1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات Counter Strike: Global Offensive (نصب,مشکلات گرافیکی و ...)

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط Techman, ‏Aug 22, 2012.

1. کاربر سایت

Counter Strike: Global Offensive – FULL UNLOCKED

Title: Counter-Strike: Global Offensive
    Genre: Action
    Developer: Valve
    Publisher: Valve
    Release Date: Aug 21, 2012
    Game Size:5.49 GB

PC System Requirements
    Processor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
    Memory: 1GB XP / 2GB Vista
    Hard Disk Space: At least 7.6GB of Space
    Video Card: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0

Last edited by a moderator: ‏Mar 3, 2017
  2. کاربر سایت

من هم جدیدن دانلودش کردم
    لانچر رو که میزنم بازی رو ران کنم هیچ اتفاقی نمیوفته
    یعنی هنوز که هنوزه نتونستن یه کرک درست درمون کنن این بازی رو!!!!!!
    کسی راه حلی داره بده
    راه داره آفلاین بازی کرد؟

3. کاربر سایت

دوستان کسی میدونه چطوری میشه انلاین زد؟
    لطفا هرچی دانلود واسه بخش آنلاین داره بزارین و نحوه آنلاین زدن هم بگید تا حالشو ببریم

4. کاربر سایت

نام:
    MOHAMMAD
    منم همین مشکل رو دارم اما ظاهرا قبلا با یه کرکی می شده بازی کرد و یکسری ها بازی هم کردن اما الان نه... افلاین هم می شده بازی کرد

شما الان افلاین میتونی بازی کنی؟ فکر نمیکنم نیازی به دانلود کردن چیزی باشه برای نان استیم که اینطوره ...

5. کاربر سایت

نام:
    مهراد
    برای رفع مشکل اجرای بازی فقط تازیخ ویتدوز رو 1 February سال 2012 بذاربن.

6. کاربر سایت

نام:
    MOHAMMAD
    خیلی ممنون بازی اجرا شد ...:bighug: فقط کسایی که انلاین بازی می کنن نحوه ی پیدا کردن سرور رو بگن چون خودش سروری پیدا نمی کنه ... :-/
    ظاهرا دیگه مثل قبل نمی شه قیافه ی بازیکن های کانتر و ترور رو انتخاب کرد ... به علاوه کنترل های بازی کاملا عوض شده که باید خودمون به حالت قبل برش گردونیم ... :(
    + دیگه از گلوله ی اضافی اسلحه ها خبری نیست :( اما قبلا فقط می شد اسلحه ی گروه مقابل رو برداشت اما الان نارنجک ها و فلش بنگ ها هم می شه برداشت ... :|
    اپدیت: اگه با تاریخ روز وارد بازی بشیم دیگه اجرا نمیشه اما اگر تاریخ به روز باشه و بازی رو اجراش نکرده باشیم مسئله ای نیست ...

آخرین ویرایش: ‏Oct 16, 2013
  7. کاربر سایت

افلاین مشکلی نداره
    یعنی الان بازی رو اجرا کنم بعد چیکار کنم ؟
    یکم بیشتر لطفا توضیح بدین
    ممون

8. کاربر سایت

نام:
    MOHAMMAD
    منم الان درگیر همین مسئله ام...:d به هوای اینکه بدون کرک انلاین هم بازی کنم نان استیم دانلود کردم اما الان کلا سرور رو پیدا نمی کنه... :(( فقط تو سایت های مختلف از کسایی که قبلا بازی کرده بودن خوندم که نان استیم کرک انلاین نمی خواد ...:|

آخرین ویرایش: ‏Oct 17, 2013
  9. کاربر سایت

نام:
    احسان
    سلام دوستان
    من این بازی رو تازه خریدم
    فایلهای توی دی وی دی زیپ بود همه رو اکسترکت کردم . بعد ستاپ بازی رو اجرا کردم . مشکل اینه که اول نصب بازی خیلی طول میکشه دیگه اینکه کرک براش نگذاشتن !! (یا واقعا کرک نمیخواد) . دیگه اینکه زبانش روسی هست !! بعد از اون هم هر گزینه ای رو که انتخاب میکنم این ارور رو دارم برای حل این مشکلات چیکاری رو پیشنهاد میدین . ممنون

آخرین ویرایش: ‏Nov 13, 2013
  10. کاربر سایت

نام:
    MOHAMMAD
    سلام 1- بدون کرک بالا میاد ( برای من که اومد :d) 2- برای عوض کردن زبون بازی روی اون گزینه ی پایین سمت راست کلیک کن خب :) ( کلا فایل rev.iniکه تو محل نصب بازیه رو باز کنی می تونی هم از توش زبون رو عوض کنی هم تگ کلن و نیک نیم برای خودت انتخاب کنی) 3- زبون بازی که عوض شد اول روی play وبعدش روی run کلیک میکنی , اگر وارد بازی نشد تاریخ ویندوز رو به اول فوریه 2012 تغییر بده درست میشه ... 4- فایل rev.ini که زبونش ادیت شده رو میتونی از اینجا دانلود کنی ,ارورت هم به نظر برای این فایل که فک کنم با ریختن این فایل مشکلت حل بشه ,الان چنین فایلی رو نداری اصلا؟! اگر نیست موقع نصب انتی ویروست اونو پاک کرده از اول بازی رو باید نصب کنی بعد کار های بالا رو بکنی ...

11. کاربر سایت

نام:
    احسان
    ممنون از توجه شما
    ولی همونطور که گفتم من روی هر گزینه ای که کلیک میکنم همین ارور رو دارم !!!!!

[​IMG][​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Nov 14, 2013
  12. کاربر سایت

سلام ، از راهنماییت ممنونم ، بازی درست شده ، فقط الان یه سوال دیگه دارم ، نمیشه کاری کرد که بازی بدون دست زدن به تاریخ سیستم اجرا بشه ؟؟؟ کرکی نداره ؟؟؟

ممنون @};-

13. کاربر سایت

نمیدونم مشکلتون از کجاست ولی من بدون هیچ کرک یا دستکاری بازی رو راحت اجرا میکنم

14. کاربر سایت

نام:
    احسان
    کسی جواب ما رو نمیده ؟؟ خیلی وقته این بازی رو خریدم ولی نمیتونم بازی کنم !!

15. کاربر سایت

داداش ببین اونجا که نوشتی فایل رو سیو نمیکنه احتمالا تیک گزینه "فقط خواندنی" زده شده یا تیکش رو بردار
    یا کل متن رو کپی و توی یه تکست دیگه پست کن و بعد با فرمت فایل قبلی سیو کن اکی میشه

16. |ًٌ We're The Whites | کاربر فعال

نام:
    Mehdi
    دوستان Defuse Kit چطوری باید خرید :-/ 6 ماهه دارم بازی می کنم ( نسخه ی کرک شده ) اما هنوز پیدا نکردم چطوری باید خرید :|

این صفحه را به اشتراک بگذارید