بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

گفتگو در 'اینترنت' ایجاد شده توسط Persian-Masoud, ‏Sep 4, 2012.

1. کاربر سایت

نام:
    سورنا
    داداش بیشتر توضیح میدی من مودم ندارم یعنی با پیش شماره های 930 سرعت بیشتره ?

2. کاربر سایت

خوب چون مودم نداري سرعت كمتر ميگيري چون سيم كارتت كه٠٩٣٩٠ هست مخصوص گوشي هست ،يه سيم كارت ديگه هست كه سفيده پشتش كه ٠٩٣٣ هست ولي مخصوص مودمه كه وقتي من مودم ثابت td lte رو گرفتم بمن هديه دو تا سيم كارت دادن دو قلو بود يكي ٠٩٣٣ ويكي ٠٩٤١ كه هر دو مخصوص مودم كه ٠٩٣٣ باهاش ميتوني بسته هاي همراه رو بگيري كه نامحدود ساعتي شبانه هم شاملش ميشه (با سيم كارت معمولي فرق داره )و سيم كارت ٠٩٤١ كه ابي هست فقط براي مودم ثابت است و فقط مودم هاي ايرانسل ساپورت ميكنه كه تحت پوشش lte هست و فقط ميتوني باهاش از بسته هاي ثابت استفاده كني ولي سرعتش بالاتر و پينگش پايين تراز ٠٩٣٣ هست ،اون سيم كارتي كه پشتش نارنجي هست كه مثل اين دوتا سيم كارت نيست ،درسته همراه است ،ولي سرعت شبانه بهت خيلي كمتر ميده من ازمايش كردم ١ مگ بود سيم كارتش ٠٩٣٩ بود !!!!

آخرین ویرایش: ‏Oct 10, 2017
    Sorena Asadi این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

این طرح مدتش چجوریه؟ یعنی من یه بسته یه روزه بگیرم میتونم تا آخر پاییز دانلود کنم یا نه طول مدت بسته؟ مثلا یک ماه رو یک ماه میده؟

4. کاربر سایت

نام:
    امیر
    هر بسته ای بگیرید تا طول مدت بسته و تا زمانی که بسته فعال هست از شب ساعت 3 تا 9 رایگان میشه.

SAGAD این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

ایول دمت گرم خوب شد این تاپیک رو دیدم میخواستم یک ماه شبانه بگیرم 14 هزار الان میرم یه طرح داره 1 ماه 100 مگ 4 هزار اونو میگیرم حله تشکر

6. کاربر سایت

نام:
    آرین
    دوستان من میخوام یه مودم بگیرم که سیم کارت بخوره.شما تا 250 تومن چی پیشنهاد میکنید؟این مودم هواوی مدل E8372 چه طوره؟یا این مودم شیائومی مدل ZMJ MF855 ؟به هر حال خودتون چه مودمی دارید و سرعت دانلودتون چه طوره باهاش و چی پیشنهاد میکنید؟

مودمی باشه که حتما 4G و ال تی ای داشته باشه

7. کاربر سایت

سلام
    من ی مشکلی دارم با نت ایرانسل نامحدود شبانه
    من از این بسته های نامحدود ساعتی میگیرم شبانه یک ساعت 900 تومن ک البته نامحدودم نیس خودتون میدونید ک میگه 20 گیگ میتونید دانلود کنید
    حالا مشکل من اینه ک نهایتا 5 گیگ خیلی زور بزنه میتونم تو هر ساعت دانلود کنم
    منزل کرج هست نسل 4 ساپورت ک میزنه lte بعد گوشیمم میزارم پشت پنجره ک انتنش پر میشه
    ولی خیلی کم میتونم دانلود کنم حالا من 20 گیگو نمیخام ولی 15 گیگ یا 12 یا 10 گیگ بشه دیگه دان کرد
    حالا مشکل چیه
    سرعتمم بین 1تا 4 مگ هستش ک البته بیشتر 1 تا 1.5 مگ هست گوشیمم سونی c4
    فایلها هم اکثرش برنامه و اموزش هستش از سایتهایی مثه p30download و downloadha
    ممنون میشم کمک کنید

8. همه تنها میمیرند Gold User

نام:
    آب و آتش
    ایرانسل جدیدا افت بسیار شدیدی تو سرعت داشته

hunter76 این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

نام:
    آرین
    سلام.این مودم های ایرانسل که td lte هم میخورن،دیگه بسته های 4G معمولی یا 3G رو پوشش نمیدن یا اونا هم میشن؟چون این بسته های td lte که خیلی گرونن و بیشتر واسه دانلود 2 تا 8 میخوام.

10. کاربر سایت

امیدوارم به اینجا مربوط باشه
    من اینترنت گوشی رو که با wifi شِیر میشه رو میخوام با مودمم دریافت کنم.یعنی مودم ADSL بجای اینکه اینترنت رو شِیر بکنه دریافت کننده باشه و ADSLــش رو قطع بکنم.
    اصلا الان ADSL نداره.فقط میخوام WIFI گیرنده باشه و به PC منتقل بکنه.
    مدل مودم ASUS N300 هستش.

11. کاربر سایت

نام:
    Ahmadreza
    والا یه مودم جدید ایرانسل داده بیرون که هم از TD LTE پشتیبانی میکنه و هم از 3G و 4G .. یعتی تو حالت عادی هم می تونید از تسل 4 ثابت استفاده کنید و برای ساعت های خلوتم بسته بخرید برای دانلود فایل هاتون ...

fosil این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید