هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
آقا من میخوام یک پلی استیشن 3 بخرم :
چون من زیاد کنسول باز نبودم و هیچ اطلاعی درباره اش ندارم.
میخواستم بپرسم کدوم بهتره؟
Slim Or Flat? فرقش چیه؟
چطوری کپی خور میشه؟

شما دوتا پست بالا بخون جواب دست میاد
ولی از من به شما نصیحتسعی کن PS3 نخیری چون خیلی کم میتونی کپی خور سالم پیدا کنی
بعدش سوپر اسلیم بد نیست با این روش کپی کردن از کپی خور به اورجینال میتونی راحت با ی کنی
موفق باشی

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
آقا من میخوام یک پلی استیشن 3 بخرم :
چون من زیاد کنسول باز نبودم و هیچ اطلاعی درباره اش ندارم.
میخواستم بپرسم کدوم بهتره؟

Slim Or Flat? فرقش چیه؟
چطوری کپی خور میشه؟
اصلا فت نخر"فرقشم اینه که فنش خیلی صدا میده و بعد از مدتی مشکل چراغ زرد پیدا میکنه ولی اسلیم اینطوری نیست".

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
اصلا فت نخر"فرقشم اینه که فنش خیلی صدا میده و بعد از مدتی مشکل چراغ زرد پیدا میکنه ولی اسلیم اینطوری نیست".

با سلام
من خودم یه فت ۶۰ سالم پیدا کردم دو سال پیش کپیخور هم بود ولی طرف زیاد استفدا نکرده بود الان خدایی مثل سالت کار میکنه

• Like
Reactions: se.phi.roth

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
با سلام
من خودم یه فت ۶۰ سالم پیدا کردم دو سال پیش کپیخور هم بود ولی طرف زیاد استفدا نکرده بود الان خدایی مثل سالت کار میکنه
فنش مثل یه PC صدا میده...اون مشکل چراغ زردم پیش میاد...دیرو زود داره اما سوختو سوز نداره.

• Like

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
263
نام
Pej-MAN
سلام
دوستان کسی رو تو اهواز یا تهران برای دانگرید کنسول فت دوال ناند میشناسید لطف کنید شماره تماسشو برام بفرسته
فت ۸۰ گیگ سری ۴ یو اس بی هستش ورژن الانشم ۴.۴۶ هستش
مرسی

HellrezA

کاربر سایت
Jul 24, 2017
1
سلام من یک کنسول کپی خور 160 گیگ گرفتم.با این که بازی هام کمتر از 20 گیگ جا گرفتن ولی بیشتر از 130 گیگ هارد دستگاهم پره و من فکر میکنم اپدیت های دستگاهم که 4.66 هست این فضا رو اشغال کرده لطفا کمکم کنید بدون فرمت کامل دستگاه اونارو پاک کنم
خواهشمندم کمکم کنید :-s:-s:-??:-??^:)^^:)^

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام من یک کنسول کپی خور 160 گیگ گرفتم.با این که بازی هام کمتر از 20 گیگ جا گرفتن ولی بیشتر از 130 گیگ هارد دستگاهم پره و من فکر میکنم اپدیت های دستگاهم که 4.66 هست این فضا رو اشغال کرده لطفا کمکم کنید بدون فرمت کامل دستگاه اونارو پاک کنم
سلام
دیتای بازی چی چون معمولا دیتای بازی هم جا میگیره بعدش چند تا بازی ریختی توش یکی یا دو تا

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
از منوی خود ps3 برو تو گزینه ی دوم یعنی game data utility از تو قسمت game
بازی هایی که نصب اجباری داشتن و جدا از خود بازی که شما کپی کردی نصب شدن دوباره لیستش و حجمشون هست پاک کن همو رو
البته ب جز اونایی که الان داری میری
منم این مشکلو داشتم اونقد ور رفتم تا فهمیدم

The Demon King

کاربر سایت
Jan 13, 2015
17
سلام
یه مشکل خیلی مسخره پیش اومده برام
دیشب نت ضعیف بود بازی نکردم امروز صبح خواستم ان شم رفتم بتلفیلد بازیو شروع کنم ساین این کردم ولی بعد چند ثانیه دقیقا وقتی فرندام لود شد ساین اوت شدم چندین بار تست کردم تاثیری نداشت بعد از ظهر هم باز تست کردم همینطوریه بعضی مواقع زمانی که میتونم انلاین باشم بیشتر میشه ولی به EA کانکت نمیشه الانم تست کردم ساین اوت نمیشه ولی به ea هم کانکت نمیشه حتی به دوستام پیام دادم نمیدونم چ مرگشه
اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
ویرایش : خودش شب درست شد اگه چنین مشکلی داشتین نگرانش نشید مشکل از نته مثل اینکه نت و psn نمیتونن اپدیت بازو چک کنن خودکار ساین اوت میشه خوودش درست میشه\m/

آخرین ویرایش:

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان من سرعت دانلودم داخل ps3 خیلی پایینه!!!
روی ps4 با نت ایرانسل سرعت عالیه ولی،ps3 افتضاحه.راحلی ندارید؟با adsl دانلود کنم سرعت بهتر میشه؟؟؟میخوام بازی god of war ghost of sparta رو دانلود کنم چند روز سرعت افتضاحه.کم کم دارم بیخیالش میشم

*GoD oF W@R*

کاربر سایت
Jul 14, 2014
13
سلام
میخوام از پلی استیشن 3 خروجی صدا برا هدفون یا هندزفری بگیرم کیفیت هم خیلی مهمه برام . پلی استیشن 3 رو وصل میکنم به مانیتور .
این مبدل رو برا خروجی اپتیکال گرفتم ولی کیفیت خروجی صداش اصلا خوب نیس
دیجیک | تبدیل خروجی صدای دیجیتال کواکسیال به آنالوگ | Digital Optical Toslink to Analog RCA Audio Converter | مبدل دیجیتال به انالوگ
کسی هست که از این مبدل استفاده کرده باشه ؟ میخواستم بدونم این مبدل کیفیت رو پایین میاره یا مشکل از یه جای دیگس

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من سرعت دانلودم داخل ps3 خیلی پایینه!!!
روی ps4 با نت ایرانسل سرعت عالیه ولی،ps3 افتضاحه.راحلی ندارید؟با adsl دانلود کنم سرعت بهتر میشه؟؟؟میخوام بازی god of war ghost of sparta رو دانلود کنم چند روز سرعت افتضاحه.کم کم دارم بیخیالش میشم
سلام
بله متاسفانه مودم پلی3 خیلی ضعیفه خیلی زیاد برای همین دوستان و از جمله خودم من همیشه از کامپیوتر دانلود کرده و بعد انتقال میدیم به پلی 3 چون با کامپیوتر سرعت بالاتره و بهتره
موفق باشی

سلام
میخوام از پلی استیشن 3 خروجی صدا برا هدفون یا هندزفری بگیرم کیفیت هم خیلی مهمه برام . پلی استیشن 3 رو وصل میکنم به مانیتور .
این مبدل رو برا خروجی اپتیکال گرفتم ولی کیفیت خروجی صداش اصلا خوب نیس
دیجیک | تبدیل خروجی صدای دیجیتال کواکسیال به آنالوگ | Digital Optical Toslink to Analog RCA Audio Converter | مبدل دیجیتال به انالوگ
کسی هست که از این مبدل استفاده کرده باشه ؟ میخواستم بدونم این مبدل کیفیت رو پایین میاره یا مشکل از یه جای دیگس
سلام دوست من
کلا شما بیخیال پول خرج کردن برای مبدل شید همشون همینن اصلا مبدل کیفیت رو میاره پیایین و هیچ راهی هم نداره شما تنها کاری که میتوانی بکنی یا تحمل کنی یا اینکه یک LCD بخری همین

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
کسی نیس جواب بده اینو ؟
پلی استیشن 3 رو وصل میکنم به مانیتور میخوام برا هدفون خروجی صدا بگیرم کیفیت صدا هم برام خیلی مهمه . دیگه اینو انصافا جواب بدین
ممنون
نمیدونم این راهو تست کردی یا نه ولی بهتر از مبدل جواب میده.
شما 3 فیش کنسول(کمپوزیت) رو وصل کن و تو تنظیمات خروجی صدا رو رو این تنظیم کن
حالا خروجی صدای 3 فیشو وصل کن یه آمپلی فایر با کیفیت که خروجی هدفون داشته باشه.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

*GoD oF W@R*

کاربر سایت
Jul 14, 2014
13
نمیدونم این راهو تست کردی یا نه ولی بهتر از مبدل جواب میده.
شما 3 فیش کنسول(کمپوزیت) رو وصل کن و تو تنظیمات خروجی صدا رو رو این تنظیم کن
حالا خروجی صدای 3 فیشو وصل کن یه آمپلی فایر با کیفیت که خروجی هدفون داشته باشه.

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
منم تو این فکر بودم ولی شما مطمئنی امپلی فایر هم باید وصل باشه ؟ فکر نکنم امپلی فایر دیگه لازم باشه . اگه این طوری باشه هم هزینه بره هم دست و پا گیر
در ضمن یه نکته مهم . کنسول رو با اچ دی ام ای به مانیتور وصل میکنم . اگه سه فیش کمپوزیت روهم به کنسول وصل کنم بازم میتونم از اچ دی ام ای برا مانیتور تصویر بگیرم ؟

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر