داستان کامل سری METAL GEAR SOLID

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
سلام.امروز بازی metal gear solid 4 رو تموم کردم.واقعا عالی بود از هر جهت مخصوصا داستان و شخصیت پردازی فوق العاده شخصیت های بازی.فقط فکر کردن به این که دیگه ادامه ای برای داستان سالید وجود نداره منو خیلی ازار میده.چقدر این ادم سختی کشید.هیچ خوانواده ای نداشت.هیچ گذشته ای نداشت.هیچ زندگی شخصی و عادی نداشت.هیچ معشوقی نداشت(البته کاملا مشخص بود عاشق مریل هست)اما هیچ وقط نتونست اونو ابراز کنه .پیری زودرس هم که دیگه .... هیچی! کلا با حال ترین شخصیت بود که دیدم و اینکه واقعا زندگی خیلی خیلی سختی داشت همش جنگ برای هیچی!
دوستان تشکر بابت این تایپک فوق العاده.فقط یه سوال اینکه احتمال داره ادامه ای برای سالید وجود داشته باشه؟
سالد اسنیک سه ماه بعد از اتفاقات اثر در کنار همراه وفادارش هدار فانی رو وداع میگه... :((
فرضیه هایی هست در خصوص کلون چهارم!
درواقع از هشت کلون سه کلون با موفقیت تشکیل شدن! میجر زیرو کلون چهارمو از همه مخفی نگه میداره تا روز مبادا!! حالا چرا همچین تعوری ای هست؟
تنها یک دلیل وجود داره....پتریوت خودش میخواست خودشو نابود کنه( رت پترول )
چدلیلی داره پتریوت خودشو نابود کنه...نقشه ای هست حتما...
یه سری چیزا هم در رابطه با هوش مصنوعی ششم میگن با نام MZ!
و نابودی جی دی درواقع باعث فعال سازی این میشه!!!( تعوری ها تو حلقم! :D)
احتمالا بعد از فانتوم پین یه پریکوییل میسازن در خصوص گذشته ی باس...البته گزینه فراوونه!

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
اگه کوجیمائه یجوری سالید اسنیک رو زنده نگه میداره با Nanomachines و فلان:D کوجیما نمی تونه از سالید دل بکنه:D

:d
اگه بخواد نگهش داره نسخه ی فسیل شدست احتمالا :d
جدا از شوخی داستان سالد تموم شد.
اما جا واسه رایدن هست...بهر حال این بشر هم زجر های اسنیک رو تا حدی تجربه کرده.

Dante S

کاربر سایت
Dec 9, 2012
29
آقا اجازه :d من یه سوال داشتم:d
من فقط یه PC دارم می خواستم بدونم کدوم نسخه ها رو PC اومده تا بتونم بازی کنم ؟ و هیچ کدوم از نسخه هاشو تا به حال بازی نکردم.

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
نسخه های PC

Metal Gear Solid 1
Metal Gear Solid 2 : Substance
.........................................................

با Emulator و یا شبیه ساز هم Metal Gear Solid 3 و Metal Gear Solid : Peace Walker و Metal Gear Solid : Portable Ops و Metal Gear و Metal Gear 2 : Solid Snake رو بازی کنید .

ترتیب داستانی هم به پست اول تاپیک و مقاله آن مراجعه شود .

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
من از چند سال که داستان کامل سری را خودم امروز مقاله امید را خودنم اینقدر داستان سنگینه که چندبا چند بار خوندن هم درکش سخته
فعلا چند تا سوال یه ذهنم اومده :
1- اینکه جایی که ایوا داره میمره به اسنیک میگه از 8 تا کولون از بیگ باس بود که 2 تاش زنده بود لیکوئید و اسنیک پس سالیدوس مگه از اون 8 تا نبود ؟ و چرا دی ان ای با بقیه فرق میکرد ؟
2-هدف اسلات نابودی میهن پرست ها بود و در اخر هم اسنیک همین کارو کرد با اینکه از اون ویروسی که به سیستم انتقال داد خبر نداشت در واقع هم ماشین های تحط کنترل اسلات را از کار انداخت هم میهن پرست ها را درسته ؟
3-این هوش مصنوعی که تحط عنوان میهن پرستان کار میکرد توسط کی ساخته شد. و دی ان ای باس هم داخل سیستم بود درسته ؟ پس چطوری باس را تحط کنترل داشت و تا قبل نابودیش نزاشت از خواب بلند بشه ؟
4- مستر میلر اخر چی میشه ؟

آخرین ویرایش:

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
1- اینکه جایی که ایوا داره میمره به اسنیک میگه از 8 تا کولون از بیگ باس بود که 2 تاش زنده بود لیکوئید و اسنیک پس سالیدوس مگه از اون 8 تا نبود ؟ و چرا دی ان ای با بقیه فرق میکرد ؟
سالیدوس از پروژه "پسران دردسر" نیستش.از یه مادر جدا به دنیا اومده و کاملترین کلون بیگ باسه:dسالیدوس و لیکویید DNAشون با بیگ باس یکی نیست!(ناخالصی دارن:d)
2-هدف اسلات نابودی میهن پرست ها بود و در اخر هم اسنیک همین کارو کرد با اینکه از اون ویروسی که به سیستم انتقال داد خبر نداشت در واقع هم ماشین های تحط کنترل اسلات را از کار انداخت هم میهن پرست ها را درسته ؟
بله درسته.البته لیکویید یکی از هسته های پتریوتها(GW)رو در اختیار داشت که هدف اسنیک فقط اون بود ولی زد کل پتریوت هارو ترکوند:d!
3-این هوش مصنوعی که تحط عنوان میهن پرستان کار میکرد توسط کی ساخته شد. و دی ان ای باس هم داخل سیستم بود درسته ؟ پس چطوری باس را تحط کنترل داشت و تا قبل نابودیش نزاشت از خواب بلند بشه ؟​

وقتی تمام اعضای اصلی پتریوتها(Eva،Ocelot،Big Boss،Sigint،Para-Medic)یا مردن یا از گروه جدا شدن،زیرو 5 هسته هوش مصنوعی رو به عنوان "میهن پرستان" ساخت.ولی اینجا منظورت رو از باس نمیفهمم:dاگه بیگ باس رو میگی که اون اصن خواب نبود.اون جسدی که سوزونده شد جسد سالیدوس بود.

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام
سوالی داشتم در mgs5 چرا دست اسنیک یبگ باس آهنیه یعنی مصنوعیه؟چونکه در آخر شماره 4 توی قبرستون با سالید اسنیک که روب رو میشه دستش سالمه؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
ممنون
بله منظورم همون بیگ باس بود
یه سوال دیگه :
تاسیات outer heaven توسط بیگ باس اداره میشد درسته ؟ سازمانی که اولین متال گیر را طراحی کرد
بیگ باسی که کلا هدفش بر علیه جنگ هسته ای و استادش باس هم همینطور چرا ه کلا تغییر کرد و سازمانش ماشینی را ساختن که کلاهک هسته ای حمل کنه ؟

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
ممنون
بله منظورم همون بیگ باس بود
یه سوال دیگه :
تاسیات outer heaven توسط بیگ باس اداره میشد درسته ؟ سازمانی که اولین متال گیر را طراحی کرد
بیگ باسی که کلا هدفش بر علیه جنگ هسته ای و استادش باس هم همینطور چرا ه کلا تغییر کرد و سازمانش ماشینی را ساختن که کلاهک هسته ای حمل کنه ؟
این درسته که بیگ باس Outer Heaven رو تاسیس کرد ولی OH اولین سازمانی نیستش که متال گیر رو طراحی کرده!

اولین اسلحه ای که اسم "متال گیر" روش رفت Metal Gear ZEKE بوده که توسط MSF(یه ارتش مزدور که این هم توسط بیگ باس درست شده و توی همین GZ نابود شد)ساخته شده.

نمیشه گفت بیگ باس و باس ضد سلاح های هسته ای بودن:dباس میخواست یه دنیایی درست کنه دیگه هیچ سربازی یه ابزار ساده برای دولت نباشه!بیگ باس و زیرو سعی کردن که راه باس رو ادامه بدن غافل از اینکه هیچ کدومشون هدف باس رو درک نکرده بودن!زیرو که خودش کل آمریکا رو یه ابزاری برای خودش کرد،بیگ باس هم که عاقبتش به تروریستی و ساخت سلاح هسته ای کشید.اینکه چطور سر و وضع بیگ باس به این روز کشیده شده توی TPP معلوم میشه:d!

میلر هم توسط افراد لیکویید(خود اصلی نه فیکش:d) به قتل میرسه.

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
چرا این تاپیک داره خاک میخوره؟:|
الان منی که یکسری شواهد و تحلیلات جدید نوشتم توی کدام ترد فعالی باید قرارش بدم :/
حیفه این "زندگی" ترد فعالی نداشته باشه...
یا اگه هست بگین تا من از سردرگمی در بیام!
دوستان یکم فعال باشید !
کلی نکاتو شواهد و ابهامات جدید کشف شده!
حتی نه سال کما هم زیر سوال رفته!
در واقع پایان گراوند زندگی هم زیر سوال رفته!!!!

p $ ychomantis

کاربر سایت
Aug 6, 2014
183
نام
مبین
چرا این تاپیک داره خاک میخوره؟:|
الان منی که یکسری شواهد و تحلیلات جدید نوشتم توی کدام ترد فعالی باید قرارش بدم :/
حیفه این "زندگی" ترد فعالی نداشته باشه...
یا اگه هست بگین تا من از سردرگمی در بیام!
دوستان یکم فعال باشید !
کلی نکاتو شواهد و ابهامات جدید کشف شده!
حتی نه سال کما هم زیر سوال رفته!
در واقع پایان گراوند زندگی هم زیر سوال رفته!!!!

r3a! sn@ke

کاربر سایت
Aug 6, 2012
11
نام
faramarz
چرا توی گراند زیرو چیکو و پاز دست گیر شده بودند؟
دست بیگ باس و پای میلر فک کنم قطع میشه!

با سلام ..
راستش باید پیس واکر رو بازی میکردی تا بدونی .. هر دوشون حضور داشتن .
در مورد قطع شدن دست و .. هم بله .. تو تریلر ها بوده .. داستان هم فوق الاده سنگینه :D
یعنی نمیخوام حرف هایی که تو فکرمه رو در مورد بازی بزنم .. چون خودم که فن این سری هستم کلی فکر تو سرمه که خب مخلوط شده !!
**
بازی رو کنسول خیلی بیشتر چسبید تا رو pc (( پیس واکر منظورمه )) !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر