بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

گفتگو در 'اینترنت' ایجاد شده توسط Persian-Masoud, ‏Sep 4, 2012.

1. M ξ λ δ ζ

کاربر سایت

نام:
    مهدی
    زنگ زدم گفت تغییر کرده و از ساعت 2-7 هست
    گفت دیگه نمیشه بسته خودتون رو برگردوند !!

2. mgplayer

کاربر سایت

نام:
    MG PLAYER
    میدونم منظورت چیه
    شما زنگ بزن بگو اطلاع زسانی نکردین واسه تغییر ساعتش حجم نتم مصرف شده
    بعد اینکه ساعتش تغییر کرده از ۳ روز ‍پیش شده ۳ تا ۷ هنوزم میتونی استفاده کنی

3. Sir Daniel

کاربر سایت

آقا برای استفاده ازین طرح شبانه رایگان زمستانه همراه اول باید حتما یه بسته اینترنت بخریم و فعال باشه ؟؟ فرقی نداره چه حجمی/قیمتی؟
    بعد تو سایت یه همچین چیزی گفته:
    این ینی چی؟ قبل از 3 به اتمام برسه که هیچ اما مگه از 3 تا 7 اتومات سوئیچ نمیشه روی نامحدود شبانه ؟ پس چرا میگه اگه اون زمان بسته به اتمام برسه تعرفه ازاد محاسبه میشه؟

4. mortal10

کاربر سایت

نام:
    Sina
    برای استفاده حتما باید بسته داشته باشین حالا فرقی نمیکنه تا اون مدتی که بسته داری از 3 تا 7 رایگانه ن هیچ فرقی در نوع بسته و حجم و.. نداره ! شما مثلا یه بسته یک ماه با حجم کم بخر از خود بسته استفاده نکن بجاش از ساعات رایگان استفده کن !!
    اون متن یعنی اینکه اگه بستت چه در ساعت های رایگان چه قبل 3 تموم بشه از این رایگان نمیتونی استفاده کنی باید بسته بخری !

Sir Daniel این نوشته را Like کرده است.
  5. SAGAD

کاربر سایت

منظورش اینکه که مثلا شما یه بسته یک ماه خریدی تاریخ اتمامش 5 صبحه ولی شما اون شب از 3-5 دانلود نامحدود داری چون بعدش بستت از لحاظ زمانی تموم میشه

Sir Daniel این نوشته را Like کرده است.
  6. Sir Daniel

کاربر سایت

ولی واقعا دم همراه اول گرم، برای کسایی که دانلود زیاد دارن خیلی عالیه، من خودم با یه بسته هدیه که فقط 90 مگش مونده بود دیشب تو تایم رایگان 3 تا 7 بدون مشکل نزدیک 40 گیگ دانلود کردم (بیشتر دانلود نداشتم اصن :D)

از طرفی بسته های شبانه ش هم واقعا عالین من قبلا یه بسته 1 هفته ای از ساعت 1 تا 11 خریدم 14 تومن که 900 گیگ تونستم تو اون بازه یه هفته دانلود کنم و برای مدت ها اشباع شدم!
    با 30 تومن میشه همین بسته رو 1 ماهه خرید که میشه احتمالا +3000 گیگ دانلود کرد باهاش

فقط حیف که بسته های روزانه و حجمیش به شکل مسخره ای گرونه و الا ADSL رو تخلیه میکردم و مودمشم میفروختم میرفت :))

Ƥ.s.Y.c.H.o این نوشته را Like کرده است.
  7. hitman68

کاربر سایت

سلام دوستان من از نت ایرانسل استفاده میکنم
    دو روزه ک گوشی وصل میشه و کامپیوتر وصل نمیشد
    اخرش با یه DNS وصل شدم ولی سرعت ب شدت پایینه ب طوری ک همین صفحه حدود 15 دقیقه طول کشید باز بشه

کسی DNS درست حسابی ک الان کار کنه میشناسه؟
    اگه جای اشتباهی هم پیام دادم فعلا ببخشید و لطفا جواب بدید تا بخوام سرچ بزنم با این کُندی سرعت دهنم صاف میشه

8. SAGAD

کاربر سایت

دقیقا من تنها دلیلی که adsl دارم همینه اگه بسته روزانه خوبم بزاره عالی میشه . ولی احتمالش زیاده سرویس هاش بهتر بشه یه روزی همین شبانه نامحدود هم نبود ولی وقتی اون روز برسه من هم تخلیه میکنم

Ƥ.s.Y.c.H.o این نوشته را Like کرده است.
  9. meysam_gamer

کاربر سایت

نام:
    میثم
    سلام‌من تو برنامه همراه اول زدم غیر فعال سازی نوترینو دیگه هر کاری کردم فعال نشد حتی سیم کارت هم عوض کردم بازم نشد ریست نتوورک‌هم انجام دادم تنضیمات هم دوباره زدم بازم علات اینترنت بغل انتن نمیاد به نظرتون مشکل چیه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. javidiran

کاربر سایت

اینترنت ثابتو جمع کردم مودم همراه 4g خریدم که فقط یه بسته بخرم و هرجا برم با همین کار کنم.
    حالا که اینترنت غیرحجمی adsl اومد گند زد تو همه چی.
    دیگه ایرانسل و همراه اول به درد نمی خوره.

11. ATAR

کاربر سایت

درود
    من کدوم بسته های همراه اول رو میتونم بگیرم که بسته شبانه نامحدود داشته باشه ؟ اصلا هست برای زمستان یا تنها برای پاییز بود ؟

12. Milad_HW

کاربر سایت

نام:
    میلاد
    الانم هست هنوز تمدید شد تا آخر زمستون
    بسته هم فرقی نداره شما یه بسته با حجم کم هم فعال باشه میتونی نامحدود شبانه رو استفاده کنی

ATAR این نوشته را Like کرده است.
  13. ATAR

کاربر سایت

تو بسته های این لینک سی روزه شماره ی یک صد مگابایت روزانه و صد مگابایت شبانه نوشته یعنی این رو هم بگیرم شبانه نامحدوده یا باید از اون بسته های نامحدود شبانه ی پایین صفحه که سی روزه رو ۱۴۵۰۰ نوشته بگیرم ؟

14. Sir Daniel

کاربر سایت

بله هر بسته ای بگیرید نامحدود شبانه تا زمان موجود بودن حجم و زمان بسته اتومات فعاله منتهی اینو در نظر بگیرید که 100 مگ شبانه روزانه برای 30 روز نگه داریش خیلی سخته، مگه اینکه تا ساعت 3 بیدار باشید و همون موقع نت همراهو فعال کنید و الا ممکنه تو ساعات دیگه حجمتون سهوا مصرف شه و دیگه نتونید از تایم شبانه استفاده کنید (100 مگ عملا هیچی نیست)

به نظر من متناسب با نیازتون همون بسته شبانه نامحدود بخرید بهتر و به صرفه تره

Milad_HW این نوشته را Like کرده است.
  15. majidred2011

majidred2011 < RED PHANTOM >
    کاربر سایت

نام:
    Majid
    آره اما همونطور که گفتن نباید تمومش کنین، بنظرم بجا ماهانه هر وقت دانلود دارین همون شب یک بسته 900 تومنی بگیرید و دانلود کنید راحت تره.
    و اینکه فک کنم نامحدودش اسمش نامحدوده، حالا این شبانه هایی با طرح مجانی میدن رو نمیدونم اما بسته های شبانه رایگانی که میدادو میگرفتم 2 تا 7 ـش 20 گیگ بیشتر نمیشد دانلود کرد، فیکس به 20 گیگ که میرسید بسته تموم میشد و بعد شارژ خود سیمکارتو میخورد و بعد که تموم میشد کلا نت قطع میشد!!! واسه این میگم هیچوقت بهشون اعتمادی نیست اصلا شارژ زیاد نباید نگه دارین تو گوشی چون ممکنه بخورش.

Milad_HW این نوشته را Like کرده است.