بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان این همراه اول چقدر دست ودل بازه!!
امروز رفتم دفتر پستی یک سیم کارت اعتباری 4g گرفتم فقط 1500 تومن.با 15 گیگ اینترنت رایگان و مکالمه رایگان و غیره.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
واقعا1500؟
البته شماره رو خود سیستم انتخاب کرد.
در واقع 1000 تومن شد.500 هم کپی مدارک شد
اینم بگم همون اول که خودت سیم کارت رو شارژ کنی 1000 گیگ اینترنت رایگان هم بهت میده تا 3 4 روز میتونی استفاده کنی:D

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
البته شماره رو خود سیستم انتخاب کرد.
در واقع 1000 تومن شد.500 هم کپی مدارک شد
اینم بگم همون اول که خودت سیم کارت رو شارژ کنی 1000 گیگ اینترنت رایگان هم بهت میده تا 3 4 روز میتونی استفاده کنی:D

سیم کارت 1000 و 1000 گیگ اینترنت رو تو سایتش ندیدم که زده باشه.
اگه تهران هستی آدرس این جایی رو که رفتی سیم خریدی رو پ.خ کنید لطفا.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
The
سیم کارت 1000 و 1000 گیگ اینترنت رو تو سایتش ندیدم که زده باشه.
اگه تهران هستی آدرس این جایی رو که رفتی سیم خریدی رو پ.خ کنید لطفا.
بنده شاهین شهر اصفهان هستم
زمانی که برای اولین بار گوشی رو شارژ میکنی اون هدیه رو به صورت محدود بهت میده

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
The

بنده شاهین شهر اصفهان هستم
زمانی که برای اولین بار گوشی رو شارژ میکنی اون هدیه رو به صورت محدود بهت میده

شما مطمئنی که اون 1000 گیگ رو میدن؟ یا شاید فقط به بعضی ها میدن؟ شاید به صورت رندوم فقط به بعضی مشترکین تعلق میگیره.
نمیدونم چرا چنین مسئله مهمی رو تو سایتشون نگفتن :D

به هرحال
خط رو چند هزار باید شارژ کنم و بعد از شارژ کردن چقدر طول میکشه فعال شه؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
شما مطمئنی که اون 1000 گیگ رو میدن؟ یا شاید فقط به بعضی ها میدن؟ شاید به صورت رندوم فقط به بعضی مشترکین تعلق میگیره.
نمیدونم چرا چنین مسئله مهمی رو تو سایتشون نگفتن :D

به هرحال
خط رو چند هزار باید شارژ کنم و بعد از شارژ کردن چقدر طول میکشه فعال شه؟
من 15 تومن شارژ کردم.به من که دادن اما میگم مهلت محدود بود.من اول نمیدونستم بعد که پیام ها رو خوندم متوجه شدم. بهم هدیه دادن.جالبه پایان مهلت رو هم نزده بودن. حتی تو اپ همراه اول هم چیزی ثبت نشده بود.بعد یک هفنه پیام دادن که هدیه شما تا دو روز دیگه تمام میشه. شایدم به قول شما رندوم میدن.حالا من دوباره خط جدیدم رو برای اولین بار شارژ میکنم نتیجه رو میگم

• Like
Reactions: Runzo

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
من 15 تومن شارژ کردم.به من که دادن اما میگم مهلت محدود بود.من اول نمیدونستم بعد که پیام ها رو خوندم متوجه شدم. بهم هدیه دادن.جالبه پایان مهلت رو هم نزده بودن. حتی تو اپ همراه اول هم چیزی ثبت نشده بود.بعد یک هفنه پیام دادن که هدیه شما تا دو روز دیگه تمام میشه. شایدم به قول شما رندوم میدن.حالا من دوباره خط جدیدم رو برای اولین بار شارژ میکنم نتیجه رو میگم

شما اون سیم همراه اولی که خریدی اولین سیم همراه اولت بود؟ یعنی قبل از اون سیم همراه اول نداشتی؟
چون من تماس گرفتم پشتیبانی گفت به شرطی که سیم همراه اول قبل از این نداشته باشی این هدیه (یک هفته اینترنت نامحدود) بهت تعلق می گیره.

• Like
Reactions: mohsen2012

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
شما اون سیم همراه اولی که خریدی اولین سیم همراه اولت بود؟ یعنی قبل از اون سیم همراه اول نداشتی؟
چون من تماس گرفتم پشتیبانی گفت به شرطی که سیم همراه اول قبل از این نداشته باشی این هدیه (یک هفته اینترنت نامحدود) بهت تعلق می گیره.
به نطرم حرف نامربوطی بهت گفته.
چه ربطی به اینکه اولین بار سیم کارت خریدی داره!!
شما زمانی که یک سیم کارت جدید روی گوشیت بزاری باید حداقل 10 هزارنومان برای اولین که گوشیت رو شارژ کنی بهت هدیه رو میدن.الان دومین باره سیم کارت گرفتم وهدیه 15 گیگ اینترنت رو هم بهم دادن ولی هنوز گوشیمو شارژ نکردم برای اولین بار

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
به نطرم حرف نامربوطی بهت گفته.
چه ربطی به اینکه اولین بار سیم کارت خریدی داره!!
شما زمانی که یک سیم کارت جدید روی گوشیت بزاری باید حداقل 10 هزارنومان برای اولین که گوشیت رو شارژ کنی بهت هدیه رو میدن.الان دومین باره سیم کارت گرفتم وهدیه 15 گیگ اینترنت رو هم بهم دادن ولی هنوز گوشیمو شارژ نکردم برای اولین بار

الان اینو تو سایتش دیدم:

۱- هر مشترک همراه اول با کد ملی مخصوص به خود فقط ۱ بار برای یکی از سیم کارت های جدیدش می تواند از بسته خوشامد هزار بهره مند گردد.

• Like
Reactions: mohsen2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر