Sleeping Dogs Achievements Guide

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
درود
اینم راهنمای Achievements امیدوارم بتونه کمکتون کنه.
بازی 50 تا Achievements که 5 تا اون ها مخفی هستن:
5-97slY=.jpg

Chief Inspector:75G
Complete 100% of all missions, cases, favors, events, jobs and races.
کامل کردن 100% بازی که شمال کامل کردن تمام ماموریت ها و مسابقات رانندگی و کارها و ماموریت هایی که مردم به شما میدن.
سخت ترین Achievement بازی
5-1au+M=.jpg

Detective:35 G
Complete 50% of all missions, cases, favors, events, jobs and races.
مثل Achievement قبلییه فقط 50% اون کارارو باید انجام بدین
5-y6Q3A=.jpg

Officer:15G
Complete 25% of all missions, cases, favors, events, jobs and races.
بازم مثل قبلی هاست.فقط شامل 25% اون کارا میشه
5-vdCQM=.jpg

Rookie:10G
مثل همون قبلی فقط 10% اون کارارو باید انجام بدین
5-n8ALY=.jpg

Pure Gold:60G
Achieve 30 Gold Stat Awards.
دست یابی به 30نشان طلا به عنوان جایزه برای کار هایی که انجام میدین به عنوان آمار
اینو با کار های مختلفی میشه به دست آورد مثله تک شرخ زدن با موتور یا پیروزی در مسابقات مختلف و انجام ماموریت های بازی با دقت کامل و رانندگی با دقت در شهر. برای گرفتن این achivment شما باید دقت زیادی در کاراتون داشته باشید ...جزو Achievement سخت بازی محسوب میشه
5-gc+CU=.jpg

Golden Touch:30G
Achieve 15 Gold Stat Awards.
اینم مثل Achievement بالاست فقط باید 15 تا طلا به دست آورد
5-2+E9w=.jpg

Gold Rush:10G
Achieve 5 Gold Stat Awards.
اینم مثل AchievemENT Pure Goldفقط باید 5 تا طلا به دست آورد
5-xe608=.jpg

Strike Gold:5G
Achieve 1 Gold Stat Award.
اینم مثل AchievemENT Pure Gold فقط باید 1 تا طلا به دست آورد
5-5-4vo=.jpg

Solid Silver:35G
Achieve 30 Silver Stat Awards.
دست یابی به 30 نشان نقره به عنوان جایزه برای کار هایی که انجام میدین به عنوان آمار.این achivment هم مثل pure gold و achevment های بالا هستش با این تفاوت که رکورد های که شما در کار های مختلف به دست میارید مدت زمان و دقتش کمتر از pure gold هستش
5-1QvVY=.jpg

Substantial Silver:15G
Achieve 15 Silver Stat Awards.
دست یابی به 15 نشان نقره به عنوان جایزه برای کار هایی که انجام میدین به عنوان آمارر.این achivment هم مثل pure gold و achevment های بالا هستش با این تفاوت که رکورد های که شما در کار های مختلف به دست میارید مدت زمان و دقتش کمتر از pure gold هستش
5-ywRcU=.jpg

Slight Silver:5G
Achieve 5 Silver Stat Awards.دست یابی به 5 نشان نقره به عنوان جایزه برای کار هایی که انجام میدین به عنوان آمارر.این achivment هم مثل pure gold و achevment های بالا هستش با این تفاوت که رکورد های که شما در کار های مختلف به دست میارید مدت زمان و دقتش کمتر از pure gold هستش
5-+XUcs=.jpg

Auto Enthusiast:10G
Purchase all vehicles.
خریدن تمام ماشین ها و موتور ها در بازی.برای این کار شما باید به 5 فروشگاه مخصوص اتومبیل سر بزنید و ماشین هارو بخرید.توصیه میشه این کارو در پایان بازی انجام بدین تا پول کافی برای خرید تمام ماشین ها داشته باشید.البته اگر شما لول face خودتونو به 10 برسونین این ماشین ها با 40% تخفیف به شما داده میشوند
5-53qVg=.jpg

Spiritual Healing:15G
Pray at all of the Health Shrines.
دعا کردن در تمام زیارتگاه های مربوط به سلامتی
این زیارتگاه ها در تمام نقشه پخش شده اند و در هرقسمت شهر چیزی حدود 10 تا از اونارو میشه پیدا کرد.تعداد کل اونا 50 تاست و من برای راحتی کار شما نقشه ای از مکان اون ها در آخر متن قرار دادم
5-xWoO0=.jpg

Fashion Victim:15G
Purchase all clothing.
خریدن تمام لباس های موجود در فروشگاه های بازی.13 تا فروشگاه در بازی موجوده و شما باید به تکت تک اونا رفته و تمام لباس هارو خریداری کنید برای این کار توصیه میشه لول face خودتونو به 10 برسونید تا 40% تخفیف بگیرید
5-22WH4=.jpg

Hong Kong Super Hacker:15G
Hack every Security Camera in the game.
هک کردن تمام دوربین های امنیتی در بازی.در بازی 26 دوربین امنیتی وجود داره که من محل اونارو در پایان متن براتون قرار دادم
5-gUs4c=.jpg

Karaoke Superstar:10G
Achieving 90% and above for all songs at the Karaoke Bars in HK.
شما باید 90%یا بالاتر تمام آهنگ های موجود در بار رو درست بخونید(درست بزنید).برای این کار باید به یکی از دوبار موجود در بازی برید که یکیشون به نامه bam bam club در نقشه مشخصه و بار دیگه به نامه k_bar.و آهنگ های موجود در بارو به درستی اجرا کنید و این دیگه به دقت شما بستگی داره
منظور از HK یعنی هونگ گونگ
5-n0SxQ=.jpg

Bounty Hunter:20G
Complete all of Roland's Jobs
تمام کار هایی که رولاند بهتون میگه رو تموم کنید.
شما میتونید با موبایلتون به رولاند زنگ بزنید و ماموریت هاشو انجام بدین.
5-vVQqE=.jpg

West End Scavenger:20G
Unlock every lockbox in Kennedy Town and Aberdeen.
باز کردن تمام قفل های صندوقچه ها در منطقه کندی و ابردن. که در هر منطقه 15 تا صندوقچه وجود داره.من نقشه رو برای راحتی کار شما در پایان متن قرار دادم
5-o1ujI=.jpg

Central Scavenger:20G
Unlock every lockbox in Central.
باز کردن تمام قفل های صندوقچه ها در منطقه مرکزی(سنترال).در این منطقه 30 تا صندوقچه وجود داره.من نقشه رو برای راحتی کار شما در پایان متن قرار دادم
5-nPOao=.jpg

North Point Scavenger:20G
باز کردن تمام قفل های صندوقچه ها در منطقه شمالی(نورت پوینت).در این منطقه 40 تا صندوقچه وجود داره..من نقشه رو برای راحتی کار شما در پایان متن قرار دادم
5-vuMB8=.jpg

Super Cop:15G
Unlock ten Cop Upgrades.
باز کردن 10 تا آپگرید بخش پلیس
برای این کار میتونین در ماموریت ها با دقت رانندگی کنین یا ماموریت مربوط به دوربین های امنیتی رو انجام بدین.با انجام ماموریت های مربوط به پلیس هم میتونین آپگرید لازم رو به دست آورید
5-oOyIw=.jpg

Ultimate Fighter:15G
Unlock ten Triad Upgrades.
باز کردن 10 تا آپگرید بخش کار آزمایی
برای این کار میتونین در ماموریت ها دشمنان رو هد شات کنین یا در مبارزات از فنون بیشتری استفاده کنین و..... .شما برای این کار باید ماموریت های بازیرو با دقت تمام انجام بدین
5-+sI3U=.jpg

Wei of the Road:15G
Complete all Street Races.
تموم کردن تمام مسابقات ماشین سواری و موتور سواری در سطح شهر
شما باید از هر کلاس یک ماشین و موتور داشته باشید و در مسابقات مربوط به اون مقام اولو کسب کنید.در کل 18 تا مسابقه باید انجام بدین
5-xt0lM=.jpg

Event Planner:15G
Complete all of the open world Events.
تمام رویداد هایی که در بازی اتفاق می افته رو انجام بدین
این رویداد ها معمولا به صورت ناگهانی در نقشه با رنگ زرد مشخص میشوند.که به عنوان مثال باید به فردی که کیف دستیش دزدیده شده کمک کنید
البته از این نقشه هم میتونید کمک بگیرید
07-0171_MAP_Events_without.jpg
5-9Cjf8=.jpg

Event Driven:20G
Complete half of the open world events.نیمی از رویداد هایی که در بازی اتفاق می افته رو انجام بدین.
5-6idWw=.jpg

Mr. Nice Guy:30G
Complete all Favors.
تمام کردن تمام ماموریت هایی که مردم به شما میدن در نقشه شما با همین عکس بالا به رنگ زرد مشخصه
5-2FYWI=.jpg

Case Closed:30G
Complete all cases.
تمام ماموریت های مربوط به بخش پلیسو انجام بدین.با رنگ آبی در نقشه مشخص میشند
5-xlmfE=.jpg
Sharpshooter:25G
Shoot out a cop's tires while fleeing in a police chase.
تیر زدن به لاستیک ماشین پلیس در حالی که در حال فرار کردن از دست پلیش هستید
برای این کار لازمه توجهخ پلیس هارو به خدتون جلب کنید بعد وقتی سوار ماشین هستیدLB رو نگه دارید و لاستیک ماشین پولیسو هدف بگیرید بعدRB رو فشار بدید
5-5EkEQ=.jpg

Kleptomaniac:15G
Hijack 5 trucks and collect their cargo.
دزدیدن 5 کامیون و جمع آوری بار شون
این کامیون ها با رنگ نارنجی مشخص میشند و به صورت اتفاقی در جلوی شما قرار میگیرند.تنها کار که باید انجام بدین اینه که این کامیون هارو بدزدید و به نزدیک ترین پارگینک ببرید.
5-+kaNc=.jpg

Infowlable:15G
Win 50,000 on a single cockfight.
برنده شدن 500000 در یک مسابقه شرط بندی بر روی خروس ها
برای این کار شما بهتره ببینین کدوم خروس بیشتر پیروزی داره .البته به شانس شما هم بستگی داره
5-oGgy4=.jpg

Tourist:10G
Win a bet on a cockfight.
برنده شدن در مساقه شرط بندی بر سر خروس ها
مقدار پولی که برنده میشین مهم نیست
5-vme70=.jpg

Whatever's Handy:15G
Use 10 different melee weapons to defeat enemies.
از 10 تا سلاح سرد مختلف برای از بین بردن دشمنا استفاده کنید
این سلاح ها شمل آچار و چاقو و ماهی و چتر وکارد آشپزخانه،ساطور،ماهی،چتر،آهنتایر،باتوم،یککیف پول...میشوند
5-nHcgg=.jpg

Gun Nut:15G
Use 10 different firearms to defeat enemies.
از 10 تا سلاح گرم مختلف برای شکست دشمنان استفاده کنید.برای این کار هم باید از تمام تنگ های موجود دربازی استفاده کنید.اکثر این تفنگ ها در ماموریت های داستانی بازی استفاده میشند
5-gnips=.jpg

Safe Driver20G
Cruise for 2 minutes straight without damaging your car.
2 دقیقه بدون این که به جایی برخورد کنید و با سرعت بالا رانندگی کنید.بهتر یک ماشین که سرعت خیلی بالایی نداره انتخاب کنید.البته این به رانندگی شما هم بستگی داره
-lrCqg==.jpg

Gadgetman:20G
Pick a lock, plant a bug, trace a phone, crack a safe, and take over a spy camera.
انجام دادن کل کارها برای یک بار که شامل:باز کردن قفل صندوقچه و ردیابی تلفن همراه و برطرف کردن اشکال سیستم امنیتی(معمولا مربوط به صدا میشه) و هک کردن دوربین امنیتی.تمام این کارا رو در طول داستان بازی باید انجام بدین پس با انجام ماموریت های بازی این اچیومنت به دست مییاد

-HvLHw==.jpg
Environmentalist:15G
Perform 5 unique environmental kills.
5 نفرو با استفاده از 5 شی محیطی از بین ببرید.
شامل سطل آشغال و اکواریوم ماهی وتنور و.....برای این کار دشمنو با b بگیرید و اگر وسیله ای نزدیک شما باشه به رنگ قرمز در مییاد.بعد دشمنو نزدیک به وسیله مورد نظر کنید وبعد b رو فشار بدید
-ZszjA==.jpg

Foodie:10G
Try 10 different foods or drinks.
10 تا غذا یا نوشیدنی مختلفی امتحان کنید(استفاده کنید)
شامل بستنی و تخم مرغ و ماهی ومرغ و چای و سوشی و..میشه برای این کار شما از دکه هایی که کنار خیابان هستند باید غذا بخرید
+DnYdQ==.jpg

Man Around Town:20G
Visit Aberdeen, Central, Kennedy Town and North Point.
از تمام مناطق شهر شامل ابردن و سنترال(مرکزی) و کندی و نورت پوینت(شمالی) بازدید کنید
برای این کار میتونین یک دور کامل با ماشین دور تمام شهر بچرخید
+dkg5g==.jpg

Take A Bite Out Of Crime:10G
یکی از ماموریت های مربوط به بخش پلیسو تموم کنید
با رنگ آبی در نقشه مشخص میشند
+-gpUw==.jpg

A Slap in the Face:10G
Kill someone with a fish.
یک نفرو با ماهی بکشید
شما میتونید درز جاهایی که اکواریوم وجود داره یا یکی از ماموریت های بازی(ماموریت 17 بازی.) یک ماهی بردارید و دشمنو با اون بکشید
+Nd2-w==.jpg

Stuntman:5G
Successfully perform an action hijack.
موفقیت در دزدین یک ماشین بدین صورت که با ماشین خودتون حرکت کنید همین که نزدیک ماشین مورد نظر شدید A رو نگه دارید بعد یک فلش میاد بعد اگر سبز شد باز دوباره A رو بزنید تا ماشینو بدوزدید
+TeObA==.jpg

Fashion Statement:10G
Change all your clothes in your wardrobe or a clothing store.
تمام لباساتون رو در خونه یا مغازه لباس فروشی عوض کنید که شمال عوض کردن شلوار و کلاه و بلوز و ساعت و عینک و کفش میشود
+hCaYg==.jpg

Great Face:50G
Achieve Face Level 10.
رسیدن به لول 10 در بخش FACE
این بخش معمولا با کمک کردن به مردم و یا انجام مسابقات ماشسین سواری زیاد میشود
+-Bi8Q==.jpg

Gaining Face:25G
Achieve Face Level 5.
رسیدن به لول 5 در بخش FACE
+dFrRA==.jpg

Minor Face:5G
Achieve Face Level 2.
رسیدن به لول 2 در بخش FACE
و حالا Achievements های مخفی
5-5M2+Y=.jpg

Martial Law:15G
Defeat all 4 Martial Arts Clubs
در هر 4 باشگاه هنر های رزمی حریفان خودتونو شکست بدین
این مسابقات در 6 راند برگذار میشه
+DGT1w==.jpg

Big Smiles All Around:50G
Complete Big Smile Lee.
ماموریتی به نام لبخند بزرگ لی رو تموم کنید
این آخرین ماموریت بازی هستش و با انجام اون این ACHIVMENT باز میشه
-ZN4Lg==.jpg

A Big Betrayal:35G
Complete Dockyard Heist.
ماموریتی به نام دزدی در کارخانه کشتی سازیرو تموم کنید.این ماموریت 17 ماموریت بازی هستش
-HOAvQ==.jpg

That'll Show 'em:25G
Complete Payback.
ماموریتی به نام پرداخت رو انجام بدین.این ماموریت 8 ماموریت بازی هستش و چون جزو ماموریت های اولیه بازی محسوب میشه خیلی آسونه
-lKJCA==.jpg

In With the Gang:5G
Complete Night Market Chase.
ماموریتی به نام شبه تعقیب در بازار رو انجام بدین که جزو ماموریت های اولیه بازی هستش.2 ماموریت بازی و بیشتر جنبه آموزشی داره

دوستان اگر جایی من اشتباه کردم یا شما مشکلی داشتین به من بگین تا توضیح کامل تری بدم

نقشه:
43722253263012689062.png
توجه:دوستان عزیز توجه داشته باشند که نیاز نیست اصلا برای هیچ یک از اچیومنت ها بازی رو از اول برید - حتی برخی از اون ها رو اگه از اول برید باید کل کارهایی رو که خواسته همه رو انجام بدید که این یعنی دوباره کاری .
هر اچیومنتی جا موند میشه بعدا بازش کرد هر کدوم رو موندید بگید عرض کنم چجوری بگیرید - اگه یکم توجه کنید راحت 1000 میشه .با تشکر از
OFW که ای نکته رو گفتن

آخرین ویرایش:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
لطفا اچیومنتها رو فقط ترجمه نکنید. چند روز فرصت میدم که کاملشون کنید و توضیح کافی برای گرفتن هر اچیومنت بذارید. وگرنه تایپیک رو مجبورم پاک کنم. برای دیدن نمونه به تاپیکهای بغلی مراجعه کنید. متشکرم.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
لطفا اچیومنتها رو فقط ترجمه نکنید. چند روز فرصت میدم که کاملشون کنید و توضیح کافی برای گرفتن هر اچیومنت بذارید. وگرنه تایپیک رو مجبورم پاک کنم. برای دیدن نمونه به تاپیکهای بغلی مراجعه کنید. متشکرم.
سعی کردم توضیحات بیشتری بدم.ولی اکثر اچیومنت ها نیاز به توضیحات نداشت و با ترجمه میشد اونو به دست آورد.مثل یکی از اچیومنت ها که باید تمام ماشین های بازیرو بخری.بازم من توضیحاتی دادم لطفا اگر بازم مشکلی بود به من بگید.با تشکر از شما

آخرین ویرایش:

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سعی کردم توضیحات بیشتری بدم.ولی اکثر اچیونت ها نیاز به توضیحات نداشت و با ترجمه میشد اونو به دست آورد.مثل یکی از اچیومنت ها که باید تمام ماشین های بازیرو بخری.بازم من توضیحاتی دادم لطفا اگر بازم مشکلی بود به من بگید.با تشکر از شما

الان خیلی خوب شده. فقط لطفا به نقشه آخر چند خط اضافه کن که هر علامت برای چی هستش. خیلی ممنون.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اول از همه تشکر می کنم از نویسنده این راهنما
دوم یه سوال دارم از آقای ناظم: چرا ترجمه دوستان ترجمه راهنمای بازی هارو وقتی که خوب و روون ترجمه میشه نذارن؟ به خدا به ترجمه هم راضی هستیم. الان شما سایت های مرجع اچیومنت یا تروفی (صرفا واسه نمونه) یه سر بزنید همه بازی ها اچیومنت گاید دارن ولی تو سایت های فارسی خبری نیست. حالا تو این وضعیت چه اشکالی داره یه ترجمه روون و وطنی رو دوستان بذارن؟
ممنون میشم که اجازه بدید دوستان راهنمایه ترجمه شده بذارن.

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
بهرام جان,در اچیومنت تمام کارهای رولند رو انجام دهید,بنویس که پس از پایان داستان بازی میتونید کارهای رولند رو انجام دهید.(چون هر کی ندونه فک میکنه باید از همون اول بازی دنبالش باشه!)

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
دوستان عزیز توجه داشته باشند که نیاز نیست اصلا برای هیچ یک از اچیومنت ها بازی رو از اول برید - حتی برخی از اون ها رو اگه از اول برید باید کل کارهایی رو که خواسته همه رو انجام بدید که این یعنی دوباره کاری .
هر اچیومنتی جا موند میشه بعدا بازش کرد هر کدوم رو موندید بگید عرض کنم چجوری بگیرید - اگه یکم توجه کنید راحت 1000 میشه .

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
سلام دوستان
والا یه چنتا اچیومنت این بازی مونده میخواستم ببینم چجوری میتونم بگیرمشون؟
1- Use 10 different firearms to defeat enemies کدوم مراحل رو مجددا بازی کنم که توش اسلحه های مختلف هست؟
2- Unlock ten Triad Upgrades والا همه دشمنا رو هد شات کردم ولی هنوز یکم میخواد تا 10 بشه
3- Achieve 30 Gold Stat Awards اینو چجوری بگیرم
مرسی

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
سلام دوستان
والا یه چنتا اچیومنت این بازی مونده میخواستم ببینم چجوری میتونم بگیرمشون؟
1- Use 10 different firearms to defeat enemies کدوم مراحل رو مجددا بازی کنم که توش اسلحه های مختلف هست؟
2- Unlock ten Triad Upgrades والا همه دشمنا رو هد شات کردم ولی هنوز یکم میخواد تا 10 بشه
3- Achieve 30 Gold Stat Awards اینو چجوری بگیرم
مرسی

1- اینو یک باره نمی خواد تو کل طول بازی میگه بکنی . احتمالا یکی دو تاش مونده یکم تلاش کنی اوکی میشه !
2- اینو همه مرحله ها رو در قسمت ریپلا نگاه کن انداخته که چقدرشو گرفتی از هر مرحله . این یکم سخته و فقط هد شات نیست و تقریبا کامل باید بگیری هر مرحله رو .

تو اون مرحله هایی که خوب نرفتی دوباره تلاش کن . و سعی کن با مشت و لگد بزنی و طول بده تا میتونی بعد بکش . یعنی طوری بزن دیرتر بمیره .

3- این سخترین اچیومنت بازی هست . باید همه کارهای امکان پذیر در بازی رو انجام بدی ! از نقشه پست اول هم استفاده کن . و در قسمت ریپلای کردن مرحله ها یه قسمت هم اگه توجه کنی اون کارهای لازم برای گلد رو نوشته ! یه لیست طولانی :) اونو نگاه کن ببین کدوم ها
مونده راحت تر میشه !

موفق باشی

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان کِمَک کنید لطفا:D
من تمام اچیو ها رو گرفتم به جز Pure Gold!
برای Gold ها هم همه رو گرفتم به جز اونی که می‌گه باید 1.000.000 پول از راه مسابقه خروس ها یا اون بازی مسخره ـه در بیارید:D
من 541.000 گرفتم ولی واقعا دیگه هر کاری می‌کنم به پول هام اضافه نمی‌شه!
یعنی من مسابقه رو ببرم هم رو 541.000 می‌مونه:|
البته تا جایی که فهمیدم اگر رو آخرین درجه پولی بذاری بهت اضافه می‌کنه و می‌خوام اون بازی مسخره ـه رو ببرم:D
قوانین و قلق و... رو یه نفر توضیح بده من دستش رو می‌بوسم:)
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر