New Super Mario Bros 2

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
New Super Mario Bros 2
nintendo3dsmario2newimg_22569.nphd.jpg

خوب بچه ها دیشب بالاخره 3Ds Prepaid کارت هایی که سفارش داده بودم دستم رسید و بازی رو دانلود کردم.بازی فوق العاده جذابه(سوپر ماریو دیگه) و البته تنها چیزی که تو این بازی زیاده سکه س.همون جوری که یکی از سازندگان بازی تو E3 گفت:It' all about the coins
3D بازی زیاد عمق خاصی نداره و مثل بازی های دیگه تو چشم نیست.حدودا ۴ ۵ تا مرحله بازی کردم.
بازی شامل ۸ تا Worldهستش(۲ تا world مثل اینکه ? هستش) و هر World هم ۱۰ تا مرحله(البته به احتساب مراحل bonus)
متای بازی هم متاسفانه ۷۸ هستش هر چند بایستی حداقل ۸۰ میشد.
در ضمن یه توصیه به دوستانی میکنم که هنوز 3DS نخریدن انصافی این بازی باید با 3DS XL لذت بیشتری داشته باشه.احساس میکنم یه خورده زیادی کوچیکه همه چیز.یکم صبر کنین 3ds xl بیاد اونو بخرین.
قابل توجه دوستانی که میخان نسخه دیجیتال رو بخرند(دانلود از E-Shop):

۱-
برا خرید بازی بایستی ۲ تا 3DS Prepaid خرید البته ۲۰ دلاری(فقط هم ۲۰ دلاری داره نینتندو) یا اینکه با مستر کارت و کردیت کارت پرداخت کنید!
۲-دوستان بخاطر اینکه پولی بابت Tax یا همون مالیات پرداخت نکنیند زیپ کد رو 99551 که ماله ایالت آلاسکا هستش بزنین.
۳-حجم بازی هم حدودا ۳۴۰ مگ هستش.(خودم با نت ۵۱۲ سه ساعته تونستم دانلود کنم:( سرعت دانلود از E-shop یکم پایینه)
۴-چون سیستم Eshop حالت اکانت نداره مثله PSNو Xbox live پس بازی های خریداری شده از Eshop فقط روی همون دستگاه ثبت میشه و نتیجه اینکه وقتی کنسولتون رو فروختین یا دزدینش بازی تون هم همراش میره.
بازی رو تموم کردم سعی میکنم با کمک دوستان یه نقد هم براش بنویسم بزاریمش تو سایت:D
دوستان سوالی بود همین جا بگین!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: playstation1

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
از کجا 3Ds Prepaid بخریم؟ 20دلاری چنده؟
مرتضی جان والله من با مصیبت فراوان جور کردم.با مستر کارت یکی از دوستان ۲ تا خریدم و به آدرس یکی از آشناها سفارش دادم.(آنلاین دلیوری نداره.فقط سایت play asia داره که اونم یه خورده گرون میده)
(هر چند میتونستم آنلاین با همون مستر کارت بخرمش ولی دوست گرامی مشخصات کارت رو نمیداد میگفت خودم واست سفارش میدم.حضوری هم نمیشد به خدمتش برسم:D)

---------- نوشته در 02:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:27 PM ارسال شده بود ----------

فکر نمیکنم چیزه آنچنانی باشه !!!:|
سامان جان تو این قحطی بازی خیلی خوبه.هرچند موافقم ارزش نداره ۱۰۰ تومن پول بدی پاش

• Like

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
منم کارتریجشوذ خریدم

خیلی حال میده فقط کمی سرعتش از 1 پائینتره اوناجا که با بکس میزنی قارچ سبز بگیری من با سرعتش حال نکردم 5 تا تونستم بگیرم

• Like

amirsaman2

کاربر سایت
Feb 17, 2008
639
نام
سامان
منم کارتریجشوذ خریدم

خیلی حال میده فقط کمی سرعتش از 1 پائینتره اوناجا که با بکس میزنی قارچ سبز بگیری من با سرعتش حال نکردم 5 تا تونستم بگیرم
منظورت از "سرعتش " دقیقا چیه ؟
یعنی افت فریم داره ؟:-/

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

بازی خیلی قشنگیه خیلی حال میده فقط مرحله هاش کوتاهه . نسخه قدیمیش برای دی اس هم خیلی حال داد . ماریو کلأ حال میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر