های نامحدودش بهتر عمل کرده، اگر تند تند قطع شدنشو تحمل کنی بتونی تحمل کنی. مثلا امروز ساعت 2:10 بامداد دانلودو شروع کردم تا ساعت 4 سه بار قطع میشد؛ اونم 10 دقیقه:| جایی که من هستم تا 6 مگ هم سرعت داره.

• Like
Reactions: Moriarty

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
دوستان من از LTE مبین نت استفاده میکنم خیلی عالی بود از نظر پینگ و سرعت اما به شدت مزخرف شده الان در حال حاضر چه isp رو پیشنهاد میکنین ؟

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوستان راه حلی برای جلوگیری از قطع شدن اینترنت همراه اول در هنگام دانلود وجود داره ؟!:|
هر 4-5 گیگ دانلود قطع میشه و باید مودم رو از کامپیوتر جدا کنم و دوباره وصل کنم . :-&

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر