بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
دوستان شبکه همراه اول به جای ir-mci میزنه ir-tci چه فرقی باهم دارن ؟اینطوری نبود اما تازگیا شده انتن هم قبلا پر بود الان بزور انتن میده ؟! سیم کارت عوض شه حل میشه ؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
یه توضیحی در این مورد میدی این بسته چیه ؟ من از ایرانسل میخوام کوچ کنم همراه لول
از ۱شب تا ۱۱ صبح با مبلغ ۵ هزارتومن به مقدار نامحدود 4G دانلود میکنی.یه طرح دیگه هم‌ داره از ۲ شب تا ۷ صبح با مبلغ ۲۵۰۰ همینجور.

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
با سلام دوستان من یه بسته دانلود شبانه (۱ شب تا ۱۱ ظهر با حد منصفانه ۴۵۰ گیگ )همراه اول خریدم ولی دوستان هرچی به سامانه *۱۰۰۰*۰# یا *۱۰۰*۰# یا به ۸۰۸۰ پیام میزنم حجم باقی مونده رو نمیگه و sms میاد که سرویسی برای شما فعال نیست ولی توی اپلیکشن همراه من نشون میده چه مقدار مصرف شده . برای شما ها هم اینطوریه ؟؟؟

یه سوال دیگه این ۴۵۰ گیگ بین المللی هست یا نه داخلی ۴۵۰ گیگ و بینالمللیش میشه ۲۲۵ گیگ ؟؟؟

(به ۹۹۹۰ زنگ میزنی فقط میگن حجم که تایین کرده و از باقیش اطلاع ندارن )

Attachments

• 11.jpg.ab746224237700a2c21d5fca728c91d8.jpg
    11.jpg.ab746224237700a2c21d5fca728c91d8.jpg
    49 KB · مشاهده: 12
  • photo_2018-06-03_13-10-27.jpg
    photo_2018-06-03_13-10-27.jpg
    83.2 KB · مشاهده: 11

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
با سلام دوستان من یه بسته دانلود شبانه (۱ شب تا ۱۱ ظهر با حد منصفانه ۴۵۰ گیگ )همراه اول خریدم ولی دوستان هرچی به سامانه *۱۰۰۰*۰# یا *۱۰۰*۰# یا به ۸۰۸۰ پیام میزنم حجم باقی مونده رو نمیگه و sms میاد که سرویسی برای شما فعال نیست ولی توی اپلیکشن همراه من نشون میده چه مقدار مصرف شده . برای شما ها هم اینطوریه ؟؟؟

یه سوال دیگه این ۴۵۰ گیگ بین المللی هست یا نه داخلی ۴۵۰ گیگ و بینالمللیش میشه ۲۲۵ گیگ ؟؟؟

(به ۹۹۹۰ زنگ میزنی فقط میگن حجم که تایین کرده و از باقیش اطلاع ندارن )
بعضیا گفتن محدودیت نداره

OLD SNAKE_BIG BOSS

کاربر سایت
Jan 4, 2008
202
نام
snake
بعضیا گفتن محدودیت نداره
ریسک نمیشه کردفکر کنید الان من یه بازی ps4 با حجم ۴۰ گیگ رو بذارم رو دانلود و برم بخوابم صبح که بلند شم سر همون یه بازی یک میلیون ششصد هزار تومن قبض میده .هر گیگ تعرفه آزاد بزنه میشه ۴۰ هزار تومن (۰.۴ ریال برای هز ۱ کیلوبایت)
اون وقت خود بازی اورجینالش مثلا ۲۰۰ تومن بوده .

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,426
ریسک نمیشه کردفکر کنید الان من یه بازی ps4 با حجم ۴۰ گیگ رو بذارم رو دانلود و برم بخوابم صبح که بلند شم سر همون یه بازی یک میلیون ششصد هزار تومن قبض میده .هر گیگ تعرفه آزاد بزنه میشه ۴۰ هزار تومن (۰.۴ ریال برای هز ۱ کیلوبایت)
خط دایمی هیچ وقت نت اجرا نکن روش
یه اعتباری بخر فقط واسه نتت بذار بهتره

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
البته همراه اول نتو کلا قطع بکنه اگه ببینه حجم آزادو بصورت غیرطبیعی استفاده میکنی. من گوشیم دست بچه افتاد همینکارو کرد ولی بعد از ۴۰۰۰۰ تومن قبض انداختن. کاشکی دزد نبودن و مث ایرانسل طرح کنترل مصرف آزاد میذاشتن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر