بحث و تبادل نظر در مورد اینترنت 3G,4G اپراتورهای موبایل

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان من دیشب بسته 2 تل 8 صبح رو ساعت 2 شارژ کردم.ولی برام فعال نشد.یک نیم ساعت هم نتظر موندم ولی خبری نشد.صبح که بلند شدم دیدم ساعت 6 صبح برام فعال شده بوده.
میشه پیگیری کرد یا نه؟
براي منم شده اينجوري... دنبالش نرفتم ولي شايد بشه پيگيري كرد با ٧٠٠.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: mohsen2012

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
شما ميدونستيد همراه اول باگ داشته كه ميشده ازش اينترنت رايگان استفاده كرد؟! انگار داشته و يكى هم اومده اين باگ رو گزارش داده:-B الانم برطرفش كردن انگار.
IMG_0210.JPG

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
شما ميدونستيد همراه اول باگ داشته كه ميشده ازش اينترنت رايگان استفاده كرد؟! انگار داشته و يكى هم اومده اين باگ رو گزارش داده:-B الانم برطرفش كردن انگار.
View attachment 77098
دیوانه برا چی گفت اخه؟! :D

Uniq

کاربر سایت
Jul 19, 2015
80
رفقا برنامه‌‌ ایرانسل من رو‌ دانلود کنید ‌‌کسی رو دعوت کنید از طریق برنامه بهتون ۱روز نت نامحدود میده
البته این طرحش یه قلقی داره ، اونم اینه که تا پایان همون روز نت دارید یعنی اینطور نیست که مثلا ساعت 11 شب فعال شد تا ساعت 11 شب فردا هم فعال باشه؛ تا 12 همون شب فعاله.
نامحدودم نیست و 10 گیگه. برای هر دو طرف 10 گیگ

• Like
Reactions: king of north

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
البته این طرحش یه قلقی داره ، اونم اینه که تا پایان همون روز نت دارید یعنی اینطور نیست که مثلا ساعت 11 شب فعال شد تا ساعت 11 شب فردا هم فعال باشه؛ تا 12 همون شب فعاله.
نامحدودم نیست و 10 گیگه. برای هر دو طرف 10 گیگ
داداش من فقط همون ۲ساعت اول ۱۵گیگ دان کردم

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
رفقا برنامه‌‌ ایرانسل من رو‌ دانلود کنید ‌‌کسی رو دعوت کنید از طریق برنامه بهتون ۱روز نت نامحدود میده

چه کاریه خوب 4 تومن میدی 2 تا نامحدود 3 ساعته میخری از 2 تا 8 صبخ 120 گیگ دانلود میکنی .اینقدر دانلودا رو ایرانسل رفته بالا سرعتش از 5 مگ روی idm رسیده به 2

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
چه کاریه خوب 4 تومن میدی 2 تا نامحدود 3 ساعته میخری از 2 تا 8 صبخ 120 گیگ دانلود میکنی .اینقدر دانلودا رو ایرانسل رفته بالا سرعتش از 5 مگ روی idm رسیده به 2
پس مال چرا اینقد داغونه ؟
تو سه ساعت 6،7 گیگ بیشتر دانلود نمیشه با ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر