WARFACE ONLINE

سلام دوستان امروز یه بازی آنلاین سبک شوتر اول شخص رو میخوام براتون معرفی کنم ساخت کرایتک هست و با موتور cryengine ساخته شده گرافیکش کاملا قابله قبوله و گیم پلی بازی فوق العادس

viewer.php

یه مزیتی که warface نسبت به بازی های آنلاین دیگه در سبک شوتر داره اینه که بازی دو حالت داره:
PVP .1 که مثل همه ی بازی های دیگه بازی کن ها دو تیم میشن بازی میکنن
2. PVE که تو این قسمت حداکثر 5 بازیکن میتونن با هم یه تیم رو تشکیل بدن و یه سری مراحل که هر روزه تغییر میکنه رو بازی میکنن و دشمن ها هوش مصنوعی هست این قسمت از بازی رو بدون همکاری و کار های تیمی خیلی سخت میشه بازی کرد

viewer.php

در کل رکن اصلی این بازی کار های تیمی هست که هم در pvp و هم در pve اگر تیم شما بازنده باشد حالا شما هرچقدر هم خوب بازی کرده باشید به نسبت امتیاز و پول کمتری دریافت میکنید این ویژگی در وحله اول خوب به نظر نمی آید ولی اگه یکم روش فکر کنید میبینید که بازی یه هدف اصلی داره اونم کار تیمیه پس این کم امتیاز دادن به همه ی تیم بازنده خیلی هم درسته و کار خوبیه

viewer.php

بذارید تنها مشکل بازی رو م بگم که نگید نگفتم بازی فعلا زبونش روسیه البته با وجود این زبون روسی من کاملا تو بازی راه افتادم و دیگه مشکلی واسه بازی ندارم و به شما پیشنهاد میکنم این مشکل رو نادیده بگیرید
والبته بگم این بازی کاملا رایگانه
شما حجم 2 گیگ رو دانلود میکنید و بعد از این مقدار دانلود بازی حجم حدود 4 گیگ رو تو هارد شما اشغال میکنه
این هم لینک دانلودر بازیСкачать | Warface
بعد هم تو این صفحه ثبت نام میکنید و بعد دیگه بازی Профиль пользователя | Warface

در آخر هم از یکی از اعضا همین سایت یعنی دوستم L.O.S تشکر میکنم که این بازی رو بهم معرفی کرد

viewer.php

---------- نوشته در 03:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:53 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من هر کاری کردم عکس ها پیوست نشد اون جاهای خالی رو که تو متن میبینید جای عکسه

برو بکس سایت تو بازی (فعلا)
chiff==> 525166
jimkaro1==>09138451108
L.O.S==>918993131920

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: FAR73ZAD

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
البته بازی هنوز عرضه رسمی نشده و مرحله closed beta هست و فکر کنم هم فقط برای روسیه هست البته بازی خیلی خوبی میشه.

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
البته بازی هنوز عرضه رسمی نشده و مرحله closed beta هست و فکر کنم هم فقط برای روسیه هست البته بازی خیلی خوبی میشه.

تو متن اشاره کردم که زبون بازی روسیه ولی انصافا بازیه فوق العاده ایه خیلی از گست ریکن آنلاین سر تره

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
تو متن اشاره کردم که زبون بازی روسیه ولی انصافا بازیه فوق العاده ایه خیلی از گست ریکن آنلاین سر تره

دوست عزیز میدونم زبان روسی هم برای این هست که الان closed beta فقط تو روسیه راه انداختن و هنوز برای eu و us نیست و کلا بازی هنوز به صورت رسمی عرضه نشده

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
دوست عزیز میدونم زبان روسی هم برای این هست که الان closed beta فقط تو روسیه راه انداختن و هنوز برای eu و us نیست و کلا بازی هنوز به صورت رسمی عرضه نشده

بله حرف شما درسته منم میدونم هنوز CLOSED BETA هست ولی من این تاپیک رو زدم چون به نظرم با همین نسخه هم میشه لذت برد از بازی

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
من بازی رو دانلود کردم واقعا عالیه عجب گرافیکی داره تازه تاخیرش هم خیلی کمه به نظر من با توجه به حجم بازی که 2 گیگ و خورده ای بود خیلی خوبه و صد در صد ارزش دانلود داره !!!

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
یعنی تو منوش هم روسیه ؟
اینجوری که نمیشه ! پس من وایمیسم نسخه انگلیسیش بیاد

---------- نوشته در 11:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

البته وقتی تریلرشو دیدم کفم برید ! هیچ شکی نیست بازی توپیه و کلی طرفدار پیدا میکنه !

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
یعنی تو منوش هم روسیه ؟

---------- نوشته در 11:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

البته وقتی تریلرشو دیدم کفم برید ! هیچ شکی نیست بازی توپیه و کلی طرفدار پیدا میکنه !

بازی فقط دفعه اولی که میری توش برات گنگه منم زبون روسی بلد نیستم ولی الان راحت راه افتادم حتی مد های بازی رو هم میشناسم هر کدوم چجوریه
راستی استدیو سازنده بازی یه استدیو روسیه که تو کیو هست پس احتمال داره یکم دیر تر انگلیسیش بیاد

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
بازی فقط دفعه اولی که میری توش برات گنگه منم زبون روسی بلد نیستم ولی الان راحت راه افتادم حتی مد های بازی رو هم میشناسم هر کدوم چجوریه
راستی استدیو سازنده بازی یه استدیو روسیه که تو کیو هست پس احتمال داره یکم دیر تر انگلیسیش بیاد

باشه مشکلی نیست . شاید دانلودش کردم . ولی خب یه جورایی مثه کالافه ولی گوست ریکن سبکش فرق میکنه و باید تاکتیکی عمل کرد .

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
یعنی تو منوش هم روسیه ؟

من خودم اولش با مونوهای روسیش یکم مشکل داشتم ولی یکم که توی منوهاش گشتم راحت همه جاهای بازیشو یاد گرفتم خیلی آسون میشه یاد گرفت به شدت هم لذت بخشه تازه یه ویدئو از بازی خودم به صورت pve گرفتم یه تیم پنج نفره بودیم به زودی آپلودش میکنم ببینید چقدر بازیم خوبه و به ارزش warface پی ببرید . گرافیکش و گیم پلیش همه عالیه !!!:)

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
از بازی کردن آنلاین خودم فیلم گرفتم حالشو ببرید اگر میخواهید با بازی war face و محیط اون آشنا بشید حتما این ویدئو رو ببینید !!!
فقط فراموش نشه که مجبور شدم برای کم حجم شدن ویدئو کیفیتش رو پایین بیارم مگر نه کیفیت بازی خیلی بیشتر از این حرفاست ;)
بازی آنلاین warface ساخت crytek

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
روسیه مگر نه بازی می کردم !
درسته بازی و منوها روسیه ولی خیلی راحت میشه با کلیک کردن روی هر بخش فهمید اون بخش برای چیه !!!
اصلا یه راهنمای سریع از منوها بگم ؟
اولش که منوها اومد بین pve و pvp یکی رو انتخاب کنید بعدش اگر pvp رفتید یکی از سرورها رو انتخاب کنید اگر انتخاب کردید و یک پیغام اومد و نشد وارد بشین یعنی اون سرور پر شد روی بقیه کلیک کنید تا وارد بشین بعد که وارد شدین روی گزینه rotob کلیک کنید در واقع همون ready خودمون هست و وقتی کنار اسمتون به رنگ سبز rotob اومد یعنی شما آماده بازی هستید صبر کنید تا بقیه هم rotob کنن و مدیریت روم بازی رو ران کنه به همین راحتی !!!
بقیه چیزاش رو هم خودتون پیدا کنید کار سختی نیست باور کنید اینهایی که گفتم برای بازی کردن کافیه !!!;;)

آخرین ویرایش:

chiff

کاربر سایت
Jun 23, 2011
177
نام
صادق
مهرداد جان ممنون من متن هم گفتم لطفا اون روسی بودن زبون رو در نظر نگیرید ولی مثل اینکه همه میترسن از زبون روسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر