بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بعد چند روز هنوزم هی قطع میشه!مرده شورشونو ببرن که هیچکیم رسیدگی نمیکنه!:|
دوستان برای شما هم هنوز همینطوره؟چیکار کنیم نمیشه اینجوری که!

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
بعد چند روز هنوزم هی قطع میشه!مرده شورشونو ببرن که هیچکیم رسیدگی نمیکنه!:|
دوستان برای شما هم هنوز همینطوره؟چیکار کنیم نمیشه اینجوری که!
آره برای من هم هی قطع میشه. فکر کنم بخاطر همین هدیه پاییزی 3 تا 9 باشه. هیچی نمیشه دانلود کرد

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دوستان یه مودم تیپلینک مدل archer mr200 دارم وقتی از نت 4g همراه اول استفاده میکنم بعد یک ربع تا 20 دقیقه آنتنش میپره و باید ریستارت کنم مودمو و همینطور پرش آنتنش بعد ریستارت ادامه داره اما 4g ایرانسل رو میذارم همچین مشکلی رو باهاش ندارم مودم به آخرین فریمور هم آپدیته کسی میدونه مشکل از چیه؟اینم بگم که آنتن همرا اولم رو مودم فول هست و اصلا آنتن ضعیف نیست و سیگنال همیشه رو 100 هستش

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
برای من هم از روزی که هدیه پاییزی گذاشتن, چراغ 4g هر چند دقیقه میپره و باید مودم رو ریست کنم. :Cursing:
پس بخاطر اینه:-Bفکر کردم مودمم خراب شده تازه خریدمش 400تومن پولش شد:|خیالم راحت شد دیگه#:-Sفکر کنم رو 3g بذارید دیگه قطع نشه خودم امتحان میکنم میگم

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
پس بخاطر اینه:-Bفکر کردم مودمم خراب شده تازه خریدمش 400تومن پولش شد:|خیالم راحت شد دیگه#:-Sفکر کنم رو 3g بذارید دیگه قطع نشه خودم امتحان میکنم میگم
فرق نمی کنه من تست کردم یهو قطع میشه
معلوم نیست اصلا داستاتش چیه

• Like
Reactions: amir_k2m

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
یه سوال میگم این نا محدود ها ایرانسل چرا فقط ساعتی دارن الان مثلا بخوام 6 ساعت نا محدود باشه باید دو تا بسته سه ساعته بگیرم ? بعد که بسته اول تموم قطع نمیشه?

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
ایرانسل گند زده تو سرعت چند هفته هست قبلا تا 2 مگ میرفت الان به زور 400 تا میره پینگم که همش بالا پایین

پوکیده رسما:/ بره من نهایتا تا 600 کیلوبایت بیشتر ریت نمیده:/ تا قبل تعطیلات اخیر تا 12مگ هم میرفتا:/

پینگش ک کلا فاجعه بوده و هست کماکان:D

این نا محدود ها ایرانسل چرا فقط ساعتی دارن

سیاستشون همینه ! ب قول یارو ووطباله ما همینه:D

بره من که بسته های نا محدود شبانه م سرعتش یک سوم ـه مابقی بسته هاست :/

• Like
Reactions: Sorena Asadi

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
یعنی شبانه همراه اول بهتره از لحاظ سرعت?

من همه شون رو داشتم همراه اول-رایتل -ایرانسل-تالیا:D همه شون یک sh1t ن به نظر من

بعد دیگه مابقی ش بستگی به محل سکونت داره ک کجا بهتر جواب بده! هرچند بهتری وجود نداره بحث بین بد و بدتره:D

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
من همه شون رو داشتم همراه اول-رایتل -ایرانسل-تالیا:D همه شون یک sh1t ن به نظر من

بعد دیگه مابقی ش بستگی به محل سکونت داره ک کجا بهتر جواب بده! هرچند بهتری وجود نداره بحث بین بد و بدتره:D
خوب کدومش نسبت به بقیه بهتر بود از لحاظ اینکه سرعتت نکوبن زیاد تو سرش

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
خوب کدومش نسبت به بقیه بهتر بود از لحاظ اینکه سرعتت نکوبن زیاد تو سرش
دوست عزیر بستگی به مکان شما داره.
خودم منزل قبلیمون تا 5 مگ سرعت داستم ولی منزل جدیدمون نهایت 2 مگ اونم با نوسان.یک دفعه میبینی سرعتت از 2مگ یک دفعه دراپ میشه تبذیل میشه به400 کیلو.
بیشتر بستگی به منطقتون داره.شاید همرا اول بهتر جواب بده تو منطقه شما.باید امتحان کنی

• Like

amirv2

کاربر سایت
May 11, 2015
398
یه سوال میگم این نا محدود ها ایرانسل چرا فقط ساعتی دارن الان مثلا بخوام 6 ساعت نا محدود باشه باید دو تا بسته سه ساعته بگیرم ? بعد که بسته اول تموم قطع نمیشه?
منم اول نميدونستم چيكار كنم برو تواپ ايرانسل من شارژ مستقيم بگير اعتبار حساب برات ميزنه از همون جا دو تا بسته ٢ تا بسته ٣ ٣اعته بگيري خودش اكي ميشه ميتوني از همون جا چك كني سرعت منم شبانه عاليه حدود ٤ مگ هست از ٢ تا ٨ حدود ١٢٠ گيگ يا بيشتر دارم دانلود مي كنم البته بايد سيم كارت مخصوص مودم رو بگيري كه سفيده (همون ٠٩٣٠ هست )،اوني كه مخصوص اينترنت نيست روش نارنجي سيم كارت ٠٩٣٠ رو ميگم كه سرعت خوبي نداره كه اكثرا اشتباه از اون استفاده ميكنن ميگن سرعت نداره

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر