NFS: Most wanted

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام
میگم بچه ها کسی نسخه ی فیزیکیش رو تهیه کرده ؟
بله دوست عزیز من گرفتم
خب بریم سراغ موارد این بازی:
اول از همه که یه اپدیت 6 مگی داره که باگهای بازی رو فیکس میکنه.
مورد بعد اینه که بازی کاملا مثل نسخه کنسولی شروع میشه و از لحاظ محتوایی هیچ تفاوتی با نسخه های PS3 و Xbox نداره.
اما در مورد بازی:
دود وجود نداره
ترافیک کمتر از نسخه های کنسولی هست.
خیابانها حالت خیسی ندارن.
اما :
نور پردازی و بازخورد نور چراغهای ماشین توی تونل و شب مثل نسخه کنسولیه.
طراحی ماشینها مثل کنسولها هست.
تصادفات و جرقه های ناشی از برخورد با در و دیوار مثل نسخه کنسولیه.
خسارت و رفلکتهای ایجاد شده روی ماشینها مثل نسخه کنسولیه.
قابلیت جالبی وجود داره که میتونید با تاچ پشت اهنگهای بازی رو به دلخواه انتخاب و رد کنید.
Autolog 2 واقعا عالیه چرا که در موقعیی که انلاینه هستی رکورد سایر دوستات رو توی بازی بهت میده و با مال خود مقایسه میکنه.
قابلیت Sync بین Autolog پی اس 3 با نسخه ویتا وجود داره که هر چی SpeedPoint میگیرید توی اون یکی دیوایستون میتونید ازش استفاده کنید (مثلا من رو PS3 نزدیک 910 هزار تا امتیاز داشتم که بلافاصله همون تو نسخه ویتا بهم داد)
در کل واقعا بازی جذابیه خصوصا اگر چند نفر پایه هم باشن انلاینش شدیدا لذت بخشه. در عین حال بگم که بازی اصلا قابل مقایسه با نسخه iOS و اندرویدش نیست و تجربه کاملا خاصی رو از سبک Arcade Racing به شما میده.
در ادامه براتون چند تا عکس میگیرم و اینجا میذارم.

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
نسخه IOS زبطی به اینحا نداره البته سازنده هاش هم با نسخه ویتا فرق دارن.
همون کسانی که نسخه کنسولی رو طراحی کردن نسخه ویتا رو هم ساختن
نسخه ویتا چیزی به جز محدودیتهای گرافیکی - ترافیک توی خیابونها چیزی کم نداره .
از نسخه کنسولی هم که ارزونتر هست
عقل كل عزيز منم نظرت رو ١٠٠ درصد قبول دارم اصلاً منظورم نبود كه گرافيك كمتره در پاسخ به كساي بود كه ميگفتن نسخه ios گرافيكش بهتره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب متای بازی که شد 78
IGN : 74
Polygon : 75
Pocket gamer US: 80
Meristation : 80
3d Jeuos: 82
متای User ها هم که شد 79 با 44 تا Positive

-----

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
نمیدونم دوستان شما هم متوجه شدید یا نه ولی من احساس میکنم گرافیک بازی تو مولتی پلیر خیلی بهتر میشه چه از لحاظ نورپردازی، چه رفلکت ماشین ها، چه جزئیات ماشین های رقیبان!
دوستانی که پایه مولتی هستند Add کنند بترکونیم همدیگه رو...

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
نمیدونم دوستان شما هم متوجه شدید یا نه ولی من احساس میکنم گرافیک بازی تو مولتی پلیر خیلی بهتر میشه چه از لحاظ نورپردازی، چه رفلکت ماشین ها، چه جزئیات ماشین های رقیبان!
دوستانی که پایه مولتی هستند Add کنند بترکونیم همدیگه رو...
عجب :d من الان اومدم اینو بگم که گرافیک تو مولتیش بهتره که دیدم گفتی شما
راستی چند تا موضوع جالب
1:بازی علاوه بر Race های عادی Exclusive Race داره که مختص ویتا هست.
2:هوش مصنوعی رقیبها به طور عجیبی از نسخه PS3 بالاتره و خیلی بیشتر از مسیر های میان بر میرن.
3:گفت و گوهای رادیو پلیس ها باهمدیگه خیلی طولانی تر و کامل تر از نسخه PS3 هست !!!!

پ.ن:دوستان اینم ایدمه اگر دوست داشتن اد کنن AriaGH .

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
یک بار هم قبلا گفتم.
خواهش میکنم ازتون هر کی این بازی رو داره
نودش چندتا عکس بگیره بزاره برای ما.
از جاهای مختلف.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
اقا من که رو کنس.ل تمومش کردم ارزش داره بخرمش؟
والا پاسخ به سوال شما سخته اما اگر از این بازی خوشتون اومده و در عین حال دنبال بازی هستید که تا مدتها بتونه شما رو سرگرم بکنه (و نذاره ویتاتون خاک بخوره) ، حتما بازی رو بگیر.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
نه نخرش دیگه ! مگر اینکه خیلی Fan بازی هست در غیره این صورت این بازی در حد نسخه کنسولیش هیجان نداره و مقداری هم اسونتره ...
آرمان به نظرت تنها بازی ای که در حد نسخه ی کنسولی و شایدم بهتر بوده Little big planet , درسته؟ تمامی قابلیت های ویتا, گرافیک عالی و البته گسترده تر از نسخه ی کنسولی

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
والا پاسخ به سوال شما سخته اما اگر از این بازی خوشتون اومده و در عین حال دنبال بازی هستید که تا مدتها بتونه شما رو سرگرم بکنه (و نذاره ویتاتون خاک بخوره) ، حتما بازی رو بگیر.

من که شدیداً ویتام در حال خاک خوردن و شدیداً از این بازی خوشم میاد پس میگیرمش !!:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آرمان به نظرت تنها بازی ای که در حد نسخه ی کنسولی و شایدم بهتر بوده Little big planet , درسته؟ تمامی قابلیت های ویتا, گرافیک عالی و البته گسترده تر از نسخه ی کنسولی
اون پتانسیل ویتا رو در حالت کلی نشون داد . بقیه بازیهای مثل Uncharted - AC -NFS MW - MK - STxT - NGو ... اینا از نسخه کنسولی چیزی کم نداشتن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر