راهنمایی در مراحل Darksiders II

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,690
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
یعنی چطور؟ در ضمن من با Pcبازی میکنم
فرقی نمی‌کنه پلت‌فرم‌تون چی باشه. نقشه رو بیارید و ببرید رو حالت نمایش تمام منطقه. با موس محل مورد نظرتون یعنی Eternal Throne رو بیارید تو مرکز صفحه تو محدوده‌ی اون مربع نشانگر. طوری که اسم محل نمایش داده بشه. در این حالت پایین صفحه یه دستور اضافه میشه برای Fast Travel (برای بنده کلید Enter بود). با زدن انتر و بعد انتخاب Yes، به محل انتخاب شده منتقل میشید.
اگه از این روش استفاده نکنید برای جابجایی تو نقشه دردسر خیلی زیادی خواهید داشت. مخصوصاً برای پیدا کردن ماموریت‌های جانبی.
0401.jpg

آخرین ویرایش:

davoud62

کاربر سایت
Aug 3, 2015
8
سلام بچه ها.من اینجا موندم نمیدونم چطوری مثل تصویر مجسمه اصلی رو پرد کنم بعد از نیزه ها همش میوفته همون پایین چطوری پرتش کنم بیشتر......؟
1534-.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
برای اینکه چیزی رو بیشتر پرت کنین از طریق پورتال، موقعی که میخوایین پورتال درست کنین، دکمه رو نگه دارین تا شارژ بشه و پورتال قدرتمندتری ایجاد بشه..

davoud62

کاربر سایت
Aug 3, 2015
8
سلام من الان سه روزه اینجا گیر کردم لطفا راهنمایم کنید من دو حفره را فعال کردم و با قابلیت دوتا شدن اهرم ها رو دادم پایین ولی مجسمه نمیفته اونطرف نیزه ها میوفته نزدیکحفره روی زمین چرااااااااااااا؟
443745828.jpg

davoud62

کاربر سایت
Aug 3, 2015
8
سلام من الان سه روزه اینجا گیر کردم لطفا راهنمایم کنید من دو حفره را فعال کردم و با قابلیت دوتا شدن اهرم ها رو دادم پایین ولی مجسمه نمیفته اونطرف نیزه ها میوفته نزدیکحفره روی زمین چرااااااااااااا؟
443745828.jpg
درست شد مر30

rezi_71

کاربر سایت
Aug 10, 2011
1,060
نام
رضا
800px-FightingSamael.jpg
آقا این باگ Samael هم یقه ما گرفت :/
از زمانی هم شروع میشه که سلامتیش نصف میشه و میره روی تخت خودش میشینه و پل درست میشه تا بریم بهش ضربه بزنیم و بعد از اون صحنه QTE که باید جاخالی بدیم باگ شروع میشه...

خودش میندازه توی مواد مذاب،به در و دیوار ضربه میزنه و هی دور خودش میچرخه!:|
آخرش هم که میمیره صفحه سیاه میشه و خودمون هم اتوماتیک میوفتیم توی مواد مذاب... دیگه نه کلیدی میده نه چیزی،پل هم خرابه و کاری نمیشه کرد و کلا هیچی که هیچی!:|
روی PS3 بازی کردم و حتی آپدیت 1.02 هم نصب کردم ولی هیچ تاثیری نداشت...

حالا اگر کسی هنوز یادش هست بگه راه درمونی چیزی هست این تیکه رد کنم یا کلا باید بیخیال بازی بشم؟! لعنتی 20 و اندی ساعت وقت بزاری اونوقت بخوری به همچین باگ مسخره ای دیگه خیلی ستمه~X(:D
------------------------
راه حل:
خب خودم بعد چندجا گشتن و امتحان کردن فهمیدم جریان چیه! گفتم همینجا بگم که اگر کسی از شانس بدش اینجوری گیر افتاد دیگه بیخیال بازی نشه!:D
همون موقعی که سلامتی غول نصف میشه و درست زمانی که صحنه QTE میاد حتما باید دکمه به موقع بزنین تا جاخالی بده و بعدش خودتون سریع بندازین توی مواد مذاب تا بازی باگ نگیره!:|:D
چون بعد اون صحنه کلا مبارزه میره اون طرف(طرف تخت) و بعد QTE این اتفاق میوفته ولی وقتی باگ بگیره مبارزه میره اونور پل و کلا قاط میزنه بازی...

پ.ن: راه حل عملی هست فقط بدیش به اینکه ممکنه چندبار پشت هم اینکار انجام دادین جواب نده ولی یکدفعه 2بار پشت هم جواب بده خلاصه باگ به شدت مضخرفی هست که تنها راه حلش همین کار هست و بس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MK_COD

morteza.z.a

کاربر سایت
Nov 27, 2017
1
سلام من تو قسمت The foundry گیر کردم اونجا ک با karn از در رد میشن دگ راه هایی ک داره جایی برا رد شدن نداره.اون بمب هم ک رو دیواره نمیشه برش داشت ک پرتاب کنی.موندم چیکار کنم.کمک

Alyas

کاربر سایت
Mar 9, 2018
2
سلام اقا خسته نباشید دیگه کم کم دارم دیوونه میشم چهار روز پیش د گیم دارک سایدرز ۲ به مرحله ای رسیدم که باید سه تا اون روح ها رو پیدا کنی من هر سه رو پیدا کردم تو روح اخر یه عنکبوت بود که روح سوارش میشد اونارو کشتم و تموم شد حالا من راهی برا برگشت از اون مرحله نمیتونم پیدا کنم البته میتونم مپ رو از حالت زوم در بیارم و با اینتر برم مرحله اول همین جا ولی نمیتونم از این شهر خارج شم لطفا کسی اگه اطلاعاتی داره لطف کنه بگه که منم بتونم مرحله رو رد کنم ممنون از سایت خوبتون

Alyas

کاربر سایت
Mar 9, 2018
2
سلام و خسته نباشین به دست اندر کاران این سایت باحال
وبعد از سلام و احوال پرسی
من در دارک سایدرز ۲ تو مرحله او سه تا روح گیر افتادم روح سومم رو از پا در اوردم و اینم میدونم وقتی نقشه رو از زوم در میاری میشه با اینتر به اول همون مرحله برگردی اما من بعد اینکه به اول اون مرحله بر میگردم راهی رو نمیتونم پیدا کنم که برم به اونجایی که ازش اومدم حالا لطف کنین منو راهنمایی کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر