Metal Gear Solid V: The Phantom Pain | PS3

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
من بازی رو دانلود کردم و تغریبا 20 دقیقشو بازی کردم . گرافیک بازی افتضاحه . شاید کیفیت گرافیکش در حد بازیای متوسط هم نباشه . افت فریم , تکسچرای بی کیفیت , رنگ بندی بد , پولیگونای کم و ... که نا امید کننده بود خیلی . معلوم میشه کل تمرکز سازنده ها رو نسخه های نسل هشتمی بوده و این گرافیک یه چیز ابتدایی از گرافیک نسخه نسل هشتمیه . در کل من فک نکنم رغبت کنم بازیو رو PS3 تموم کنم و احتمالا باید برو PS4 تمومش کنم .

Over Lord 238

کاربر سایت
Jul 14, 2012
212
نام
Ali
من بازی رو دانلود کردم و تغریبا 20 دقیقشو بازی کردم . گرافیک بازی افتضاحه . شاید کیفیت گرافیکش در حد بازیای متوسط هم نباشه . افت فریم , تکسچرای بی کیفیت , رنگ بندی بد , پولیگونای کم و ... که نا امید کننده بود خیلی . معلوم میشه کل تمرکز سازنده ها رو نسخه های نسل هشتمی بوده و این گرافیک یه چیز ابتدایی از گرافیک نسخه نسل هشتمیه . در کل من فک نکنم رغبت کنم بازیو رو PS3 تموم کنم و احتمالا باید برو PS4 تمومش کنم .
تفاوت گرافیکیشون که زیاده حتی بعضی ازجلوه های تصویر و حتی تفاوتشون بین PS4 و XONE که تویPS4 خیلی بهتره. اما خب نمیشه گفت افتضاحه.

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
درود
من بازيو تا مرحله 34 رفتم بايد بگم عاليه اين بازي
كيفيت بازي براي بازي اي كه روي چهار كنسول منتشر ميشه خيلي خوبه براي ps3 و گيم پلي و همه چيز هم راضي كننده بوده. تنها چيزي كه نا اميد كننده بود و بيشتردوستان به خاطرش از بازي زده شدن مرحله ي اول بود كه كيفيت و طولاني بودنش يكذره نا اميد كننده شد ولي بعد مرحله ي اول ميفهميد چه بازيه شاهكاريه

اگر هم از مراحل بازي زده شديد بدؤنيد كه مراحل اخر قسمت اول بازي كه سي و يك مرحله هستش حدود چخار مرحله اخرش بسيارعاليه و هيجان خيلي زيادي داره البته من خودم از هيچ مرحله ي. بازي(جز همون مرحله اول)زده نشدمو عاليه بازي حتما اين بازيو تجربه كنيد

در كل اين بازي عاليه و از گرفتنش نا اميد نميشيد

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
درود
من بازيو تا مرحله 34 رفتم بايد بگم عاليه اين بازي
كيفيت بازي براي بازي اي كه روي چهار كنسول منتشر ميشه خيلي خوبه براي ps3 و گيم پلي و همه چيز هم راضي كننده بوده. تنها چيزي كه نا اميد كننده بود و بيشتردوستان به خاطرش از بازي زده شدن مرحله ي اول بود كه كيفيت و طولاني بودنش يكذره نا اميد كننده شد ولي بعد مرحله ي اول ميفهميد چه بازيه شاهكاريه

اگر هم از مراحل بازي زده شديد بدؤنيد كه مراحل اخر قسمت اول بازي كه سي و يك مرحله هستش حدود چخار مرحله اخرش بسيارعاليه و هيجان خيلي زيادي داره البته من خودم از هيچ مرحله ي. بازي(جز همون مرحله اول)زده نشدمو عاليه بازي حتما اين بازيو تجربه كنيد

در كل اين بازي عاليه و از گرفتنش نا اميد نميشيد
دوست عزیز شما اریجینال تهیه کردید؟
اگر امکانش هست چندتا شات از نسخه نسل ۷ بزارید

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
دوست عزیز شما اریجینال تهیه کردید؟
اگر امکانش هست چندتا شات از نسخه نسل ۷ بزارید
نه به صورت كپي تهيه كردم چند تا عكس گرفتم منتها كيفيت ممكنه خيلي خوب نيافتاده باشه

http://s6.picofile.com/file/8210367892/image.jpg

http://s3.picofile.com/file/8210368800/image.jpg

- - -ویرایش - - -

سيزن 6 تو کابل چيکار بايد کرد ؟ cod name hane ....عنوان ابجکتش هست .
شما ايدرويد رو باز كنيد بعد قسمت mission رو باز كنيد يه ذره صبر كنيد وقتي لود شد اون پايين ميزنه كه بايد چي كار كنيد اگر عكس يه ادم بود كه يا بايد بكشيش يا بايد نجات بدي يه گروگانو باز ار نشد توي خصوصي بگو مرحله رو برم بهت بگم

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
من مرحله 14 هستم میتونم بگم بهترین بازی و داستان ساخته شده دست بشره واقعا این یه اثر هنریه جاودانست آفرررین به تو استاد کوجیما نمیدونم چی بگم دیگه.دوستانی که ایراد میگیرن اگر متال بازایه واقعی و قدیمی باشن هیچوقت همچین حرفایی نمیزنن اینکه رو 4 پلتفرم این بازیو ساختنم دیگه شاهکار مهندسیه خلاصه بنظرم تا متاگر بازی نکنی مرد نمیشی

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
دوستان راه استفاده از سیو ground zeroes توی phantom pain چیه؟ البته منظورم بغیر از آپلود و دانلود کردن سیو هست.
اگه میشه که با مولتی من و file manager درستش کرد لطفا توضیح بدین.

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
اقا جریان چیه هر جا میریم لینک های دانلودش پاک کردن :| تا وسطش دانلود کردیم بعدش پاک شد از کل سایت ها مگه بازی چی داره که مصادیق دستور حذف داده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر