نقد بازی THE WITCHER 2

آیا بازی THE WITCHER 2 خوب بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    34

MILAD619

کاربر سایت
Jul 21, 2012
626
نام
MILAD
4773-1-the-witcher-2-gamescom-2010-gameplay-trailer-hd.jpg

بهترین نقطه ی قوت TW2 روایت سینمایی عالی آن است.وجود انیمیشن های عالی و روان و گرافیک زیبا به بازی قوت میبخشد.
شخصیت پردازی در بازی بسیار قوی است و بازیباز GERALT(کاراکتر اصلی بازی)را درک میکند و او را باور میکند!!!!!
داستان بازی چند لایه است.در هر صحبت بازیباز دیالوگ ها را انتخاب میکند و هر دیالوگ نتیجه ی خاص و متفاوتی را در پی دارد و ممکن است داستان بازی را تغییر دهد.انتخاب درست دیالوگ ها از اهمیت بالایی برخوردار است(خصوصا در فصل دوم بازی).گاهی دیالوگ ها نتیجه ی مرگبار دارند و ممکن است گرالت را بکشد.
16 پایان برای بازی در نظر گرفته شده است که من فقط یکی رو دیدم.موسیقی بسیار زیبا با بازی هماهنگی دارد و بازیباز را جذب میکند.

news_the_witcher_2_gameplay_videos-11029.jpg

اکثر بازی ها یک نوع موسیقی اصلی دارند که در بیشتر مواقع آن را پخش میکنند اما در TW2موسیقی های متنوعی وجود دارد که هر کدام در قسمتی از بازی که بیشتر به آن شباهت دارد پخش میشود.
همچنین تم غم انگیزی به بازی داده شده است که دنیای پر از ناامیدی را نشان میدهد.
داستان بازی بسیار زیباست.سازندگان توانسته اند ماجرای قتل شاه به دست KINGSLAYER و فراموشی گرالت را به خوبی به هم پیوند دهند.
جایی که بازی دچار اشکال میشود کیمپلی بازیست.کنترل به خوبی از کار در نیامده و بازیباز گاهی قاطی میکند که با فشردن یک دکمه به کدام سمت میرود.
The-Witcher-2-Assassins-of-Kings-Combat-Overview-Gameplay-Trailer_5.jpg

هنگام مبارزات هم گاهی گرالت در وسط کادر قرار نمیگرد و کار بازیباز را دچار اشکال میکند.
جای یک چیز در بازی به شدت خالی است وآن سیستم واکنش به دزدی است.بازیباز میتواند وارد خانه ی مردم شود و همه چیز را زیر و رو کند بدون اینکه صاحب خانه واکنشی نشان دهد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
تقریبا وسایل و اشیا در همه جای بازی به فراوانی یافت میشود.
همچنین شرکت CD PROJECT بعد از انتشار بازی حمایت های فراوانی کرد.نخست قبل از عرضه ی بازی خبر رسید که طرفداران از چهره ی گرالت انتقاد کرده اند.بنابراین چهره ی گرالت به حالت اول برگشت و بهد از انتشار بازی هم خبر رسید که بازیبازان از مدل موی قهرمان بازی نیز انتقاد کردند بنابراین DLCهای متعددی وارد بازار گشت که همه رایگان بودند و به وسیله های آن ها میتوان انواع مدل مو را برای گرالت انتخاب کرد.
همچنین کارهای فرعی مانند مشت زنی و مچ اندازی و تاس بازی هم وجود دارد که وقتی بازیباز از بازی کردن خسته شد به انجام دادن آن ها بپردازد(من که عاشق مشت زنی هستم).
TW2یک بازی زیبا و اگر چه اشکالاتی دارد ولی کمتر بازی میتواند به آن برسد.
ببخشید که خوب نبود.آخه این اولین نقدمه!!!!!!!!!!!!!
the-witcher-2-gameplay-01.jpg

the_witcher_2_slideshow.jpg

آخرین ویرایش:

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
خوب بود...خلاصه و مفید...منم خیلی از بازی خوشم اومد ولی هی با خوم میگم یه وقتی بشینم نسخه اولو بازی کنم بعد اینو بازی کنم...

Wood

کاربر سایت
Oct 29, 2011
80
نام
پوریا
خیلی زیبا مختصر و مفید ولی یه پیشنهاد درهر موردی از نقدت که توضیح میدی عکس همون جارو هم بزاری عالی میشه
نقدت خوب بود ادامه بده;)

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
اقا این نسخه ی دوم واسه ps3 منتشر شده؟؟
یه سوال دیگه نسخه ی اول روی ps3 هست یا نه؟؟ممنون میشم جواب بدین...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر