|
  1. با توجه به درخواست های متعدد کاربران، مدیریت سایت قصد دارد شرایط کاریرانی که دسترسی آن ها به انجمن قطع شده است را مجددا بررسی نماید. کاربران میتوانند درخواست های خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایند تا پس از بررسی، نتیجه آن به کاربر اعلام گردد. لازم به ذکر است که ارسال درخواست تضمینی برای رفع قطع دسترسی نمیباشد.
    بستن اطلاعیه
  2. بستن اطلاعیه
  3. بستن اطلاعیه

راهنمایی در مراحل Darksiders II

گفتگو در 'راهنمای قدم به قدم بازی ها' ایجاد شده توسط RED_BEARD39, ‏Aug 18, 2012.

1. کاربر سایت

نام:
    salar
    آقا من تو مسیر C;Users/اسم کامپیوتر/my document/my games/dark siders 2 ریختم تاثیری حاصل نشد مگه این مسیرش نیست

2. کاربر سایت

من مکان سیوا رو به ترتیب مینویسم:
    1:my document
    2:my games
    3.darksiders 2
    4:english
    من الان برای امتحان سیوای بازی خودم پاک کردم اما وقتی میرم تو بازی باز از همون سیوا میاره نمیدونم چرا این طوری نمیدونم یک بار بازی پاک کنید دوباره نصب کنید بعد برید سیوا رو تو مکانی که بالا نوشتم بریزید.

3. کاربر سایت

نام:
    salar
    این کارو کردم مینویسه corrupt save و وقتی روش کلیک میکنم بازی از اول شروع میشه

4. کاربر سایت

دوست عزیز من الان بازی تموم کردم و برای امتحان سیوام از داخل بازی پاک کردم و اون سیوایی که برای شما گذاشتم نگه داشتم و ریختم تو محل سیوا اما برای منم از اول میاره نمیدونم شاید مشکل از بازی باشه.

5. کاربر سایت

نام:
    salar
    تو سایتای خارجی هم گشتم زیاد از این نوع مشکل داشتن به هر حال من بازی رو از اول شروع کردم و الان مرحله 9 هستم البته به خاطر این با سرعت بردمش که مگا ترینر داشتم میتونید همین جا بگریتش
    Darksiders II Up 1 Plus 22 Trainer.exe

6. کاربر سایت

اقا من اینجا گیر کردم مرحله 15 همون جایی که سیاهی همه جارو گرفته باید با نور پاکش کنی !
    الان رسیدم به یه جایی که از دهن مجسمه ها اب سیاه میریزه رو زمین !
    اینجا

دو طرف رو میرم الان از دهن مجسمه ها اب میاد بیرون !
    ولی چیزی نشده هنوز سیاهی جلوم هست نمیتونم برم جلو ! اون بغل هم یه در هست که از اول فقل بوده !

آخرین ویرایش: ‏Aug 22, 2012
  7. کاربر سایت

سلام من مرحله ی اخر هستم چطور میشه این توپل شکست داد این یه زره جون اخرش منو کشته

8. کاربر سایت

آقا این غول gardian رو چطوری باید بکشیم اعصابمو خورد کرده اون مرحله اولشو انجام میدم دفعه بعدی گلوله های آتشین پرتاب میکنه اونجا چیکار کنم

9. کاربر سایت

نام:
    salar
    سوار اسب شو به طرف پاهاش برو و هم زمان به اون گوی آتشین تیر بزن بعدش می بینی که گوی داره تو هوا میره به تیر زدن ادامه بده تا گویه بترکه و گاردین بر روی زمین بیوفته

10. win win

کاربر سایت

نام:
    S
    چجوری میشه کارکینوسو کشت هر چه قدر توپا رو پرت کردم نشد

11. کاربر سایت

زمانی که اون سنگ بهش پرت کردی اون میفته زمین و میتونی بهش ضربه بزنی و این کارو تا آخر انجام میدی.

12. کاربر سایت

سلام..
    اقا من همون اولش گیر کردم.همون اوله بازی که میگه با اسب برو جلو بعد میرسه به یه در میری تو بعد میگه برو بپر رو دیوار.نمی دونم کجا باید بپرم؟؟؟؟

13. کاربر سایت

14. کاربر سایت

نام:
    mohsen
    آقا چجوری می شه قدرت ها رو ریستارت کرد که صفر شه یه بار دیگه درست بزنیم؟
    چند سری خودش قدرت ها رو ریستارت کرد
    اونموقع چیزی حالیم نبود همینجوره زدم

الانم بازی رو تموم کردم لولو هم 22 هست
    اگه کسی سیو بازیمو می خواد بگه یه سایت واسه آپلود هم معرفی کنه بزارم

15. win win

کاربر سایت

نام:
    S
    من تازه بازی رو گرفتم ولی با یکی از غول ها مشکل دارم شایدم مشکل از بازی چون که هر چه قدر توپارو بهش میزنم نمیشه

این صفحه را به اشتراک بگذارید