راهنمایی در مراحل Darksiders II

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
کمک کنید لطفا من تو مرحله 3 بازی گیر کردم عکساشم میزارم الان دو تا گوی هستش یکیش راحت میشه گذاشت اون یکی رو هر کاری کردم جا به جا نمی شه تو عکس آخری معلومه میله ها را چه جوری بالا ببرم تا گوی رو بفرفستم داخل سوراخه
نمی دونی من اینجا چقد گیر کردم
ارو اون سکو هه نمی تونستم برم
از هر سه طرف رفتم غیر از اون سمت اصلی
فکر می کردم اونجا رو هم تست کردم
:-<

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
من این توپ رو کجای karkinos بزنم که چپ شه؟
توپ رو E جمع کن بعد با رول پرت کن سمتش
به هر جاش که بخوره چپ می شه
بعد برو اون زیره شکمش که صورتیرو بزن
فنچشام ول کن اونو اول بزن بعد اونا رو بزن

---------- نوشته در 04:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:20 PM ارسال شده بود ----------

999999 بار کردم نشد.
دیگه اعصابم خورد شد.
نمی دونم دیگه
اگه مطمئنی توپه به خودش خورده پس حتما باگه دیگه
:-<

---------- نوشته در 04:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:21 PM ارسال شده بود ----------

یه سیو Easy نیمه کاره دارم
نزدیکه اونجاست اگه می خوای می تونم چهار شنبه باست بزارم
(چهار شنبه فیزیک دارم به خودم قول دادم دیگه بازی نکنم:D)

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
بچه ها کسی save تا قبل از مرحله The Foundry رو نداره؟ ویندوز عوض کردم حواسم نبود save بردارم
یه save دانلود کردم ولی توی بازی موقع load میگه cruppt save کار نمی کنه

pelox

کاربر سایت
May 14, 2011
27
اقا سلام
منchapter8 رو تموم کردم یعنی سر اون ماررو کندم بردم پیش lord of bonesیک قدرتی داد نمیدونم چجوری استفاده کنم دنبال علامت هم میرم به سمتgilded arena هست ولی وقتی به اون سمت میرم علامت جاش عوض میشه واون ور راهی نیست ممنون میشم کمک کنید

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اقا سلام
منchapter8 رو تموم کردم یعنی سر اون ماررو کندم بردم پیش lord of bonesیک قدرتی داد نمیدونم چجوری استفاده کنم دنبال علامت هم میرم به سمتgilded arena هست ولی وقتی به اون سمت میرم علامت جاش عوض میشه واون ور راهی نیست ممنون میشم کمک کنید
اون قدرت رو فعلا نمیتونین استفاده کنین، وقتی‌ از پله‌ها میرین پایین، سمت Gilded Arena نرین و پله‌ هارو به طرف پایین ادامه بدین، میرسین به جایی‌ که اول از همه آمدین ازش، بعدا از قلعه خارج شین.(علامت زیاد مهم نیست، وقتی‌ از پل‌ها آمدین پایین راه رو مستقیم برین از قلعه میرین بیرون) بعدا علامت اصلی‌ ظاهر می‌شه.

pelox

کاربر سایت
May 14, 2011
27
وقتی از
lord of bones میام بیرون زیر همون جا چنتا پله است میره توش ولی اونجا به بیرون راه نداره لطفا بگید تا کدوم پله هارو برم به سمت پایین بعد از کشتی یا توش سیستمم مشکل داره اسکرین شات نمیگیره وگرنه عکس میزاشتم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
وقتی از
lord of bones میام بیرون زیر همون جا چنتا پله است میره توش ولی اونجا به بیرون راه نداره لطفا بگید تا کدوم پله هارو برم به سمت پایین بعد از کشتی یا توش سیستمم مشکل داره اسکرین شات نمیگیره وگرنه عکس میزاشتم

منظورم اون پله‌ها نیستن :D از کل اون منطقه که توش سربازای شاه اینا هم هستن به طرف Gilded Arena خارج بشین ( علامت رو دنبال کنین) همینطوری وقتی‌ دارین به طرف Gilded Arena میرین ، یه سری پله هستن که شما الان دارین از بالا اون پله‌ها میاین پایین، به یه جایی‌ میرسین که یه راه رو به مستقیم هست، یه راه هم هست که پله هارو به طرف پایین دنبال کنین، اگه راه مستقیم رو برین دوباره میرسین به Gilded Arena ، پله هارو به طرف پایین ادامه بدین میرسین به جایی‌ که قبلا بودی، اونجارو هم یکم جلو برین از قلعه خارج میشین.

M.Wolfman

کاربر سایت
Mar 16, 2011
89
نام
mohsen
اقا سلام
اون قدرتی که lord of bone بهت می ده یکم بعد از اینکه بهت داد فعال می شه
حالا یه کم به فعا شدنش مونده;)

m_esmaily

کاربر سایت
Aug 26, 2012
40
نام
مهدی
سلام من این قولو کشتم حالا باید چی کار کرد
ممنون
اینم عکسش
44zl1mkrb9bqvs64ioj.jpg

http://up.vatandownload.com/images/kj762uih4c6o8hytv3u.jpg
کمک کمک کمک:((

آخرین ویرایش:

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
رسیدم داش
اگه می خوای یه سایت آپلود بده
بعد هم بگو سیو و کجا ریخته:D
بدم بهت
فقط مطمعنی رفتی با اون یارو قشنگ صحبت کردی؟
چون بعد از این که صحبت کردم در بدون هیچ باگی باز شد:|

سلام داداش من دارم از اول بازی میکنم این دفعه خیلی با دقت میرم مرحله رو تا اشکالی پیش نیاد اگه این دفعه در باز نشد شاید از کرکم باشه یا بازی ناقص باشه

m_esmaily

کاربر سایت
Aug 26, 2012
40
نام
مهدی
بچه ها کسی save تا قبل از مرحله The Foundry رو نداره؟ ویندوز عوض کردم حواسم نبود save بردارم
یه save دانلود کردم ولی توی بازی موقع load میگه cruppt save کار نمی کنه
سلام من این قولو کشتم حالا باید چی کار کرد
ممنون
اینم عکسش
44zl1mkrb9bqvs64ioj.jpg

http://up.vatandownload.com/images/k...c6o8hytv3u.jpg
کمک کمک کمک:((

---------- نوشته در 09:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:41 PM ارسال شده بود ----------

حل شد مرسی

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
سلام داداش من دارم از اول بازی میکنم این دفعه خیلی با دقت میرم مرحله رو تا اشکالی پیش نیاد اگه این دفعه در باز نشد شاید از کرکم باشه یا بازی ناقص باشه

ایول این بار در باز شد این دفعه با دقت رفتم موفق شدم:d

matrix59

کاربر سایت
Aug 24, 2012
14
سلام.

دوستان ميخواستم بدونم با چه برنامه اي از محيط بازي عكس ميندازين؟؟

با برنامه Ashampoo Snap 3هم ميشه؟؟

اگه ميشه چجوري؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر