WARFACE ONLINE

سلام دوستان امروز یه بازی آنلاین سبک شوتر اول شخص رو میخوام براتون معرفی کنم ساخت کرایتک هست و با موتور cryengine ساخته شده گرافیکش کاملا قابله قبوله و گیم پلی بازی فوق العادس

viewer.php

یه مزیتی که warface نسبت به بازی های آنلاین دیگه در سبک شوتر داره اینه که بازی دو حالت داره:
PVP .1 که مثل همه ی بازی های دیگه بازی کن ها دو تیم میشن بازی میکنن
2. PVE که تو این قسمت حداکثر 5 بازیکن میتونن با هم یه تیم رو تشکیل بدن و یه سری مراحل که هر روزه تغییر میکنه رو بازی میکنن و دشمن ها هوش مصنوعی هست این قسمت از بازی رو بدون همکاری و کار های تیمی خیلی سخت میشه بازی کرد

viewer.php

در کل رکن اصلی این بازی کار های تیمی هست که هم در pvp و هم در pve اگر تیم شما بازنده باشد حالا شما هرچقدر هم خوب بازی کرده باشید به نسبت امتیاز و پول کمتری دریافت میکنید این ویژگی در وحله اول خوب به نظر نمی آید ولی اگه یکم روش فکر کنید میبینید که بازی یه هدف اصلی داره اونم کار تیمیه پس این کم امتیاز دادن به همه ی تیم بازنده خیلی هم درسته و کار خوبیه

viewer.php

بذارید تنها مشکل بازی رو م بگم که نگید نگفتم بازی فعلا زبونش روسیه البته با وجود این زبون روسی من کاملا تو بازی راه افتادم و دیگه مشکلی واسه بازی ندارم و به شما پیشنهاد میکنم این مشکل رو نادیده بگیرید
والبته بگم این بازی کاملا رایگانه
شما حجم 2 گیگ رو دانلود میکنید و بعد از این مقدار دانلود بازی حجم حدود 4 گیگ رو تو هارد شما اشغال میکنه
این هم لینک دانلودر بازیСкачать | Warface
بعد هم تو این صفحه ثبت نام میکنید و بعد دیگه بازی Профиль пользователя | Warface

در آخر هم از یکی از اعضا همین سایت یعنی دوستم L.O.S تشکر میکنم که این بازی رو بهم معرفی کرد

viewer.php

---------- نوشته در 03:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:53 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من هر کاری کردم عکس ها پیوست نشد اون جاهای خالی رو که تو متن میبینید جای عکسه

برو بکس سایت تو بازی (فعلا)
chiff==> 525166
jimkaro1==>09138451108
L.O.S==>918993131920

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FAR73ZAD

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
بازی برا باقی ریجن ها هم ریلیز شد (چند روزی میشه)
ولی نصبش چرا اینجوریه؟ تحت مرورگره! اصلا معلوم نیست چقدر ریخته، چقدر مونده، پاز هم که نداره، ارور هم میده، همش از اول!:(کلاینتی، تورنتی چیزی نیست بشه راحت دانلودش کرد؟

Ar3f

کاربر سایت
Aug 22, 2013
6
رفتم تو play warface اروپا رو زدم
یه صفحه اومد میخاد دانلود کنه تکون هم نمیخوره(با سرعت ما نباید بخوره)
لینک نسخه انگلیسی دارید؟

hojjat74

کاربر سایت
Feb 12, 2011
11
نام
حجت
بازی برا باقی ریجن ها هم ریلیز شد (چند روزی میشه)
ولی نصبش چرا اینجوریه؟ تحت مرورگره! اصلا معلوم نیست چقدر ریخته، چقدر مونده، پاز هم که نداره، ارور هم میده، همش از اول!:(کلاینتی، تورنتی چیزی نیست بشه راحت دانلودش کرد؟

رفتم تو play warface اروپا رو زدم
یه صفحه اومد میخاد دانلود کنه تکون هم نمیخوره(با سرعت ما نباید بخوره)
لینک نسخه انگلیسی دارید؟

اقا کسی بازی رو بازی نمیکنه ؟ چه طور تهیش کنیم !! به صورت معمول خودش که قابل انجام نیست

این بازی که سایت gface ارائه میده -شما باید برید داخل سایت و بزنید دانلود و سرور اروپا بعدش نوار میاد که باید پر شه ولی نمیشه !چرا؟خوب چون ایران ... تره !برای بازی یا برای دانلود بازی باید از بشکن استفاده کنین -من خودم از ک×یو استفاده میکنم و بازیمم مشکلی نداره با اینکه پینگم بالاس ولی بیشتر مواقع نفر اول تیمم هستم !با پشتیبان صحبت کردم گفت میخوایم بازی رو تحت ویندوز بزاریم و لانچر بهش اضافه کنیم که تحت ویندوز دانلود شه ولی فعلا که حدود 4 گیگ باید تحت مرورگر دانلود کنین اینم بگم که اگر وسط دانلود قطع شه باز دوباره میشه ادامه داد

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
بازی f2p ـه؟
بله

تو بازی آیتم میخرید که اونم با پولی که خودش میده حله
مشکلی که داره اینه که همه چی موقتیه
هیچ سلاح و زره ای رو دائمی نمیتونید استفاده کنید چون به مرور با استفاده بیشتر صدمه میبینن و باید تعمیر شن
برای تعمیر بازم همون دلاری که بازی میده مشکل موقتا حل میشه
دلار رو میتونید با تموم کردن مراحل کو آپ بدست بیارید
سلاح ها هم به مرور باز میشن، البته خیلی طول میکشه ولی خوب دیگه سیستم بازی همینه
تو vesus میتونید سلاح های دیگران رو که لولشون بالاس بگیرید استفاده کنید
لول آپ شدنشم هیچ تاثیری تو بازی نداره به جز باز شدن آیتم (سلاح، زره و...)

k1_24

کاربر سایت
Apr 28, 2013
271
نام
Kayvan
بچه ها از لانچر دانلود نکنید هم سرعتش پایینه هم میزنه حجمی رو که دانلود کردید رو پاک میکنه ! :|
500مگ دانلود کرده بود زدم ادامه از 260 شروع کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر