بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
ممنونم بیشتر میتونید توضیح بدید. دقیقا باید چیکار بکنم؟ من با شماره 9990 تماس گرفتم و مشکلم رو گفتم و درمورد پیوست مستندات چیزی نگفتن.
پ.ن: به سامانه 195 رفتم و همینطور که گفتید شکایت کردم. چقدر طول میکشه پاسخ بدن؟
خب الان دیدم که مشکل رو رفع کردن. با اینکه گفتن ٣ تا یک هفته اما کمتر از ٢۴ ساعت مبلغ اضافه قبض رو حذف کردن. دستشون درد نکنه . گفتم ۵٠٠ هزارتومن رفت تو پاچم!:D

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
خب الان دیدم که مشکل رو رفع کردن. با اینکه گفتن ٣ تا یک هفته اما کمتر از ٢۴ ساعت مبلغ اضافه قبض رو حذف کردن. دستشون درد نکنه . گفتم ۵٠٠ هزارتومن رفت تو پاچم!:D
حالا معلوم شد دلیلش چی بوده؟ مگه چقدر دانلود شده تو اون 2 ساعت؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
حالا معلوم شد دلیلش چی بوده؟ مگه چقدر دانلود شده تو اون 2 ساعت؟
دلیلش مشخص نشد! بعد از اینکه شکایت رو ثبت کردم چیزی نگفتن نه پیامی اومد و نه تماسی. فقط اینگه خطم که قطع بود وصل شد مبلغ ها هم برگشت به حالت قبل. قبضم که اومده بود ۵٨٠ هزار تومن رسبد به ۵٠ هزار تومن! بسته هنوز فعاله. احتمال میدم بسته با اینکه پیامک فعال سازی اومد اما بسته فعال نشده بوده. نزدیک١٠ گیگ دانلود کرده بودم. فقط میترسم دوباره بشینم دانلود کنم باز تعرفه عادی حساب بشه! بشخصه دیگه با خط ثابت اینترنت نمیگیرم ترجیح میدم برم خط اعتباری بگیرم که بدون ترس راحت تر دانلود کنم.
اره همین درسته منم یه اعتباری دارم کلا فقط برا همین کار هر وقت دانلود دارم میندازم تو گوشی به هر حال به خیر گذشته
اره خداروشکر. تجربه ای شد بهرحال!

• Like
Reactions: SAGAD

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,476
دلیلش مشخص نشد! بعد از اینکه شکایت رو ثبت کردم چیزی نگفتن نه پیامی اومد و نه تماسی. فقط اینگه خطم که قطع بود وصل شد مبلغ ها هم برگشت به حالت قبل. قبضم که اومده بود ۵٨٠ هزار تومن رسبد به ۵٠ هزار تومن! بسته هنوز فعاله. احتمال میدم بسته با اینکه پیامک فعال سازی اومد اما بسته فعال نشده بوده. نزدیک١٠ گیگ دانلود کرده بودم. فقط میترسم دوباره بشینم دانلود کنم باز تعرفه عادی حساب بشه! بشخصه دیگه با خط ثابت اینترنت نمیگیرم ترجیح میدم برم خط اعتباری بگیرم که بدون ترس راحت تر دانلود کنم.
اره همین درسته منم یه اعتباری دارم کلا فقط برا همین کار هر وقت دانلود دارم میندازم تو گوشی به هر حال به خیر گذشته

• Like
Reactions: stanley

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
ممنونم بیشتر میتونید توضیح بدید. دقیقا باید چیکار بکنم؟ من با شماره 9990 تماس گرفتم و مشکلم رو گفتم و درمورد پیوست مستندات چیزی نگفتن.
پ.ن: به سامانه 195 رفتم و همینطور که گفتید شکایت کردم. چقدر طول میکشه پاسخ بدن؟
هر نوع مستندی مثل اسکرین شات یا هرچیزی که می دونید می تونه حرفتون رو ثابت کنه
معمولا 2 روز کاری زمان می بره

• Like
Reactions: stanley

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان من الان بسته شبانه همراه اول خریدم ، کد دستوری رو وارد کردم و بعدش گفت نتیجه از طریق پیامک اعلام میشه ، الان 1ساعت هست که چیزی بهم پیامک نشده و استعلام هم که میگیرم باز جواب نمیده . الان چه باید بکنم ؟ از کجا بفهمم خریداری شده یا نه ؟

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
دوستان من الان بسته شبانه همراه اول خریدم ، کد دستوری رو وارد کردم و بعدش گفت نتیجه از طریق پیامک اعلام میشه ، الان 1ساعت هست که چیزی بهم پیامک نشده و استعلام هم که میگیرم باز جواب نمیده . الان چه باید بکنم ؟ از کجا بفهمم خریداری شده یا نه ؟
گاهی پیش میاد. اپ همراه من دانلود کن یا از طریق خود سایت همراه من اقدام کن ببین بسته ای ثبت شده برات یا نه. بنظر من برای اینکه متضرر نشی صبر کن تا پیامک فعال شدن بیاد. میتونی هم دوباره اقدام بخرید بسته کنی ببین چی میگه ( هیچ وقت دو بسته شبانه باهم فعال نمیشه).

• Like
Reactions: qozmyox

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
دیشب منم خریدم پیام فعال شدنش نیمد رفتم سمت ایرانسل هنوز ندیدم ببینم داده یا ن :/

• Like
Reactions: qozmyox

mohammdbj

کاربر سایت
Nov 2, 2017
1
سلام من اینترنت نامحدود ساعتی ایرانسل استفاده می کنم تا 4 یا 5 ماه پیش با خود گوشی دانلود میکردم ومشکلی نداشتم بعد چند ماه دانلود نکردم تا الان که گفتم لینک های دانلود منیجر کامپیوترم رو دانلود کنم چون چند ماه بود روش مونده بود(قبلاً اینترنت مخابرات داشتم) و حوصله نداشتم لینکاش رو دوباره با گوشی رو دانلود بذارم برای همین ساعت 11 صبح یه بسته 3 ساعته شبانه نامحدود برای فردا ساعت 2 تا 8 صبح خریدم(یه بسته ی 5 گیگی برای استفاده از 6 صبح تا 12 ظهر هم داشتم) و صبح ساعت 30 :4 گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کردم Usb Tethering رو زدم ساعت حدوداً 5:15 فهمیدم دانلود نمیکنه و از اینترنت آزاد استفاده کرده و شارژم رو تموم کرده و پیغام رسید اعتبار بسته ی شما به پایان رسیده است و تو نرم افزار ایرانسل من بستمو حذف کرده موضوع رو پیگیری کردم ولی انقدر منو پیچوندن ک قید 2 تومنو زدم گفتم شاید اشتباه شده ولی فرداش دوباره بسته خریدم همین اتفاق افتاد. من فکر کردم چون که گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کردم اینجوری شده ولی من از اینترنت حجمی (همون 5 گیگی که گفتم) برای وب گردی استفاده می کنم و هر موقع به کامپیوتر وصلش می کنم حجمم طبق روال عادی مصرف میشه.
مشکل چیه؟
کمکم کنید.

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
کسایی که میخوان شبانه ایرانسل بگیرن سعی کنن بسته رو با کد یا از خود سایت ایرانسل بخرن. ایرانسل من بارها منو سر این قضیه حرص داد :relieved:

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
خوب میپیچونن این روزا

از بسته هایی که خریدازی میشه و هیچوقت اس ام اس فعالسازیش نمییاد -تا خُردن شارژت

هیچی هم نمیشه به انواع اقسام اپراتور ها گفت:/

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
سلام
من ی مشکلی دارم با نت ایرانسل نامحدود شبانه
من از این بسته های نامحدود ساعتی میگیرم شبانه یک ساعت 900 تومن ک البته نامحدودم نیس خودتون میدونید ک میگه 20 گیگ میتونید دانلود کنید
حالا مشکل من اینه ک نهایتا 5 گیگ خیلی زور بزنه میتونم تو هر ساعت دانلود کنم
منزل کرج هست نسل 4 ساپورت ک میزنه lte بعد گوشیمم میزارم پشت پنجره ک انتنش پر میشه
ولی خیلی کم میتونم دانلود کنم حالا من 20 گیگو نمیخام ولی 15 گیگ یا 12 یا 10 گیگ بشه دیگه دان کرد
حالا مشکل چیه
سرعتمم بین 1تا 4 مگ هستش ک البته بیشتر 1 تا 1.5 مگ هست گوشیمم سونی c4
فایلها هم اکثرش برنامه و اموزش هستش از سایتهایی مثه p30download و downloadha
ممنون میشم کمک کنید

بسته های شبانه چیزی جز فریب کاربر نیست

میگه 2تا8صبح 20 گیگ دانلود کن ولی با سرعت و ریت دانلودی که میده 5گیگ هم نمیشه دانلود کرد! در واقع بسته 5گیگی رو به اسم شبانه با زرق و برق میفروشه

Runzo

کاربر سایت
Aug 28, 2014
51
بسته های شبانه چیزی جز فریب کاربر نیست

میگه 2تا8صبح 20 گیگ دانلود کن ولی با سرعت و ریت دانلودی که میده 5گیگ هم نمیشه دانلود کرد! در واقع بسته 5گیگی رو به اسم شبانه با زرق و برق میفروشه

فریب کاری باشه یا نه، فعلا تنها راه دانلود با هزینه پایین همینه. من با بسته 3 ساعته شبانه که 2 تومن هزینه ـشه میتونم بین 8 تا 15 گیگ دانلود کنم. اگه من 10-15 گیگ حجم برای دانلود نیاز داشته باشم کدوم اپراتور یا ISP هزینه ای کمتر از این دریافت می کنه؟

سرعت دانلود هم متاسفانه به طور منصفانه (عمدا یا غیر عمد) تقسیم نمیشه. من سرعتم در بهترین حالت 2 مگ هست، یکی دیگه یه جای دیگه تو همین تهران 5 مگ سرعت داره.

• Like
Reactions: srx190d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
سلام. آقا شاید سوالم یکم بی ربط باشه، ولی خیلی مهمه و درگیری ذهنی آورده :D
ما خونمونو جابجا داریم میکنیم، از شانس خونه جدید آنتن دهی بشدت بد هست. اول اینکه واقعا برای آنتن دهی اصلا راهی هست ؟ میشه کاری کرد ؟
دوم اینکه برای همین بسته های نامحدود همراه اول و ایرانسل هم دیگه به مشکل میخورم، از این مودم هاشون میتونم استفاده کنم ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام. آقا شاید سوالم یکم بی ربط باشه، ولی خیلی مهمه و درگیری ذهنی آورده :D
ما خونمونو جابجا داریم میکنیم، از شانس خونه جدید آنتن دهی بشدت بد هست. اول اینکه واقعا برای آنتن دهی اصلا راهی هست ؟ میشه کاری کرد ؟
دوم اینکه برای همین بسته های نامحدود همراه اول و ایرانسل هم دیگه به مشکل میخورم، از این مودم هاشون میتونم استفاده کنم ؟
هم همراه اولو امتحان کردید هم ایرانسلو؟ چون ممکنه یکیشون خوب نباشه ولی یکی دیگه آنتن دهیش خوب باشه
برای بهتر کردن آنتن دهی راه کار سازی نیست به خود اپراتور بگید معمولا کاری نمیکنن مگر اینکه درخواست زیاد باشه و خودشون بخوان کاری انجام بدن مودم ها هم تا جایی که میدونم تفاوتی تو آنتن دهی ندارن اگه رو گوشی خیلی بد باشه مودمم کاری نمیتونه بکنه
درکل پیشنهاد میکنم اگه آنتن دهی هردو بد هست بیخیال جابجایی بشید :D با این وضعیت isp ها اگه نت نامحدود سیم کارت نباشه برای یه دانلود ساده دهنتون سرویس میشه

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر