نحوه خرید هارد دیسک ps2

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
با سلام به دوستان عزیز می دانم که تا به حال چیزهای زیادی راجب هارد ps2 شنیده اید من در سایت bazikade توضیهات زیادی داده ام اگر خواستید با این شماره تماس بگیرید تا بتوانید برایps2 خود هارد وصل کنید تلفن من 88066859_60 از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر در تهران

POYADOOM

کاربر سایت
Feb 20, 2006
2
وصل کردن هارد به پی اس تو مدل 70004

سلام
من ميخواستم ببينم که آيا برای کنسولهای پی اس ۲ با مدل ۷۰۰۴ نقره ای هم ميشود هارد وصل کرد يا خير و اگر هم که ميشود هزينه آن چه قدر است ؟ سوال بعد من هم اين هست که اگر يک هارد اکسترنال را بخواهيم از طريق پورت usb کنسول وصل بکنیم میشود و یا هم که خیر و در کل در قسمت ورت یو اس بی کنسول چه وسایلی را میشود وصل کرد ؟ مثلا: میشود دسته بازی کامیوتر با ورت یو اس بی و یا هارد ااکسترنال با ورت یو اس بی و یا کارتهای فلش و .... را وصل کرد ؟ ممنون میشوم اگر در این موارد مرا راهنمایی بکنید. آدرس سایت هم مربوط به سایت یکی از دوستان هست که تا یکی دو ماه دیگر مجددا شروع به کار میکند و ممن قبلا از این سایت خرید کرده ام و از کیفیت کار این سایت هم راضی بوده ام .مهمترین برتری این سایت هم این است که به مشتریان خود اهمیت میدهد و بسته مشتری را به بهترین شکل ممکنن میفرستد. این را هم گفتم برای اینکه من با سایتهای دیگه که خرید کردم از کیفیت کارشان راضی نبودم و سیدی هم که برایم آمده بود کلی خش شده بود و دیگر کاری هم نمیشد کرد. ولی این سایتی که معرفی کردم به بهترین شکل ممکن سیدی را با کیفیت کاملا مناسب برای من فرستاد.

آدرس سایتی برای خرید سیدی و دیویدی بازی و ....:http://www.persiancdshop.com

آدرس ایمیل من:poyadoom1@yahoo.co.uk

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر