نقد گروهی فیلم

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Mr.Ok, ‏Aug 17, 2012.

فیلم این هفته ؟

Poll closed ‏Aug 21, 2012.
  1. A Beautiful Mind

9 رای
    18.8%
  2. Annie Hall

3 رای
    6.3%
  3. The Killer Inside Me

1 رای
    2.1%
  4. Juno

3 رای
    6.3%
  5. 500Days Of Summer

5 رای
    10.4%
  6. In the Mood for Love

3 رای
    6.3%
  7. V for Vendetta

15 رای
    31.3%
  8. In Bruges

9 رای
    18.8%
  1. کاربر سایت

نام:
    معین
    سلام
    از اونجا که علاقه مندان به سینما تو فروم زیاده گفتیم یک حرکت مثبت و فرهنگی کنیم و یک به اصطلاح میزگرد سینمایی رو شروع کنیم.
    هر هفته یک فیلم انتخاب میشه و تو اون مدت دوستداران میتونن راجبش بحث کنن. وقتی فیلم مشخص شد یه خلاصه داستان و پوستر فیلم گذاشته میشه.
    فقط چن تا نکته.
    یکی اینکه فیلم هر هفته از طریق نظرسنجی که گذاشته میشه انتخاب میشه.هر هفته هشت فیلم در نظرسنجی قرار میگیرن که یک فیلم, منتخب اون هفته خواهد شد.
    دوم سعی کنین امتیازی رو هم به فیلم اختصاص بدین تا آخر هر هفته امتیاز اون فیلم از نظر ما بازی سنتری ها معلوم بشه.
    سه هم اینکه اسپم و دعوا و مسخره کردن بقیه رو کنار بذارین.بذارین یه تاپیک خوب رو کنار هم داشته باشیم.

در نظرسنجی شرکت کنید و فیلم منتخب این هفته دوشنبه اعلام میشه و بحث در موردش شروع.
    این پست به تناسب شرایط جدید به روز خواهد شد.
    با تشکر از آریا !

موفق باشید

2. тесн теαм کاربر سایت

نام:
    αмιг
    خیلی عالیه؛ حتما شرکت میکنم اگه فیلم منتخب رو دیده باشم! خیلی دوست داشتم چنین تاپیکی زده بشه، مرسی.

3. کاربر سایت

نام:
    معین
  4. Channeling La Masia مدیر انجمن

اگر قراره همچین حرکتی زده شه لااقل فیلمای کاندید یه سنخیتی باهم داشته باشن! خیلی ببخشیدا ولی ترکیب اون فیلمای بالا واقعا یکی از زشت ترین حالت هاییه که اسم یه سری فیلمو میشه چید:D

5. کاربر سایت

نام:
    مهرداد
    خیلی خوب فقط تعداد فیلمای نظرسنجی رو کم کنید تعداد انتخاب زیاد باشه به نظرم خوب نیست
    همین طور سعی بشه ژانر بندی هم بشه که به همه نوع فیلمی نگاه بشه
    ولی کار عالی

6. کاربر سایت

نام:
    نوین
    آنی هال و the killer inside me :))
    بعد in the mood for love و v for vendetta :))

7. کاربر سایت

نام:
    مرتضی
    بهتره به یک نظمی تو نظرسنجی برسید فیلم های نظر سنجی هر هفته بر چه اساسی انتخاب میشه؟

8. کاربر سایت

نام:
    معین
    من در نظرم اين بود كه نظرسنجي تمام ژانرها رو بپوشونه.اگه با ژانربندي موافقين از هفته بعد عملي ميشه.البته باز به نظرمن اينجوري بهتره.ما در مورد ژانرها صحبت نميكنيم كه. حالا هرچي جمع بگه

9. کاربر سایت

نام:
    iMAN
    جای فراستی خالی...!!!!:d

10. کاربر سایت

نام:
    سروش
    از یه لحاظ منم نظر شمارو دارم و فک می کنم ژانر مهم نیس.ولی مثلا اگه نظر سنجی بذاری بینه:
    1-سرباز رایان
    2-تایتانیک
    خب اینجا تکلیف چیه؟هردوشون خیلی با ارزشن...حیفه یکیشون حذف شه...مگر اینکه از اون نظر ارجح باشه.که بین این دوتا فیلم من چجوری بگم کدوم بهتره(مثال بود)مثلا :
    1-پسری در پیژامه راه ره
    2-لیست شیندلر
    اینجوری واقعا می شه انتخاب کرد

11. کاربر سایت

نام:
    بابک
  12. کاربر سایت

به نظرم فیلم ها تو یک سبک باشن بهتره، مثلا نجات سرباز رایان و full metal jacket, platoon, black hawk down, تو نظرسنجی باشن.
    پ.ن. این ادیسه کوبریک را زودتر بزاریم واسه نقد، دفه اول که دیدمش یه علامت سوال بالا سرم سبز شده و هر بار که نگاه می کنمش علامت سوال بالای سرم بزرگتر میشه!!

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

13. کاربر سایت

بنده با سیستم فعلی نظر سنجی که فیلم ها به هم ربطی ندارن، موافق ترم. این روش هم باعث میشه روند گفتگو و فیلم هایی که قراره راجع بهشون بحث بشه، کاملا نامعلوم بمونه ( که باعث افزایش جذابیت تاپیک میشه ) و هم باعث میشه خیلی از فیلم های شایسته به دلیل این که با یک فیلم محبوب و معروف دیگه توی یک ژانر یکسان قرار دارن، حذف نشن. ( مثلا Goodfellas و Godfather ) البته میزان محبوبیت و معروفیت فیلم های نظرسنجی باید توی سطح یکسان قرار داشته باشه و اینطور نباشه که یک انتخاب مشخص وجود داشته باشه که با فاصله ی زیاد، بیشترین رای رو بیاره. ( مثل V for Vendetta توی این گروه )

14. کاربر سایت

نام:
    پژمان
    لا اقل یه سابجکت مناسبی باشه مثلا فیلم های اخرالزمانی تو یه گروه
    فیلم های درام یا اکشن تو یه گروه
    نه اینکه یه فیلم درام با یه فیلم ژاندر وحشت بیافتن تو یه گروه به همراه یه فیلم اکشن و تخیلی

15. کاربر سایت

به نظر من اگه ژانر بندی بشه فیلما یا اینکه فیلم ها رو سال بندی کنید یا فیلم های یه کارگردان رو بذاریم خیلی بهتره...
    رو ژانر بندی بیشتر تاکید دارم...
    موضوع انتخاب ژانر محبوب تر و نقد اون نیست که! موضوع اینه مثلا من فیلم Sweet November و SAW رو دوست دارم و میخوام بهشون رای بدم شاید تصادفا این دو فیلم تو یه نظرسنجی بیفتن این در حالیه که هر کدوم تو ژآنر خودش مورد پسند من نوعی بوده...

آخرین ویرایش: ‏Aug 18, 2012

این صفحه را به اشتراک بگذارید