WARFACE ONLINE

سلام دوستان امروز یه بازی آنلاین سبک شوتر اول شخص رو میخوام براتون معرفی کنم ساخت کرایتک هست و با موتور cryengine ساخته شده گرافیکش کاملا قابله قبوله و گیم پلی بازی فوق العادس

viewer.php

یه مزیتی که warface نسبت به بازی های آنلاین دیگه در سبک شوتر داره اینه که بازی دو حالت داره:
PVP .1 که مثل همه ی بازی های دیگه بازی کن ها دو تیم میشن بازی میکنن
2. PVE که تو این قسمت حداکثر 5 بازیکن میتونن با هم یه تیم رو تشکیل بدن و یه سری مراحل که هر روزه تغییر میکنه رو بازی میکنن و دشمن ها هوش مصنوعی هست این قسمت از بازی رو بدون همکاری و کار های تیمی خیلی سخت میشه بازی کرد

viewer.php

در کل رکن اصلی این بازی کار های تیمی هست که هم در pvp و هم در pve اگر تیم شما بازنده باشد حالا شما هرچقدر هم خوب بازی کرده باشید به نسبت امتیاز و پول کمتری دریافت میکنید این ویژگی در وحله اول خوب به نظر نمی آید ولی اگه یکم روش فکر کنید میبینید که بازی یه هدف اصلی داره اونم کار تیمیه پس این کم امتیاز دادن به همه ی تیم بازنده خیلی هم درسته و کار خوبیه

viewer.php

بذارید تنها مشکل بازی رو م بگم که نگید نگفتم بازی فعلا زبونش روسیه البته با وجود این زبون روسی من کاملا تو بازی راه افتادم و دیگه مشکلی واسه بازی ندارم و به شما پیشنهاد میکنم این مشکل رو نادیده بگیرید
والبته بگم این بازی کاملا رایگانه
شما حجم 2 گیگ رو دانلود میکنید و بعد از این مقدار دانلود بازی حجم حدود 4 گیگ رو تو هارد شما اشغال میکنه
این هم لینک دانلودر بازیСкачать | Warface
بعد هم تو این صفحه ثبت نام میکنید و بعد دیگه بازی Профиль пользователя | Warface

در آخر هم از یکی از اعضا همین سایت یعنی دوستم L.O.S تشکر میکنم که این بازی رو بهم معرفی کرد

viewer.php

---------- نوشته در 03:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:53 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من هر کاری کردم عکس ها پیوست نشد اون جاهای خالی رو که تو متن میبینید جای عکسه

برو بکس سایت تو بازی (فعلا)
chiff==> 525166
jimkaro1==>09138451108
L.O.S==>918993131920

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FAR73ZAD

dk 313

کاربر سایت
May 30, 2010
339
دوتا کلن ایرانی تو سرور اروپا داریم.
یکیشون پرشینه یکی هم قبلا بود به اسم پرشین اسپک اوپس که نامردا براش دسیسه ریختن پاکش کردن ادمین های بازی.
>:)
جز 10 کلن برتر اروپا هم بود.
الان اون قدیمیا با اسم اپادانا یک کلن ساختن ولی فقط عضو فعال میگیرن.

• Like
Reactions: Amateur Gamer

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
دوتا کلن ایرانی تو سرور اروپا داریم.
یکیشون پرشینه یکی هم قبلا بود به اسم پرشین اسپک اوپس که نامردا براش دسیسه ریختن پاکش کردن ادمین های بازی.
>:)
جز 10 کلن برتر اروپا هم بود.
الان اون قدیمیا با اسم اپادانا یک کلن ساختن ولی فقط عضو فعال میگیرن.

من هر روز بازی میکنم و بیشتر pve و اگر لازم باشه از pvp یا clanwar بدم نمیاد.

از لحاظ اسلحه و آرمور هم وضعم خوبه :) اگر کلن فعالی وجود داره دعوت نامه بفرستید

یوزر: TrollSnip
لول 38

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
سلام به دوستان گرامی
عزیزان من این بازی رو دیروز موفق به دانلودش شدم به حجم 10 گیگ از استیم ، وارد بازی هم شدم اما هیچ اشنایی با بخش انلاینش ندارم
همش به صورت آزمایشی و tutorial میاد بازی. میشه من رو راهنمایی کنید ممنون میشم.

FAR73ZAD

کاربر سایت
Mar 4, 2018
3
سلام دوستان امروز یه بازی آنلاین سبک شوتر اول شخص رو میخوام براتون معرفی کنم ساخت کرایتک هست و با موتور cryengine ساخته شده گرافیکش کاملا قابله قبوله و گیم پلی بازی فوق العادس

viewer.php

یه مزیتی که warface نسبت به بازی های آنلاین دیگه در سبک شوتر داره اینه که بازی دو حالت داره:
PVP .1 که مثل همه ی بازی های دیگه بازی کن ها دو تیم میشن بازی میکنن
2. PVE که تو این قسمت حداکثر 5 بازیکن میتونن با هم یه تیم رو تشکیل بدن و یه سری مراحل که هر روزه تغییر میکنه رو بازی میکنن و دشمن ها هوش مصنوعی هست این قسمت از بازی رو بدون همکاری و کار های تیمی خیلی سخت میشه بازی کرد

viewer.php

در کل رکن اصلی این بازی کار های تیمی هست که هم در pvp و هم در pve اگر تیم شما بازنده باشد حالا شما هرچقدر هم خوب بازی کرده باشید به نسبت امتیاز و پول کمتری دریافت میکنید این ویژگی در وحله اول خوب به نظر نمی آید ولی اگه یکم روش فکر کنید میبینید که بازی یه هدف اصلی داره اونم کار تیمیه پس این کم امتیاز دادن به همه ی تیم بازنده خیلی هم درسته و کار خوبیه

viewer.php

بذارید تنها مشکل بازی رو م بگم که نگید نگفتم بازی فعلا زبونش روسیه البته با وجود این زبون روسی من کاملا تو بازی راه افتادم و دیگه مشکلی واسه بازی ندارم و به شما پیشنهاد میکنم این مشکل رو نادیده بگیرید
والبته بگم این بازی کاملا رایگانه
شما حجم 2 گیگ رو دانلود میکنید و بعد از این مقدار دانلود بازی حجم حدود 4 گیگ رو تو هارد شما اشغال میکنه
این هم لینک دانلودر بازیСкачать | Warface
بعد هم تو این صفحه ثبت نام میکنید و بعد دیگه بازی Профиль пользователя | Warface

در آخر هم از یکی از اعضا همین سایت یعنی دوستم L.O.S تشکر میکنم که این بازی رو بهم معرفی کرد

viewer.php

---------- نوشته در 03:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:53 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من هر کاری کردم عکس ها پیوست نشد اون جاهای خالی رو که تو متن میبینید جای عکسه

برو بکس سایت تو بازی (فعلا)
chiff==> 525166
jimkaro1==>09138451108
L.O.S==>918993131920

سلام به همه
لطفا هرکی این متنو میخونه بهم کمک کنه، چون معمولا میندازن گردن کسی دیگه.
فایل اجرایی بازی warface که دارم حذف شده، 11 گیگ بازی دانلود کردم حالا بعد چند روز نمیتونم به خاطر یه فایل بازی کنم.
لطفا کسی که این بازی رو داره فایل game.exe رو از پوشه Bin32Release کپی کنه و بفرسته به ایمیلم. لطفااااااااااااااااااااااااااا

ایمیل : farzad.dark@ymail.com یا farzad73.k@gmail.com

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
سلام به همه
لطفا هرکی این متنو میخونه بهم کمک کنه، چون معمولا میندازن گردن کسی دیگه.
فایل اجرایی بازی warface که دارم حذف شده، 11 گیگ بازی دانلود کردم حالا بعد چند روز نمیتونم به خاطر یه فایل بازی کنم.
لطفا کسی که این بازی رو داره فایل game.exe رو از پوشه Bin32Release کپی کنه و بفرسته به ایمیلم. لطفااااااااااااااااااااااااااا

ایمیل : farzad.dark@ymail.com یا farzad73.k@gmail.com
از استیم گرفتی یا جدا دانلود کردی؟
استیم که میتونی دوباره Verify کنی فکر کنم، اما اگه جداست لانچر قسمت Repair یا همچین چیزی نداره؟

FAR73ZAD

کاربر سایت
Mar 4, 2018
3
از استیم گرفتی یا جدا دانلود کردی؟
استیم که میتونی دوباره Verify کنی فکر کنم، اما اگه جداست لانچر قسمت Repair یا همچین چیزی نداره؟

از استیم گرفتم داداش، ولی توی یه درایو دیگه بازی رو ریختم که بعد از چند روز بازی یهو اینطور شد. احتمالا بخاطر آپدیت جدید باشه.
چطور میتونم Verify کنم؟ زیاد از استیم استفاده نمیکنم. راستی بازی از قسمت Library استیم حذف شده.
داخل پوشه live یه فایل به اسم gflauncher.exe داره که وقتی روش میزنم میرو تو سایت بازی و دوباره از صفر دانلود میکنه.
ممنون که جواب میدی دادا.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,094
نام
مــاکــان
از استیم گرفتم داداش، ولی توی یه درایو دیگه بازی رو ریختم که بعد از چند روز بازی یهو اینطور شد. احتمالا بخاطر آپدیت جدید باشه.
چطور میتونم Verify کنم؟ زیاد از استیم استفاده نمیکنم. راستی بازی از قسمت Library استیم حذف شده.
داخل پوشه live یه فایل به اسم gflauncher.exe داره که وقتی روش میزنم میرو تو سایت بازی و دوباره از صفر دانلود میکنه.
ممنون که جواب میدی دادا.
اگه از لایبرری پاک شده که باید دوباره دانلود کنی.
اما اگه حجم بازی داخل فولدر درسته، پس یکبار دیگه از استیم بازیو دانلود کن، احتمال مقدار حجم زیادی از بازی شناسائی میشه و بقیه رو هم که نداری دانلود میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر